POLSKA
Logowanie
Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.
Wyszukiwanie rozszerzone |
|
Nie pamiętasz hasła? | |
Nie pamiętasz nazwy użytkownika? | |
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja | |
|
|
Obszar pobierania |
Tor długości: 4603m.
Dystans: 506,300 km. (110 okrążeń).
Widzów: 15000.
Lista startowa.
Nr.1. Art Swanson (USA) – Fiat Abarth 1000.
Nr.2. Paul Layman (USA) – Fiat Abarth 1000.
Nr.3. Hans Kraaz / Henry Kraaz (USA) – Fiat Abarth 1000.
Nr.4. Ted Glaser (USA) – Austin Healey Sprite.
Nr.7. Tom O'Brien / Jim O'Brien (USA) - Alfa Romeo Giulietta Sprint Zagato.
Nr.8. Robert Ennis / Tom Bancroft (USA) – Abarth Simca 1300 Bialbero.
Nr.11. Al Pease (CDN) - Austin Mini Cooper S.
Nr.14. Paul Richards / John Norwood (USA) - Alpine A110 1100 Renault.
Nr.15. Bruce Jennings (USA) - Porsche 356B Carrera.
Nr.16. Allan Wylie (USA) - Datsun SPL 310.
Nr.17. Bob Sharp (USA) - Datsun SPL 310.
Nr.18. Dieter Steinmann (USA) - Porsche 356B Speedster.
Nr.19. Harry Theodoracopulos / Bob Grossman (USA) - Alfa Romeo Giulia TZ.
Nr.20. Robert E. Adams / Mickey Sohn (USA) – MG MGA.
Nr.30. Joe Buzzetta / Bill Wuesthoff (USA) - Porsche 904 GTS.
Nr.31. Art Riley / Don Yenko (USA) - Volvo P1800.
Nr.32. Jack Ryan (USA) - Porsche 904 GTS.
Nr.34. Jody Porter / Bud Patterson (USA) – Abarth Simca 2000 GT.
Nr.35. Arch McNeill (USA) - Morgan Plus 4.
Nr.37. Skip Scott (USA) - Porsche 904 GTS.
Nr.38. Mark Donohue (USA) - MG MGB.
Nr.40. Don Rosendale / George Alderman (USA) - Genie Alfa Romeo.
Nr.41. John Dennis (USA) - Denmacher Porsche.
Nr.42. Peter Sachs (USA) - Brabham BT5 Ford.
Nr.44. Herb Wetanson (USA) - Porsche 718 RSK.
Nr.45. Ralph Trieschmann / Dick Young (USA) - Elva Mk VII Ford.
Nr.47. William Haenelt (USA) - Alpine A110 1100 Renault.
Nr.50. Mike Gammino (USA) - Ferrari 250 GTO.
Nr.51. John Colgate (USA) – Austin Healey 3000.
Nr.60. Chuck Parsons (USA) - Shelby Cobra.
Nr.61. Skip Sofield / Tom McNeill (USA) - Chevrolet Corvette Sting Ray.
Nr.62. Harold Keck (USA) - Shelby Cobra.
Nr.63. John Caley / Allan Wylie (USA) - Chevrolet Corvette Sting Ray.
Nr.64. Stan Sherman (USA) - Chevrolet Corvette.
Nr.65. Pete Harrison / Art Huttinger (USA) - Shelby Cobra.
Nr.66. Lew Florence (USA) - Shelby Cobra.
Nr.69. Frank Dominianni (USA) - Chevrolet Corvette.
Nr.74. Herb Wetanson (USA) - Porsche 718 RSK.
Nr.75. Joe Buzzetta / Bill Wuesthoff (USA) - Elva Mk VII Porsche.
Nr.76. Al Pease (CDN) - MG MGB.
Nr.77. Stephen A. McClellan jr. / Tom Pietre (USA) - Ferrari Dino 196 SP.
Nr.80. Ludovico Scarfiotti (I) - Ferrari 330 P.
Nr.81. Pedro Rodriguez (MEX) - Ferrari 275 P.
Nr.82. John Fulp (USA) - Ferrari 330 P.
Nr.85. Bob Grossman (USA) - Ferrari 250 LM.
Nr.86. Sherman Decker (USA) - Cooper Monaco T61 Ford.
Nr.87. William Wonder (USA) – Genie Ford.
Nr.88. Eno DePasquale (USA) – Genie Chevrolet.
Nr.90. Walt Hansgen (USA) - Scarab Mk IV Chevrolet.
Nr.91. Augie Pabst (USA) - Ferrari 250 LM.
Nr.94. Joe Frietas / John Morton (USA) - Shelby Cobra.
Nr.95. Charlie Hayes (USA) - Shelby Cobra.
Nr.96. Bob Johnson (USA) - Shelby Cobra.
Nr.97. Ronnie Bucknum (USA) - Shelby Cobra.
Nr.98. Ken Miles (GB) - Shelby Cobra.
Nr.99. Ed Leslie (USA) - Shelby Cobra.
Pete Harrison i Art Huttinger - Shelby Cobra.
Ludovico Scarfiotti - Ferrari 330 P.
Nr.96.Bob Johnson - Shelby Cobra.
Klasyfikacja generalna – 18 eliminacja.
1. Joe Buzzetta / Bill Wuesthoff - Porsche 904 GTS.
2. Skip Scott - Porsche 904 GTS.
3. Harry Theodoracopulos / Bob Grossman - Alfa Romeo Giulia TZ.
4. Herb Wetanson - Porsche 718 RSK.
5. Jody Porter / Bud Patterson – Abarth Simca 2000 GT.
6. Tom O'Brien / Jim O'Brien - Alfa Romeo Giulietta Sprint Zagato.
7. Art Riley / Don Yenko - Volvo P1800.
8. Mark Donohue - MG MGB.
9. Bob Sharp - Datsun SPL 310.
10. Paul Richards / John Norwood - Alpine A110 1100 Renault.
11. John Dennis - Denmacher Porsche.
12. Arch McNeill - Morgan Plus 4.
13. Allan Wylie - Datsun SPL 310.
14. Ralph Trieschmann / Dick Young - Elva Mk VII Ford.
15. Al Pease - Austin Mini Cooper S.
16. Ted Glaser – Austin Healey Sprite.
Zgłoszono 27 załóg, wystartowało 26, sklasyfikowano 16.
Klasyfikacja generalna – 19 eliminacja.
1. Walt Hansgen - Scarab Mk IV Chevrolet.
2. Pedro Rodriguez - Ferrari 275 P.
3. Bob Grossman - Ferrari 250 LM.
4. Ken Miles - Shelby Cobra.
5. John Fulp - Ferrari 330 P.
6. Ronnie Bucknum - Shelby Cobra.
7. Bob Johnson - Shelby Cobra.
8. Chuck Parsons - Shelby Cobra.
9. Pete Harrison / Art Huttinger - Shelby Cobra.
10. Eno DePasquale - Genie Chevrolet.
11. Joe Frietas / John Morton - Shelby Cobra.
12. Sherman Decker - Cooper Monaco T61 Ford.
13. Stephen A. McClellan jr. / Tom Pietre - Ferrari Dino 196 SP.
14. Frank Dominianni - Chevrolet Corvette.
15. Herb Wetanson - Porsche 718 RSK.
16. Skip Sofield / Tom McNeill - Chevrolet Corvette Sting Ray.
Zgłoszono 30 załóg, wystartowało 28, sklasyfikowano 16.