Warning: Memcache::addserver() expects parameter 2 to be long, string given in /www/kwa-kwa.pl/strona/libraries/joomla/cache/storage/memcache.php on line 84
Rally Drammen Vårløp
Jesteś tutaj: Strona główna » ZAGRANICA » Rajdy » 1966 » Inne » Norwegia » Rally Drammen Vårløp

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Rally Drammen Vårløp

Klasyfikacja generalna.

1. Kjell Gudim / Monty Karlan – VW 1300.

Wyniki

Klasa A
1. Kjell Gudim / Monty Karlan – VW 1300.
2. Rolf Plaża Jr / Einar Christiansen – Volvo 520 PV.
3. Trond Schea / Willy Paulsen - Ford Cortina GT.
4. Arne B Smith / Marit Voss - Volkswagen 1500 S.
5. Arne Holm / Leif Engebretsen – Volvo 520 PV.
6. Earl Martinsen / A. Wang Sandaig - Ford Cortina GT.
7. Svein Solheim / Tore Solheim - VW 1200.
Klasa B
1. Tore Syversen / Steinar Gundersen – Volvo
2. Per A. Ground / Kjell Johansen - Volvo 122 S.
3. Heidi Wessel / Kiss Sorvig – Renault.
4. Kai Kristiansen / Jon Ovlien - Opel Kadett.
5. John Johnsrud / Roar Lien Hans - VW 1200.
6. H. Bernt Andersen / Reidar Aslaksen - BMC 1100.
7. Knut H. Jonassen / Torfinn Sundby - Ford Cortina GT.
8. Thorleif Braathen / Sverre Hansen – Ford.
9. Arild M. Brathen / O. Arnold Sand – Volvo.
10. John Borgersen / Odd Seglen – Peugeot.
11. Erik Schou / Gunnar Gundersrud.
12. Svein Hvaara / Olaf H. Hellesnes - Ford Cortina.
13. Knut Moberg / Tone Brathen - Ford Cortina GT.
14. Na Buer / Ronald Torp.
15. Rune Val Aksmar / Odvar Schioll - Saab.
Klasa C
1. Olav Floene / Asbjorn Floene – Saab.
2. Werner Wulfken / Hulov Hjertvik – Volvo.
3. Knut O. Hodnungseth / Ulf E. Lovlie – Renault.
4. Soren A. Ostby / Arild Lund – Saab.
5. Leif E. Dahlie / Bjorn G. Dahlie – Saab.
6. Einar Aasen Jr / Geir B. Jacobsen - Fiat 1500.
7. Odd Tormoen / Otto wyspie – Saab.
8. Steinar Oyhagen / Einar Frisell – Volvo 520 PV.
9. Łóżka Terje / Egil Aberg - Škoda TS.
10. Gunnar Hansen / Finn Kristensen - VW 1500.
11. Rolf Smevik / Per Mathiasen - Volvo 122.
12. Steinar Ringstad / Inge Ringdahl - BMC 1100.
13. Roy Johansen / Jon Prietz – Datsun.
14. Bjorn Lundem / Leif Aasen – Saab.
15. Morgan Andersen / Jan Holm - Fiat 1500 L.
16. Arne R. Boe / Jan E. Skjefstad - VW 1200.
17. PerKristiansen / Jan Samsing - Volvo Amazon.
18. Gustav Tjhielemann / Oyvind Berntsen – Volvo.
19. Thorleif Guttormsen / Jan W. Ostmann.
20. Ove Odegaard / Oystein Furuseth - Ford Cortina GT.
21. Egil Hagen / Olav Berglund - DKW 1000 S.
22. Earl Stamnes / Elling Myklebust - Ford Cortina GT.
23. Terje Eidsvik / Tom Lyche - Ford Cortina GT.
24. Ole J. Ertnes / Silvie Johannessen – Peugeot.
25. Karl T. Eidet / Terje Isaksen - Volvo 520 PV.
26. Johan Iversen / Steinar Andersen - Ford Cortina.
27. Bjorn Havre / Jorgen Dyrdahl - VW 1600.
28. John Ruch / Eric A. Sovik – Volvo.
29. Na Fadum / Trygve Asli – VW.
30. Edgar Evensen / Tore Bjornstad - Opel Kadett.

Klasse A:1). Klasa A

1. Kjell Gudim Monty Karlan – VW, 2). Kjell Gudim / Monty Karlan – VW 1300.

2. Rolf Strand Jr./Einar Christiansen – Volvo PV, 3). Rolf Plaża Jr / Einar Christiansen – Volvo 520 PV.

3. Trond Schea/Willy paulsen – Ford Cortina GT, 4). Trond Schea / Willy Paulsen - Ford Cortina GT.

4. Arne B. Dahl/Marit Voss – VW 1500 S, 5). Arne B Smith / Marit Voss - Volkswagen 1500 S.

5. Arne Holm/Leif Engebretsen – Volvo PV, 6). Arne Holm / Leif Engebretsen – Volvo 520 PV.

6. Hakon Martinsen/A. Earl Martinsen / A. Wang Sandaas, Ford Cortina GT, 7Wang Sandaig - Ford Cortina GT.

7. Svein Solheim/Tore Solheim – VW 1200 Svein Solheim / Tore Solheim - VW 1200.

Klasse B: 1). Klasa B

1Tore Syversen/Steinar Gundersen – Volvo, 2).

2. Tore Syversen / Steinar Gundersen – Volvo

3. Per A. Bakke/Kjell Johansen – Volvo 122S, 3). Per A. Ground / Kjell Johansen - Volvo 122 S.

4. Heidi Wessel/Kiss Sorvig – Renault, 4). Heidi Wessel / Kiss Sorvig – Renault.

5. Kai Kristiansen/Jon Ovlien – Opel Kadett, 5). Kai Kristiansen / Jon Ovlien - Opel Kadett.

6. Roar Johnsrud/John Hanslien – VW 1200, 6). John Johnsrud / Roar Lien Hans - VW 1200.

7. Bernt H. Andersen/Reidar Aslaksen – BMC 1100, 7). H. Bernt Andersen / Reidar Aslaksen - BMC 1100.

8. Knut H. Jonassen/Torfinn Sundby – Ford Cortina GT, 8). Knut H. Jonassen / Torfinn Sundby - Ford Cortina GT.

9. Thorleif Braathen/Sverre Hansen – Ford, 9). Thorleif Braathen / Sverre Hansen – Ford.

10. Arild M. Brathen/Arnold O. Sand – Volvo, 10). Arild M. Brathen / O. Arnold Sand – Volvo.

11. John Borgersen/Odd Seglen – Peugeot, 11).John Borgersen / Odd Seglen – Peugeot.

12. Erik Schou/Gunnar Gundersrud, 1Erik Schou / Gunnar Gundersrud.

13. Svein Hvaara/Olaf H. Hellesnes – Ford Cortina, 13).Svein Hvaara / Olaf H. Hellesnes - Ford Cortina.

14. Knut Moberg/Tone Brathen – Ford Cortina GT, 14).Knut Moberg / Tone Brathen - Ford Cortina GT.

15. Per Buer/Ronald Torp, 15).Na Buer / Ronald Torp.

16.Rune Val Aksmar/Odvar Schioll – Saab. Rune Val Aksmar / Odvar Schioll - Saab.

Klasse C: 1). Klasa C

1. Olav Floene/Asbjorn Floene – Saab, 2). Olav Floene / Asbjorn Floene – Saab.

2. Werner Wulfken/Hulov Hjertvik – Volvo, 3). Werner Wulfken / Hulov Hjertvik – Volvo.

3. Knut O. Hodnungseth/Ulf E. Lovlie – Renault, 4). Knut O. Hodnungseth / Ulf E. Lovlie – Renault.

4. Soren A. Ostby/Arild Lund – Saab, 5). Soren A. Ostby / Arild Lund – Saab.

5. Leif E. Dahlie/Bjorn G. Dahlie – Saab, 6). Leif E. Dahlie / Bjorn G. Dahlie – Saab.

6. Einar Aasen Jr./Geir B. Jacobsen – Fiat 1500, 7). Einar Aasen Jr / Geir B. Jacobsen - Fiat 1500.

7. Odd Tormoen/Otto Oen - Saab, 8). Odd Tormoen / Otto wyspie – Saab.

8. Steinar Oyhagen/Einar Frisell – Volvo PV. Steinar Oyhagen / Einar Frisell – Volvo 520 PV. 9).

9. Terje Enger/Egil Aberg – Skoda TS, 10). Łóżka Terje / Egil Aberg - Škoda TS.

10. Gunnar Hansen/Finn Kristensen – VW 1500, 11)Gunnar Hansen / Finn Kristensen - VW 1500.

11. Rolf Smevik/Per Mathiasen – Volvo 122, 12).Rolf Smevik / Per Mathiasen - Volvo 122.

12. Steinar Ringstad/Inge Ringdahl – BMC 1100, 13).Steinar Ringstad / Inge Ringdahl - BMC 1100.

13.Roy Johansen/Jon Prietz – Datsun, 14). Roy Johansen / Jon Prietz – Datsun.

14.Bjorn Lundem/Leif Aasen – Saab, 15). Bjorn Lundem / Leif Aasen – Saab.

15.Morgan Andersen/Jan Holm – Fiat 1500 L, 16). Morgan Andersen / Jan Holm - Fiat 1500 L.

16.Arne R. Boe/Jan E. Skjefstad – VW 1200, 17). Arne R. Boe / Jan E. Skjefstad - VW 1200.

17. PerKristiansen/Jan Samsing – Volvo Amazon, 18).PerKristiansen / Jan Samsing - Volvo Amazon.

18. Gustav Tjhielemann/Oyvind Berntsen – Volvo, 19).Gustav Tjhielemann / Oyvind Berntsen – Volvo.

19.Thorleif Guttormsen/Jan W. Ostmann, 20). Thorleif Guttormsen / Jan W. Ostmann.

20. Ove Odegard/Oystein Furuseth – Ford Cortina GT, 21).Ove Odegaard / Oystein Furuseth - Ford Cortina GT.

21.Egil Hagen/Olav Berglund – DKW 1000 S, 22). Egil Hagen / Olav Berglund - DKW 1000 S.

22.Hakon Stamnes/Elling Myklebust – Ford Cortina GT, 23). Earl Stamnes / Elling Myklebust - Ford Cortina GT.

23. Terje Eidsvik/Tom Lyche – Ford Cortina GT, 24).Terje Eidsvik / Tom Lyche - Ford Cortina GT.

24. Ole J. Ertnes/Solvi Johannessen – Peugeot, 25).Ole J. Ertnes / Silvie Johannessen – Peugeot.

25.Karl T. Eidet/Terje Isaksen – Volvo PV, 26). Karl T. Eidet / Terje Isaksen - Volvo 520 PV.

26.Johan Iversen/Steinar Andersen – Ford Cortina, 27). Johan Iversen / Steinar Andersen - Ford Cortina.

27.Bjorn Havre/Jorgen Dyrdahl – VW 1600, 28). Bjorn Havre / Jorgen Dyrdahl - VW 1600.

28.Ola Ruch/Eirik A. Sovik – Volvo, 29). John Ruch / Eric A. Sovik – Volvo.

29.Per Fadum/Trygve Asli – VW, 30). Na Fadum / Trygve Asli – VW.

30. Edgar Evensen/Tore Bjornstad – Opel Kadett. Edgar Evensen / Tore Bjornstad - Opel Kadett.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl