Warning: Memcache::addserver() expects parameter 2 to be long, string given in /www/kwa-kwa.pl/strona/libraries/joomla/cache/storage/memcache.php on line 84
35 Lombard RAC Rally (GB) - 11 eliminacja. 18-22.11.1979r.
Jesteś tutaj: Strona główna » ZAGRANICA » Rajdy » 1979 » Mistrzostwa Świata Kierowców i Producentów » 35 Lombard RAC Rally (GB) - 11 eliminacja. 18-22.11.1979r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

35 Lombard RAC Rally (GB) - 11 eliminacja. 18-22.11.1979r.

Lista startowa.

1. Hannu Mikkola (SF) / Arne Hertz (S) – Ford Escort RS 1800 gr.4.

2. Markku Alen / Ilkka Kivimaki (SF) – Lancia Straros HF gr.4.

3. Walter Röhrl / Christian Geistdorfer (D) – Fiat 131 Abarth gr.4.

4. Björn Waldegard / Hans Thorszelius (S) – Ford Escort RS 1800 gr.4.

5. Stig Blomqvist / Björn Cederberg (S) – Saab 99 Turbo gr.2.

6. Ari Vatanen (SF) / David Richards (GB) – Ford Escort RS 1800 gr.4.

7. Pentti Airikkala / Risto Virtanen (SF) – Vauxhall Chevette 2300 HS gr.4.

8. Roger Clark / Jim Porter (GB) – Ford Escort RS 1800 gr.4.

9. Per Eklund / Hans Sylvan (S) – Triumph TR7 gr.4.

10. Russell Brookes / Paul White (GB) – Ford Escort RS 1800 gr.4.

12. Timo Salonen (SF) / Stuart Pegg (ZA) – Datsun 160J gr.2.

14. Bror Danielsson / Bo Sundberg (S) – Ford Escort RS 1800 gr.4.

15. Simo Lampinen (SF) / Fred Gallagher (GB) – Triumph TR7 gr.4.

17. Tony Pond / Ian Grindrod (GB) – Talbot Sunbeam gr.4.

18. John Taylor / Phil Short (GB) – Ford Escort RS 1800 gr.4.

19. Leif Asterhag (S) / Mike Broad (GB) – Toyota Celica gr.4.

20. Henri Toivonen (SF) / Phillip Boland (GB) – Ford Escort RS 1800 gr.4.

21. Jean Luc Therier / Michel Vial (F) – Toyota Celica GT gr.4.

22. Ola Stromberg / Bo Reinicke (S) – Saab 99 Turbo gr.2.

23. Greg Carr / Fred Gocentas (AUS) – Ford Escort RS 1800 gr.4.

24. Björn Johansson / Ragnar Spjuth (S) – Opel Kadett GT/E gr.2.

25. Holger Bohne / Peter Diekmann (D) – Ford Escort RS 1800 gr.4.

26. John Buffum (USA) / John Brown (GB) – Triumph TR7 gr.4.

27. Alan Carter (NZ) / David West (GB) – Ford Escort RS gr.1.

28. Malcolm Wilson / Terry Harryman (GB) – Ford Escort RS 1800 gr.4.

29. Tapio Rainio (SF) / Henry Liddon (GB) – Toyota Celica gr.4.

30. Jimmy McRae / Michael Nicholson (GB) – Vauxhall Chevette 2300 HS gr.4.

31. Andy Dawson / Kevin Gormley (GB) – Datsun Violet gr.2.

32. Graham Elsmore / Stuart Harrold (GB) – Triumph TR7 gr.4.

33. Brian Culcheth / Monty Peters (GB) – Opel Ascona gr.2.

34. Terry Kaby / Brian Rainbow (GB) – Triumph TR7 gr.4.

35. Walter Smoley / Michael Schwagerl (D) – Audi 80 gr.4.

36. Eric Sanders (ZA) / Ed Morgan (GB) – Datsun 160J gr.2.

37. Luigi Battistoli / Fabrizia Pons (I) – Fiat 131 Abarth gr.4.

38. David Stokes / John Warner (GB) – Ford Escort RS 1800 gr.4.

39. Esa Sillanpaa / Risto Anttila (SF) – Ford Escort RS 1600 gr.2.

40. Geoff Simpson / Alan Simpson (GB) – Ford Escort RS 1800 gr.4.

41. George Hill / Ronald Varley (GB) – Vauxhall Chevette 2300 HS gr.4.

42. Michael Jackson / Steve Howard (GB) – Ford Escort RS 1800 gr.4.

44. Harald Demuth / Arwed Fischer (D) – Audi 80 gr.1.

45. Christopher Lord / Ron Palmer (GB) – Vauxhall Chevette 2300 HS gr.4.

47. Pekka Vilpponen / Kaj Hakkinen (SF) – Ford Escort RS 1800 gr.4.

48. Tony Drummond / Simon Cross (GB) – Ford Escort RS 1800 gr.4.

49. David Thompson / Colin Grewer (GB) – Vauxhall Chevette 2300 HS gr.4.

50. Steve Bannister / Jim Goodwin (GB) – Ford Escort RS 1800 gr.4.

51. Gert Blomqvist / Per Olof Lenegard (S) – Fiat 131 gr.2.

52. Christer Sunner / Johnny Johansson (S) – Opel Kadett GT/E gr.2.

53. Tim Brise / Bryan Harris (GB) – Opel Kadett GT/E gr.1.

54. Julian Raymond / John Daniels (GB) – Ford Escort RS 2000 gr.1.

55. Michael Stuart / Frank Rowlands (GB) – Ford Escort RS 2000 gr.1.

56. Tom Joelsen / Jan Johanson (N) – Vauxhall Chevette 2300 HS gr.4.

57. Patrick Snijers / Eric Symens (B) – Ford Escort RS 2000 gr.1.

58. James Rae / Brian Coyle (GB) – Audi 80 gr.4.

59. Geoff Fielding / Tony Goulding (GB) – Ford Escort RS 1800 gr.4.

61. Austin MacHale / John McGee (IRL) – Ford Escort RS 2000 gr.1.

62. David Grainger / Lyn Jenkins (GB) – Ford Escort RS 1800 gr.4.

64. Kastitis Girdauskas / Viktor Moskovski (SU) – Łada 1600 gr.2.

65. Shinya Yamauchi / Hagemu Yamaguchi (J) – Mazda Rx7 gr.2.

66. Christian Dorche / Jean Bernard Vieu (F) – Opel Kadett GT/E gr.1.

67. Roger Platt / Tony Watson (GB) – Ford Escort RS 2000 gr.1.

69. Juichi Kojimoto / Tomoyuki Akashi (J) – Datsun 160J gr.2.

70. Kurt Nensen / Marianne Sterner (S) – Saab 96 V4 gr.2.

71. Heiki Ohu / Tomas Diener (SU) – Łada 1600 gr.2.

72. Motoji Sekine / Yoshiteru Yokosawa (J) – Datsun 160J gr.2.

73. Geunda Eadie / Felicity Kerr (GB) – Ford Fiesta 1600 gr.2.

74. Colin Mack / Keith Williams (GB) – Talbot Sunbeam gr.2.

75. John Midgley / John Forrest (GB) – Toyota Corolla gr.1.

76. Shigeo Kaneko / Masanari Funakoshi (J) – Mazda Rx7 gr.2.

77. Arne Garvik / Björn Lie (N) – Honda Civic.

78. Michael Werner / Egon Meurer (D) – Ford Escort RS 2000 gr.1.

80. Wilfried Herrmann / Harald Wagner (D) – Audi 80 gr.2.

81. Morgan Carlsson / Anders Dawidson (S) – Ford Escort RS 1800 gr.4.

82. Masahiro Takasaki / Takeshi Sakuma (J) – Datsun PA 10 gr.2.

83. Hans Joachim Lummert / Thomas Dartsch (D) – Opel Kadett GT/E gr.2.

84. Sergej Vukovich / Andris Zvingevich (SU) – Łada 1600 gr.2.

85. Jean Sebastien Couloumies / Edmond Bondenet (F) – Opel Kadett GT/E gr.1.

86. Terje Sveinsvoll (N) / Bill Barlow (GB) – Honda Civic gr.1.

87. Klaus Dieter Krugel / Wolfgang Krugel (DDR) – Wartburg 353 gr.2.

88. Marja Liisa Korpi / Eija Heinio (SF) – Ford Escort RS gr.1.

89. Masaaki Kawahari / Sadafumi Namba (J) – Datsun 280 Zx gr.4.

90. Stewart Robertson / Roger Anderson (GB) – Talbot Sunbeam gr.2.

91. Erwin Hartwich / Armin Wilss (DDR) – Wartburg 353 gr.2.

92. Robert Ofverberg / Mats Ekstrom (S) – Opel Ascona gr.2.

93. Hiroshi Murata / Satoshi Hayashi (J) – Toyota gr.2.

94. Bernd Seidel (GB) / Arnold Zimmermann (D) – Opel Kadett GT/E gr.1.

95. Dieter Heimburger / Roland Weitz (DDR) – Wartburg 353 gr.2.

96. Malcolm Wilson / John Millington (GB) – Ford Escort RS 2000 gr.1.

97. Jochen Luer / Heidi Hetzer (D) – Opel Kadett GT/E gr.2.

98. Hisashi Shimura / K.Takahashi (J) – Honda Civic gr.2.

99. Winfried Heitzmann / Bernd Fromman (DDR) – Wartburg 353 gr.1.

100.Jean Paul Luc / Michel Prud’Homme (F) – Citroen Cx 2400 gr.2.

101.Peter Ripley / Robert Beever (GB) – Toyota Corolla gr.2.

102.Derek Martlew / William Stevenson (GB) – Talbot Sunbeam gr.2.

103.Kazuo Soma / Koichi Iida (J) – Mazda Rx7 gr.2.

104.Hans Martin Oldenbuerger / Wold Ruediger Ladwig (D) – Opel Ascona gr.4.

105.Bryan Shipp / Ernest Waldron (GB) – Fiat 131 gr.1.

106.Stanley Griffin / Christopher Dickenson (GB) – Ford Escort RS 1600 gr.2.

107.Holger Helle / Ib Hildebrandt (DK) – Opel Ascona gr.2.

108.Suehiro Fukada (J) / Jeremy Shapley (GB) – Datsun Sunny gr.2.

109.Richard Thomas / Jean Claude Bonnard (F) – Opel Kadett GT/E gr.2.

110.Giles Howe / Richard Lanyon (GB) – Chrysler Avenger gr.1.

111.Philippe Schadeck / Raymond Collignon (B) – Datsun 1200 gr.2.

112.John Gill / Jeremy Mathew (GB) – Opel Kadett GT/E gr.1.

113.John Thompson / David Ormond (GB) – Ford Escort RS 2000 gr.1.

114.David Childs / John Perry (GB) – Ford Escort RS 1600 gr.2.

115.Geoff Lobb / Mike Hollick (GB) – Opel Kadett GT/E gr.2.

116.Mark Ridout / John Ingram (GB) – Opel Kadett GT/E gr.1.

117.Makoto Matsumoto / Shigeru Imai (J) – Toyota Corolla gr.2.

118.David Thompson / Simon Thompson (GB) – Vauxhall Chevette 2300 HS gr.4.

119.Michel Odinet / Bernard Odinet (F) – Citroen GS gr.2.

120.Peter Thompson / John Parker (GB) – Vauxhall Chevette 2300 HS gr.4.

121.Kirk Ipsen / Jurgen Krabbenholt (D) – VW Golf GTi gr.2.

122.Hidekazu Fujinuma / Hiroshi Kubo (J) – Mazda Rx7 gr.2.

123.Charles Payne / Colin Evans (GB) – Ford Escort RS 1800 gr.4.

124.Alex Jackson / David Orrick (GB) – Opel Kadett GT/E gr.1.

125.John Handley / John Clegg (GB) – Opel Kadett GT/E gr.1.

126.Peter Rumpfkeil / Wolfgang Prause (D) – Opel Ascona gr.1.

127.Krister Skoldin / Eric Lindgren (S) – Volvo 142 gr.2.

128.Jayne Neate / Lynda Stangle (GB) – Ford Escort RS 2000 gr.1.

130.Judy Simpson / Pauline Gullick (GB) – Ford Escort RS 2000 gr.2.

131.Linda Hudspeth / Richard Bellamy Brown (GB) – Ford Escort RS 1800 gr.4.

132.Clifford Wrigley / Peter Allworthy (GB) – Škoda 120 gr.1.

133.Ian Gandy / Christopher Rostron (GB) – Ford Escort gr.1.

134.Malcolm Forbes / Colin Penfold (GB) – Ford Escort RS 2000 gr.2.

135.Harry Hockly / Alistair Roberts (GB) – Mini Clubman GT gr.1.

136.John Parsons / Alan Thurbon (GB) – Chrysler Avenger gr.1.

137.Colin Barrell / Philip Medlam (GB) – Mazda 323 gr.2.

138.John Beadle / Ian North (GB) – Ford Escort RS gr.1.

139.Rodney Crabtree / Norman Greenwood (GB) – Ford Escort RS gr.1.

140.Graham Evans / Jon Savage (GB) – Ford Escort RS gr.1.

141.Neil Calvert / Dave Read (GB) – Ford Escort RS gr.1.

142.Michael May / Terence Madden (GB) – Talbot Sunbeam gr.2.

143.John Potter / Brian Hughes (GB) – Talbot Sunbeam gr.2.

144.John Jefferis / John Pitfield (GB) – Fiat 131 gr.1.

145.David Porter / Matt Kidd (GB) – Vauxhall Chevette 2300 HS gr.4.

146.Alain Meyere / Jean Pierre Rousseau (F) – Ford Escort RS 2000 gr.1.

147.Joe McHale / Christy Farrell (IRL) – VW Golf Diesel.

148.Nicky Porter / John Parker (GB) – Ford Escort RS 2000 gr.2.

149.Ronald Sinclair / Christopher Spriggs (GB) – Vauxhall Chevette gr.1.

151.Philippe Gobert / Gerard Morin (F) – Fiat 124 Abarth gr.4.

152.Manfred Bicker / Peter Sigmann (D) – VW Polo gr.2.

153.Robert Head / Marilyn Tricker (GB) – Ford Escort RS 2000.

154.Noel Francis / Simon Everett (GB) – Panther Lima gr.4.

155.Francois Colomb / Richard Kuss (F) – Opel Kadett GT/E gr.2.

156.Peter Fear / Ian Scott (GB) – Ford Escort RS 1800 gr.4.

157.Alvin Smith / Roger Harber (GB) – Triumph TR7 gr.4.

158.Norbert Jahns / Olaf Borrmann (D) – Toyota Starlet gr.1.

159.Paul Burch / Graham Marlow (GB) – Talbot Sunbeam gr.2.

160.Chris Daisy / Mike Cockle (GB) – Talbot Sunbeam gr.2.

161.Toshio Chaki / Takayoshi Koyama (J) – Toyota Starlet gr.1.

162.John Banks / Terry Thorpe (GB) – Ford Escort RS 2000 gr.1.

163.Deryck Pickup / Peter Bland (GB) – Talbot Sunbeam gr.2.

164.Peter Banham / Trevor Harris (GB) – Triumph Dolomite Sprint gr.1.

165.Tony Newsum / Derek Brader (GB) – Chrysler Avenger gr.1.

166.Jean Luc Rancon / Miguel Baudoin (F) – Ford Escort RS 2000 gr.1.

167.Louise Aitken / Ellen Morgan (GB) – Ford Fiesta gr.1.

168.John Williams / Graham Samuel (GB) – Opel Kadett GT/E gr.1.

169.Alexis Bulgari / Enzo Cerrone (I) – Opel Kadett GT/E gr.2.

170.Paolo Vittadini / Daniele Cianci (I) – Autobianchi A112 gr.2.

171.Arnaldo Gianmarini / Marco Rogano (I) – Autobianchi A112 gr.2.

172.Daniele Camerana / Daniele Cotto (I) – Autobianchi A112 gr.2.

173.Fernando Perona / Riccardo Renna (I) – Autobianchi A112 gr.2.

174.Michele Cinotto / Eraldo Mossa (I) – Autobianchi A112 gr.2.

175.Fulvio Zini / Walter Zangrando (I) – Autobianchi A112 gr.2.

176.Guido del Prete / Daniela Biancho (I) – Autobianchi A112 gr.2.

177.Christopher Drake / Richard Jones (GB) – Ford Escort RS 2000 gr.1.

182.David Barker / Roy Wright (GB) – Ford Escort RS gr.2.

183.Dan Margulies / Dave Morgan (GB) – Talbot Sunbeam gr.2.

185.Charles Golding / John Porter (GB) – Triumph TR7 gr.2.

186.Sergio Secchi / Lorenzo Ravizza (I) – Autobianchi A112 gr.2.

187.Geoff Twigg / Robert Jones (GB) – Chrysler Avenger gr.1.

191.Carlo Bianchi / Pietro Bianchi (I) – Autobianchi A112 gr.2.

194.Ludwig Drathen / Klaus von Barby (D) – Opel Kadett GT/E gr.2.

197.Brian Wiggins / Tony Shepherd (GB) – Vauxhall Chevette gr.2.

198.Roy Webster / Michael Whitehouse (GB) – Ford Escort gr.1.

  Fabryczna ekipa Forda.

Fabryczna ekipa Forda.

Klaus Dieter Krugel i Wolfgang Krugel

Klaus Dieter Krugel i Wolfgang Krugel – Wartburg 353.

Geunda Eadie i Felicity Kerr

Geunda Eadie i Felicity Kerr – Ford Fiesta 1600.

Ari Vatanen i David Richards

Ari Vatanen i David Richards – Ford Escort RS 1800.

 Pentti Airikkala i Risto Virtanen

Pentti Airikkala i Risto Virtanen – Vauxhall Chevette 2300 HS.

Timo Salonen i Stuart Pegg

Timo Salonen i Stuart Pegg – Datsun 160J.

Hannu Mikkola i Arne Hertz

Hannu Mikkola i Arne Hertz – Ford Escort RS 1800.

Walter Röhrl i Christian Geistdorfer

Walter Röhrl i Christian Geistdorfer – Fiat 131 Abarth.

Tony Pond i Ian Grindrod

Tony Pond i Ian Grindrod – Talbot Sunbeam.

Greg Carr i Fred Gocentas

Greg Carr i Fred Gocentas – Ford Escort RS 1800.

Andy Dawson i Kevin Gormley

Andy Dawson i Kevin Gormley – Datsun Violet.

 Hannu Mikkola i Arne Hertz

Hannu Mikkola i Arne Hertz – Ford Escort RS 1800.

Markku Alen i Ilkka Kivimaki

Markku Alen i Ilkka Kivimaki – Lancia Straros HF. (Rallye Racing 12 / 1979)

Björn Waldegard i Hans Thorszelius

Björn Waldegard i Hans Thorszelius – Ford Escort RS 1800. (Rallye Racing 12 / 1979)

Walter Röhrl i Christian Geistdorfer

Walter Röhrl i Christian Geistdorfer – Fiat 131 Abarth.

Harald Demuth i Arwed Fischer

Harald Demuth i Arwed Fischer – Audi 80. (Rallye Racing 12 / 1979)

Russell Brookes i Paul White

Russell Brookes i Paul White – Ford Escort RS 1800.

Stig Blomqvist i Björn Cederberg

Stig Blomqvist i Björn Cederberg – Saab 99 Turbo. (Rallye Racing 12 / 1979)

Hannu Mikkola i Arne Hertz

Hannu Mikkola i Arne Hertz – Ford Escort RS 1800.

Jean Luc Therier i Michel Vial

Jean Luc Therier i Michel Vial – Toyota Celica GT.

Official name:

Lombard RAC Rally

Edition:

35th

Date:

from Sunday 18-Nov-1979 to Wednesday 21-Nov-1979

Rally HQ:

Chester, England; United Kingdom

Surface:

Gravel

 

Entries:

217

 

Starters:

175

 

Finishers:

74

(42.3% of starters)

 

Stages:

59

 

Shortest:

3.22

km

(SS7 Wykeham)

Longest:

38.62

km

(SS18 Kielder 2)

Slowest:

57.43

km/h

(SS2 Trentham Gardens)

Fastest:

115.92

km/h

(SS34 Oulton Park)

Planned stage distance:

661.48

km

(23.0% of total distance)

Actual stage distance:

661.48

km

(23.0% of total distance)

Road section distance:

2,216.00

km

Total distance:

2,877.48

km

Zwycięzcy rajdu

Zwycięzcy rajdu Hannu Mikkola i Arne Hertz – Ford Escort RS 1800.

Czasy oesów

Sport 166 / 1995

(Sport 166 / 1995)

Klasyfikacja generalna.

1. Hannu Mikkola (SF) / Arne Hertz (S) – Ford Escort RS 1800. 8h03’38’’

2. Russell Brookes / Paul White (GB) – Ford Escort RS 1800. -10’29’’

3. Timo Salonen (SF) / Stuart Pegg (ZA) – Datsun 160J -12’44”

4. Ari Vatanen (SF) / David Richards (GB) – Ford Escort RS 1800. -16’15”

5. Markku Alen / Ilkka Kivimaki (SF) – Lancia Straros HF. -16’45”

6. John Taylor / Phil Short (GB) – Ford Escort RS 1800. -20’23”

7. Pentti Airikkala / Risto Virtanen (SF) – Vauxhall Chevette 2300 HS. -22’19”

8. Walter Röhrl / Christian Geistdorfer (D) – Fiat 131 Abarth. -22’59”

9. Björn Waldegard / Hans Thorszelius (S) – Ford Escort RS 1800. -25’34”

10.Greg Carr / Fred Gocentas (AUS) – Ford Escort RS 1800. -26’53”

11.Tapio Rainio (SF) / Henry Liddon (GB) – Toyota Celica. -29’07”

12.Jimmy McRae / Michael Nicholson (GB) – Vauxhall Chevette 2300 HS. -30’07”

13.Per Eklund / Hans Sylvan (S) – Triumph TR7. -31’26”

14.Andy Dawson / Kevin Gormley (GB) – Datsun Violet. -36’27”

15.Malcolm Wilson / Terry Harryman (GB) – Ford Escort RS 1800. -37’55”

16.Graham Elsmore / Stuart Harrold (GB) – Triumph TR7. -41’56”

17.Simo Lampinen (SF) / Fred Gallagher (GB) – Triumph TR7. -46’10”

18.Harald Demuth / Arwed Fischer (D) – Audi 80. -58’21”

19.Alan Carter (NZ) / David West (GB) – Ford Escort RS. -1h00’23”

20.Walter Smoley / Michael Schwagerl (D) – Audi 80. -1h01’13”

21.Geoff Fielding / Tony Goulding (GB) – Ford Escort RS 1800. -1h05’05”

22.Julian Raymond / John Daniels (GB) – Ford Escort RS 2000. -1h05’25”

23.Brian Culcheth / Monty Peters (GB) – Opel Ascona. -1h15’30”

24.Geoff Simpson / Alan Simpson (GB) – Ford Escort RS 1800. -1h31’57”

25.Colin Mack / Keith Williams (GB) – Talbot Sunbeam. -1h36’11”

26.Stewart Robertson / Roger Anderson (GB) – Talbot Sunbeam. -1h36’56”

27.Alain Meyere / Jean Pierre Rousseau (F) – Ford Escort RS 2000. -1h40’09”

28.James Rae / Brian Coyle (GB) – Audi 80. -1h45’08”

29.Peter Ripley / Robert Beever (GB) – Toyota Corolla. -1h45’26”

30.Motoji Sekine / Yoshiteru Yokosawa (J) – Datsun 160J. -1h51’50”

31.Derek Martlew / William Stevenson (GB) – Talbot Sunbeam. -1h52’30”

32.John Thompson / David Ormond (GB) – Ford Escort RS 2000. -1h53’47”

33.Michael Stuart / Frank Rowlands (GB) – Ford Escort RS 2000. -1h54’22”

34.Marja Liisa Korpi / Eija Heinio (SF) – Ford Escort RS. -1h57’14”

35.Geoff Lobb / Mike Hollick (GB) – Opel Kadett GT/E. -1h59’14”

36.Patrick Snijers / Eric Symens (B) – Ford Escort RS 2000. -2h00’11”

37.Deryck Pickup / Peter Bland (GB) – Talbot Sunbeam. -2h02’12”

38.David Thompson / Simon Thompson (GB) – Vauxhall Chevette 2300 HS. -2h03’03”

39.John Banks / Terry Thorpe (GB) – Ford Escort RS 2000. -2h04’12”

40.Paul Burch / Graham Marlow (GB) – Talbot Sunbeam. -2h06’54”

41.Ian Gandy / Christopher Rostron (GB) – Ford Escort. -2h08’38”

42.Nicky Porter / John Parker (GB) – Ford Escort RS 2000. -2h11’53”

43.Terje Sveinsvoll (N) / Bill Barlow (GB) – Honda Civic. -2h19’46”

44.John Handley / John Clegg (GB) – Opel Kadett GT/E. -2h20’00”

45.Brian Wiggins / Tony Shepherd (GB) – Vauxhall Chevette. -2h24’44”

46.John Beadle / Ian North (GB) – Ford Escort RS. -2h27’14”

47.Bryan Shipp / Ernest Waldron (GB) – Fiat 131. -2h28’07”

48.Jayne Neate / Lynda Stangle (GB) – Ford Escort RS 2000. -2h36’33”

49.Alex Jackson / David Orrick (GB) – Opel Kadett GT/E. -2h38’13”

50.John Potter / Brian Hughes (GB) – Talbot Sunbeam. -2h38’33”

51.Francois Colomb / Richard Kuss (F) – Opel Kadett GT/E. -2h40’21”

52.Graham Evans / Jon Savage (GB) – Ford Escort RS. -2h40’34”

53.Hiroshi Murata / Satoshi Hayashi (J) – Toyota. -2h51’57”

54.Geoff Twigg / Robert Jones (GB) – Chrysler Avenger. -2h53’53”

55.Kirk Ipsen / Jurgen Krabbenholt (D) – VW Golf GTi. -2h54’23”

56.Arnaldo Gianmarini / Marco Rogano (I) – Autobianchi A112. -2h56’48”

57.Peter Banham / Trevor Harris (GB) – Triumph Dolomite Sprint. -2h58’01”

58.Ronald Sinclair / Christopher Spriggs (GB) – Vauxhall Chevette. -2h59’24”

59.Holger Helle / Ib Hildebrandt (DK) – Opel Ascona. -3h03’14”

60.Malcolm Forbes / Colin Penfold (GB) – Ford Escort RS 2000. -3h03’44”

61.Fernando Perona / Riccardo Renna (I) – Autobianchi A112. -3h04’19”

62.Neil Calvert / Dave Read (GB) – Ford Escort RS. -3h11’32”

63.Philippe Schadeck / Raymond Collignon (B) – Datsun 1200. -3h18’00”

64.David Barker / Roy Wright (GB) – Ford Escort RS. -3h18’37”

65.Alvin Smith / Roger Harber (GB) – Triumph TR7. -3h20’15”

66.Colin Barrell / Philip Medlam (GB) – Mazda 323. -3h20’17”

67.Daniele Camerana / Daniele Cotto (I) – Autobianchi A112. -3h20’58”

68.Toshio Chaki / Takayoshi Koyama (J) – Toyota Starlet. -3h21’49”

69.Guido del Prete / Daniela Biancho (I) – Autobianchi A112. -3h31’15”

70.Hidekazu Fujinuma / Hiroshi Kubo (J) – Mazda Rx7. -3h33’01”

71.Paolo Vittadini / Daniele Cianci (I) – Autobianchi A112. -3h38’37”

72.Winfried Heitzmann / Bernd Fromman (DDR) – Wartburg 353. -3h38’51”

73.Michael May / Terence Madden (GB) – Talbot Sunbeam. -4h00’37”

74.Joe McHale / Christy Farrell (IRL) – VW Golf Diesel. -4h13’35”

Nie ukończyli m.in:

OS 16. Stig Blomqvist / Björn Cederberg (S) – Saab 99 Turbo. wypadek

OS 45. Roger Clark / Jim Porter (GB) – Ford Escort RS 1800. silnik

OS 14. Bror Danielsson / Bo Sundberg (S) – Ford Escort RS 1800. brak paliwa

OS 41. Tony Pond / Ian Grindrod (GB) – Talbot Sunbeam. wypadek

OS 8. Leif Asterhag (S) / Mike Broad (GB) – Toyota Celica. sprzęgło

OS 30. Henri Toivonen (SF) / Phillip Boland (GB) – Ford Escort RS 1800. sprzęgło

OS 16. Jean Luc Therier / Michel Vial (F) – Toyota Celica. pompa wtryskowa

OS 11. Ola Stromberg / Bo Reinicke (S) – Saab 99 Turbo. pompa wodna

OS 41. Björn Johansson / Ragnar Spjuth (S) – Opel Kadett GT/E. silnik

OS 4. Holger Bohne / Peter Diekmann (D) – Ford Escort RS 1800. elektryka

OS 16. John Buffum (USA) / John Brown (GB) – Triumph TR7. wypadek

OS 16. Terry Kaby / Brian Rainbow (GB) – Triumph TR7. ciśnienie oleju

Luigi Battistoli / Fabrizia Pons (I) – Fiat 131 Abarth. dyferencjał

OS 2. David Stokes / John Warner (GB) – Ford Escort RS 1800. silnik zalany wodą

TC 6A. Esa Sillanpaa / Risto Anttila (SF) – Ford Escort RS 1600. silnik

OS 1. Michael Jackson / Steve Howard (GB) – Ford Escort RS 1800. uszczelka pod głowicą

OS 7. Christopher Lord / Ron Palmer (GB) – Vauxhall Chevette 2300 HS. zawór

OS 17. Gert Blomqvist / Per Olof Lenegard (S) – Fiat 131. hamulce

OS 8. Tim Brise / Bryan Harris (GB) – Opel Kadett GT/E. zawór

OS 16. Tom Joelsen / Jan Johanson (N) – Vauxhall Chevette 2300 HS. tylna oś

OS 7. David Grainger / Lyn Jenkins (GB) – Ford Escort RS 1800. ciśnienie oleju

Christian Dorche / Jean Bernard Vieu (F) – Opel Kadett GT/E. tylna oś

OS 16. Heiki Ohu / Tomas Diener (SU) – Łada 1600. dyferencjał

OS 38. Shigeo Kaneko / Masanari Funakoshi (J) – Mazda Rx7. skrzynia biegów

TC 5A. Hans Joachim Lummert / Thomas Dartsch (D) – Opel Kadett GT/E. silnik

Jean Sebastien Couloumies / Edmond Bondenet (F) – Opel Kadett GT/E. tylna oś

OS 17. Bernd Seidel (GB) / Arnold Zimmermann (D) – Opel Kadett GT/E. wypadek

OS 23. Hisashi Shimura / K.Takahashi (J) – Honda Civic. silnik

Jean Paul Luc / Michel Prud’Homme (F) – Citroen Cx 2400. sprzęgło

OS.16. Kazuo Soma / Koichi Iida (J) – Mazda Rx7. skrzynia biegów

OS 13. Mark Ridout / John Ingram (GB) – Opel Kadett GT/E. wypadek

OS 5. Krister Skoldin / Eric Lindgren (S) – Volvo 142. wypadek

OS 18. Judy Simpson / Pauline Gullick (GB) – Ford Escort RS 2000. wał korbowy

OS 10. Linda Hudspeth / Richard Bellamy Brown (GB) – Ford Escort RS 1800. wał korbowy

OS 4. David Porter / Matt Kidd (GB) – Vauxhall Chevette 2300 HS. sprzęgło

TC 26. Philippe Gobert / Gerard Morin (F) – Fiat 124 Abarth. dyferencjał

OS 17. Michele Cinotto / Eraldo Mossa (I) – Autobianchi A112. sprzęgło

Fulvio Zini / Walter Zangrando (I) – Autobianchi A112. zawieszenie

TC 11. Charles Golding / John Porter (GB) – Triumph TR7. oś

OS 17. Carlo Bianchi / Pietro Bianchi (I) – Autobianchi A112. silnik

Wystartowało 175 załóg, ukończyło 74.









Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl