POLSKA
Logowanie
Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.
Wyszukiwanie rozszerzone |
|
Nie pamiętasz hasła? | |
Nie pamiętasz nazwy użytkownika? | |
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja | |
|
|
Obszar pobierania |
Tor długości: 2897m.
Widzów: 10000.
Lista startowa (częściowa).
Nr.2Jr. Arnold Stubbs jr (USA) – MG TC Ford V8/60.
Nr.2. Phil Hill (USA) – Jaguar XK 120M.
Nr.3. David B.Albee (USA) – Austin A40.
Nr.4. Bill Breeze (USA) – Jaguar XK 120.
Nr.7. Jim Seeley (USA) – Cannon Special Mercury Mark I.
Nr.8. Henry Manney (USA) – Crosley Hotshot.
Nr.9. Bill Kerrigan (USA) – MG TC.
Nr.11. John van Neumann (USA) – MG TD.
Nr.13. Bob Gillespie (USA) – MG TC.
Nr.16. Harry Fair (USA) – MG TD.
Nr.26. Sterling Edwards (USA) – Edwards Special Ford.
Nr.29. Stan Mullin (USA) – MG TC.
Nr.31. Jack Armstrong (USA) – MG TC.
Nr.32. Elliot Forbes Robinson (USA) – MG TD.
Nr.36. Neal A.Allen (USA) – MG TC.
Nr.41. Bill Friedauer (USA) – MG TD.
Nr.44. Bill Panzer (USA) – Allard J2.
Nr.50. Michael Graham (USA) – Allard J2 Cadillac.
Nr.55. D.E.Jung (USA) – MG TC.
Nr.60. Don Parkinson (USA) – Jaguar XK 120.
Nr.64. Dick Scott (USA) – MG TC.
Nr.69. Arthur A.Olinger (USA) – MG TC.
Nr.83. Joe Esherick (USA) – Frazer Nash BMW 328.
Claude Evans (USA) – MG TC.
Paul Reichert (USA) – MG Magnette.
Vencill – MG TC.
Colonel Steinmetz (USA) – Allard.
Jack Mc Afee (USA) – Jaguar XK 120.
Jack Bernhard (USA) – Allard.
Bill Breeze – Jaguar XK 120.
Bill Kerrigan – MG TC.
Phil Hill – Jaguar XK 120M.
Wyniki.
Klasa F+G.
1. John van Neumann (USA) – MG TD. 12okr.
2. Bill Kerrigan (USA) – MG TC.
3. Neal A.Allen (USA) – MG TC.
4. Henry Manney (USA) – Crosley Hotshot.
5. Elliot Forbes Robinson (USA) – MG TD.
6. Arthur A.Olinger (USA) – MG TC.
7. Bob Gillespie (USA) – MG TC.
8. Harry Fair (USA) – MG TD.
9. Bill Friedauer (USA) – MG TD.
10. D.E.Jung (USA) – MG TC.
11. David B.Albee (USA) – Austin A40.
Wystartowało 19 zawodników.
Klasa D+E.
Dystans: 34,762 km. (12 okr.)
Średnia prędkość zwycięzcy: 97,687 km/godz.
1. Sterling Edwards (USA) – Edwards Special Ford. 21:09,400
2. Dick Scott (USA) – MG TC. 23:10,400
3. Joe Esherick (USA) – Frazer Nash BMW 328. 23:34,000
4. Jack Armstrong (USA) – MG TC. -11okr.
5. Arnold Stubbs jr (USA) – MG TC.
Wystartowało 7 zawodników.
Klasa B+C.
Dystans: 34,762 km. (12 okr.)
Średnia prędkość zwycięzcy: 100,906 km/godz.
1. Michael Graham (USA) – Allard J2 Cadillac. 20:49,800
2. Phil Hill (USA) – Jaguar XK 120M. 21:00,200
3. Don Parkinson (USA) – Jaguar XK 120. 21:24,000
4. Bill Breeze (USA) – Jaguar XK 120. 21:42,400
5. Jim Seeley (USA) – Cannon Special Mercury.
6. Arnold Stubb jr (USA) – MG TC Ford V8/60.
Wystartowało 7 zawodników.
Cup.
Dystans: 70,811 km. (25 okr.)
Średnia prędkość zwycięzcy: 98,814 km/godz.
1. Phil Hill (USA) – Jaguar XK 120 M. 44:08,800
2. Don Parkinson (USA) – Jaguar XK 120. 45:23,400
3. Jim Seeley (USA) – Cannon Special Mercury. 45:24,400
4. Michael Graham (USA) – Allard J2 Cadillac. 46:52,800
5. Joe Esherick (USA) – Frazer Nash BMW 328.
6. Dick Scott (USA) – MG TC.
7. John von Neumann (USA) – MG TD.
8. Elliot Forbes Robinson (USA) – MG TD.
9. Arthur A.Olinger (USA) – MG TC.
10. Bill Kerrigan (USA) – MG TC.
11. Henry Manney (USA) – Crosley Hotshot.
12. Arnold Stubbs jr (USA) – MG TC Ford V8/60.
13. Bill Breeze (USA) – Jaguar XK 120.
14. Sterling Edwards (USA) – Edwards Special Ford.