POLSKA
Logowanie
Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.
Wyszukiwanie rozszerzone |
|
Nie pamiętasz hasła? | |
Nie pamiętasz nazwy użytkownika? | |
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja | |
|
|
Obszar pobierania |
Lista startowa. (częściowa).
Nr.1. Jeff Sparrowe (GB) – Morgan 4/4 Series.
Nr.1. Ken Wharton (GB) – Austin A90.
Nr.2. David Price (USA) – HRG 1100.
Nr.2. David Lewis (GB) – Healey Silverstone.
Nr.2. Juan Manuel Fangio – Alfa Romeo 158.
Nr.3. Francis Samuelson (GB) – Healey Silverstone.
Nr.3. Butterworth
Nr.4. Robin Richards (GB) – Healey Silverstone.
Nr.5. Guy Gale (GB) – Healey Silverstone.
Nr.5. Stirling Moss (GB) – HWM 50-2litre.
Nr.6. Charles Mortimer (GB) – Healey Silverstone.
Nr.8. Walter Freed – Healey Silverstone.
Nr.8. Sommer
Nr.9. Leslie Onslow Bartlett (GB) – Healey.
Nr.10. Peter C.T.Clark (GB) – HRG 1500.
Nr.10. Ken Dowling (GB) – Healey Saloon.
Nr.11. Gerry Ruddock (GB) – HRG 1500.
Nr.11. Sam Gilbey (GB) – Alfa Romeo.
Nr.12. Reg Parnell (GB) – Aston Martin DB 2.
Nr.12. Tom Christie (GB) – HRG 1500.
Nr.14. Raymond Sommer (F) – Aston Martin DB 2.
Nr.14. John Gott (GB) – HRG 1500.
Nr.15. Eric Thompson (GB) – Aston Martin DB 2.
Nr.15. Jack Richmond – HRG 1500.
Nr.16. William Shepherd (GB) – HRG 1500.
Nr.16. Harold Grace (GB) – Riley Saloon.
Nr.16. Alberto Ascari
Nr.17. John Buncombe (GB) – HRG.
Nr.17. Bob Spikins (GB) – Lea Francis.
Nr.17. Peter Whitehead – Ferrari 125 V12.
Nr.18. Ted Lund (GB) – MG TD II.
Nr.18. K.Rose (GB) – Lea Francis.
Nr.19. Dick Jacobs (GB) – MG TD II.
Nr.20. George Phillips (GB) – MG TD II.
Nr.20. Sydney Allard (GB) – Allard.
Nr.21. Harry Lester (GB) – MG TC.
Nr.21. Cuth Harrison (GB) – Allard.
Nr.22. Ken Watkins (GB) – Allard.
Nr.22. H.Newenham – MG TD.
Nr.23. C.J.Turner – Jowett Javelin.
Nr.23. Frank Curtis (GB) – Allard J2.
Nr.24. Horace Grimley (GB) – Jowett Jupiter.
Nr.24. Tommy Wisdom (GB) – Jaguar XK 120.
Nr.26. Leslie Johnson (GB) – Jaguar XK 120.
Nr.27. Tony Rolt (GB) – Jaguar XK 120.
Nr.28. Peter Walker (GB) – Jaguar XK 120.
Nr.29. Peter Whitehead (GB) – Jaguar XK 120.
Nr.30. Tony Crook (GB) – Frazer Nash Le Mans.
Nr.31. Bob Gerard (GB) – Frazer Nash Le Mans Replica.
Nr.32. Norman Culpan (GB) – Frazer Nash Le Mans.
Nr.33. Jack Newton (GB) – Frazer Nash High Speed.
Nr.34. Anthony Baring (GB) – Frazer Nash
Nr.35. Dickie Stoop (GB) – Frazer Nash Mille Miglia.
Nr.36. Gil Tyrer (GB) – BMW 328.
Nr.37. Dorino Serafini (I) – Ferrari 166 MM.
Nr.38. Alberto Ascari (I) – Ferrari 166 MM.
Duncan Hamilton (GB) – Healey Silverstone.
Nr.31. Bob Gerard – Frazer Nash Le Mans Replica, nr.15. Eric Thompson, nr.14. Raymond Sommer – Astony Martin DB 2.
Dorino Serafini – Ferrari 166 MM.
Stirling Moss - HWM 50 2 litre.
Butterworth.
Juan Manuel Fangio – Alfa Romeo 158.
Sommer.
Alberto Ascari.
Peter Whitehead – Ferrari 125 V12.
Giuseppe Farina – Alfa Romeo 158.
Bob Gerard – Frazer Nash Le Mans Replica.
Cuth Harrison – ERA C Type.
Rolt.
Sommer.
Klasyfikacja generalna.
1. Giuseppe Farina – Alfa Romeo 158. 35okr. 1h07:17,0
2. Juan Manuel Fangio – Alfa Romeo 158. 1h07:17,4
3. Peter Whitehead – Ferrari 125 V12. 1h08”21,4
4. Cuth Harrison – ERA C Type. 1h08:22,0
5. Brian Shawe Taylor – ERA B Type. 1h07:21,0
6. Stirling Moss – HWM 50 2 litre. 1h08:23,0
7. Yves Giraud Cabantous – Talbot T26 C. 1h09:15,6
8. Louis Chiron – Maserati 4C LT. -1okr.
9. David Hampshire – Maserati 4C LT. -3okr.
10.Pierre Bouillin “Levegh” – Talbot T26 C.
11.Philip Fotheringham Parker – Maserati 6 CM.
12.Geoff Richardson – RRA ERA. -4okr.
13.Gordon Watson – Alfa IFS. -5okr.
Wyniki.
Klasa 2000.
1. Alberto Ascari (I) – Ferrari 166 MM.
2. Dorino Serafini (I) – Ferrari 166 MM.
3. Jack Newton (GB) – Frazer Nash High Speed.
4. Tony Crook (GB) – Frazer Nash Le Mans.
5. Norman Culpan (GB) – Frazer Nash Le Mans.
6. Dickie Stoop (GB) – Frazer Nash Mille Miglia.
7. Gerry Ruddock (GB) – HRG 1500.
8. Dick Jacobs (GB) – MG TD II.
9. Ted Lund (GB) – MG TD II.
10. George Phillips (GB) – MG TD II.
11. Horace Grimley (GB) – Jowett Jupiter.
12. Peter C.T.Clark (GB) – HRG 1500.
13. Jeff Sparrowe (GB) – Morgan 4/4.
14. David Price (USA) – HRG 1100.
Klasa +2000.
1. Peter Walker (GB) – Jaguar XK 120.
2. Tony Rolt (GB) – Jaguar XK 120.
3. Duncan Hamilton (GB) – Healey Silverstone.
4. Raymond Sommer (F) – Aston Martin DB 2.
5. Sydney Allard (GB) – Allard.
6. Reg Parnell (GB) – Aston Martin DB 2.
7. Tommy Wisdom (GB) – Jaguar XK 120.
8. Leslie Johnson (GB) – Jaguar XK 120.
9. Eric Thompson (GB) – Aston Martin DB 2.
10. Ken Watkins (GB) – Allard.
11. Charles Mortimer (GB) – Healey Silverstone.
12. Guy Gale (GB) – Healey Silverstone.