POLSKA
Logowanie
Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.
Wyszukiwanie rozszerzone |
|
Nie pamiętasz hasła? | |
Nie pamiętasz nazwy użytkownika? | |
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja | |
|
|
Obszar pobierania |
Tor długości: 10622m.
Widzów: 120000.
Wyniki.
Formula Libre.
Dystans: 159,325 km. (15 okr.)
Średnia prędkość zwycięzcy: 108,019 km/godz.
1. #55. Phil Walters (USA) – Healey Special Cadillac. 1h28:29,000
2. #98. Erwin Goldschmidt (USA) – Allard J2 Cadillac. 1h30:09,900
3. #1. Miles Collier (USA) – Riley Mercury Special. 1h32:53,300
4. #93. Hal Ullrich (USA) – Bugatti T54.
5. #77. Ted Boynton (USA) – Frazer Nash Le Mans Replica.
6. #66. Bob Wilder (CDN) – Ladd Ford Special.
7. #72. Brooks Stevens (USA) – Jaguar XK 120.
8. #102. Bill Cook (USA) – MG TC.
9. #19. Joe Sabal (USA) – MG TC.
10. #97. Robert Grier (USA) – Allard J2 Caddilac. -2okr.
Zgłoszono 29 zawodników, wystartowało 21, ukończyło 10.
Klasa S 1500.
Dystans: 83,686 km. (8 okr.)
Średnia prędkość zwycięzcy: 102,370 km/godz.
1. #24. Rowland Keith (CDN) – MG TC. 49:47,900
2. #101. Fritz Koster (USA) – HRG Sports. 50:01,200
3. #65. Karl Brocken (USA) – MG TD. 51:37,900
4. #63. Marsh Thomas (USA) – MG TC.
5. #51. Reg Ogilvie (CDN) – MG TC.
6. #109. Lester S.Beazell (USA) – MG TD.
7. #78. Robert Magenheimer (USA) – MG TC.
8. #15. David Whitcomb (USA) – MG TC.
9. #82. Paul Farago (USA) – Fiat Farago Special.
10. #96. David Ash (USA) – MG TD. -1okr.
Zgłoszono 38 zawodników, wystartowało 28, ukończyło 10.
Grand Prix.
Dystans: 159,325 km. (15 okr.)
Średnia prędkość zwycięzcy: 116,002 km/godz.
1. #98. Erwin Goldschmidt (USA) – Allard J2 Cadillac. 1h22:24,800
2. #55. Briggs Cunningham (USA) – Healey Special Cadillac. 1h23:12,800
3. #8. Fred Wacker (USA) – Allard J2 Cadillac. 1h24:20,300
4. #26. Jim Kimberly (USA) – Ferrari 166 MM.
5. #6. George Huntoon (USA) – Alfa Romeo 8C 2600.
6. #111. Bill Spear (USA) – Ferrari 166 MM.
7. #48. Jim Pauley (USA) – Nardi Danese Alfa Romeo.
8. #85. John Fitch (USA) – Fitch B Special Ford.
9. #32. Dud Wilson (USA) – Jaguar XK 120. -1okr.
10. #24. Rowland Keith (CDN) – MG TC.
Zgłoszono 32 zawodników, wystartowało 26, ukończyło 10.