Warning: Memcache::addserver() expects parameter 2 to be long, string given in /www/kwa-kwa.pl/strona/libraries/joomla/cache/storage/memcache.php on line 84
8 Rallye Czech Vltava (CZ). 2 eliminacja. 6-9.07.1967r.
Jesteś tutaj: Strona główna » ZAGRANICA » Rajdy » 1967 » Puchar Pokoju i Przyjaźni » 8 Rallye Czech Vltava (CZ). 2 eliminacja. 6-9.07.1967r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

8 Rallye Czech Vltava (CZ). 2 eliminacja. 6-9.07.1967r.

Skoda 1000 MB

Jaroslav Bobek i Leo Hnatevič - Škoda 1000 MB.

Porsche 912

Sobiesław Zasada i Jerzy Dobrzański - Porsche 912.   (Motor 31 / 1967)

Skoda 1000 MB

Vaclav Bobek jr i Jaroslav Vylit - Škoda 1000 MB.

Klasyfikacja  generalna.

1.  Erik Carlsson / Torsten Åman (S) - Saab 96 V4.  1818pkt.

2.  Sobiesław Zasada / Jerzy Dobrzański (PL) - Porsche 912.  1860pkt.

3.  Vaclav Bobek jr / Jaroslav Vylit (CS) - Škoda 1000 MB.  1963pkt.

4.  Pat Moss-Carlsson (GB) / Elizabeth Nyström (S) - Saab 96 V4.  2096pkt.

5.  Jaroslav Bobek / Leo Hnatevič (CS) - Škoda 1000 MB.  2152pkt.

6.  Vladimir Hubaček / Vojtech Rieger (CS) - Renault 8 Gordini.  2463pkt.                                            

7.  Dieter Lambart / Hans Vogt (D) – Opel Kadett.  2512pkt.                                                                  

8.  Zdenek Treybal / Petr Štefek (CS) – Saab 96 V4.  2512pkt.

9.  Franz Galle / Jochen Muller (DDR) – Trabant 601.  2753pkt.                                                     

10.Eberhart Smitthelm / Walter Gertenmaier (D) – BMW 1602.  2758pkt.                                            

11.Henryk Ruciński / Adam Wędrychowski  (PL) -  Volvo 144 S.

…13.Zdenĕk Čechmanek / Jiři Pĕlucha (CS) – Tatra 603.  2960pkt.

…18.Jiři Somr / Josef Bohuslav (CS) – Renault 8 Gordini.  3992pkt.

19.Adolf Veřmiřovsky / Stanislav Hajdůšek (CS) – Tatra 603.  4220pkt.

20.Miloš Šramek / Vladimir Lokvenc (CS) – Škoda 1000 MB.  4554pkt.

21.Jaroslav Kovař / Jiři Červa (CS) – Škoda 1000 MB.  4884pkt.

22.Zdenĕk Kec / Mojmir Klima (CS) – Škoda 1000 MB.  4923pkt.

23.Oldřich Brunclik / Jan Gernat (CS) – Škoda 1000 MB.  5127pkt.

…25.Vaclav Syřištĕ / Miloslav Kafka (CS) – Škoda 1000 MB.  5712pkt.

28.Vaclav Chlustina / Jaroslav Řehak (CS) – Škoda 1000 MB.  6319pkt.

29.Antonin Dolejš / Jiři Studnička (CS) – Škoda 1000 MB.  6458pkt.

30.Dalibor Janek / Konstantin Nikolajev (CS) – Trabant 601.  6687pkt.

31.Josef Mrazek / Vaclav Nosal (CS) – Škoda 1000 MB.  6789pkt.

32.Antonin Jilek / Walter Dzura (CS) – Trabant 601.  6975pkt.

…34.Milan Břichnač / Ivan Mrkvička (CS) – Škoda 1000 MB.  7596pkt.

35.Vaclav Mičan / Jan Marek (CS) – Škoda 1000 MB.  7723pkt.

36.Jan Šlapaček / Antonin Uhřik (CS) – Škoda 1000 MB.  8894pkt.

37.Zdenek Valek / Amalie Chrobokova (CS) – Škoda Octavia Super.  9219pkt.

38.Miroslav Kamaryt / Miroslav Podubecky (CS) – Škoda 1000 MB.  10279pkt.

…41.Vaclav Brož / Jaromir Horn (CS) – Škoda 1000 MB.  12459pkt.

…43.Petr Bold / Martin Svĕtnička (CS) – Renault 8 Gordini.  13579pkt.

Wystartowało 80 załóg.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl