Warning: Memcache::addserver() expects parameter 2 to be long, string given in /www/kwa-kwa.pl/strona/libraries/joomla/cache/storage/memcache.php on line 84
27 Rallye Coupe des Alpes (F). 14 eliminacja. 4-9.09.1967r.
Jesteś tutaj: Strona główna » ZAGRANICA » Rajdy » 1967 » Mistrzostwa Europy Kierowców » 27 Rallye Coupe des Alpes (F). 14 eliminacja. 4-9.09.1967r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

27 Rallye Coupe des Alpes (F). 14 eliminacja. 4-9.09.1967r.

tablica

plakat

Lista zgłoszeń. (częściowa)

Nr.1.  Emeric / „Chat” (F) – NSU Prinz.
Nr.2. Guy Chasseuil / ? (F) – NSU.
Nr.3.  D.Pirawell / de Rolland Ginette (GB) – BMC Mini Cooper.
Nr.5.  New / Chitty (GB) – BMC Mini Cooper.
Nr.6.  Alain Jallot / Monique Bellon (F) – BMC Mini Cooper.
Nr.7.  Dany / Brel
Nr.8.  Thistlethwaite / Youd (GB) – BMC Mini Cooper.
Nr.9.  Andre Moliere / Dany (F) – BMC Mini Cooper.
Nr.10.Coburn / Aldersmith (GB) – BMC Mini Cooper.
Nr.14.Barailler / Baile (F) – Alfa Romeo Giulia.
Nr.15.Sevaux / “Mendola” (F) – Porsche.
Nr.16.John L’Ami / Jaunsell Eyer (GB) – Ford Lotus Cortina.
Nr.17.Delserre / Aureglia (F) – Simca 1300.
Nr.18.Delalande / Segala (F) – Alfa Romeo GT.
Nr.21.Citroen DS 21.
Nr.22.Citroen DS 21.
Nr.23.Henri “Ido” Marang / Didier Nitnart (F) – Citroen DS 21.
Nr.24.Pompanon / Curien (F) – Citroen DS 21.
Nr.25.Harde / Flandin (F) – Citroen DS 21.
Nr.26.Robert Neyret / Jacques Terramorsi (F) – Citroen DS 21.
Nr.29.Bosauyt / Hibbon (F) – Ford Mustang.
Nr.31.Daf.
Nr.32.Daf.
Nr.33.Jones / Freeborough (GB) – BMC Mini Cooper S.
Nr.36.Nublat / “Stef” (F) – Renault 8 Gordini.
Nr.37.Sachet / Levasseur (F) – Renault 8 Gordini.
Nr.38.Wisdom / Joop (GB) – Renault 8 Gordini.
Nr.39.Rouget / Depret (F) – Renault 8 Gordini.
Nr.40.Tony Fall / Mike Wood (GB) – Morris Mini Cooper S.
Nr.41.Henry Greder / “Beaumont” (F) – Alfa Romeo.
Nr.42.McMillen / Metcalfe (GB) – Ford Lotus Cortina.
Nr.43.Labaune / Paul Etienne (F) – Alfa Romeo.
Nr.44.Gibbs / Philipps (GB) – Ford Lotus Cortina.
Nr.45.Jean Claude Gamet / Michel Gamet (F) – Alfa Romeo Giulia GTA.                                           
Nr.47.Hunter / Davenport (GB) – Porsche 911.
Nr.48.Palmer / Spokes (GB) – BMW.
Nr.49.Shuller / Dehnelt (D) – BMW.
Nr.51.Bedel “Stefz” (F) – NSU.
Nr.54.Re / Aicard (F) – Lancia Fulvia HF.
Nr.55.Chabas / de Alexandris (F) – BMC Mini Cooper.
Nr.56.Harraway / ? (GB) – BMC Mini Cooper.
Nr.57.Hoepfner / Fourton (F) – Renault 8 Gordini.
Nr.60.Bertorelli / Hilliard (GB) – Ford Lotus Cortina.
Nr.61.Bernard Consten / Jean Claude Perray (F) – Alfa Romeo Giulia GTA.
Nr.62.Rolland / Augias (F) – Alfa Romeo GTA.
Nr.65.Skelton / Birrel (GB) – Hillman Imp.
Nr.66.Brian Culcheth / Johnstone Syer (GB) – Austin 1800.
Nr.70.Branche / ? – Porsche 911.
Nr.75.Andrew Cowan / Brian Coyle (GB) – Sunbeam Imp.
Nr.76.Valois / Valois (F) – Alpine Renault A110.
Nr.77.Roy Filder / Alan Taylor (GB) - Sunbeam Imp.
Nr.78.Brun / Dubler (F) – NSU.
Nr.79.Rolland / “Frederic” (F) – Honda.
Nr.80.Rene Trautmann / Claudine Trautmann (F) – Lancia Fulvia HF.
Nr.81.Carlier / Fouquet (F) – NSU.
Nr.82.Jean Claude Andruet / Maurice Gelin (F) – Alpine Renault A110.
Nr.83.Rosemary Smith / Margaret Lowrey (GB) – Sunbeam Imp.
Nr.86.Jean Pierre Hanrioud / Michel Gauvain (F) – Porsche 911.
Nr.87.Harrison (GB)
Nr.88.Delpretre / Roatta – Lotus Elan.
Nr.89.Porsche 911.
Nr.90.”Finkel” / J.L.de Courteix (F) – Porsche 911.
Nr.91.Martinache/ G.Malani (F) – Porsche 911.
Nr.92.Jean Louis Barailler / Hibox (F) – Triumph.
Nr.93.Schilgler / Janvre (F) – Porsche 911.
Nr.94.Gaban / Gaban (F) – Porsche 911.
Nr.95.Henry / Gensul (F) – Lotus Elan.
Nr.99.Webert / di Rosa (F) – Alpine Renault A110.
Nr.101.Harry Källström / Gunnar Häggborn – Renault 8 Gordini.
Nr.102.Sylvia Österberg / Ingalill Edenring – Renault 8 Gordini.
Nr.103.Timo Mäkinen / Paul Easter – Morris Mini Cooper S.
Nr.104.Sprinzel / Cave (GB) – MG.
Nr.105.Henry / Gros (F) – Alpine Renault A110.
Nr.106.Rauno Aaltonen / Henry Liddon – BMC Mini Cooper S.
Nr.107.Paddy Hopkirk / Ron Crellin – Morris Mini Cooper S.
Nr.108.Alpine Renault A110.
Nr.111.Gerard Larrousse / Marcel Callewart (F) – Alpine Renault A110.
Nr.112.Vinatier / Jacob - Alpine Renault A110.
Nr.113.Jansson / Sengsman (F) – Renault 8 Gordini.
Nr.114.Jacques Rey / “Fanfan” – Porsche 911 S.
Nr.115.Vic Elford / David Stone (GB) – Porsche 911S.
Nr.116.Perrier / Murac (F) – Porsche 911 S.
Nr.117.Branche / Jullien (F) – Porsche 911S.
Nr.122.Jean Francois Piot / ? (F) – Alpine Renault A110.
Nr.123.Evans / Robinson (GB) – Sunbeam.
Nr.124.Citroen DS 21.
Nr.125.Citroen DS 21.

Park ferme przed startem

Renault 8 Gordini

Jansson i Sengstman  – Renault 8 Gordini.

BMC Mini Cooper

Coburn i Aldersmith – BMC Mini Cooper.

NSU Prinz

Emeric i „Chat” – NSU Prinz.

BMC Mini Cooper

Coburn i Aldersmith – BMC Mini Cooper.

Rolland i Augias

Rolland i Augias – Alfa Romeo GTA.

Lotus Elan

Delpretre i Roatta – Lotus Elan.

Porsche 911 S

Vic Elford i David Stone – Porsche 911S.

Simca 1300

Delserre i Aureglia – Simca 1300.

Alfa Romeo GTA.

Renault 8 Gordini

Harry Källström i Gunnar Häggborn – Renault 8 Gordini.

Sunbeam Imp

Roy Filder i Alan Taylor - Sunbeam Imp.

Alpine Renault A110

Jean Claude Andruet i Maurice Gelin – Alpine Renault A110.

BMC Mini Cooper S

Timo Mäkinen i Paul Easter – Morris Mini Cooper S.

Renault 8 Gordini

Alpine Renault A110

Alfa Romeo Giulia GTA.

Barailler i Baile – Alfa Romeo Giulia.

Lancia Fulvia HF

Rene Trautmann i Claudine Trautmann – Lancia Fulvia HF.

Alpine Renault A110

BMC Mini Cooper

Timo Mäkinen i Paul Easter – Morris Mini Cooper S.

Alpine Renault A110

Gerard Larrousse i Marcel Callewart – Alpine Renault A110.

Renault 8 Gordini

Sylvia Österberg i Ingalill Edenring – Renault 8 Gordini.

Citroen DS 21

Bob Neyret i Jacques Terramorsi – Citroen DS 21

BMC Mini Cooper

Paddy Hopkirk i Ron Crellin – Morris Mini Cooper S.

Porsche 911 S

Vic Elford i David Stone – Porsche 911S.

Daf

Alfa Romeo GTA

Bernard Consten i Jean Claude Perray – Alfa Romeo Giulia GTA.

Renault 8 Gordini

Sylvia Österberg i Ingalill Edenring – Renault 8 Gordini.

Alpine Renault A110

Jean Claude Andruet i Maurice Gelin – Alpine Renault A110.

Simca 1300

Delserre i Aureglia – Simca 1300.

Porsche 911 S

Branche – Porsche 911.

Citroen DS 21

Citroen DS 21.

Renault 8 Gordini

Harry Källström i Gunnar Häggborn – Renault 8 Gordini.

Porsche 911S

Vic Elford i David Stone – Porsche 911S.

Austin 1800

Brian Culcheth i Johnstone Syer – Austin 1800.

Alpine Renault A110

Vinatier i Jacob - Alpine Renault A110.

BMC Mini Cooper

Paddy Hopkirk i Ron Crellin – Morris Mini Cooper S.

Citroen DS 21

Robert Neyret i Jacques Terramorsi – Citroen DS 21.

Alpine Renault A110

Jean Claude Andruet i Maurice Gelin – Alpine Renault  A110.

Renault 8 Gordini

Sylvia Österberg i Ingalill Edenring – Renault 8 Gordini.

Lotus Elan

Henry i Gensul – Lotus Elan.

Porsche 911 S

Jacques Rey i “Fanfan” – Porsche 911 S.

BMC Mini Cooper

Paddy Hopkirk i Ron Crellin – Morris Mini Cooper S.

Renault 8 Gordini

Jansson i Sengsman – Renault 8 Gordini.

citroen DS 21

Robert Neyret i Jacques Terramorsi – Citroen DS 21.

Alfa Romeo giulia GTA

Bernard Consten i Jean Claude Perray – Alfa Romeo Giulia GTA.

BMC Mini Cooper

Paddy Hopkirk i Ron Crellin – Morris Mini Cooper S.

Alpine Renault A110

Vinatier i Jacob - Alpine Renault  A110.

Zwycięzcy rajdu

Zwycięzcy rajdu Paddy Hopkirk i Ron Crellin – Morris Cooper S 1275.

Motor 1967

prasa

prasa

prasa

prasa

prasa

Wyniki

Klasyfikacja  generalna.

1.  Paddy Hopkirk / Ron Crellin – Morris Cooper S 1275.
2.  Bernard Consten / Jean Claude Peray – Alfa Romeo Giulia GTA.
3.  Jean Claude Gamet / Michel Gamet – Alfa Romeo Giulia GTA.
4.  Harry Källström / Gunnar Häggbom – Renault 8 Gordini
5.  Jean Claude Andruet / Maurice Gelin – Alpine Renault A110/1300S.
6.  Sylvia Österberg / Ingalill Edenring – Renault 8 Gordini.
7.  Robert Neyret / Jacques Terramorsi – Citroen DS 21.
8.  Jacques Rey / “Fanfan” – Porsche 911 S.
9.  Andrew Cowan / Brian Coyle – Sunbeam Imp.
10.Rosemary Smith / Margaret Lowrey – Sunbeam Imp.
…12.  Guy Verrier / Jean Claude Syda – Citroen DS 21.
13.  Jean Pierre Barde / Rene flandin – Citroen DS 21.

14.  Henri “Ido” Marang / Didier Nitnart – Citroen DS 21.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl