POLSKA
Logowanie
Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.
Wyszukiwanie rozszerzone |
|
Nie pamiętasz hasła? | |
Nie pamiętasz nazwy użytkownika? | |
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja | |
|
|
Obszar pobierania |
Lista zgłoszeń.
Nr.1. John Surtees (GB) - Lola T70 Chevrolet. kl.SR/P+1.6.
Nr.2. David Hobbs (GB) - Lola T70 Ford. kl.SR/P+1.6.
Nr.3. Hugh Dibley (GB) - Lola T70 Chevrolet. kl.SR/P+1.6.
Nr.4. Jim Clark (GB) - Lotus 30 Ford. kl.SR/P+1.6.
Nr.5. Trevor Taylor (GB) - Lotus 30 Ford. kl.SR/P+1.6.
Nr.6. David Prophet (GB) - Lotus 30 Ford. kl.SR/P+1.6.
Nr.7. Victro Wilson (GB) - Lotus 30 Ford. kl.SR/P+1.6.
Nr.8. Chris williams (GB) - Lotus 23 BMW. kl.SR/P+1.6.
Nr.9. Bruce McLaren (NZ) - McLaren M1A Oldsmobile. kl.SR/P+1.6.
Nr.10. Chris Amon (NZ) - Elva Mk.8 BMW. kl.SR/P+1.6.
Nr.11. John Coundley (GB) - McLaren Elva Mark I Oldsmobile. kl.SR/P+1.6.
Nr.12. Graham Hill / Mike Parkes (GB) - Ferrari 365 P2. kl.SR/P+1.6.
Nr.14. David Piper (GB) - Ferrari 250 LM. kl.SR/P+1.6.
Nr.15. Roger Nathan (GB) - Brabham BT8 Oldsmobile. kl.SR/P+1.6.
Nr.16. Denny Hulme (NZ) - Brabham BT8 Climax. kl.SR/P+1.6.
Nr.17. Tommy Hitchcock (USA) - Brabham BT8 Climax. kl.SR/P+1.6.
Nr.18. Julian Sutton (GB) - Attila Mk.7 Chevrolet. kl.SR/P+1.6.
Nr.19. Tony Lanfranchi (GB) - Attila Mk.3 Ford. kl.SR/P+1.6.
Nr.20. Roy Salvadori (GB) - Cooper T61M King Cobra Ford. kl.SR/P+1.6.
Nr.21. John Whitmore (GB) - Shelby Cobra roadster. kl.GT+2.0.
Nr.22. Jack Sears (GB) - Shelby Cobra Daytona coupe. kl.GT+2.0.
Nr.23. Frank Gardner (AUS) - Shelby Cobra Willment coupe. kl.GT+2.0
Nr.24. Roger Mac (GB) - Shelby Cobra roadster. kl.GT+2.0.
Nr.25. Allen Grant (USA) - Shelby Cobra roadster. kl.GT+2.0.
Nr.26. Neil Dangerfield / John Sparrow (GB) - Shelby Cobra roadster. kl.GT+2.0.
Nr.27. Mike Salmon (GB) - Ferrari 250 GTO. kl.GT+2.0
Nr.28. Peter Sutcliffe (GB) - Ferrari 250 GTO. kl.GT+2.0.
Nr.30. David Wansborough (GB) - Jaguar E-type Lightweight. kl.GT+2.0.
Nr.31. Richard Bond (GB) - Jaguar E-type Lightweight. kl.GT+2.0.
Circuit length: 4,443 km Race distance: 613,189 km Winner's average speed: 151,389 km/h
Fastest lap: Bruce McLaren No. 9 McLaren M1A Oldsmobile 1:39 161,578 km/h
Klasyfikacja generalna
1. Denny Hulme (NZ) - Brabham BT8 Climax. 138okr. 4h03'01"400
2. David Hobbs (GB) - Lola T70 Ford. 137okr.
3. David Piper (GB) - Ferrari 250 LM. 133okr.
4. John Whitmore (GB) - Shelby Cobra roadster. 130okr.
5. Peter Sutcliffe (GB) - Ferrari 250 GTO.
6. Allen Grant (USA) - Shelby Cobra roadster. 128okr.
7. Jack Sears (GB) - Shelby Cobra Daytona coupe. 127okr.
8. Neil Dangerfield / John Sparrow (GB) - Shelby Cobra roadster. 126okr.
9. David Prophet (GB) - Lotus 30 Ford. 122okr.
10.Frank Gardner (AUS) - Shelby Cobra Willment coupe. 119okr.
11.David Wansborough (GB) - Jaguar E-type Lightweight. 117okr.
12.Mike Salmon (GB) - Ferrari 250 GTO. 114okr.
13.Richard Bond (GB) - Jaguar E-type Lightweight. 107okr.
14.Jim Clark (GB) - Lotus 30 Ford. 102okr.
15.John Coundley (GB) - McLaren Elva Mark I Oldsmobile. 101okr.