Warning: Memcache::addserver() expects parameter 2 to be long, string given in /www/kwa-kwa.pl/strona/libraries/joomla/cache/storage/memcache.php on line 84
19 Tulpenrallye (NL). 6 eliminacja. 27.04-2.05.1967r.
Jesteś tutaj: Strona główna » ZAGRANICA » Rajdy » 1967 » Mistrzostwa Europy Kierowców » 19 Tulpenrallye (NL). 6 eliminacja. 27.04-2.05.1967r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

19 Tulpenrallye (NL). 6 eliminacja. 27.04-2.05.1967r.

Lista startowa.

Nr.1. Vic Elford / David Stone (GB) - Porsche 911 S.
Nr.2.  J.P.Hanrioud / J.C.Syda – Porsche 911 S.
Nr.3 Sobiesław Zasada / Jerzy Dobrzański (PL) – Porsche 911S. 
Nr.4.  J.Gordon / P.Whiting – Jaguar E-type.
Nr.5. B.Petch / H.Miller – Austin Healey 3000.
Nr.6.  J.Roestenburg / L.v.Dinteren – MG B.
Nr.7.  P.King / J.Mossop – MG B.
Nr.9.  Jules Meur / N.Rebetez – Porsche 911 S.
Nr.11.Björn Waldegård / L.Helmer (S) - Porsche 911 T.
Nr.12.Ake Andersson / S.O.Swedberg – Porsche 911.
Nr.14.W.Gass / G.Frey  (D) - Porsche 911 S.
Nr.16.R.Slotemaker / R.Gorris (NL) - BMW 2002 Ti.
Nr.17.D.Lambart / H.Vogt – Opel Rekord.
Nr.18.A.Haans / M.Verbunt – BMW 2000 Ti.
Nr.19.P.Pedersen / H.Jacobsen – Volvo 123 GT.
Nr.20.E.Kristensen / P.Christensen – Volvo 123 GT.
Nr.21.D.Schwarz / G.van Lennep – Ford Mustang.
Nr.22.S.Palmer / P.Marshall – BMW 2000 Ti.
Nr.23.P.Olsen / O.Janslund – Volvo 122 S.
Nr.25.J.Nielsen / O.W.Kristensen – Volvo 122 S.
Nr.26.K.Berthelsen / A.Hojgaard  – Volvo 122 S.
Nr.27.M.v.Wamelen / W.Loos – BMW 1800 Ti.
Nr.28.H.Kiviet / L.Nuyen – Volvo 122 S.
Nr.30.T.v.Beusekom / N.Martini – Lancia Flavia coupe.
Nr.33.G.Kolwes / H.Heine – Volvo 123 GT.
Nr.34.P.Hilders / H.Pellikaan – Volvo 123 GT.
Nr.35.H.Bierman / S.Brandsma – BMW 2000 Ti.
Nr.36.C.Poppelaars / J.Stoof – BMW 2000.
Nr.38.S.Davey / R.Willson – Ford Lotus Cortina.
Nr.39.T.Chappell / A.Krauklis – Ford Lotus Cortina.
Nr.42.G.King / P.Steiner – Ford Lotus Cortina.
Nr.43.D.Harris / R.McCabe – Ford Lotus Cortina.
Nr.44.A.Sheppard / S.Bate – Ford Lotus Cortina.
Nr.45.H.Cooper / F.Radford – Ford Lotus Cortina.
Nr.46.E.McMillen / J.Metcalfe – Ford Lotus Cortina.
Nr.47.W.Beers / A.Beers – Ford Lotus Cortina.
Nr.48.H.v.d.Hejiden / Bob de Jong – Alfa Romeo Giulia Super Ti.
Nr.49.M.Meijer / M.Meijer – Alfa Romeo 1600 S.
Nr.50.A.Sigurdson / G.Berglund – Saab 96 V4.
Nr.51.Pat Moss / Eva Nyström – Saab 96 V4.
Nr.52.K.Edwards / M.Walford – Ford Cortina GT.
Nr.53.F.Palk / G.Laggett – Ford Cortina GT.
Nr.54.H.Hall / A.Whitham – Ford Cortina GT.
Nr.55. G.John / R.Pearoe – Ford Cortina Lotus.
Nr.56.D.Fotherby / U.Collier – Ford Cortina GT.
Nr.57.B.Pon / R.Westerhuis – VW 1500 garbus.
Nr.58.D.de Wild / W.de Wild – VW 1600 TL.
Nr.59.J.Konink / F.von Rooyen – VW 1600 TL.
Nr.61.B.Muller / K.Eijffius – Fiat 1500 C.
Nr.64.Timo Mäkinen / Paul Easter (SF/GB) - BMC Mini Cooper S.
Nr.65.Rauno Aaltonen / Henry Liddon (SF/GB) - BMC Mini Cooper S.
Nr.66.J.Vernaeve / M.Wood (B/GB) - BMC Mini Cooper S.
Nr.67.Jean Francois Piot / J.Bernaud – Renault 8 Gordini.
Nr.68.A.Krause / J.Brecheisen - Renault 8 Gordini 1300.
Nr.69.A.Paulen sr / A.Paulen jr – Renault 8 Gordini.
Nr.70.S.Eakins / W.Gowdy – BMC Mini Cooper S.
Nr.71.C.Coburn / R. Spokes – BMC Mini Cooper S.
Nr.72.A.Oetterli / A.Brown – Austin Cooper S.
Nr.73.D.Benzirma / Terry Harryman – BMC Mini Cooper S.
Nr.74.I.Stevenson / P.Appleby – Austin Cooper S.
Nr.75.G.Amery / H.Dodd – Morris Cooper S.
Nr.76.D.Potter / A.Miller – Morris Cooper S.
Nr.77.R.H.v.Nievelt / T.Gatsonides – Austin Cooper S.
Nr.78.H.Andersen / O.Dencker – Austin Cooper S.
Nr.79.Carol Tyler / A.Sleap – BMC Mini Cooper S.
Nr.80. V.Loupart / C.Bryce – Ford Anglia Estate.
Nr.81.S.Mouwes / G.Prent – Fiat 124.
Nr.82.D.Jetten / J.Horbach – Opel Kadett Rallye.
Nr.83.H.Beck / H.Heuser – Opel Kadett.
Nr.84.S.Larsson / K.Karlsson – Opel Kadett Rallye.
Nr.86.J.Crossley / D.Griffiths – MG 1100.
Nr.89.P.Harper / D.Pollard – Sunbeam Imp Rally.
Nr.90.S.Heijndijk / H.de Man – Hillman Imp GT.
Nr.91.M.Swatland / W.West – Hillman Imp.
Nr.93.D.Friswell / C.Nash (GB) - Lotus Elan.
Nr.94.J.Wheatley / A.Raylor – Lotus Elan.
Nr.95.R.Holland / B.Nokes – Lotus Elan.
Nr.96.A.Boot / J.v.Leggelo – Matra Djet V Sport.
Nr.97.M.Meijer – A.Wolfert – Matra Djet V Sport.
Nr.98.J.de Ruyter / G.de Ruyter – Porsche 912.
Nr.101.A.v.Dongen / R.Kouwenberg – Honda S800.
Nr.103.R.Freeborough / W.Schöttelndreier – Morris Cooper S.
Nr.104.J.Preddy / A.Brick – Austin Cooper S.
Nr.105.M.Bowyer / N.Salt – Morris Cooper.
Nr.106.L.McLeod / S.Aldersmith – Austin Cooper S.
Nr.107.A.Taylor / S.Taylor – Morris Cooper.
Nr.108.P.Cooper / K.Deacon – Austin Cooper S.
Nr.109.M.Marsden / K.Pryor – Morris Cooper S.
Nr.110.Andrew Cowan / B.Coyle – Sunbeam Imp Sport.
Nr.111.A.Maslen / Martin Holmes – Sunbeam Imp Sport.
Nr.112.P.Andersen / E.Withmore – Sunbeam Imp Sport.
Nr.113.D.Dicker / G.Provis – Simca 1000 GL.
Nr.114.T.Brandsma / H.Merkelbach – Simca 1000.
Nr.115.Kurt Otto / Wolfgang Strehlow (DDR) – Wartburg 353.
Nr.116.Kurt Rüdiger / Egon Culmbacher (DDR) – Wartburg 353.
Nr.117.Günther Rüttinger / Günther Bork (DDR) – Wartburg 353.
Nr.118.G.Gries / P.Thiel (DDR) – Wartburg 353.
Nr.120.Simo Lampinen / John Davenport – Daf 44.
Nr.121.Claude Laurent / J.Coolen – Daf 44.
Nr.122.D.v.Lennep / J.Klein – Daf 44.
Nr.123.O.Rosenblatt / A.v.Sminia – Daf 44.
Nr.124.H.Wijnands / N.Chiotakis – Panhard 24 CT.
Nr.125.B.v.Marken / G.Edixhoven – Morris 850.
Nr.126.J.Dik / T.Koks – Daffodil.
Nr.127.H.Ullmann / W.Lange – Trabant 601.
Nr.128.Franz Galle / J.Müller – Trabant 601.
Nr.129.E.Asmus / H.Piehler – Trabant 601.
Nr.130.K.Landgraf / L.Sachse – Trabant 601.

Parc ferme

J.gordon i P.Whiting

J.Gordon i P.Whiting – Jaguar E-type.

Elford i Stone

Vic Elford i David Stone - Porsche 911 S.

Otto i Strehlow

Kurt Otto i Wolfgang Strehlow – Wartburg 353.

Ruttinger i Bork

Günther Rüttinger i Günther Bork – Wartburg 353.

B.Waldegard i L.Helmer

Björn Waldegård i L.Helmer - Porsche 911 T.

D.van Lennep i J.Klein

D.v.Lennep / J.Klein – Daf 44.

Elford i Stone

Vic Elford i David Stone - Porsche 911 S.

Sunbeam Imp Sport

Andrew Cowan i B.Coyle – Sunbeam Imp Sport.

Porsche 911 S.

Vic Elford i David Stone

Vic Elford i David Stone - Porsche 911 S.

J.Dik i T.Koks

J.Dik i T.Koks – Daffodil.

Porsche 911 S

Sobiesław Zasada i Jerzy Dobrzański – Porsche 911 S.

Elford i Stone

Vic Elford i David Stone - Porsche 911 S.

Porsche 911T

Björn Waldegård i L.Helmer - Porsche 911 T.

Motor 22 / 1967

(Motor 22 / 1967)

Klasyfikacja  generalna.

1.    Vic Elford / David Stone (GB) - Porsche 911 S.  3432pkt.
2.    Timo Mäkinen / Paul Easter (SF/GB) - BMC Mini Cooper S.  3478pkt.
3.    Rauno Aaltonen / Henry Liddon (SF/GB) - BMC Mini Cooper S.  3479pkt.
4.    Björn Waldegård / L.Helmer (S) - Porsche 911 T.  3495pkt.
5.    J.Vernaeve / M.Wood (B/GB) - BMC Mini Cooper S.  3558pkt.
6.    W.Gass / G.Frey  (D) - Porsche 911 S. 3597pkt.
7.    D.Friswell / C.Nash (GB) - Lotus Elan.  3787pkt.
8.    A.Krause / J.Brecheisen - Renault 8 Gordini 1300.  3834pkt.
9.    R.Slotemaker / R.Gorris (NL) - BMW 2002 Ti. 3864pkt.
10.    P.Harper / D.Pollard – Sunbeam Imp Rally.  3916pkt.
11.    D.Lambart / H.Vogt (D) - Opel Rekord 1900.
12.    J.Nielsen / O.W.Kristensen – Volvo 122 S.
13.    B.Pon / R.Westerhuis – VW 1500 garbus.
14.    A.Sigurdson / G.Berglund – Saab 96 V4.  4203pkt.
15.    E.McMillen / J.Metcalfe – Ford Lotus Cortina.
16.    H.Andersen / O.Dencker – Austin Cooper S.
17.    H.Beck / H.Heuser – Opel Kadett.
18.    D.Potter / A.Miller – Morris Cooper S.
19.    D.Jetten / J.Horbach – Opel Kadett Rallye.
20.    A.Haans / M.Verbunt – BMW 2000 Ti.
21.    G.Kolwes / H.Heine – Volvo 123 GT.
22.    H.Bierman / S.Brandsma – BMW 2000 Ti.
23.    E.Kristensen / P.Christensen – Volvo 123 GT.
24.    H.Cooper / F.Radford – Ford Lotus Cortina.
25.    M.Marsden / K.Pryor – Morris Cooper S.  4722pkt.
26.    Jules Meur / N.Rebetez – Porsche 911 S.  4810pkt.
27.    S.Heijndijk / H.de Man – Hillman Imp GT.  4814pkt.
28.    J.Konink / F.von Rooyen – VW 1600 TL.
29.    K.Berthelsen / A.Hojgaard – Volvo 122 S.
30.    W.Beers / A.Beers – Ford Lotus Cortina.
31.    Günther Rüttinger / Günther Bork (DDR) – Wartburg 353.  4915pkt.
32.    B.Petch / H.Miller – Austin Healey 3000.  5161pkt.
33.    K.Edwards / M.Walford – Ford Cortina GT.
34.    Kurt Otto / Wolfgang Strehlow – Wartburg 353.  5329pkt.
35.    Simo Lampinen / John Davenport – Daf 44.
36.    S.Davey / R.Willson – Ford Lotus Cortina.
37.    H.v.d.Hejiden / Bob de Jong – Alfa Romeo Giulia Super Ti.
38.    H.Kiviet / L.Nuyen – Volvo 122 S.
39.    V.Loupart / C.Bryce – Ford Anglia Estate.
40.    P.Hilders / H.Pellikaan – Volvo 123 GT.
41.    G.Amery / H.Dodd – Morris Cooper S.
42.    D.v.Lennep / J.Klein – Daf 44.
43.    S.Larsson / K.Karlsson – Opel Kadett Rallye.  5695pkt.
44.    H.Hall / A.Whitham – Ford Cortina GT.
45.    D.Fotherby / U.Collier – Ford Cortina GT.
46.    A.Sheppard / S.Bate – Ford Lotus Cortina.
47.    O.Rosenblatt / A.v.Sminia – Daf 44.
48.    Pat Moss / Eva Nyström – Saab 96 V4.
49.    P.King / J.Mossop – MG B.
50.    J.Gordon / P.Whiting – Jaguar E-type.
51.    A.Boot / J.v.Leggelo – Matra Djet V Sport.
52.    J.Wheatley / A.Raylor – Lotus Elan.
53.    M.Swatland / W.West – Hillman Imp.
54.    J.Roestenburg / L.v.Dinteren – MG B.
55.    A.v.Dongen / R.Kouwenberg – Honda S800.
56.    Franz Galle / J.Müller – Trabant 601.
57.    E.Asmus / H.Piehler – Trabant 601.
58.    K.Landgraf / L.Sachse – Trabant 601.
59.    H.Ullmann / W.Lange – Trabant 601.
60.    C.Poppelaars / J.Stoof – BMW 2000.
61.    J.Crossley / D.Griffiths – MG 1100.
62.    P.Andersen / E.Withmore – Sunbeam Imp Sport.
63.    T.v.Beusekom / N.Martini – Lancia Flavia coupe.
64.    S.Mouwes / G.Prent – Fiat 124.
65.    A.Maslen / Martin Holmes – Sunbeam Imp Sport.
66.    P.Pedersen / H.Jacobsen – Volvo 123 GT.
Wystartowało 108 załóg, ukończyło 66.

Wyniki.

Wyniki

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl