POLSKA
Logowanie
Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.
Wyszukiwanie rozszerzone |
|
Nie pamiętasz hasła? | |
Nie pamiętasz nazwy użytkownika? | |
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja | |
|
|
Obszar pobierania |
Tor długości: 25,500 km.
Dystans: 510 km (20 okrążeń)
Średnia prędkość zwycięzcy: 121,362 km/godz.
Lista startowa.
Nr.2. Sandri
Nr.4. Louis Rosier (F) - Talbot Spéciale.
Nr.10. Henri Louveau (F) - Delage D6-3L.
Nr.14. Roberto Vallone (I) - Ferrari 166 SC.
Nr.16. Franco Rol (I) - Alfa Romeo 6C 2500 SS.
Nr.20. Rizzato.
Nr.22. Franco Cornacchia (I) - Ferrari 166 MM.
Nr.24. Dorino Serafini (I) - Osca MT4 1350.
Nr.26. Clemente Biondetti (I) - Ferrari 166 Spyder Corsa.
Nr.40. Carini - Maserati 2000.
Nr.42. Sergio Sighinolfi (I) - Stanguellini S1100.
Nr.46. Vittorugo Mallucci (I) - Stanguellini S1100.
Nr.50. Bormioli.
Nr.52. Ovidio Capelli (I) - Stanguellini S1100.
Nr.54. Aldo Bassi (I) - Stanguellini S1100.
Nr.56. Francesco Nissotti (I) - Stanguellini S1100.
Nr.58. Luigi Fagioli (I) - Osca MT4 1100.
Nr.60. Giulio Cabianca (I) - Osca MT4 1100.
Nr.64. Alberico Cacciari (I) - Osca MT4 1100.
Nr.66. Felicioli.
Nr.68. Mario Giorgetti (I) - Stanguellini S1100.
Nr.70. Supremo Montanari (I) - Stanguellini S1100.
Nr.72. Sebastiani.
Nr.74. Bandini - Fiat Bandini.
Nr.78. Taraschi - Urania 750.
Nr.80. Catarra.
Nr.82. Giuseppe Ruggero (I) - Stanguellini S1100.
Nr.84. Merati.
Nr.90. Malaguti - Fiat 1100.
Klasyfikacja generalna.
1. Franco Rol (I) - Alfa Romeo 6C 2500 SS. 4h12:05,200.
2. Roberto Vallone (I) - Ferrari 166 SC. 4h13:18,400.
3. Henri Louveau (F) - Delage D6-3L. 4h24:49,500.
4. Dorino Serafini (I) - Osca MT4 1350. 19 okr.
5. Luigi Fagioli (I) - Osca MT4 1100.
6. Francesco Nissotti (I) - Stanguellini S1100.
7. Clemente Biondetti (I) - Ferrari 166 Spyder Corsa. 18 okr.
8. Mario Giorgetti (I) - Stanguellini S1100.
9. Vittorugo Mallucci (I) - Stanguellini S1100.
10. Ovidio Capelli (I) - Stanguellini S1100.
11. Giulio Cabianca (I) - Osca MT4 1100. 17 okr.
12. Taraschi - Urania 750.
13. Alberico Cacciari (I) - Osca MT4 1100.
14. Bandini - Fiat Bandini.
15. Malaguti - Fiat 1100.
Wystartowało 29 zawodników, sklasyfikowano 15.