POLSKA
Logowanie
Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.
Wyszukiwanie rozszerzone |
|
Nie pamiętasz hasła? | |
Nie pamiętasz nazwy użytkownika? | |
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja | |
|
|
Obszar pobierania |
Lista startowa.
Nr.1. R.Freeborough / J.Rhodes – Austin 1800. kl.11.
Nr.2. G.Birrell / M.Locke – Southern Imp. kl.7.
Nr.3. D.H.Pratt / D.R.Lockyer – Morris 1800. kl.5.
Nr.4. P.B.Gelder / R.W.Hunt – Ford Lotus Cortina. kl.11.
Nr.6. J.Nadin / A.Hoge – Renault. kl.3.
Nr.7. B.Ward / E.Jackson – Ford Lotus Cortina. kl.11.
Nr.9. Graham Hill / D.Seigle Morris – Ford Lotus Cortina. kl.11.
Nr.12.Denis Hulme / G.Robson – Triumph 2000. kl.12.
Nr.15.Pauli Toivonen / M.Tivkkanen – Lancia Fulvia HF. kl.11.
Nr.16.Sandro Munari / G.Harris – Lancia Fulvia HF. kl.11.
Nr.17.Vic Elford / David Stone – Porsche 911 S. kl.8.
Nr.18.Erik Carlsson / B.Wahlgren – Saab 96 V4. kl.11.
Nr.19.Ove Andersson / John Davenport – Lancia Fulvia HF. kl.11.
Nr.20.B.Soderstrom / Gunar Palm – Ford Lotus Cortina. kl.4.
Nr.21.Leo Cella / S.Barbosio – Lancia Fulvia HF. kl.11.
Nr.22.Rauno Aaltonen / Henry Liddon – Austin Healey. kl.12.
Nr.23.Jean Francois Piot / John Brown – Renault R 1135. kl.3.
Nr.24.Timo Makinen / Paul Easter – BMC Mini Cooper S. kl.10.
Nr.25.L.Jonsson / L.Ericsson – Saab 96 V4. kl.4.
Nr.26.Pady Hopkirk / R.Crellin – BMC Mini Cooper S. kl.10.
Nr.27.Tony Fall / Mike Wood – BMC Mini Cooper S. kl.10.
Nr.28.B.Shankland / T.J.W.Tucker – Peugeot 404. kl.5.
Nr.29.Åke Andersson / Sven Olof Svedberg – Porsche 911. kl.5.
Nr.30.Pat Moss Carlsson / Liz Nystrom – Saab 96 V4. kl.4.
Nr.31.Roger Clark / Jim Porter – Ford Lotus Cortina. kl.11.
Nr.33.Brian Culcheth / J.Syer – Austin 1800. kl.11.
Nr.34.Tom Trana / S.Andreasson – Saab 96 V4. kl.11.
Nr.35.A.Chappell / R.Harper – Ford Lotus Cortina. kl.4.
Nr.40.Björn Waldegard / Lars Helmer – Porsche 911 S. kl.5.
Nr.41.T.Hunter / J.Chitty – Porsche 911 S. kl.11.
Nr.42.H.Kallstrom / G.Haggbom – Renault 1135. kl.3.
Nr.43.Sylvia Osterberg / I.Lill Edenring – Renault 1135. kl.3.
Nr.44.V.Bobek jr / V.Rieger – Škoda 1000 MB. kl.2.
Nr.45.J.Bobek / L.Hustevic – Škoda 1000 MB. kl.2.
Nr.46.A.Cowan / R.Cryle – Hillman Imp Sport. kl.10.
Nr.47.L.Cowan / F.Davies – BMC Mini Cooper S. kl.2.
Nr.48.L.Bertorelli / P.E.Hilliard – Daf 44. kl.1.
Nr.50.J.Damberg / Fergus Sager – Saab 96 V4. kl.11.
Nr.54.H.Lindberg / B.Reinicke – Saab 96 V4. kl.4.
Nr.55.C.Orrenius / G.Schroderheim – Saab 96 V4. kl.11.
Nr.56.K.H.Panowitz / G.Klapproth – NSU. kl.7.
Nr.58.Rosemary Smith / V.Morley – Sunbeam Imp. kl.7.
Nr.60.Roy Fidler / Alan Taylor – Triumph 2000. kl.12.
Nr.63.B.A.Gullberg / L.G.Nystrom – Renault 1135. kl.10.
Nr.64.P.Bolton / A.Burton – Peugeot 404. kl.5.
Nr.65.J.R.Gray / A.J.Williams – Ford Cortina GT. kl.11.
Nr.66.J.E.Bullough / D.Barrow – Ford Lotus Cortina. kl.4.
Nr.67.F.W.Preston / R.Ayers – NSU. kl.7.
Nr.68.O.Dahl / A.Hertz – Saab 96 V4. kl.4.
Nr.69.B.Melia / G.C.Davies – Ford Corsair 2000E. kl.5.
Nr.70.M.W.Lowrey / A.H.Watson – Hillman Imp Sport. kl.2.
Nr.71.H.C.Cooper / F.T.Radford – Ford Lotus Cortina. kl.4.
Nr.72.P.Burch / G.Marlow – Sunbeam Imp. kl.2.
Nr.73.P.Conner / P.F.Drury – BMC Mini Cooper S. kl.3.
Nr.74.C.A.Gunn / N.Henderson – Ford Lotus Cortina. kl.4.
Nr.75.D.Margullies / R.Mackie – Ford Lotus Cortina. kl.11.
Nr.76.D.A.Potter / A.Miller – BMC Mini Cooper S. kl.3.
Nr.77.S.Palmer / P.Steiner – BMW 2000 Ti. kl.5.
Nr.78.J.Larsson / L.Lunblad – Saab 96 V4. kl.4.
Nr.79.T.Cox / N.Salt – Rover 2000. kl.5.
Nr.80.L.I.Ytterbring / L.Persson – BMC Mini Cooper S. kl.10.
Nr.81.A.Thurlow / M.Cockerill – BMC Mini Cooper S. kl.10.
Nr.82.D.Cowans / S.J.Walters – Ford Lotus Cortina. kl.10.
Nr.83.C.M.Malkin / K.Billows – Hillman Imp. kl.10.
Nr.84.J.Bolxham / P.Stephens – BMC Mini Cooper S. kl.3.
Nr.85.S.J.Griffin / A.R.G.Fleming – Škoda 1000 MB. kl.10.
Nr.86.J.C.Tordoff / B.Marchant – Ford Cortina GT. kl.4.
Nr.87.J.A.Booth / G.H.Booth – Ford Cortina GT. kl.11.
Nr.88.A.W.Maslen / A.Harding – Ford Lotus Cortina. kl.4.
Nr.89.M.J.Offley / R.A.Lyall – Austin 1800. kl.11.
Nr.90.J.Curtis / G.Speight – BMC Mini Cooper S. kl.3.
Nr.91.M.Ridout / P.R.Whiting – BMC Mini Cooper S. kl.10.
Nr.92.W.Fritschy / J.S.Gordon – Ford Lotus Cortina. kl.11.
Nr.93.D.Jenkins / R.Paul – BMC Mini. kl.1.
Nr.94.C.Coburn / R.Spokes – Vauxhall Viva. kl.10.
Nr.95.T.Harrison / E.Worswick – Austin Healey. kl.12.
Nr.96.G.R.Hudson Evans / J.Bate – Vauxhall Viva. kl.3.
Nr.97.N.H.Newton Mason / I.Mills – Ford Cortina GT. kl.4.
Nr.98.C.A.Tyler / D.Selby Boothroyd – BMC Mini Cooper S. kl.3.
Nr.99.J.Steadman / J.Holtham – BMC Mini Cooper S. kl.3.
Nr.100.B.Walton / D.W.Ralstrick – BMC Mini Cooper S. kl.3.
Nr.101.G.Ruttinger / G.Bork – Wartburg 353. kl.2.
Nr.102.K.Rudinger / G.Gries – Wartburg 353. kl.2.
Nr.103.M.M.Howells / M.Hamer – Rover 2000. kl.5.
Nr.104.K.Otto / W.Strehlow – Wartburg 353. kl.2.
Nr.105.O.Horzak / J. Motal – Škoda 1000 MB. kl.2.
Nr.106.Egon Culmbacher / P.Thiel – Wartburg 353. kl.2.
Nr.107.E.I.Stevens / M.M.Ambrose – Vauxhall Victor. kl.5.
Nr.108.E.Ahlen / O.Karlow – BMC Mini Cooper S. kl.3.
Nr.109.A.Allard / T.Fisk – Ford Lotus Cortina. kl.11.
Nr.110.J.B.Bloomfield / D.G.Griffiths – Ford Cortina GT. kl.4.
Nr.111.C.J.Brown / R.MacBryde – BMC Cooper S. kl.10.
Nr.112.P.J.Carver / G.E.Jones – Ford Lotus Cortina. kl.4.
Nr.113.J.Searancke / M.I.Kesterton – Rover 2000. kl.5.
Nr.114.J.R.Chidzoy / P.Langmald – Sunbeam Imp Sport. kl.2.
Nr.115.Capt Copestake / Capt G.Pass – BMC Mini. kl.1.
Nr.116.J.Courtrice / P.O’Gorman – BMC Mini. kl.1.
Nr.117.D.E.G.Cox / A.Bertram – Hillman Imp Rallye. kl.10.
Nr.118.W.D.Cresdee / R.G.Woods – BMC Mini Cooper S. kl.3.
Nr.119.J.Crossley / J.Smith – MG 1100. kl.2.
Nr.120.R.N.Cullen / D.H.Wynn Williams – Ford Anglia. kl.3.
Nr.121.C.Daly / L.Gordon Brown – BMC Mini Cooper S. kl.3.
Nr.122.P.R.Darby / R.Leslie – Chamois Sport. kl.2.
Nr.123.H.E.Dodd / G.G.Amery – Austin 7. kl.1.
Nr.124.E.Gillies / I.E.Irvine – BMC Mini Cooper S. kl.10.
Nr.125.P.E.Hilliard / Martin Holmes – Ford Lotus Cortina. kl.11.
Nr.126.B.Hodgson / J.Taylor – Ford Cortina GT. kl.4.
Nr.127.G.W.John / T.Mason – Austin 1800. kl.5.
Nr.128.R.Jones / M.Hirst – BMC Mini Cooper S. kl.2.
Nr.129.D.J.Lloyd / P.Polich – BMC Mini Cooper S. kl.3.
Nr.130.A.Middlemiss / R.Middlemiss – Saab Sport. kl.1.
Nr.131.R.I.Stewart / R.H.Alton – Hillman Imp. kl.2.
Nr.132.W.S.House / G.M.Shepherd – Audi Super 90. kl.5.
Nr.133.G.P.Warner / R.Kemplin – BMC Mini Cooper. kl.2.
Nr.134.D.White / R.Boughen – Ford Cortina GT. kl.4.
Nr.135.F.E.A.White / K.E.Fry – Fiat. kl.3.
Nr.136.L.Woodruff / M.A.Frowen – BMC Mini. kl.1.
Nr.137.J.P.Whealey / A.W.Raylor – Ford Anglia. kl.11.
Nr.138.D.Sutton / S.Johnson – Ford Lotus Cortina. kl.4.
Nr.139.S.Porth / S.Aldersmith – BMC Mini Cooper. kl.2.
Nr.140.M.Mead / J.W.King – NSU. kl.7.
Nr.141.R.J.Harrison / J.Corner – NSU. kl.7.
Nr.142.C.S.Barell / T.Yoward – Ford Cortina GT. kl.11.
Nr.143.R.W.Harper / R.M.Doidge – NSU. kl.7.
Nr.144.A.R.Davies / A.Blackburn – BMC Mini Cooper. kl.2.
Nr.145.D.G.Burmant / C.W.Dart – BMC Mini Cooper S. kl.3.
Nr.146.M.B.Balley / M.J.Gee – BMC Mini Cooper. kl.3.
Nr.147.S.Slemssen / B.Sahey – BMC Mini Cooper. kl.2.
Nr.148.F.G.Bromage / W.Wells – BMC Mini. kl.1.
Nr.149.T.Hall / K.Pryor – Ford Cortina GT. kl.4.
Nr.150.N.Harvey / T.Vaux – Porsche 911S. kl.5.
Nr.151.B.L.Field / W.Jones/R.D.Tilley – Rover 2000. kl.5.
Nr.152.M.C.Trinder / J.A.Maycock – Ford Lotus Cortina. kl.4.
Nr.153.P.Sjoberg / K.Hansson – Saab 96 V4. kl.4.
Nr.154.J.Heppenstall / K.A.Wood – Ford Lotus Cortina. kl.4.
Nr.155.K.W.Edwards / M.E.Walford – Ford Cortina GT. kl.4.
Nr.156.C.J.Heaver / H.J.Potter – BMC Mini. kl.10.
Nr.157.B.Roper / W.Dryden – Ford Cortina GT. kl.4.
Nr.158.B.Malkin / C.Goler – BMC Mini Cooper S. kl.2.
Nr.159.R.Roper / D.Holliday – Ford Cortina GT. kl.4.
Nr.160.P.Davies / G.G.Waite – BMC Mini Cooper. kl.2.
Bengt Soderstrom i Gunar Palm – Ford Lotus Cortina.
Vic Elford i David Stone – Porsche 911 S.
Bengt Soderstrom i Gunar Palm – Ford Lotus Cortina
Timo Makinen i Paul Easter – BMC Mini Cooper S.
Rajd odwołany przed startem z powodu wybuchu pryszczycy.