Warning: Memcache::addserver() expects parameter 2 to be long, string given in /www/kwa-kwa.pl/strona/libraries/joomla/cache/storage/memcache.php on line 84
4 Rajd Monachium-Wiedeń-Budapeszt. 13 eliminacja. 7-9.10.1966r.
Jesteś tutaj: Strona główna » ZAGRANICA » Rajdy » 1966 » Mistrzostwa Europy Kierowców » 4 Rajd Monachium-Wiedeń-Budapeszt. 13 eliminacja. 7-9.10.1966r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

4 Rajd Monachium-Wiedeń-Budapeszt. 13 eliminacja. 7-9.10.1966r.

14 Rajd Monachium – Wiedeń – Budapeszt. 13 eliminacja.  7-9.10.66r.

Mistrzostwa Europy grupy 1 i 2.

A.Höfer i ? – VW 1200.

A.Höfer i ? – VW 1200.

Timo Mäkinen i Paul Easter – BMC Mini Cooper S.

Timo Mäkinen i Paul Easter – BMC Mini Cooper S.

Walter Pöltinger i R.Hartinger - Porsche 911.

Walter Pöltinger i R.Hartinger - Porsche 911.

D.Benz i ? – Porsche 911.

D.Benz i ? – Porsche 911.

Willi Gass i G.Frey - Porsche 911.

Willi Gass i G.Frey - Porsche 911.

P.Schmid i R.Ficker – Porsche SC.

P.Schmid i R.Ficker – Porsche SC.

G.Fischer i F.Mauerhofer – MG MGB.

G.Fischer i F.Mauerhofer – MG MGB.

M.Erb i W.Deutsch – Alfa Romeo Giulia spider.

M.Erb i W.Deutsch – Alfa Romeo Giulia spider.

H.Bennier i P.Urbanek – Alfa Romeo GSV.

H.Bennier i P.Urbanek – Alfa Romeo GSV.

L.Wiener i A.Wiener – Glas 1300 GT.

L.Wiener i A.Wiener – Glas 1300 GT.

H.von Stern i F.Thun Hohenstein – Glas 1304 TS.

H.von Stern i F.Thun Hohenstein – Glas 1304 TS.

F.Siller i E.Lasinger – Alfa Romeo Sprint.

F.Siller i E.Lasinger – Alfa Romeo Sprint.

O.Krager i P.Moser – Volvo 122S.

O.Krager i P.Moser – Volvo 122S.

F.A.Klomfar i N.Hopf – Volvo 122S.

F.A.Klomfar i N.Hopf – Volvo 122S.

V.Dietmayer i L.Hahn – Volvo 122S.

V.Dietmayer i L.Hahn – Volvo 122S.

R.G.Schachinger i M.Stepany – Volvo 122S.

R.G.Schachinger i M.Stepany – Volvo 122S.

A.Pilhatsch i G.Hruschka - BMW 1800 TI.

A.Pilhatsch i G.Hruschka - BMW 1800 TI.

J.Eschey i M.Eschey – BMW 1800 Ti.

J.Eschey i M.Eschey – BMW 1800 Ti.

Timo Mäkinen i Paul Easter – BMC Mini Cooper S.

Timo Mäkinen i Paul Easter – BMC Mini Cooper S.

A.Moncini i Z.Filippi – Alfa Romeo GTA.

A.Moncini i Z.Filippi – Alfa Romeo GTA.

A.Cavallari i D.Salvay – Alfa Romeo GTA.

A.Cavallari i D.Salvay – Alfa Romeo GTA.

B.Martellanz i H.Kohlweis – Alfa Romeo GTA.

B.Martellanz i H.Kohlweis – Alfa Romeo GTA.

Denis Thorne / ? – Ford Cortina GT.

Denis Thorne / ? – Ford Cortina GT.

Pat Moss Carlsson i E.Nyström – Saab 96 Sport.

Pat Moss Carlsson i E.Nyström – Saab 96 Sport.

A.Gaberszik i G.Gaberszik – Saab 96 Sport.

A.Gaberszik i G.Gaberszik – Saab 96 Sport.

D.Dolzer i E.Dolzer – Saab 96 Sport.

D.Dolzer i E.Dolzer – Saab 96 Sport.

E.Hausmann i R.Wieser – Austin Mini Cooper.

E.Hausmann i R.Wieser – Austin Mini Cooper.

F.Pretscher / ? – Škoda 1000 MB.

F.Pretscher / ? – Škoda 1000 MB.

H.Hohlheimer i B.Herrmann – Fiat 1500C.

H.Hohlheimer i B.Herrmann – Fiat 1500C.

Timo Mäkinen i Paul Easter – BMC Mini Cooper S.

Timo Mäkinen i Paul Easter – BMC Mini Cooper S.

A.Pilhatsch i G.Hruschka - BMW 1800 TI.

A.Pilhatsch i G.Hruschka - BMW 1800 TI.

Leo Cella i L.Lombardini - Lancia Fulvia HF coupe.

Leo Cella i L.Lombardini - Lancia Fulvia HF coupe.

Zwycięzcy rajdu: Timo Mäkinen i Paul Easter.

Zwycięzcy rajdu: Timo Mäkinen i Paul Easter.

(Motor 44 / 1966)

(Motor 44 / 1966)


Klasyfikacja generalna.

1. (57) Timo Mäkinen / Paul Easter – BMC Mini Cooper S.                  3253.2
2.         Leo Cella / L.Lombardini - Lancia Fulvia HF coupe.                  3397.0
3.         L.Nasenius / Fergus Sager - Opel Rekord 1700.                                         3446.0
4.        A.Cavallari / D.Salvay - Alfa Romeo GTA.                               3446.9
5.        Willi Gass / G.Frey - Porsche 911.                                            3528.2
6.        A.Pilhatsch / G.Hruschka - BMW 1800TI.                               3532.6
7.        M.Fuss / A.Wendlinger - Porsche 911.                                             3587.9
8.        Gilbert Staepelaere / A.Aerts - Ford Lotus Cortina.                           3614.2
9.        Pat Moss-Carlsson / Elizabeth Nyström -    Saab 96 Sport.                  3663.0
10.       Walter Pöltinger / R.Hartinger - Porsche 911.                               3696.4
R         Tony Fall / Henry Liddon – BMC Mini Cooper S.            seized engine
R         Angiolini                Lancia Fulvia.                rolled
R         Bob Freeborough / Chris Nash        BMC Mini Cooper.
R         Denis Thorne / John Davenport        Ford Cortina GT.
R         Sobiesław Zasada / Kazimierz Osiński    Steyr-Puch 650TR         differential

Wystartowały 104 załogi, ukończyło 65, sklasyfikowano 58.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl