Warning: Memcache::addserver() expects parameter 2 to be long, string given in /www/kwa-kwa.pl/strona/libraries/joomla/cache/storage/memcache.php on line 84
20 Rallye de Madere (P) - 35 eliminacja (1). 18-19.08.1979r.
Jesteś tutaj: Strona główna » ZAGRANICA » Rajdy » 1979 » Rajdowe Mistrzostwa Europy Kierowców » 20 Rallye de Madere (P) - 35 eliminacja (1). 18-19.08.1979r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

20 Rallye de Madere (P) - 35 eliminacja (1). 18-19.08.1979r.

Lista zgłoszeń.

1.  “Tony” Toni Fassina / Alessandro Nanini (I) – Lancia Stratos.

2.  John Taylor / Philip Short (GB) – Ford Escort RS 1800.

3.  Adartico Vudafieri / Ninni Russo (I) – Fiat 131 Abarth.

4.  Guy Colsoul / Alain Lopes (B) – Opel Kadett GT/E.

5.  Carlos Torres / Pedro Almeida (P) – Ford Escort.

6.  Giovanni Salvi (I) / Jorge Cirne (P) – Ford Escort RS 1800.

7.  Mario Silva / Miguel Villar (P) – Ford Escort RS 2000.

8.  Jose Manuel Cunha / Carlos Resende (P) – Ford Escort RS 2000.

9.  Brian Nelson / Rodney Cole (GB) – Ford Escort RS.

10.Cavicchi / Rancati (I) – Porsche Carrera.

11.Anders Sunnenberg / Jaar Nilsson (S) – Opel Kadett GT/E.

12.Kernaghan / Fred Palterson (GB) – Ford Escort.

14.Jose Pedro Borges / Rui Bevilacqua (P) – Opel Kadett GT/E.

15.Jill Robinson / Pauline Gullick (GB) – Ford Escort RS.

16.Angel Davlia Falcon / Jose Ortega (P) – Isuzu Gemini.

17.Francisco Hernandez / Alvaro Perez Alvarez (E) – Chrysler Sunbeam.

18.Domingos Santos / Luis Pinto Freitas (P) – Porsche 911 S 2.7.

19.Manuel Rodriguez (E) / Antonio Castro – Opel Kadett GT/E.

20.Rogeilo L.Hartwig / Manuel Negrin Baez (E) – Chrysler Sunbeam.

21.Jose Goncalves / Fernando Miguel Oliveira (P) – Ford Escort RS 2000.

22.Andre Martinho / Antonio Morais (P) – Porsche.

23.Jose Ponce Anguita / Anselmo L.Soto (E) – Toyota.

24.Joeo Clemente / Raul Valera (P) – Ford Escort RS 1600.

25.Roger Martin / Gerard Marlin (F) – Ford Escort.

26.Joao Jose Cunha / Luis Vincente Sousa (P) – Porsche 911 S.

27.Holger Helle / Age Sorensen (N) – Opel Ascona.

28.Cahal Curley / Drexel Giliespie (GB) – Opel Kadett GT/E.

29.Luigi Bugnone / Adriano Comba (I) – Opel Kadett GT/E.

30.Judy Simpson / Dilys Rogers (GB) – Ford Escort RS 2000.

31.Ron Nelly / Richard Young (GB) – Mini Clubman GT.

32.Andres Medina / Tomaz Rodriguez (E) – Seat 124 / 2000.

33.Maurizio Ella / Gran Paolo Peyrani (I) – Lancia Fulvia.

34.Rui Concaicao / Ricardo Teixeira (P) – Ford Escort 1600.

35.MarioRiley / Armando Silva (P) – Opel.

36.Carlos Reis / Jose Manuel Caledo (P) – Ford Escort RS 2000.

37.Ramiro Fernandes / Aurelio Vieira (P) – Fiat 124.

38.Manuel Marichal / Victor R.Fernandez (E) – Seat 124 / 1800.

39.Miguel Mendes Gomes / Ricardo Vasconcelos (P) – Datsun 240Z.

40.Rafael Costa / Jose Oscar Fernandes (P) – Lancia Fulvia.

41.Simpilcio Pestana / Jorge Nelson (P) – Datsun 1200.

42.Marko Correia (S) / Arnaldo Barros (P) – Volvo.

43.Porfirio Oliveira / Teoflio Brito (P) – Austin.

44.Hernani Roda / Jose Canario (P) – Datsun 1200.

45.Mauricio Rebelo / Martin Camara (P) – Datsun 1600.

46.AbelSpincia / Jose Carlos Gomes (P) – Datsun 1200.

47.Luis Pinheiro / Miguel Gouvela (P) – Fiat 124 Special.

48.Solano Gouvela / Jose Rodrigues (P) – Fiat 124 coupe.

49.Jorge Trindade / Joao Trindade (P) – Datsun 1200 Gx.

50.Ricardo Rodrigues / Antonio Capelo (P) – Datsun 1600 SSS.

51.Antonio Santos / Luis Carnacho (P) – NSU 1800 C.

52.Emanuel Pereira / Fernando Rodrigues (P) – Ford Escort 1600.

53.Frederico Saafeld / Rui Toma (P) – Porsche 911 S.

54.Carlos Barata / Augusto Roxo (P) – Simca.

55.Jose Sousa / Mario Silva (P) – Ford Escort RS 2000.

56.Carlos Riley / Horacio Franco (P) – Datsun 120 Y.

57.”Aledi” / Geronimo Rodrigues (E) – Sunbeam Chrysler.

58.Fernando Pastana / Filipe Fernandes (P) – Opel Kadett.

59.Frederico Silva / Jorge Jardim (P) – Mini 1275 GT.

60.Antony Fourmachat / Thierry Grign (F) – Opel Kadett GT/E.

61.Celeste Roda / Margarkla Riley (P) – Datsun 100 A.

62.Joao Abel Camacho / Rui Daniel Caires (P) – Opel Kadett.

63.Amandio Moura / Miguel Ascencao (P) – Porsche 911 S.

64.Luis Posado / Antonio Monteiro (P) – Fiat 127.

65.Jose Caetano / M.Rita Caetano – Datsun 1200.

66.Virgillo Agrela / Joao Pao (P) – Ford Escort GT HC.

67.Jose Mellm / Carlos Mellm (P) – Ford Capri 3000 GT.

68.Joao Abel Viaira / Humberto Pestana (P) – Datsun 1200.

69.Dinarte Cruz / Anibal de Jesus (P) – Subaru 1300.

70.Juan Maria Gomez (WEN) / Jose Manuel Freitas (P) – Ford Escort 1600.

71.Jose Santos Canha / Ana Suzel Santos (P) – Datsun 1200.

72.Jose Luis Fernandes / Manuel F.Jesus (P) – Fiat 127.

73.Emanuel Martins / Joao Freitas (P) – Vauxhall Viva.

74.Jose Amando Vasconcalos / Jose Luz (P) – Mini 1275 GT.

75.Avelino Ramos / Fernao Cruz (P) – Seat 127.

76.Joao Abreu / Arnaldo Jardim (P) – Fiat 127.

20 Rallye de Madere 35 eliminacja

Klasyfikacja generalna.


1.    „Tony” Toni Fassina / Alessandro Nanini – Lancia Stratos.
2.    Adartico Vudafieri / Ninni Russo (I) – Fiat 131 Abarth.
3.    Angel Davlia Falcon / Jose Ortega (P) – Isuzu Gemini.
4.    Ricardo Rodriguez / Antonio Castro (P) – Opel Kadett GTE.
5.    Jose Goncalvez / Miguel Oliveira (P) – Ford Escort RS.
6.    Holger Helle / Sorensen (DK) – Opel Ascona.
7.    Guy Colsoul / Alain Lopes (B) – Opel Kadett GT/E.
8.    „Aledi” / Roberto Rodriguez (P) – Chrysler Sunbeam.
9.    Fourmachat / Crign – Opel Kadett GT/E.
10.  Hernani Roda / Canario (P) – Datsun 1200.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl