Warning: Memcache::addserver() expects parameter 2 to be long, string given in /www/kwa-kwa.pl/strona/libraries/joomla/cache/storage/memcache.php on line 84
2 Rallye Österreichische Alpenfahrt. 24-25.06.1950r.
Jesteś tutaj: Strona główna » ZAGRANICA » Rajdy » 1950 » Austria » 2 Rallye Österreichische Alpenfahrt. 24-25.06.1950r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

2 Rallye Österreichische Alpenfahrt. 24-25.06.1950r.

Rajd rozegrano na dystansie 1273 km, ze startem i metą w Velden.

2 Rajd Alpenfachrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenhahrt 1950r

Lista startowa.

Nr.88. Georg Theiler – Simca.
Nr.89. Max Lindner – Fiat 1100.
Nr.90. Hans Wyss – Simca 8.
Nr.91. Rudolf Reichel – VW.
Nr.92. K.Brosch – Morris.
Nr.93. J.Pachernegg – VW Beetle.
Nr.94. Max Reisch – Steyer Fiat.
Nr.98. Karl L.Hirsch – Lancia Aprilia.
Nr.99. Joachim Springer (D) – Ford Taunus.
Nr.100. Kurt Hüttner – Jovett Javelin.
Nr.101. T.Quidenus – Peugeot.
Nr.102. Hans Kastner – Peugeot.
Nr.103. Anton Magnus – Ford Taunus.
Nr.104. Kurt Egert – Lancia Aprilia.
Nr.105. A.Polansky – Jovett Javelin.
Nr.106. Fritz Minartz – Ford Taunus.
Nr.107. Theo Gurzeler – Jovett Javelin.
Nr.108. Siegfried Schild – VW.
Nr.109. Graf von Sandizell (D) – Ford Taunus.
Nr.110. Corrado Campeis – Lancia.
Nr.111. Erich Knitel – Lancia Aprilia.
Nr.115. Ernst Schreiner – BMW.
Nr.116. Rolf Gürtler – Tatraplan.
Nr.117. Rudolf Gebhardt (D) – Mercedes Benz.
Nr.118. H.Retter – Mercedes Benz 170 S.
Nr.119. Zdenko G.Schönborn – Mercedes Benz 170 S.
Nr.120. Albert Junker (CH) – Sunbeam.
Nr.121. Paul Göhner (CH) – Sunbeam.
Nr.122. Stefan Brugger (CH) – Hillmann.
Nr.123. Anton Nogler – Mercedes Benz 170 S.
Nr.124. A.Breitler – AC.
Nr.127. Oreste Labriola – Studebaker.
Nr.128. C.H.Hallet – Austin.
Nr.129. H.Günther – Chevrolet.
Nr.130. Robert von Mendelssohn (D) – Austro Daimler.
Nr.131. H.Grilmayer – Steyr 220.
Nr.132. Josef Moser – BMW.
Nr.133. W.Zorn – Ford V8.
Nr.134. Harald Prinzhorn – Tatra 87.
Nr.135. Ludwig Breit – Ford.
Nr.136. Eduard Ebner – Mercedes.
Nr.137. Lothar Rafael – BMW 327.
Nr.138. Otto Matche – Porsche Sport.
Nr.139. Robert T.Mayer – Porsche Sport.
Nr.140. Toni Zwettler – VW WD.
Nr.141. Wolfgang Denzel – VW WD.
Nr.142. Hermann Lothaller – Fiat.
Nr.143. Fred Geldern – Auto Union.
Nr.145. Gerhard Hala – MG.
Nr.146. Etienne Morel de Boucle S.Denis (B) – MG.
Nr.147. Otto Feistl – Porsche Sport.
Nr.148. Ernst Hofmann – VW WD.
Nr.150. Max Rieß – BMW 327.
Nr.151. Alex van Falkenhausen (D) – BMW.
Nr.152. Jaroslav Havlicek – BMW 327.
Nr.153. G.Fallenegger – BMW.
Nr.154. Guido Veith – BMW.
Nr.156. Heinrich G.von der Mühle Eckart (D) – Alfa Romeo.
Nr.157. Manfred Steinberger – Jeep.
Nr.158. Oscar Vogel - Jeep.

2 Rajd Alpenahrt 1950r.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Wolfgang Denzel – VW WD.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Toni Zwleiter – VW WD.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Etienne Morel de Boucle S.Denis – MG.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Hans Wyss - Simca 8.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r.

Georg Theiler - Simca.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r.

Joachim Springer - Ford Taunus.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

S.I.Pacherneeg - VW Beetle.

2 rajd Alpenfahrt 1950r

Fritz Misartis - Ford Taunus.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

A.T.T.Iaeelbruck - Lancia Aprilia.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Max Riess - BMW 327.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Corrado Campela - Lancia.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Stefan Brugger - Hillmann.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

H.Retter – Mercedes Benz 170 S.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Jaroslav Havlicek - BMW 327.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Graf von Saadinell - Ford Taunus.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Hans Kastner – Peugeot.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Paul Göhner - Sunbeam.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Lothar Rafael – BMW.

2 rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

H.Günther – Chevrolet.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Oskar Vogel - Jeep.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

H.Grilmayer – Steyr 220.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

C.H.Hallet - Austin.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Harald Prineborn - Tatra 87.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Theo Galzalor - Jovett Javelin.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r.

Toni Zweitler - VW WD.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Joachim Springer - Ford Taunus.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

S.I.Pachernegg - VW Beetle.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Hans Wyss – Simca 8.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Paul Göhner - Sunbeam.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Hielan Hruger - Hillmann.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Albert Junker – Sunbeam.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Corrado Campania – Lancia.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Georg Theiler - Simca.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Max Lindner - Fiat 1100.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Karl L.Hirsch – Lancia Aprilia.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Anton Nogler – Mercedes Benz 170 S.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Rafael Lothar - BMW 327.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Rafael Lothar.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

J.Pachernegg – VW Beetle.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Rolf Gürtler - Tatraplan.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Jaroslav Havlicek - BMW 327.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Otto Feistl - Porsche Sport.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Corrado Campania - Lancia.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Helmut Retter - Mercedes Benz 170 S.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Max Riess - BMW 327.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Hiedan Brugger - Hillmann.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r.

Hans Wyss - Simca.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r.

Georg Theiler - Simca.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Karl L.Hirsch – Lancia Aprilia.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

G.Fallenegger – BMW.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

H.Günther – Chevrolet.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Anton Nogler - Mercedes Benz 170 V.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Max Reisch - Steyr Puch.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Paul Göhner - Sunbeam.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Ludwig Breit – Ford.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Oskar Vogel - Jeep.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Ernst Schreiner – BMW.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

H.Grilmayer – Steyr 220.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Fritz Misartz - Ford Taunus.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Rolf Gürtler – Tatraplan.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Heinrich G.von der Mühle Eckart – Alfa Romeo.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Josef Moser - BMW.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r.

C.H.Hallet – Austin.

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

2 Rajd Alpenfahrt 1950r

Rallye Alpenfachrt - 1950r

Rally Alpenfachrt - 1950r

Klasyfikacja generalna.

1. Max Lindner – Fiat 1100.  590pkt.
2. Georg Theiler – Simca.  585pkt.
3. Otto Mathe - VW Porsche Type 64.  556pkt.
3. Georg Fallenegger – BMW.  556pkt.
5. Max Riess – BMW.  552pkt.
6. Paul Göhner – Sunbeam.  546pkt.
7. Hans Wyss – Simca.  545pkt.
8. Herbert Günther - Chevrolet.  541pkt.
9. Ludwig Breit – Ford.  511pkt.
10. Helmut Retter – Mercedes 170 S.  503pkt.
11. S.I.Pachernegg – VW.  476pkt.
11. Heinrich Graf – Alfa Romeo.  476pkt.
13. Jaroslav Havlicek – BMW.  439pkt.
14. Etienne Morel de Boucle S.Denis – MG.  419pkt.
15. Cresto Labriola – Studebaker.  401pkt.
16. Oskar Vogel – Jepp.  309pkt.
17. Rafael Lothar – BMW. 227pkt.
18. Otto Feistl – Porsche Sport.  207pkt.
19. Anton Nogler – Mercedes 170 V.  145pkt.
20. C.H.Hallet – Austin.  56pkt.

Wystartowało 56 załóg, ukończyło 35.

Wyniki.

Tourenwagen.

Klasa 4 do 1100cm³.
1. Max Lindner – Fiat 1100.
2. Georg Theiler – Simca.
3. Hans Wyss – Simca.
4. S.I.Pachernegg – VW.

Klasa 2 do 2000cm³.
1. Rolf Gürtler – Tatraplan
2. Josef Moser – BMW.
3. Paul Göhner – Sunbeam.
4. Helmut Retter – Mercedes 170 S.
5. Rafael Lothar – BMW.
6.Anton Nogler – Mercedes 170 V.

Klasa 1 pow.2000cm³.
1. Herbert Günther – Chevrolet.
2. Ludwig Breit – Ford.
3. Cresto Labriola – Studebaker.
4. C.H.Hallet – Austin.
5. Robert von Mendelsohn – Austro Daimler.

Sportwagen.

Klasa 4 do 1100cm³.
1.Otto Mathe – Porsche Sport.

Klasa 3 do 1500cm³.
1.Etienne Morel de Boucle S.Denis – MG.
2. Otto Feistl – Porsche Sport.

Klasa 2 do 2000cm³.
1. Max Riess – BMW.
2. Jaroslav Havlicek – BMW.

Klasa 1 pow.2000cm³.
1. Georg Fallenegger – BMW.
2. Heinrich Graf – Alfa Romeo.
3. Oskar Vogel – Jepp.



Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl