POLSKA
Logowanie
Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.
Wyszukiwanie rozszerzone |
|
Nie pamiętasz hasła? | |
Nie pamiętasz nazwy użytkownika? | |
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja | |
|
|
Obszar pobierania |
Lista startowa.
1. Hannu Mikkola (SF) / Arne Hertz (S) – Ford Escort RS 1800 gr.4.
2. Markku Alen / Ilkka Kivimaki (SF) – Lancia Straros HF gr.4.
3. Walter Röhrl / Christian Geistdorfer (D) – Fiat 131 Abarth gr.4.
4. Björn Waldegard / Hans Thorszelius (S) – Ford Escort RS 1800 gr.4.
5. Stig Blomqvist / Björn Cederberg (S) – Saab 99 Turbo gr.2.
6. Ari Vatanen (SF) / David Richards (GB) – Ford Escort RS 1800 gr.4.
7. Pentti Airikkala / Risto Virtanen (SF) – Vauxhall Chevette 2300 HS gr.4.
8. Roger Clark / Jim Porter (GB) – Ford Escort RS 1800 gr.4.
9. Per Eklund / Hans Sylvan (S) – Triumph TR7 gr.4.
10. Russell Brookes / Paul White (GB) – Ford Escort RS 1800 gr.4.
12. Timo Salonen (SF) / Stuart Pegg (ZA) – Datsun 160J gr.2.
14. Bror Danielsson / Bo Sundberg (S) – Ford Escort RS 1800 gr.4.
15. Simo Lampinen (SF) / Fred Gallagher (GB) – Triumph TR7 gr.4.
17. Tony Pond / Ian Grindrod (GB) – Talbot Sunbeam gr.4.
18. John Taylor / Phil Short (GB) – Ford Escort RS 1800 gr.4.
19. Leif Asterhag (S) / Mike Broad (GB) – Toyota Celica gr.4.
20. Henri Toivonen (SF) / Phillip Boland (GB) – Ford Escort RS 1800 gr.4.
21. Jean Luc Therier / Michel Vial (F) – Toyota Celica GT gr.4.
22. Ola Stromberg / Bo Reinicke (S) – Saab 99 Turbo gr.2.
23. Greg Carr / Fred Gocentas (AUS) – Ford Escort RS 1800 gr.4.
24. Björn Johansson / Ragnar Spjuth (S) – Opel Kadett GT/E gr.2.
25. Holger Bohne / Peter Diekmann (D) – Ford Escort RS 1800 gr.4.
26. John Buffum (USA) / John Brown (GB) – Triumph TR7 gr.4.
27. Alan Carter (NZ) / David West (GB) – Ford Escort RS gr.1.
28. Malcolm Wilson / Terry Harryman (GB) – Ford Escort RS 1800 gr.4.
29. Tapio Rainio (SF) / Henry Liddon (GB) – Toyota Celica gr.4.
30. Jimmy McRae / Michael Nicholson (GB) – Vauxhall Chevette 2300 HS gr.4.
31. Andy Dawson / Kevin Gormley (GB) – Datsun Violet gr.2.
32. Graham Elsmore / Stuart Harrold (GB) – Triumph TR7 gr.4.
33. Brian Culcheth / Monty Peters (GB) – Opel Ascona gr.2.
34. Terry Kaby / Brian Rainbow (GB) – Triumph TR7 gr.4.
35. Walter Smoley / Michael Schwagerl (D) – Audi 80 gr.4.
36. Eric Sanders (ZA) / Ed Morgan (GB) – Datsun 160J gr.2.
37. Luigi Battistoli / Fabrizia Pons (I) – Fiat 131 Abarth gr.4.
38. David Stokes / John Warner (GB) – Ford Escort RS 1800 gr.4.
39. Esa Sillanpaa / Risto Anttila (SF) – Ford Escort RS 1600 gr.2.
40. Geoff Simpson / Alan Simpson (GB) – Ford Escort RS 1800 gr.4.
41. George Hill / Ronald Varley (GB) – Vauxhall Chevette 2300 HS gr.4.
42. Michael Jackson / Steve Howard (GB) – Ford Escort RS 1800 gr.4.
44. Harald Demuth / Arwed Fischer (D) – Audi 80 gr.1.
45. Christopher Lord / Ron Palmer (GB) – Vauxhall Chevette 2300 HS gr.4.
47. Pekka Vilpponen / Kaj Hakkinen (SF) – Ford Escort RS 1800 gr.4.
48. Tony Drummond / Simon Cross (GB) – Ford Escort RS 1800 gr.4.
49. David Thompson / Colin Grewer (GB) – Vauxhall Chevette 2300 HS gr.4.
50. Steve Bannister / Jim Goodwin (GB) – Ford Escort RS 1800 gr.4.
51. Gert Blomqvist / Per Olof Lenegard (S) – Fiat 131 gr.2.
52. Christer Sunner / Johnny Johansson (S) – Opel Kadett GT/E gr.2.
53. Tim Brise / Bryan Harris (GB) – Opel Kadett GT/E gr.1.
54. Julian Raymond / John Daniels (GB) – Ford Escort RS 2000 gr.1.
55. Michael Stuart / Frank Rowlands (GB) – Ford Escort RS 2000 gr.1.
56. Tom Joelsen / Jan Johanson (N) – Vauxhall Chevette 2300 HS gr.4.
57. Patrick Snijers / Eric Symens (B) – Ford Escort RS 2000 gr.1.
58. James Rae / Brian Coyle (GB) – Audi 80 gr.4.
59. Geoff Fielding / Tony Goulding (GB) – Ford Escort RS 1800 gr.4.
61. Austin MacHale / John McGee (IRL) – Ford Escort RS 2000 gr.1.
62. David Grainger / Lyn Jenkins (GB) – Ford Escort RS 1800 gr.4.
64. Kastitis Girdauskas / Viktor Moskovski (SU) – Łada 1600 gr.2.
65. Shinya Yamauchi / Hagemu Yamaguchi (J) – Mazda Rx7 gr.2.
66. Christian Dorche / Jean Bernard Vieu (F) – Opel Kadett GT/E gr.1.
67. Roger Platt / Tony Watson (GB) – Ford Escort RS 2000 gr.1.
69. Juichi Kojimoto / Tomoyuki Akashi (J) – Datsun 160J gr.2.
70. Kurt Nensen / Marianne Sterner (S) – Saab 96 V4 gr.2.
71. Heiki Ohu / Tomas Diener (SU) – Łada 1600 gr.2.
72. Motoji Sekine / Yoshiteru Yokosawa (J) – Datsun 160J gr.2.
73. Geunda Eadie / Felicity Kerr (GB) – Ford Fiesta 1600 gr.2.
74. Colin Mack / Keith Williams (GB) – Talbot Sunbeam gr.2.
75. John Midgley / John Forrest (GB) – Toyota Corolla gr.1.
76. Shigeo Kaneko / Masanari Funakoshi (J) – Mazda Rx7 gr.2.
77. Arne Garvik / Björn Lie (N) – Honda Civic.
78. Michael Werner / Egon Meurer (D) – Ford Escort RS 2000 gr.1.
80. Wilfried Herrmann / Harald Wagner (D) – Audi 80 gr.2.
81. Morgan Carlsson / Anders Dawidson (S) – Ford Escort RS 1800 gr.4.
82. Masahiro Takasaki / Takeshi Sakuma (J) – Datsun PA 10 gr.2.
83. Hans Joachim Lummert / Thomas Dartsch (D) – Opel Kadett GT/E gr.2.
84. Sergej Vukovich / Andris Zvingevich (SU) – Łada 1600 gr.2.
85. Jean Sebastien Couloumies / Edmond Bondenet (F) – Opel Kadett GT/E gr.1.
86. Terje Sveinsvoll (N) / Bill Barlow (GB) – Honda Civic gr.1.
87. Klaus Dieter Krugel / Wolfgang Krugel (DDR) – Wartburg 353 gr.2.
88. Marja Liisa Korpi / Eija Heinio (SF) – Ford Escort RS gr.1.
89. Masaaki Kawahari / Sadafumi Namba (J) – Datsun 280 Zx gr.4.
90. Stewart Robertson / Roger Anderson (GB) – Talbot Sunbeam gr.2.
91. Erwin Hartwich / Armin Wilss (DDR) – Wartburg 353 gr.2.
92. Robert Ofverberg / Mats Ekstrom (S) – Opel Ascona gr.2.
93. Hiroshi Murata / Satoshi Hayashi (J) – Toyota gr.2.
94. Bernd Seidel (GB) / Arnold Zimmermann (D) – Opel Kadett GT/E gr.1.
95. Dieter Heimburger / Roland Weitz (DDR) – Wartburg 353 gr.2.
96. Malcolm Wilson / John Millington (GB) – Ford Escort RS 2000 gr.1.
97. Jochen Luer / Heidi Hetzer (D) – Opel Kadett GT/E gr.2.
98. Hisashi Shimura / K.Takahashi (J) – Honda Civic gr.2.
99. Winfried Heitzmann / Bernd Fromman (DDR) – Wartburg 353 gr.1.
100.Jean Paul Luc / Michel Prud’Homme (F) – Citroen Cx 2400 gr.2.
101.Peter Ripley / Robert Beever (GB) – Toyota Corolla gr.2.
102.Derek Martlew / William Stevenson (GB) – Talbot Sunbeam gr.2.
103.Kazuo Soma / Koichi Iida (J) – Mazda Rx7 gr.2.
104.Hans Martin Oldenbuerger / Wold Ruediger Ladwig (D) – Opel Ascona gr.4.
105.Bryan Shipp / Ernest Waldron (GB) – Fiat 131 gr.1.
106.Stanley Griffin / Christopher Dickenson (GB) – Ford Escort RS 1600 gr.2.
107.Holger Helle / Ib Hildebrandt (DK) – Opel Ascona gr.2.
108.Suehiro Fukada (J) / Jeremy Shapley (GB) – Datsun Sunny gr.2.
109.Richard Thomas / Jean Claude Bonnard (F) – Opel Kadett GT/E gr.2.
110.Giles Howe / Richard Lanyon (GB) – Chrysler Avenger gr.1.
111.Philippe Schadeck / Raymond Collignon (B) – Datsun 1200 gr.2.
112.John Gill / Jeremy Mathew (GB) – Opel Kadett GT/E gr.1.
113.John Thompson / David Ormond (GB) – Ford Escort RS 2000 gr.1.
114.David Childs / John Perry (GB) – Ford Escort RS 1600 gr.2.
115.Geoff Lobb / Mike Hollick (GB) – Opel Kadett GT/E gr.2.
116.Mark Ridout / John Ingram (GB) – Opel Kadett GT/E gr.1.
117.Makoto Matsumoto / Shigeru Imai (J) – Toyota Corolla gr.2.
118.David Thompson / Simon Thompson (GB) – Vauxhall Chevette 2300 HS gr.4.
119.Michel Odinet / Bernard Odinet (F) – Citroen GS gr.2.
120.Peter Thompson / John Parker (GB) – Vauxhall Chevette 2300 HS gr.4.
121.Kirk Ipsen / Jurgen Krabbenholt (D) – VW Golf GTi gr.2.
122.Hidekazu Fujinuma / Hiroshi Kubo (J) – Mazda Rx7 gr.2.
123.Charles Payne / Colin Evans (GB) – Ford Escort RS 1800 gr.4.
124.Alex Jackson / David Orrick (GB) – Opel Kadett GT/E gr.1.
125.John Handley / John Clegg (GB) – Opel Kadett GT/E gr.1.
126.Peter Rumpfkeil / Wolfgang Prause (D) – Opel Ascona gr.1.
127.Krister Skoldin / Eric Lindgren (S) – Volvo 142 gr.2.
128.Jayne Neate / Lynda Stangle (GB) – Ford Escort RS 2000 gr.1.
130.Judy Simpson / Pauline Gullick (GB) – Ford Escort RS 2000 gr.2.
131.Linda Hudspeth / Richard Bellamy Brown (GB) – Ford Escort RS 1800 gr.4.
132.Clifford Wrigley / Peter Allworthy (GB) – Škoda 120 gr.1.
133.Ian Gandy / Christopher Rostron (GB) – Ford Escort gr.1.
134.Malcolm Forbes / Colin Penfold (GB) – Ford Escort RS 2000 gr.2.
135.Harry Hockly / Alistair Roberts (GB) – Mini Clubman GT gr.1.
136.John Parsons / Alan Thurbon (GB) – Chrysler Avenger gr.1.
137.Colin Barrell / Philip Medlam (GB) – Mazda 323 gr.2.
138.John Beadle / Ian North (GB) – Ford Escort RS gr.1.
139.Rodney Crabtree / Norman Greenwood (GB) – Ford Escort RS gr.1.
140.Graham Evans / Jon Savage (GB) – Ford Escort RS gr.1.
141.Neil Calvert / Dave Read (GB) – Ford Escort RS gr.1.
142.Michael May / Terence Madden (GB) – Talbot Sunbeam gr.2.
143.John Potter / Brian Hughes (GB) – Talbot Sunbeam gr.2.
144.John Jefferis / John Pitfield (GB) – Fiat 131 gr.1.
145.David Porter / Matt Kidd (GB) – Vauxhall Chevette 2300 HS gr.4.
146.Alain Meyere / Jean Pierre Rousseau (F) – Ford Escort RS 2000 gr.1.
147.Joe McHale / Christy Farrell (IRL) – VW Golf Diesel.
148.Nicky Porter / John Parker (GB) – Ford Escort RS 2000 gr.2.
149.Ronald Sinclair / Christopher Spriggs (GB) – Vauxhall Chevette gr.1.
151.Philippe Gobert / Gerard Morin (F) – Fiat 124 Abarth gr.4.
152.Manfred Bicker / Peter Sigmann (D) – VW Polo gr.2.
153.Robert Head / Marilyn Tricker (GB) – Ford Escort RS 2000.
154.Noel Francis / Simon Everett (GB) – Panther Lima gr.4.
155.Francois Colomb / Richard Kuss (F) – Opel Kadett GT/E gr.2.
156.Peter Fear / Ian Scott (GB) – Ford Escort RS 1800 gr.4.
157.Alvin Smith / Roger Harber (GB) – Triumph TR7 gr.4.
158.Norbert Jahns / Olaf Borrmann (D) – Toyota Starlet gr.1.
159.Paul Burch / Graham Marlow (GB) – Talbot Sunbeam gr.2.
160.Chris Daisy / Mike Cockle (GB) – Talbot Sunbeam gr.2.
161.Toshio Chaki / Takayoshi Koyama (J) – Toyota Starlet gr.1.
162.John Banks / Terry Thorpe (GB) – Ford Escort RS 2000 gr.1.
163.Deryck Pickup / Peter Bland (GB) – Talbot Sunbeam gr.2.
164.Peter Banham / Trevor Harris (GB) – Triumph Dolomite Sprint gr.1.
165.Tony Newsum / Derek Brader (GB) – Chrysler Avenger gr.1.
166.Jean Luc Rancon / Miguel Baudoin (F) – Ford Escort RS 2000 gr.1.
167.Louise Aitken / Ellen Morgan (GB) – Ford Fiesta gr.1.
168.John Williams / Graham Samuel (GB) – Opel Kadett GT/E gr.1.
169.Alexis Bulgari / Enzo Cerrone (I) – Opel Kadett GT/E gr.2.
170.Paolo Vittadini / Daniele Cianci (I) – Autobianchi A112 gr.2.
171.Arnaldo Gianmarini / Marco Rogano (I) – Autobianchi A112 gr.2.
172.Daniele Camerana / Daniele Cotto (I) – Autobianchi A112 gr.2.
173.Fernando Perona / Riccardo Renna (I) – Autobianchi A112 gr.2.
174.Michele Cinotto / Eraldo Mossa (I) – Autobianchi A112 gr.2.
175.Fulvio Zini / Walter Zangrando (I) – Autobianchi A112 gr.2.
176.Guido del Prete / Daniela Biancho (I) – Autobianchi A112 gr.2.
177.Christopher Drake / Richard Jones (GB) – Ford Escort RS 2000 gr.1.
182.David Barker / Roy Wright (GB) – Ford Escort RS gr.2.
183.Dan Margulies / Dave Morgan (GB) – Talbot Sunbeam gr.2.
185.Charles Golding / John Porter (GB) – Triumph TR7 gr.2.
186.Sergio Secchi / Lorenzo Ravizza (I) – Autobianchi A112 gr.2.
187.Geoff Twigg / Robert Jones (GB) – Chrysler Avenger gr.1.
191.Carlo Bianchi / Pietro Bianchi (I) – Autobianchi A112 gr.2.
194.Ludwig Drathen / Klaus von Barby (D) – Opel Kadett GT/E gr.2.
197.Brian Wiggins / Tony Shepherd (GB) – Vauxhall Chevette gr.2.
198.Roy Webster / Michael Whitehouse (GB) – Ford Escort gr.1.
Fabryczna ekipa Forda.
Klaus Dieter Krugel i Wolfgang Krugel – Wartburg 353.
Geunda Eadie i Felicity Kerr – Ford Fiesta 1600.
Ari Vatanen i David Richards – Ford Escort RS 1800.
Pentti Airikkala i Risto Virtanen – Vauxhall Chevette 2300 HS.
Timo Salonen i Stuart Pegg – Datsun 160J.
Hannu Mikkola i Arne Hertz – Ford Escort RS 1800.
Walter Röhrl i Christian Geistdorfer – Fiat 131 Abarth.
Tony Pond i Ian Grindrod – Talbot Sunbeam.
Greg Carr i Fred Gocentas – Ford Escort RS 1800.
Andy Dawson i Kevin Gormley – Datsun Violet.
Hannu Mikkola i Arne Hertz – Ford Escort RS 1800.
Markku Alen i Ilkka Kivimaki – Lancia Straros HF. (Rallye Racing 12 / 1979)
Björn Waldegard i Hans Thorszelius – Ford Escort RS 1800. (Rallye Racing 12 / 1979)
Walter Röhrl i Christian Geistdorfer – Fiat 131 Abarth.
Harald Demuth i Arwed Fischer – Audi 80. (Rallye Racing 12 / 1979)
Russell Brookes i Paul White – Ford Escort RS 1800.
Stig Blomqvist i Björn Cederberg – Saab 99 Turbo. (Rallye Racing 12 / 1979)
Hannu Mikkola i Arne Hertz – Ford Escort RS 1800.
Jean Luc Therier i Michel Vial – Toyota Celica GT.
Official name: |
Lombard RAC Rally |
||
Edition: |
35th |
||
Date: |
from Sunday 18-Nov-1979 to Wednesday 21-Nov-1979 |
||
Rally HQ: |
Chester, England; United Kingdom |
||
Surface: |
Gravel |
||
|
|||
Entries: |
217 |
|
|
Starters: |
175 |
|
|
Finishers: |
74 |
(42.3% of starters) |
|
|
|||
Stages: |
59 |
|
|
Shortest: |
3.22 |
km |
(SS7 Wykeham) |
Longest: |
38.62 |
km |
(SS18 Kielder 2) |
Slowest: |
57.43 |
km/h |
(SS2 Trentham Gardens) |
Fastest: |
115.92 |
km/h |
(SS34 Oulton Park) |
Planned stage distance: |
661.48 |
km |
(23.0% of total distance) |
Actual stage distance: |
661.48 |
km |
(23.0% of total distance) |
Road section distance: |
2,216.00 |
km |
|
Total distance: |
2,877.48 |
km |
Zwycięzcy rajdu Hannu Mikkola i Arne Hertz – Ford Escort RS 1800.
(Sport 166 / 1995)
Klasyfikacja generalna.
1. Hannu Mikkola (SF) / Arne Hertz (S) – Ford Escort RS 1800. 8h03’38’’
2. Russell Brookes / Paul White (GB) – Ford Escort RS 1800. -10’29’’
3. Timo Salonen (SF) / Stuart Pegg (ZA) – Datsun 160J -12’44”
4. Ari Vatanen (SF) / David Richards (GB) – Ford Escort RS 1800. -16’15”
5. Markku Alen / Ilkka Kivimaki (SF) – Lancia Straros HF. -16’45”
6. John Taylor / Phil Short (GB) – Ford Escort RS 1800. -20’23”
7. Pentti Airikkala / Risto Virtanen (SF) – Vauxhall Chevette 2300 HS. -22’19”
8. Walter Röhrl / Christian Geistdorfer (D) – Fiat 131 Abarth. -22’59”
9. Björn Waldegard / Hans Thorszelius (S) – Ford Escort RS 1800. -25’34”
10.Greg Carr / Fred Gocentas (AUS) – Ford Escort RS 1800. -26’53”
11.Tapio Rainio (SF) / Henry Liddon (GB) – Toyota Celica. -29’07”
12.Jimmy McRae / Michael Nicholson (GB) – Vauxhall Chevette 2300 HS. -30’07”
13.Per Eklund / Hans Sylvan (S) – Triumph TR7. -31’26”
14.Andy Dawson / Kevin Gormley (GB) – Datsun Violet. -36’27”
15.Malcolm Wilson / Terry Harryman (GB) – Ford Escort RS 1800. -37’55”
16.Graham Elsmore / Stuart Harrold (GB) – Triumph TR7. -41’56”
17.Simo Lampinen (SF) / Fred Gallagher (GB) – Triumph TR7. -46’10”
18.Harald Demuth / Arwed Fischer (D) – Audi 80. -58’21”
19.Alan Carter (NZ) / David West (GB) – Ford Escort RS. -1h00’23”
20.Walter Smoley / Michael Schwagerl (D) – Audi 80. -1h01’13”
21.Geoff Fielding / Tony Goulding (GB) – Ford Escort RS 1800. -1h05’05”
22.Julian Raymond / John Daniels (GB) – Ford Escort RS 2000. -1h05’25”
23.Brian Culcheth / Monty Peters (GB) – Opel Ascona. -1h15’30”
24.Geoff Simpson / Alan Simpson (GB) – Ford Escort RS 1800. -1h31’57”
25.Colin Mack / Keith Williams (GB) – Talbot Sunbeam. -1h36’11”
26.Stewart Robertson / Roger Anderson (GB) – Talbot Sunbeam. -1h36’56”
27.Alain Meyere / Jean Pierre Rousseau (F) – Ford Escort RS 2000. -1h40’09”
28.James Rae / Brian Coyle (GB) – Audi 80. -1h45’08”
29.Peter Ripley / Robert Beever (GB) – Toyota Corolla. -1h45’26”
30.Motoji Sekine / Yoshiteru Yokosawa (J) – Datsun 160J. -1h51’50”
31.Derek Martlew / William Stevenson (GB) – Talbot Sunbeam. -1h52’30”
32.John Thompson / David Ormond (GB) – Ford Escort RS 2000. -1h53’47”
33.Michael Stuart / Frank Rowlands (GB) – Ford Escort RS 2000. -1h54’22”
34.Marja Liisa Korpi / Eija Heinio (SF) – Ford Escort RS. -1h57’14”
35.Geoff Lobb / Mike Hollick (GB) – Opel Kadett GT/E. -1h59’14”
36.Patrick Snijers / Eric Symens (B) – Ford Escort RS 2000. -2h00’11”
37.Deryck Pickup / Peter Bland (GB) – Talbot Sunbeam. -2h02’12”
38.David Thompson / Simon Thompson (GB) – Vauxhall Chevette 2300 HS. -2h03’03”
39.John Banks / Terry Thorpe (GB) – Ford Escort RS 2000. -2h04’12”
40.Paul Burch / Graham Marlow (GB) – Talbot Sunbeam. -2h06’54”
41.Ian Gandy / Christopher Rostron (GB) – Ford Escort. -2h08’38”
42.Nicky Porter / John Parker (GB) – Ford Escort RS 2000. -2h11’53”
43.Terje Sveinsvoll (N) / Bill Barlow (GB) – Honda Civic. -2h19’46”
44.John Handley / John Clegg (GB) – Opel Kadett GT/E. -2h20’00”
45.Brian Wiggins / Tony Shepherd (GB) – Vauxhall Chevette. -2h24’44”
46.John Beadle / Ian North (GB) – Ford Escort RS. -2h27’14”
47.Bryan Shipp / Ernest Waldron (GB) – Fiat 131. -2h28’07”
48.Jayne Neate / Lynda Stangle (GB) – Ford Escort RS 2000. -2h36’33”
49.Alex Jackson / David Orrick (GB) – Opel Kadett GT/E. -2h38’13”
50.John Potter / Brian Hughes (GB) – Talbot Sunbeam. -2h38’33”
51.Francois Colomb / Richard Kuss (F) – Opel Kadett GT/E. -2h40’21”
52.Graham Evans / Jon Savage (GB) – Ford Escort RS. -2h40’34”
53.Hiroshi Murata / Satoshi Hayashi (J) – Toyota. -2h51’57”
54.Geoff Twigg / Robert Jones (GB) – Chrysler Avenger. -2h53’53”
55.Kirk Ipsen / Jurgen Krabbenholt (D) – VW Golf GTi. -2h54’23”
56.Arnaldo Gianmarini / Marco Rogano (I) – Autobianchi A112. -2h56’48”
57.Peter Banham / Trevor Harris (GB) – Triumph Dolomite Sprint. -2h58’01”
58.Ronald Sinclair / Christopher Spriggs (GB) – Vauxhall Chevette. -2h59’24”
59.Holger Helle / Ib Hildebrandt (DK) – Opel Ascona. -3h03’14”
60.Malcolm Forbes / Colin Penfold (GB) – Ford Escort RS 2000. -3h03’44”
61.Fernando Perona / Riccardo Renna (I) – Autobianchi A112. -3h04’19”
62.Neil Calvert / Dave Read (GB) – Ford Escort RS. -3h11’32”
63.Philippe Schadeck / Raymond Collignon (B) – Datsun 1200. -3h18’00”
64.David Barker / Roy Wright (GB) – Ford Escort RS. -3h18’37”
65.Alvin Smith / Roger Harber (GB) – Triumph TR7. -3h20’15”
66.Colin Barrell / Philip Medlam (GB) – Mazda 323. -3h20’17”
67.Daniele Camerana / Daniele Cotto (I) – Autobianchi A112. -3h20’58”
68.Toshio Chaki / Takayoshi Koyama (J) – Toyota Starlet. -3h21’49”
69.Guido del Prete / Daniela Biancho (I) – Autobianchi A112. -3h31’15”
70.Hidekazu Fujinuma / Hiroshi Kubo (J) – Mazda Rx7. -3h33’01”
71.Paolo Vittadini / Daniele Cianci (I) – Autobianchi A112. -3h38’37”
72.Winfried Heitzmann / Bernd Fromman (DDR) – Wartburg 353. -3h38’51”
73.Michael May / Terence Madden (GB) – Talbot Sunbeam. -4h00’37”
74.Joe McHale / Christy Farrell (IRL) – VW Golf Diesel. -4h13’35”
Nie ukończyli m.in:
OS 16. Stig Blomqvist / Björn Cederberg (S) – Saab 99 Turbo. wypadek
OS 45. Roger Clark / Jim Porter (GB) – Ford Escort RS 1800. silnik
OS 14. Bror Danielsson / Bo Sundberg (S) – Ford Escort RS 1800. brak paliwa
OS 41. Tony Pond / Ian Grindrod (GB) – Talbot Sunbeam. wypadek
OS 8. Leif Asterhag (S) / Mike Broad (GB) – Toyota Celica. sprzęgło
OS 30. Henri Toivonen (SF) / Phillip Boland (GB) – Ford Escort RS 1800. sprzęgło
OS 16. Jean Luc Therier / Michel Vial (F) – Toyota Celica. pompa wtryskowa
OS 11. Ola Stromberg / Bo Reinicke (S) – Saab 99 Turbo. pompa wodna
OS 41. Björn Johansson / Ragnar Spjuth (S) – Opel Kadett GT/E. silnik
OS 4. Holger Bohne / Peter Diekmann (D) – Ford Escort RS 1800. elektryka
OS 16. John Buffum (USA) / John Brown (GB) – Triumph TR7. wypadek
OS 16. Terry Kaby / Brian Rainbow (GB) – Triumph TR7. ciśnienie oleju
Luigi Battistoli / Fabrizia Pons (I) – Fiat 131 Abarth. dyferencjał
OS 2. David Stokes / John Warner (GB) – Ford Escort RS 1800. silnik zalany wodą
TC 6A. Esa Sillanpaa / Risto Anttila (SF) – Ford Escort RS 1600. silnik
OS 1. Michael Jackson / Steve Howard (GB) – Ford Escort RS 1800. uszczelka pod głowicą
OS 7. Christopher Lord / Ron Palmer (GB) – Vauxhall Chevette 2300 HS. zawór
OS 17. Gert Blomqvist / Per Olof Lenegard (S) – Fiat 131. hamulce
OS 8. Tim Brise / Bryan Harris (GB) – Opel Kadett GT/E. zawór
OS 16. Tom Joelsen / Jan Johanson (N) – Vauxhall Chevette 2300 HS. tylna oś
OS 7. David Grainger / Lyn Jenkins (GB) – Ford Escort RS 1800. ciśnienie oleju
Christian Dorche / Jean Bernard Vieu (F) – Opel Kadett GT/E. tylna oś
OS 16. Heiki Ohu / Tomas Diener (SU) – Łada 1600. dyferencjał
OS 38. Shigeo Kaneko / Masanari Funakoshi (J) – Mazda Rx7. skrzynia biegów
TC 5A. Hans Joachim Lummert / Thomas Dartsch (D) – Opel Kadett GT/E. silnik
Jean Sebastien Couloumies / Edmond Bondenet (F) – Opel Kadett GT/E. tylna oś
OS 17. Bernd Seidel (GB) / Arnold Zimmermann (D) – Opel Kadett GT/E. wypadek
OS 23. Hisashi Shimura / K.Takahashi (J) – Honda Civic. silnik
Jean Paul Luc / Michel Prud’Homme (F) – Citroen Cx 2400. sprzęgło
OS.16. Kazuo Soma / Koichi Iida (J) – Mazda Rx7. skrzynia biegów
OS 13. Mark Ridout / John Ingram (GB) – Opel Kadett GT/E. wypadek
OS 5. Krister Skoldin / Eric Lindgren (S) – Volvo 142. wypadek
OS 18. Judy Simpson / Pauline Gullick (GB) – Ford Escort RS 2000. wał korbowy
OS 10. Linda Hudspeth / Richard Bellamy Brown (GB) – Ford Escort RS 1800. wał korbowy
OS 4. David Porter / Matt Kidd (GB) – Vauxhall Chevette 2300 HS. sprzęgło
TC 26. Philippe Gobert / Gerard Morin (F) – Fiat 124 Abarth. dyferencjał
OS 17. Michele Cinotto / Eraldo Mossa (I) – Autobianchi A112. sprzęgło
Fulvio Zini / Walter Zangrando (I) – Autobianchi A112. zawieszenie
TC 11. Charles Golding / John Porter (GB) – Triumph TR7. oś
OS 17. Carlo Bianchi / Pietro Bianchi (I) – Autobianchi A112. silnik
Wystartowało 175 załóg, ukończyło 74.