Warning: Memcache::addserver() expects parameter 2 to be long, string given in /www/kwa-kwa.pl/strona/libraries/joomla/cache/storage/memcache.php on line 84
500km Nürburgring (D). 18 eliminacja. 5.09.1965r.
Jesteś tutaj: Strona główna » ZAGRANICA » Wyścigi » 1965 » Mistrzostwa Świata Firm » 500km Nürburgring (D). 18 eliminacja. 5.09.1965r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

500km Nürburgring (D). 18 eliminacja. 5.09.1965r.

500km Nürburgring (D). 18 eliminacja.  5.09.1965r.

Lista startowa.

Nr.1.   Anton Fischhaber / Hans Dieter Dechent (D) - Abarth 1300 OT.
Nr.2.   Clive Baker / Keith Greene (GB) - Austin Healey Sebring Sprite.
Nr.3.   John Moore / John Harris (GB) - Austin Healey Sebring Sprite.
Nr.4.   Jon Samuel / John Markey (GB) - Diva GT.
Nr.5.   Giorgio Pianta (I) - ASA RB 613.
Nr.6.   Giampiero Biscaldi (I) - ASA RB 613.
Nr.7.   Mauro Bianchi / Lucien Bianchi (B) - Alpine M65 Renault.
Nr.8.   Roger Delageneste (F) - Alpine M64 Renault.
Nr.9.   Henri Grandsire / Philippe Vidal / Roger Delageneste (F) - Alpine M64 Renault.
Nr.10. Hans Herrmann (D) - Abarth 1300 OT.
Nr.11. Gerhard Mitter (D) - Abarth 1300 SP.
Nr.12. Klaus Steinmetz (D) - Abarth 1300 S coupe.
Nr.20. Jeremy Delmar Morgan / Mike Walton (GB) - Diva GT.
Nr.22. Karl Heinz Becker (D) - Martini BMC.
Nr.23. Paul Emery / Jeremy Delmar Morgan (GB) - Emery Hillman Imp
Nr.26. Leo Cella (I) - Fiat Abarth 1000 MC.
Nr.27. Margaret MacKenzie (GB) - Hillman Imp.
Nr.28. Tim Lalonde / Peter Brayshaw (GB) - Marcos GT.
Nr.29. Terry Sanger / Roger Sparkes (GB) - Marcos Fastback.
Nr.30. Ernst Furtmayr (D) - Fiat Abarth 850 Bertone.
Nr.31. Heinrich Schütz (D) - Martini BMW.
Nr.32. Heinz Dieter Werner (D) - Martini BMW.
Nr.33. Kurt Louis / Peter Hahn (D) - Martini BMW.
Nr.34. Hans Pasman (D) - Martini BMW.
Nr.35. Bob Beavers (GB) - Emery Hillman Imp GTi.
Nr.40. Udo Schütz / Robert F.Huhn (D) - Abarth Simca 1300 Bialbero.
Nr.41. Mike Garton (GB) - Austin Healey Sprite.
Nr.42. Heinrich Oestreich / Richard Höhfeld (D) - Glas 1204 TS.
Nr.43. Friedheim Kleine (D) - Abarth Simca 1300 Bialbero.
Nr.44. Kurt Ahrens jr (D) - Abarth Simca 1300 Bialbero.
Nr.46. John R.Williamson (GB) - MG Midget.
Nr.47. Peter Jackson (GB) - Austin Healey Sprite.
Nr.48. Andreas Schmalbach / Hermann Dorner (D) - Fiat Abarth 1000.
Nr.49. Raymond Nash (GB) - Marcos Fastback.
Nr.50. Michael Forsdyke (GB) - Marcos Gullwing.
Nr.51. Jochen Neerpasch (D) - Fiat Abarth Monomille.
Nr.55. Franz Josef Oebel (D) - Renault R8.
Nr.56. John Terry / Laurie Goodwin (GB) - Austin Mini Cooper S.
Nr.57. Willy Kauhsen (D) - Morris Minor.
Nr.58. "Soscho Hofstaaetter" / Detlev Reiff (D) - Glas 1204 TS.
Nr.60. Gerhard Bodmer (D) - Glas 1204 TS.
Nr.61. Tony Goodwin / Tony Lanfranchi (GB) - Ford Anglia.
Nr.62. Karl von Wendt / Hans Friedrich Höftmann (D) - Austin Mini Cooper S.
Nr.63. Friedrich Noenen / Franz Schwan (D) - Glas 1204 TS.
Nr.64. Georges Lambrechts (B) - Glas 1204 TS.
Nr.65. Karl Herd (D) - Glas 1204 TS.
Nr.67. John Glyde Walker / Simon Scrimgeour (GB) - Austin Mini Cooper S.
Nr.68. Philip Wicks / William D.Kelly (GB) - Morris Mini Cooper S.
Nr.69. David Meer / Mike Pignegury (GB) - Austin Mini Cooper.
Nr.70. Peter Ochs (D) - DKW F12.
Nr.71. Manfred Hartung (D) - Opel Kadett.
Nr.72. William Shepherd (GB) - Austin Mini Cooper.
Nr.74. Fritz Jüttner (D) - Fiat Abarth 1000 Berlina.
Nr.75. Erich Bitter (D) - Fiat Abarth 1000 Berlina.
Nr.76. Hans Peter Koepchen (D) - Fiat Abarth 1000 Berlina.
Nr.77. Heinrich von Schweinichen / Eckhard Casteel (D) - Morris Mini Cooper.
Nr.81. Gerd Quist / Werner Müller (D) - NSU Prinz.
Nr.85. John Aley (GB) - Austin Mini Cooper.
Nr.86. Willi Feuersänger / Paul Polzin (D) - Auto Union Junior.
Nr.87. Rolf Kienen (D) - DKW Junior.
Nr.88. Helmut Hinse / Heinrich wiese (D) - DKW Junior.
Nr.89. Georg Winkler (D) - DKW Junior.
Nr.90. Giuseppe Virgilio (I) - Fiat Abarth 850.
Nr.91. Ed Swart (NL) - Fiat Abarth 850 TC.
Nr.92. Wolf Dieter Mantzel (D) - DKW Junior.
Nr.93. Hannelore Werner / Manfred Roesner (D) - DKW Junior.
Nr.94. Wilfried Oetelshoven / Dieter Nakaten (D) - DKW Junior.
Nr.95. Winfried Gutsell / Walter Arndt (D) - Auto Union Junior.
Nr.100.Heinz Josef Derichs / Dieter Wanowius (D) - BMW 700S.
Nr.101.Franz Michael / Dieter Bohnhorst (D) - BMW 700.
Nr.102.Peter Otto (D) - BMW 700.
Nr.103.Wolfram Schmitz (D) - BMW 700.
Nr.104.Wolfgang Kirsch / Eberhatd Gerstle (D) - BMW 700S.
Nr.105.Arthur Schneider (D) - BMW 700S.
Nr.106.Manfred Berthold / Eckhard Schimpf (D) - BMW 700S.
Nr.107.Gustav Dieter Edelhoff / Horst Ranke (D) - BMW 700S.
Nr.108.Peter Vollecker (D) - BMW 700.
Nr.109.Jörg Klasen (D) - BMW 700.
Nr.111."Sylvester" (D) - BMW 700.
Nr.112.Albert Joch (D) - BMW 700.
Nr.113.Johann W.A.Koster (NL) - BMW 700S.
Nr.114.Willi Deutsch / Werner Brinkmann (D) - BMW 700.
Nr.115.Henry von Appen / Kurt Friess (D) - BMW 700.
Nr.118.Manfred Spiess / Werner Müller (D) - NSU Prinz 4.
Nr.119.Peter Lux / Roland Heck (D) - NSU Prinz 4.
Nr.120.Helmut Becker / Hans E.Böhm (D) - NSU Prinz 4.
Nr.121.Gerhard Wiedemann / Heinz Gilges (D) - NSU Prinz.
Nr.122.Wolfgang Hansen / Lothar Köttgen (D) - NSU Prinz.
Nr.123.Josef Weber (D) - NSU Prinz 4.

Circuit length: 22,810 km Race distance: 501,820 km Winner's average speed: 136,425 km/h Attendance: 20000

Fastest lap: Lucien Bianchi No. 7 Alpine M65 Renault 9:38,9 141,848 km/h

Klasyfikacja generalna

1.  Mauro Bianchi / Lucien Bianchi (B) - Alpine M65 Renault. 22okr. 3h40:42,100.
2.  Gerhard Mitter (D) - Abarth 1300 SP.  3h41:06,900.
3.  Klaus Steinmetz (D) - Abarth 1300 S coupe.  3h45:30,400.
4.  Kurt Ahrens jr (D) - Abarth Simca 1300 Bialbero.  3h46:13,000.
5.  Hans Herrmann (D) - Abarth 1300 OT.  3h49:58,600.
6.  Clive Baker / Keith Greene (GB) - Austin Healey Sebring Sprite.  21okr.
7.  Jochen Neerpasch (D) - Fiat Abarth Monomille. 
8.  Clive Baker / Keith Greene (GB) - Austin Healey Sprite.
9.  Leo Cella (I) - Fiat Abarth 1000 MC.  20okr.
10.Mike Garton (GB) - Austin Healey Sprite.
11.Fritz Jüttner (D) - Fiat Abarth 1000 Berlina.
12.Erich Bitter (D) - Fiat Abarth 1000 Berlina.
13.Gerhard Bodmer (D) - Glas 1204 TS.
14.Giorgio Pianta (I) - ASA RB 613.
15.Peter Jackson (GB) - Austin Healey Sprite.
16.Friedhelm Kleine (D) - Abarth Simca 1300 Bialbero.
17.Ed Swart (NL) - Fiat Abarth 850 TC.
18.John Moore / John Harris (GB) - Austin Healey Sebring Sprite.
19.Wolf Dieter Mantzel (D) - DKW Junior.  19okr.
20.Michael Forsdyke (GB) - Marcos Gullwing.
21.Karl von Wendt / Hans Friedrich Höftmann (D) - Austin Mini Cooper S.
22.Raymond Nash (GB) - Marcos Fastback.
23.Hannelore Werner / Manfred Roesner (D) - DKW Junior.
24.Peter Ochs (D) - DKW F12.
25.Hans Peter Koepchen (D) - Fiat Abarth 1000 Berlina.
26.John R.Williamson (GB) - MG Midget.
27.Wilfried Oetelshoven / Dieter Nakaten (D) - DKW Junior.
28.Gustav Dieter Edelhoff / Horst Ranke (D) - BMW 700 S.
29.Heinrich von Schweinichen / Eckhard Casteel (D) - Morris Mini Cooper.
30.Georges Lambrechts (B) - Glas 1204 TS.
31.Roger Delageneste (F) - Alpine M64 Renault.
32.David Meer / Mike Pigneguy (GB) - Austin Mini Cooper.  18okr.
33.Helmut Hinse / Heinrich Wiese (D) - DKW Junior.
34.Johann W.A.Koster (NL) - BMW 700 S.
35.Friedrich Noenen / Franz Schwan (D) - Glas 1204 TS.
36.Tony Goodwin / Tony Lanfranchi (GB) - Ford Anglia.
37.Wolfgang Kirsch / Eberhard Gerstle (D) - BMW 700 S.
38.Franz Josef Oebel (D) - Renault R8.
39.Manfred Berthold / Eckhard Schimpf (D) - BMW 700 S.
40.John Glyde Walker / Simon Scrimgeour (GB) - Austin Mini Cooper S.
41.Margaret MacKenzie (GB) - Hillman Imp.
42.Kurt Louis / Peter Hahn (D) - Martini BMW.
43.Arthur Schneider (D) - BMW 700 S.  17okr.
44.Peter Lux / Roland Heck (D) - NSU Prinz 4.
45.Manfred Spiess / Werner Müller (D) - NSU Prinz 4.
46.Helmut Becker / Hans E.Böhm (D) - NSU Prinz 4.
47.Josef Weber (D) - NSU Prinz 4.
48.Heinz Josef Derichs / Dieter Wanowius (D) - BMW 700 S.

Zgłoszono 89 załóg, wystartowało 85, sklasyfikowano 48.

 

 

 

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl