Warning: Memcache::addserver() expects parameter 2 to be long, string given in /www/kwa-kwa.pl/strona/libraries/joomla/cache/storage/memcache.php on line 84
1 Rajd Olimpijski (D). 14 eliminacja. 13-19.08.1972r.
Jesteś tutaj: Strona główna » ZAGRANICA » Rajdy » 1972 » Mistrzostwa Europy Kierowców » 1 Rajd Olimpijski (D). 14 eliminacja. 13-19.08.1972r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

1 Rajd Olimpijski (D). 14 eliminacja. 13-19.08.1972r.

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

1 Rajd Olimpijski (D). 14 eliminacja.  13-19.08.1972r.

1 Rajd Olimpijski (D). 14 eliminacja.  13-19.08.1972r.

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

Lista startowa.

Nr.1. Bernard Darniche / Alain Mahe (F) – Alpine Renault A110/1800.
Nr.2.   Hannu Mikkola (SF) / Jim Porter (GB) – Ford Escort RS 1600.
Nr.3.   Achim Warmbold / Hans Joachim Dörfler (D) – BMW 2002 Alpina Ti.
Nr.4.   Ove Eriksson / Björn Cederberg (S) – Opel Ascona 1,9 SR.
Nr.5. Jean Pierre Nicolas / Jean Todt (F) – Alpine Renault A110/1800.
Nr.6.   Rauno Aaltonen (SF) / John Davenport (GB) – BMW 3.0 CS.
Nr.8. Jean Ragnotti / Jean Pierre Rouget (F) – Opel Ascona 1,9 SR.
Nr.10. Tony Fall / Mike Wood (GB) – BMW 2002 Ti.
Nr.11. Dieter Glemser / Klaus Kaiser (D) – Ford Escort RS 1600.
Nr.12. Henri Greder / Christian Delferrier (F) – Opel Ascona 1,9 SR.
Nr.14. Anders Kulläng / Donald Karlsson (S) – Opel Ascona 1,9 SR.
Nr.15. Hans Schüller / Hermann Weidmann (D) – Alpine Renault A110/1600.
Nr.16. Gert Raschig / Peter Linzen (D) – BMW 3.0 CS.
Nr.17. Klaus Joachim Kleint / Jochen Berger (D) – Ford Capri RS 2600.
Nr.18. Klaus Miersch / Gerd Wisniewski (D) – Opel Ascona 1,9 SR.
Nr.19. Bo Dahlgren / Lars Erik Olsson (S) – Datsun 1600 SSS.
Nr.20. Marie Claude Beaumont / Christine Giganot (F) – Opel Ascona 1,9 SR.
Nr.21. Russell Close / Scott Howard (GB) – Ford Escort RS 1600.
Nr.22. Reinhard Hainbach / Wulf Biebinger (D) – BMW 2002 Ti.
Nr.23. Walter Röhrl / Hannes Ruthfuß (D) – Ford Capri RS 2600.
Nr.24. Sylvia Österberg / Ingalill Edenrig (S) – Opel Ascona 1,9 SR.
Nr.25. Paul Maes / Jean Claude Deffresnes (B) – Alpine Renault A110/1600.
Nr.26. Detlef Mühleck / Siegfried Zepfel (D) – Porsche 911 S.
Nr.27. Ryszard Nowicki / Wojciech Schramm (PL) – Polski Fiat 125p.
Nr.28. Dino Pizzinato / Camille Weis (I) – Alfa Romeo 2000 GTV.
Nr.29. Rainer Zweibäumer / Günter Schons (D) – BMW 1602.
Nr.31. Gerd Behret / Willi Peter Pitz (D) – Porsche 911 S.
Nr.32. Ilia Czubrikov / Kolu Czubrikov (BG) – Alpine Renault A110/1600.
Nr.34. Robert Mucha / Ryszard Żyszkowski (PL) – Polski Fiat 125p.
Nr.35. Esben Oxhöj / Inge Oxhöj (S) – BMW 2002 Tii.
Nr.36. Bent Dolj / Andre Jetten (NL) – Opel Ascona 1,9 SR.
Nr.38. Birger Tangeland / Gustav Huseby jr (N) – BMW 1600 Ti.
Nr.39. Harold Thompson / David Henderson (GB) – Vauxhall Firenza.
Nr.40. Kurt Waldner / Ingo Grimm (D) – Opel Ascona 1,6 SR.
Nr.41. Ali Sipahi / Sevim Sipahi - BMW
Nr.42. Peter Ottensmann / Alfred Peter (D) – Porsche 911 S.
Nr.44. Peter Brink / Hans Joachim Brink (D) – Porsche 911 S.
Nr.45. Gerhard Gottlieb / Klaus Werner Riemer (D) – Opel Commodore GS/E.
Nr.46. Dieter Günther / Peter Petersen (D) – Opel Commodore GS/E.
Nr.51. Willi Forkel / Jochen Vomstein (D) – Porsche 911 S.
Nr.52. Hans Jensen / Erhard Wirths (D) – Porsche 911 S.
Nr.53. Jürgen Klonz / Werner Schuh (D) – Porsche 911 S.
Nr.54. Matthias Moosleitner / Klaus Wiegand (D) – Porsche 911 S.
Nr.55. Siegfried Müllers / Joachim Komusin (D) – Porsche 911 S.
Nr.56. Heinz Otto Raufer / Horst Thuma (D) – Porsche 911 S.
Nr.57. Herbert Rothfischer / Winfried Laub (D) – Porsche 911 S.
Nr.58. Walter Vetter / Jörg Henne (D) – Porsche 911 S.
Nr.59. Bernd Kellner / Uwe Markovac (D) – Porsche 911 S.
Nr.60. Wolfgang Knorr / Helmut Schweizer (D) – Porsche 911 S.
Nr.61. Hugo Kathmann / Franz Ludwig Koch Bodes (D) – Datsun 240Z.
Nr.64. Friedrich Carl Graepel / Edgar Berg (D) – Porsche 914/6 GT.
Nr.65. Hubert Dehnelt / Dieter Carle (D) – Porsche 911 S.
Nr.66. Werner Döring / Horst Döring (D) – Porsche 914/6 GT.
Nr.67. Karlheinz Franke / Jürgen Eirich (D) – Porsche 914/6 GT.
Nr.69. Hans Peter Heinrich / Harry Friedel (D) – Alpine Renault A110/1600.
Nr.70. Siegfried Dörr / Hans Stück (D) – Alpine Renault A110/1600.
Nr.71. Karl Arno Fischer / Rainer Bernhardt (D) – Lancia Fulvia HF.
Nr.72. Janczo Takov / Vasil Takov (BG) – Alpine Renault A110/1600.
Nr.79. Hans Bub / Rolf Dahmen (D) – Porsche 911.
Nr.80. Hans Lüdorf / Herbert Schmitz (D) – Porsche 911.
Nr.81. Paul Rommerskirchen / Josef Seiler (D) – Porsche 911 S.
Nr.82. Werner Thoma / Hans Dumler (D) – Porsche 911 S.
Nr.83. Bernd Burgdorf / Willi Mehr (D) – Porsche 911 S.
Nr.84. Siegfried Köpcke / Andreas Hänsch (D) – Porsche 914/6 GT.
Nr.87. Friedrich van der Leyen / Klaus Klingenberger (D) – Alpine Renault A110/1600.
Nr.88. Otto Saur / Horst Freudenberger (D) – Alpine Renault A110/1600.
Nr.89. Theo Schmitt / Peter Schwarz (D) – Alpine Renault A110/1600.
Nr.90. Eric Bessem / Toon van Beusekom (NL) – Lancia Fulvia HF.
Nr.91. Udo Gilcher / Jürgen Kalähne (D) – Opel Commodore GS/E.
Nr.92. Hermann David / Heino Runge (D) – Opel Commodore GS/E.
Nr.93. Eckehard Babendererde / Florian Altmann (D) – BMW 2800.
Nr.94. Hans Peter Burchardi / Klaus Mager – Ford Capri RS 2600.
Nr.95. Stefan Lamers / Manfred Gronau (D) – Ford Capri RS 2600.
Nr.96. Christoph Faber / Klaus von Barby (D) – Mercedes Benz 250 CE.
Nr.97.Heinz Dieter Heick / Helmut Volberg (D) – Ford Taunus 20M RS.
Nr.98. Herbert Helfers / Detlef Kramp (D) – BMW 2800.
Nr.99. Manfred Helfrich / Jürgen Dieterich (D) – BMW 2800.
Nr.101.Jochen Dieter Lingen / Günter Schulz (D) – Opel Commodore GS/E.
Nr.102.Tony Lang jr. / Reiner Conrad (D) – Opel Commodore GS/E.
Nr.103.Alfred Kling / Albert Pfuhl (D) – Mercedes Benz 300 SL.
Nr.104.Siegfried Müller / Bernd Happe (D) – Ford Capri RS 2600.
Nr.105.Peter Neubauer / Michael Neubauer (D) – Ford Capri RS 2600.
Nr.106.Walter Becker / Edmund Petan (D) – Opel Commodore GS/E.
Nr.109.Karl W.Richter / Willi Schwethelm (D) – BMW 2002.
Nr.113.Waldemar Warmbold / Karl Heinz Möller (D) – BMW 2002 Ti.
Nr.114.Ewald Pauli (D) / Henryk Ruciński (PL) – BMW 2002 Ti.
Nr.115.Dieter Hack / Jürgen Hack (D) – BMW 2002 Ti.
Nr.116.Wolfgang Stiller / Axel Wagener (D) – BMW 2002.
Nr.117.Mönninghoff Schulz / Dieter Abendroth (D) – BMW 2002 Ti.
Nr.118.Jürgen Buhk / Robert Eckel (D) – BMW 2002 Ti.
Nr.119.Carl Hinrichs / Günter Jarecki (D) – BMW 2002.
Nr.120.Friedrich Stratz / Michael Michaelis (D) – BMW 2002.
Nr.121.Willy Hilger / Wilfried Herget (D) – BMW 2002 Ti.
Nr.122.Hans Otto Hetz / Erwin Wießmann (D) – Alfa Romeo 1750 GTA.
Nr.123.Winfried Herrmann / Christa Herrmann (D) – opel Ascona 1,9 SR.
Nr.124.Hans Weißgerber / Manfred Spiegelhauer (D) – BMW 2002 Ti.
Nr.125.Norbert Maier / Dieter Hechenberger (D) – BMW 2002 Ti.
Nr.126.Heinz Meyendorf / Klaus A.Flieger (D) – BMW 2002 Ti.
Nr.127.Heinz Weber / Manfred Reu (D) – BMW 2002 Ti.
Nr.128.Norbert Ullemeyer / Rivka Mazor (D) – BMW 2002 Ti.
Nr.129.Peter Schäfer / Josef Becker (D) – BMW 2002.
Nr.130.Friedrich Rosenberger / Manfred Kröniger (D) – Volvo 122.
Nr.131.Thomas Teves / Klaus Haase (D) – Opel Ascona 1,9 SR.
Nr.132.Jürgen Dollinger / Karlheinz Stenger (D) – Opel Ascona 1,9 SR.
Nr.133.Fred Hoffmann / Dieter Meyer (D) – Opel Kadett.
Nr.134.Hans Peter Braack / Werner Dörsam (D) – BMW 2002 Ti.
Nr.136.Rudi Eberhardt / Wulf Luther (D) – BMW 2002.
Nr.137.Harald Otto Wagner / Werner Rauch (D) – BMW 2002.
Nr.138.Horst Walker / Ulrich Schnitzer (D) – BMW 2002 Ti.
Nr.140.Volker Freukes / Lothar Probsthain (D) – BMW 2002 Ti.
Nr.141.Otto Sorg / Georg Petri (D) – BMW 2002.
Nr.142.Maciej Stawowiak / Bronisław Czekała (PL) – Polski Fiat 125p.
Nr.143.Hors Bins / Günther Mohrs (D) – BMW 1602.
Nr.144.Werner Brust / Arno Fischer (D) – BMW 1600 Ti.
Nr.145.Hubertus Ernst / Klaus Kachel (D) – VW 1300.
Nr.147.Hans Fröhlich / Karlheinz Fröhlich (D) – Opel Ascona 1,6 SR.
Nr.148.Werner Krisp / Klaus Weiss (D) – BMW 1602.
Nr.149.Heidi Mackay Hetzer / Charlotte Heuser (D) – Opel Ascona 1,6 SR.
Nr.150.Karl Heinz Hamann / Udo Wolff (D) – BMW 1600 Ti.
Nr.151.Hans Rechter / Franz Frank (D) – VW 1302 S.
Nr.152.Georg Rieger / Christian Mitterer (D) – BMW 1600 Ti.
Nr.153.Gert Slopianka / Hanno Menne (D) – BMW 1602.
Nr.154.Dankward van Ramin / Günter Scheffel (D) – BMW 1602.
Nr.155.Harald Schmieder / Falko Jansen (D) – Alfa Romeo Giulia Super.
Nr.156.Johannes Schnoor / Jürgen Drews (D) – BMW 1602.
Nr.157.Udo Starck / Walter Prüser (D) – BMW 1600 Ti.
Nr.158.Werner Weißkopf / Otto Kehrer (D) – BMW 1600 Ti.
Nr.160.Uli Greis / Gernot Zapf (D) – BMW 1602.
Nr.163.Albert Broschek / Winfried Huhn (D) – Ford Escort 1300 GT.
Nr.164.Dieter Rosenfeldt / Hans Herff (D) – Fiat 128.
Nr.165.Karl Heinz Arnold / Volker Arnold (D) – Fiat 128.
Nr.166.Bernd von Bergmann / Klaus Ahrens (D) – Simca 1100.
Nr.167.Max Bink / Richard Koch (D) – Alfa Romeo Giulia 1300 Ti.
Nr.168.Michael Boltze / Wolfgang Druba (D) – Ford Escort 1300 GT.
Nr.169.Elmar Borowik / Helmut Erhardt (D) – VW 1302.
Nr.170.Hans Kohn / Günter Gottschick (D) – NSU 1200 TT.
Nr.171.Harry Holder / Dieter Zapf (D) – NSU 1200 TT.
Nr.172.Erwin Jansen / Andreas Deranco (D) – Alfa Romeo 1300 Junior.
Nr.173.Klaus Kornwinkel / Hermann Goetzke (D) – Alfa Romeo 1300 Junior.
Nr.174.Eberhard Kromm / Hubert Terberl (D) – Ford Escort 1300 GT.
Nr.175.Peter Ulrich Moch / Andre Bockelmann (D) – Ford Escort 1300 GT.
Nr.176.Manfred Raven / Helmut Müller (D) – Ford Escort 1300 GT.
Nr.177.Dietmar Schliwinski / Walter Deitenbach (D) – Fiat 128 Sport.
Nr.178.Hartmut Tuchel / Alfred Tuchel (D) – NSU 1200 TT.
Nr.179.Dieter Schultz / Alfred Hoffmann (D) – Fiat 128.
Nr.180.Rainer Lill / Dieter Rusch (D) – Opel Kadett.
Nr.181.Horst Liehr / Eberhard Waldau (D) – Opel Kadett.
Nr.182.Horst Linn / Otto Schmitt (D) – Škoda 110 L.
Nr.183.Helmut Pilz / Ulrich Schafhausen (D) – Opel Kadett.
Nr.184.Josef Sendlinger / Christa Klaus (D) – Fiat 128.
Nr.185.Helmut Weissbrodt / Reinhold Hambürger (D) – Opel Kadett B.
Nr.186.Rainer Orbach / Günter Ahlf (D) – Fiat 128.
Nr.187.Miguel Sodupe / Gerardo Arostegui (E) – Simca 1000.
Nr.188.Wolfgang Hauck / Helmut Disson (D) – NSU TTS.
Nr.189.Jensen Jens / Jensen Ellen (D) – Autobianchi A112 Abarth.
Nr.190.Paultheo Kessler / Erich Flentrup (D) – Austin Mini Cooper.
Nr.191.Gerd Blankenhagen / Werner Gosch (D) – BMW 2800.
Nr.192.Raimar Lotha Jahnke / Karl Heinz Rydzkowski (D) – Ford Capri RS 2600.
Nr.193.Gisberg Fröhlich / Josef Lamers (D) – Ford Capri RS 2600.
Nr.194.Lothar Jordan / Wolf Rüdiger Zink (D) – BMW 2800.
Nr.196.Johannes Rüther / Ernst August Sprenger (D) – Opel Commodore GS/E.
Nr.197.Peter Riegel / Jürgen Villwock (D) – BMW 2500.
Nr.198.Otto Karl Klemenz / Dieter Lode (D) – BMW 2500.
Nr.200.Peter Schulze / Peter Lippmann (D) – BMW 2800.
Nr.201.Eghard Teichmann / Mauro Murru (D) – Opel Commodore GS/E.
Nr.202.Helmut Klemme / Friedheim Böhm (D) – Mercedes Benz 250 CE.
Nr.203.Rainer E.Scherer / Karl Heinz Gerber (D) – BMW 2800.
Nr.204.Hermann Tomczyk / Georg Thesz (D) – Ford Capri RS 2600.
Nr.205.Josef Michels / Hubert Dahmen (D) – Ford Capri RS 2600.
Nr.206.Alfred van Langen / Hans Martin Oldenbürger (D) – Opel Commodore GS/E.
Nr.207.Günter Stuckert / Peter Wolf (D) – Opel Commodore GS/E.
Nr.208.Robert L.Tannier / Werner Ditton (D) – Ford Capri RS 2600.
Nr.210.Hans Weigl / Alfons Marcol (D) – BMW 2800.
Nr.211.Horst Wolff / Hans Joachim Renken (D) – Opel Commodore GS/E.
Nr.214.Erhard Memmel / Gerald Rauch (D) – Opel Kadett.
Nr.215.Gerhard Mayr / Hans Peter Kurrle (D) – BMW 2002 Tii.
Nr.216.Manfred Gnuva / Karl Heinz Zeh (D) – Opel Kadett.
Nr.217.Horst Udo Seegerer / Halmut Gestrich (D) – Opel Ascona 1,9 SR.
Nr.218.Jürgen Klaenhardt / Manfred Hartisch (D) – BMW 2002 Tii.
Nr.219.Harald Demuth / August Rössler (D) – BMW 2002 Tii.
Nr.221.Dieter Junge / Peter Junge (D) – Opel Ascona 1,9 SR.
Nr.222.Kai Brathen / Arild Antonsen (DK) – Opel Ascona 1,9 SR.
Nr.223.K.Klein / Barbara Hirt (D) – Opel Ascona 1,9 SR.
Nr.224.Jörg Bähring / Horst Küspert (D) – Opel Ascona 1,9 SR.
Nr.225.Hermann Peter Duge / Dieter Brucklacher (D) – BMW 2002 Tii.
Nr.226.Hans Kerschbaumer / Helmut Lenz (D) – Alfa Romeo 2000 GTV.
Nr.227.Jürgen Freisler / Monika Nagel (D) – Peugeot 504.
Nr.228.Willi ter Wint / Hans Joachim Gransow (D) – Opel Ascona 1,9 SR.
Nr.229.Finn Bach / Klaus Dieter Pleiser (DK) – BMW 2002 Ti.
Nr.230.Karl Eisenhofer / Siegfried Huber (D) – Opel Manta.
Nr.231.Horst Rausch / Thomas Fischer (D) – BMW 2002 Tii.
Nr.232.Hartmut Meyer / Hasso Streger (D) – Alfa Romeo 2000 GTV.
Nr.233.Günter Bohlmann / Dieter Zitzen (D) – BMW 2002 Ti.
Nr.234.Wolfrüdiger Endriß / Rainer Posselt (D) – BMW 2002 Ti.
Nr.235.Heinz Dieter Feldmann / Bernd Schötzau (D) – Alfa Romeo 2000 GTV.
Nr.236.Heinz Frensdorff / Walter Haftstein (D) – Alfa Romeo 2000 Berlina.
Nr.237.Hans Hentschel / Manfred Schuldt (D) – Opel Ascona 1,9 SR.
Nr.238.Josef Kreer / Franz R.Wilbert (D) – Opel Manta.
Nr.239.Volker Kunze / Peter van Doornick (D) – BMW 2002 Ti.
Nr.240.Erik Arne Lie / Jan E.Brustad (DK) – BMW 2002 Ti.
Nr.241.Manfred Tiemann / Wacker Willi (D) – BMW 2002 Ti.
Nr.242.Manfred Marschke / Arno Weinberg (D) – Opel Kadett.
Nr.243.Richard Volpert / Peter Luppa (D) – BMW 2002 Tii.
Nr.244.Klaus Voss / Hans Jürgen Blöcker (D) – Opel Ascona 1,9 SR.
Nr.245.Günter Waßmann / Gerhard Brost (D) – Opel Manta.
Nr.246.Friedrich Möhring / Friedel Frühwald (D) – BMW 2002 Tii.
Nr.247.Friedrich Regelmann / Ulrich Binder (D) – Opel Ascona 1,6 SR.
Nr.248.Othar Grunwald / Helmut Singer (D) – BMW 2002 Ti.
Nr.249.Hermann Wind / Fritz Möller (D) – BMW 2002.
Nr.250.Lars Carlsson / Egil Moreite (S) – Opel Ascona 1,9 SR.
Nr.251.Franz Christ / Jürgen Simon (D) – BMW 2002 Ti.
Nr.254.Hans Peter Piwko / Wilhelm Schilling (D) – Alfa Romeo 2000 GTV.
Nr.255.Wolfram Reinking / Klaus Knöbel (D) – BMW 2002 Ti.
Nr.256.Dieter Hillebrand / Günter Ellner (D) – Alfa Romeo 2000 GTV.
Nr.257.Franz M.Rader / Klaus Rauh (D) – Alfa Romeo 2000 GTV.
Nr.258.Otto Dörries / Ernst August Rohloff (D) – BMW 2002.
Nr.259.Jürgen Eger / Jürgen von Basse (D) – Opel Ascona 1,9 SR.
Nr.260.Dieter Kirchhoff / Helmut Raue (D) – BMW 2002 Tii.
Nr.261.Heinz Bernd Wessels / Bernhard Menge (D) – Alfa Romeo 2000 GTV.
Nr.262.Marek Varisella / Janina Jedynak (PL) – Polski Fiat 125p.
Nr.263.Peter Witte / Peter Kunath (D) – Opel Ascona 1,6 SR.
Nr.264.Helmut Reinauer / Karl Meditz (A) – VW 1300.
Nr.265.Erhard Oehm / Dieter Hawranke (D) – Opel Ascona 1,6 SR.
Nr.266.Ernst Müller / Hans J.Werner (D) – VW 1302 S.
Nr.267.Georg Meyer / Paul Kuntermann (D) – Opel Ascona 1,6 SR.
Nr.268.Wilhelm Lyding / Max Edelmann (D) – Opel Ascona 1,6 SR.
Nr.269.Hans Joachim Lummert / Roland Wiemann (D) – BMW 1602.
Nr.270.Hans Wendel / Willy Wendel (D) – BMW 1600 Ti.
Nr.271.Hans Werner Lang / Helmut Heilmann (D) – Opel Ascona 1,6 SR.
Nr.272.Jochen Wattenbach / Reinhold Glozbach (D) – Opel Ascona 1,6 SR.
Nr.273.Friedrich Schenk / Lothar Heublein (D) – BMW 1600 Ti.
Nr.274.Hermann Schäfer / Herbert Otto (D) – Opel Ascona 1,6 SR.
Nr.275.Horst Lenz / Hans H.Heicker (D) – Opel Ascona 1,6 SR.
Nr.276.Claus Sixt / Peter Krieglsteiner (D) – Opel Ascona 1,6 SR.
Nr.277.Siegfried Schnittcher / Hans Dieter Prüss (D) – BMW 1600 Ti.
Nr.278.Helmut Mander / Dieter Norwig (D) – Opel Ascona 1,6 SR.
Nr.279.Gerhard Köser / Rudolf Reinhardt (D) – Opel Ascona 1,6 SR.
Nr.280.Wenche Knudtzen / Berit Knudtzen (D) – Moskwicz 412.
Nr.281.Bertram Hessel / Karlheinz Schmitt (D) – Opel Ascona 1,6 SR.
Nr.282.Folker Löw / Jürgen Illig (D) – Opel Ascona 1,6 SR.
Nr.283.Christian Kubon / Helmut Maier (D) – Opel Ascona 1,6 SR.
Nr.284.Johannes Breuer / Jochen Barchfeld (D) – Opel Ascona 1,6 SR.
Nr.285.Walter Glasbrenner / Eugen Urban (D) – Opel Ascona 1,6 SR.
Nr.286.Reinhold Girndt / Dieter Walterscheidt (D) – VW 1302 S.
Nr.287.Werner Becker / Ferdi Bökmann (D) – BMW 1600 Ti.
Nr.288.Rolf Krüger / Andreas Oving (DDR) – Opel Ascona 1,6 SR.
Nr.289.Claus Jurichs / Edgar Klein (D) – Opel Ascona 1,6 SR.
Nr.292.Kurt Ambrosius / Klaus Peter Fahrig (D) – opel Ascona 1,6 SR.
Nr.293.Jürgen Ditzinger / Eberhard Kaiser (D) – Opel Ascona 1,6 SR.
Nr.294.Alfred Max Dörfler / Max Ahlgrimm (D) – VW 1302 S.
Nr.295.Wolf Dieter Giese / Ulf Heinig (D) – opel Ascona 1,6 SR.
Nr.296.Rainer Fricke / Peter Ernst (D) – Opel Ascona 1,6 SR.
Nr.297.Eckhard Erbach / Udo Freitag (D) – Alfa Romeo Giulia Super.
Nr.298.Gerhard Ehrke / Horst Maier (D) – BMW 1600 Ti.
Nr.299.Manfred Eichberg / Herbert Prucha (D) – VW 1302 S.
Nr.300.Bernhard Eilert / Michael Scholz (D) – Opel Ascona 1,6 SR.
Nr.301.Wolfgang Ermisch / Helmut Maier (D) – Alfa Romeo Giulia Super.
Nr.302.Werner Engelhardt / Kurt J.Stinshoff (D) – Opel Manta.
Nr.303.Jürgen Groth / Herbert Koch (D) – Opel Ascona 1,6 SR.
Nr.306.Dieter Selzer / Klaus Peter Bierlich (D) – Ford Escort 1300 GT.
Nr.307.Heinz H.Jäger / Heinz J.Heinrich (D) – Renault 8 Gordini.
Nr.308.Holger Knoblauch / Horst Laimer (D) – Simca 1100.
Nr.309.Jörg Schmauder / Rolf Frank (D) – NSU 1200 TT.
Nr.310.Erich Sonnenberg / Dieter Müller (D) – NSU 1200 TT.
Nr.311.Rolf Siekmann / Lothar Schumann (D) – Simca 1100.
Nr.312.Bern Riedrich / Manfred van Randow (D) – Simca 1100.
Nr.313.Artur Rosenhammer / Oswald Sämann (D) – Alfa Romeo 1300 Junior.
Nr.314.Axel von Hatten / Eberhard Kern (D) – Ford Escort 1300 GT.
Nr.315.Bodo Eichner / Hans J.Reinboth (D) – NSU 1200 TT.
Nr.316.Werner Kindler / Günther Helms (D) – Simca 1100.
Nr.317.Kurt Winter / Dietger Grünwald (D) – Ford Escort 1300 GT.
Nr.318.Norbert Mortler / Siegfried Urbat (D) – Alfa Romeo 1300 Junior.
Nr.320.Siegfried Welslau / Eckhard Hübner (D) – Simca 1100.
Nr.321.Wolfgang Wagner / Wilhelm Jargosch (D) – Renault 8 Gordini.
Nr.322.Gerhard Stroppe / Wolfgang Schenk (D) – Fiat 128.
Nr.323.Erich Schmitt / Willi Häfele (D) – Simca 1000 Rallye.
Nr.324.Siegfried Schulze / Heinz Esser (D) – Simca 1100.
Nr.325.Volker Lohfink / Hans Rieg (D) – Fiat 128.
Nr.326.Sepp Burkholder / Gerhard Müller (D) – Fiat 128.
Nr.328.Gerhard Krech / Gunder Essig (D) – NSU 1200 TT.
Nr.330.Dieter Wulff / Manfred Haase (D) – Opel Kadett B.
Nr.331.Jürgen Böse / Burkhard Iden (D) – Opel Kadett.
Nr.333.Hans Bergmann / Bruno Hagemeier (D) – Fiat 128.
Nr.335.Erwin Fricke / Dieter Grimkowski (D) – Opel Kadett.
Nr.336.Adolf Graf / Emil Ecker (D) – Peugeot 204.
Nr.337.Willi Günther / Walter Gerdes (D) – Fiat 128.
Nr.338.Eugen Hesse / Hans Höfner (D) – Opel Kadett B.
Nr.339.Klaus Hölzlhammer / Friedrich Eickhorn (D) – Opel Kadett.
Nr.340.Kai Höppner / Gerd Schuldt (D) – Fiat 128.
Nr.341.Karl Kleinz / Franz Appel (D) – Opel Kadett.
Nr.342.Werner Knittel / Walter Ehrle (D) – Opel Kadett.
Nr.343.Günter Knopp / Theo Helmke (D) – Ford Escort.
Nr.344.Kai Holger Nielsen / Niels Bo Rasmussen (DK) – Citroen GS.
Nr.345.Ingo Peters / Gerold Hahn (D) – Opel Kadett.
Nr.346.Herms Heithaus / Christof Oldenburg (D) – Simca 1000.
Nr.347.Hans Rosbach / Ulrich Schnitzer (D) – Opel Kadett.
Nr.348.Egon Rothemel / Günter Pauly (D) – Fiat 128.
Nr.349.Jürgen Scheffel / Wolfgang Sobkowski (D) – Opel Kadett B.
Nr.350.Raimund Thalmair / Axel Naumann (D) – Opel Kadett.
Nr.353.Randi Sofie Tangeland / Per Oddvar Nyborg (DK) – Fiat 127.
Nr.354.Ernst W.Epstein / Hans Jürgen Albrecht (D) – Autobianchi A112 Abarth.
Nr.355.Wilhelm Neutze / Alfrede Gorny (D) – Fiat 127.
Nr.356.Herbert Heuser / Jochen Brandenberger (D) – Autobianchi A112 Abarth.
Nr.357.Günter Kühlewein / Manfred Usenbenz (D) – Autobianchi A112 Abarth.
Nr.358.Reinhard Mahler / Klaus Altfeld (D) – Fiat 850.
Nr.359.Friedrich Karl Tuschy / Günther Dederichs (D) – Autobianchi A112 Abarth.
Nr.360.Tilo Wünsch / Henning Wünsch (D) – Fiat 127
.

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

Jean Ragnotti.

Jean Ragnotti.

Robert Mucha.

Robert Mucha.

Marie Claudie Beaumont.

Marie Claudie Beaumont.

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

Parc ferme przed startem do rajdu.

Parc ferme przed startem do rajdu.

Jean Pierre Nicolas i Jean Todt na samochodzie Alpine Renault A 110.

Jean Pierre Nicolas i Jean Todt - Alpine Renault A 110.

Marek Varisella i Janina Jedynak na samochodzie Polski Fiat 125p.

Marek Varisella i Janina Jedynak - Polski Fiat 125p.

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

Henry Greder i Christian Delferrier na samochodzie Opel Ascona 1,9 SR.

Henry Greder i Christian Delferrier - Opel Ascona 1,9 SR.

Hans Schuller i Hermann Weidmann na samochodzie Alpine Renault A 110.

Hans Schuller i Hermann Weidmann - Alpine Renault A 110.

Tony Fall i Mike Wood na samochodzie BMW 2002 Ti.

Tony Fall i Mike Wood - BMW 2002 Ti.

Jean Ragnotti i Jean Pierre Rouget na samochodzie Opel Ascona 1,9 SR.

Jean Ragnotti i Jean Pierre Rouget - Opel Ascona 1,9 SR.

Walter Röhrl i Herbert Marecek na samochodzie Ford Capri RS.

Walter Röhrl i Herbert Marecek - Ford Capri RS.

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

Fabryczny serwis w akcji.

Fabryczny serwis w akcji.

Serwis Renault w czasie pracy.

Serwis Renault w czasie pracy.

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

Jean Ragnotti i Jean Pierre Rouget na samochodzie Opel Ascona 1,9 SR.

Jean Ragnotti i Jean Pierre Rouget - Opel Ascona 1,9 SR.

Walter Röhrl i Herbert Marecek na samochodzie Ford Capri RS.

Walter Röhrl i Herbert Marecek - Ford Capri RS.

Nr.72 Takov i Takov na samochodzie Alpine Renault A 110, nr.40 Kurt Waldner i Ingo Grimm na samochodzie Opel Ascona SR.

Nr.72 Takov i Takov - Alpine Renault A 110, nr.40 Kurt Waldner i Ingo Grimm - Opel Ascona SR.

Maciej Stawowiak i Bronisław Czekała na samochodzie Polski Fiat 125p.

Maciej Stawowiak i Bronisław Czekała - Polski Fiat 125p.

Jean Pierre Nicolas i Jean Todt na samochodzie Alpine Renault A 110.

Jean Pierre Nicolas i Jean Todt - Alpine Renault A 110.

Hannu Mikkola i Jim Porter na samochodzie Ford Escort RS 1600, nr.26 Detlef Mühleck i Siegfried Zepfel na samochodzie Porsche 911S.

Hannu Mikkola i Jim Porter - Ford Escort RS 1600, nr.26 Detlef Mühleck i Siegfried Zepfel - Porsche 911S.

Jean Ragnotti i Jean Pierre Rouget na samochodzie Opel Ascona 1,9 SR.

Jean Ragnotti i Jean Pierre Rouget - Opel Ascona 1,9 SR.

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

Marie Claudie Beaumont i Christine Giganot na samochodzie Opel Ascona 1,9 SR.

Marie Claudie Beaumont i Christine Giganot - Opel Ascona 1,9 SR.

Hockenheim – prosta przed trybuną. Polski Fiat jedzie samotnie, rywale uciekli już daleko.

Hockenheim – prosta przed trybuną. Polski Fiat jedzie samotnie, rywale uciekli już daleko.

Jean Pierre Nicolas.

Jean Pierre Nicolas.

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

Henry Greder i Christian Delferrier na samochodzie Opel Ascona 1,9 SR.

Henry Greder i Christian Delferrier - Opel Ascona 1,9 SR.

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

Jean Ragnotti i Jean Pierre Rouget na samochodzie Opel Ascona 1,9 SR.

Jean Ragnotti i Jean Pierre Rouget - Opel Ascona 1,9 SR.

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

Bernard Darniche i Alain Mahe na samochodzie Alpine Renault A 110.

Bernard Darniche i Alain Mahe - Alpine Renault A 110.

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

Reinchard Hainbach i Wulf Biebinger na samochodzie BMW 2002 Tii.

Reinchard Hainbach i Wulf Biebinger - BMW 2002 Tii.

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

Walter Röhrl i Herbert Marecek na samochodzie Ford Capri RS.

Walter Röhrl i Herbert Marecek - Ford Capri RS.

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

Polska ekipa w komplecie na mecie.

Polska ekipa w komplecie na mecie.

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

Zwycięzcy rajdu Jean Pierre Nicolas i Jean Todt.

Zwycięzcy rajdu Jean Pierre Nicolas i Jean Todt.

(Motor)

(Motor)

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

14 eliminacja - 1 Rajd Olimpijski (D)

Klasyfikacja generalna.

1. Jean Pierre Nicolas / Jean Todt (F) – Alpine Renault A 110 /1800.  6h34’08,6.
2. Anders Kulläng / Donald Carlsson (S) – Opel Ascona 1,9 SR.  -18’57,9.
3. Jean Ragnotti / Jean Pierre Rouget (F) – Opel Ascona 1,9 SR.  -27’25,4. 
4. Reinhard Hainbach / Wulf Biebinger (D) – BMW 2002 Tii.  -29’21,9.
5. Gerd Behret / Willi Peter Pitz (D) – Porsche 911 S.  -32’39,9.
6. Detlef Mühleck / Siegfried Zepfel (D) – Porsche 911 S.  -33’06,7.
7. Sylvia Österberg / Inga Lill Edenring (S) – Opel Ascona 1,9 SR.  -37’21.4.
8. Henri Greder / Christian Delferrier (F) – Opel Ascona 1,9 SR.  –38’35,4.
9. Lars Carlsson / Egil Moreite (S) – Opel Ascona 1,9 SR.  -38’58,5.
10.Rainer Zweibaumer / Günther Schöns – BMW 1602.  -39’18,3.
11.Peter Brink / Hans Joachim Brink (D) – Porsche 911 S.  -45’11,9.
12.Dieter Günther / Peter Petersen (D) – Opel Commodore GS/E.  -45’16,3.
13.Hubert Dehnelt / Dieter Carle (D) – Porsche 911 S.  -45’44,5.
14.Jürgen Klonz / Werner Schuh (D) – Porsche 911 S.  -48’22,5.
15.Gert Raschig / Peter Linzen (D) – BMW 3.0 CS.  -50’29,9.
16.Hans Schüller / Herman Weidmann (D) – Alpine Renault A110/1600.  -53’20,2.
17.Russell Close / Scott Howard (GB) – Ford Escort RS 1600.  -1h00’12,2.
18.Walter Vetter / Jörg Henne (D) – Porsche 911 S.  -1h01’14,9.
19.Erhard Memmel / Gerald Rauch (D) – Opel Kadett.  -1h03’10,7.
20.Gerhard Mayr / Hans Peter Kurrle (D) – BMW 2002 Tii.  -1h07’43,5.
21.Dieter Hillebrand / Günter Ellner (D) – Alfa Romeo 2000 GTV.  -1h08’51,6.
22.Kai Brathen / Arild Antonsen (S) – Opel Ascona 1,9 SR.  -1h12’59,8.
23.Hans Lüdorf / Herbert Schmitz (D) – Porsche 911.  -1h13’24,7.
24.Johannes Schnoor / Jürgen Drews (D) – BMW 1602.  -1h14’07,9.
25.Werner Thoma / Hans Dumler (D) – Porsche 911 S.  -1h14’19,4.
26.Matthias Moosleitner / Klaus Wiegand (D) – Porsche 911 S.  -1h14’30,0.
27.Hermann Tomczyk / Georg Thesz (D) – Ford Capri RS 2600.  -1h15’06,2.
28.Kurt Waldner / Ingo Grimm (D) – Opel Ascona 1.6 SR.  -1h17’09,5.
29.Jürgen Dollinger / Karlheinz Stenger (D) – Opel Ascona 1.9 SR.  -1h17’28,6.
30.Finn Bach / Klaus Dieter Pleiser (DK) – BMW 2002 Ti.  -1h17’53,6.
31.Alfred van Lagen / Hans Martin Oldenbürger (D) – Opel Commodore GS/E.  -1h18’03,3.
32.Friedrich von der Leyen / Klaus Klingenberger (D) – Alpine Renault A110/1600.  -1h18’35,1.
33.Dieter Selzer / klaus Peter Bierlich (D) – Ford Escort 1300 GT.  -1h19’15,6.
34.Ali Sipahi / Sevim Sipahi (TR) – BMW 2002 Tii.  -1h19’51,8.
35.Hugo Kathmann / Franz Ludwig Koch Bodes (D) – Datsun 240Z.  -1h20’26,1.
36.Siegfried Schnittcher / Hans Dieter Prüss (D) – BMW 1600 Ti.  -1h21’30,8.
37.Gisberg Fröhlich / Josef Lamers (D) – Ford Capri RS 2600.  -1h22’41,4.
38.Helmut Mander / Dieter Norwig (D) – Opel Ascona 1.6 SR.  -1h23’28,9.
39.Erhard Oehm / Dieter Hawranke (D) – Opel Ascona 1.6 SR.  -1h23’31,7.
40.Manfred Marschke / Arno Weinberg (D) – Opel Kadett.  -1h28’30,2.
41.Ilia Czubrikov / Kolu Czubrikov (BG) – Alpine Renault A110/1600.  -1h28’42,4.
42.Rainer Fricke / Peter Ernst (D) – Opel Ascona 1.6 SR.  -1h31’37,4.
43.Horst Udo Seegerer / Helmut Gestrich (D) – Opel Ascona 1.9 SR.  -1h32’03,7.
44.Robert Mucha / Ryszard Żyszkowski (PL) – Polski Fiat 125p.  -1h36’28,3.
45.Dieter Junge / Peter Junge (D) – Opel Ascona 1.9 SR.  -1h36’56,5.
46.Hans Joachim Lummert / Roland Wiemann (D) – BMW 1602.  -1h37’27,1.
47.Raimar Lotha Jahnke / Karl Heinz Rydzkowski (D) – Ford Capri RS 2600.  -1h39’12,0.
48.Helmut Reinauer / Karl Meditz (A) – VW 1300.  -1h39’58,9.
49.Hubertus Ernst / Klaus Kachel (D) – VW 1300.  -1h41’47,0.
50.Helmut Klemme / Friedheim Böhm (D) – Mercedes Benz 250 CE.  -1h42’53,1.
51.Volker Freukes / Lothar Probsthain (D) – BMW 2002 Ti.  -1h43’33,2.
52.Josef Michels / Hubert Dahmen (D) – Ford Capri RS 2600.  -1h44’14,5.
53.Eberhard Kromm / Hubert Terberl (D) – Ford Escort 1300 GT.  -1h44’34,4.
54.Karlheinz Franke / Jürgen Eirich (D) – Porsche 911/6 GT.  -1h45’00,2.
55.Hermann Schäfer / Herbert Otto (D) – Opel Ascona 1.6 SR.  -1h46’37,7.
56.Jürgen Buhk / Robert Eckel (D) – BMW 2002 Ti.  -1h46’40,4.
57.Klaus Voss / Hans Jürgen Blöcker (D) – Opel Ascona 1.9 SR.  -1h47’03,4.
58.Othar Grunwald / Helmut Singer (D) – BMW 2002 Ti.  -1h48’56,0.
59.Tony Lang jr. / Reiner Conrad (D) – Opel Commodore GS/E.  -1h49’14,7.
60.Friedrich Carl Graepel / Edgar Berg (D) – Porsche 914/6 GT.  -1h49’52,4.
61.Paul Maes / Jean Claude Deffresnes (B) – Alpine Renault A110/1600.  -1h50’00,9.
62.Dieter Kirchhoff / Helmut Raue (D) – BMW 2002 Ti.  -1h50’59,9.
63. Marek Varisella / Janina Jedynak (PL) – Polski Fiat 125p.  -1h51’10,3.
64.Günter Stuckert / Peter Wolf (D) – Opel Commodore GS/E.  -1h52’34,4.
65.Horst Lenz / Hans H.Heicker (D) – Opel Ascona 1.6 SR.  -1h53’25,0.
66. Maciej Stawowiak / Bronisław Czekała (PL) – Polski Fiat 125p.  -1h54’47,0.
67.Bernd Kellner / Uwe Markovac (D) – Porsche 911 S.  -1h54’49,7.
68.Peter Schulze / Peter Lippmann (D) – BMW 2800.  -1h56’56,8.
69.Werner Brust / Arno Fischer (D) – BMW 1600 Ti.  -1h57’19,4.
70.Pater Schäfer / Josef Becker (D) – BMW 2002.  -1h58’21,2.
71.Heinz Otto Raufer / Horst Thuma (D) – Porsche 911 S.  -1h58’30,1.
72.Hans Kerschbaumer / Helmut Lenz (D) – Alfa Romeo 2000 GTV.  -1h58’41,5.
73. Ryszard Nowicki / Wojciech Schramm (PL) – Polski Fiat 125p.  -1h59’07,4.
74.K.Klein / Barbara Hirt (D) – Opel Ascona 1.9 SR.  -2h00’06,5.
75.Wilhelm Lyding / Max Edelmann (D) – Opel Ascona 1.9 SR.  -2h00’46,0.
76.Volker Kunze / Peter van Doornick (D) – BMW 2002 Ti.  -2h01’58,5.
77.Helmut Weissbrodt / Reinhold Hambürger (D) – Opel Kadett B.  -2h03’01,7.
78.Rainer Orbach / Günter Ahlf (D) – Fiat 128.  -2h03’04,2.
79.Werner Becker / Ferdi Bökmann (D) – BMW 1600 Ti.  -2h06’04,4.
80.Hans Fröhlich / Karlheinz Fröhlich (D) – Opel Ascona 1.6 SR.  -2h06’18,7.
81.Bo Dahlgren / Lars Erik Olsson (S) – Datsun 1600 SSS.  -2h07’28,1.
82.Helmut Pilz / Ulrich Schafhausen (D) – Opel Kadett.  -2h07’44,8.
83.Günter Bohlmann / Dieter Zitzen (D) – BMW 2002 Ti.  -2h08’02,4.
84.Franz M.Rader / Klaus Rauh (D) – Alfa Romeo 2000 GTV.  -2h08’32,4.
85.Jürgen Eger / Jürgen von Basse (D) – Opel Ascona 1.9 SR.  -2h10’35,0.
86.Udo Gilcher / Jürgen Kalähne (D) – Opel Commodore GS/E.  -2h12’33,5.
87.reinhold Girndt / Dieter Walterscheidt (D) – VW 1302 S.  -2h14’48,0.
88.Johannes Breuer / Jochen Barchfeld (D) – Opel Ascona 1.6 SR.  -2h14’53,7.
89.Siegfried Welslau / Eckhard Hübner (D) – Simca 1100.  -2h15’57,6.
90.Siegfried Müller / Bernd Happe (D) – Ford Capri RS 2600.  -2h16’00,6.
91.Hans Hentschel / Manfred Schuldt (D) – Opel Ascona 1.9 SR.  -2h16’37,9.
92.Ingo Peters / Gerold Hahn (D) – Opel Kadett.  -2h17’19,5.
93.Sepp Burkholder / Gerhard Müller (D) – Fiat 128.  -2h17’55,2.
94.Klaus Hölzlhammer / Friedrich Eickhorn (D) – Opel Kadett.  -2h18’10,9.
95.Jochen Dieter Lingen / Günter Schulz (D) – Opel Commodore GS/E.  -2h18’26,9.
96.Artur Rosenhammer / Oswald Sämann (D) – Alfa Romeo 1300 Junior.  -2h20’43,4.
97.Herbert Heuser / Jochen Brandenberger (D) – Autobianchi A112 Abarth.  -2h21’43,1.
98.Manfred Raven / Helmut Müller (D) – Ford Escort 1300 GT.  -2h21’43,9.
99.Josef Sendlinger / Christa Klaus (D) – Fiat 128.  -2h21’54,4.
100.Gerhard Köser / Rudolf Reinhardt (D) – Opel Ascona 1.6 SR.  -2h25’54,3.
101.Wolfrüdiger Endriß / Rainer Posselt (D) – BMW 2002 Ti.  -2h26’12,7.
102.Hans Peter Burchardi / Klaus Mager (D) – Ford Capri RS 2600.  -2h26’54,3.
103.Elmar Borowik / Helmut Erhardt (D) – VW 1302.  -2h27’01,3.
104.Bertram Hessel / Karlheinz Schmitt (D) – Opel Ascona 1.6 SR.  -2h27’46,5.
105.Norbert Ullemeyer / Rivka Mazor (D) – BMW 2002 Ti.  -2h28’23,5.
106.Hans Jensen / Erhard Wirths (D) – Porsche 911 S.  -2h34’25,4.
107.Jürgen Scheffel / Wolfgang Sobkowski (D) – Opel Kadett B.  -2h34’39,9.
108.Friedrich Schenk / Lothar Heublein (D) – BMW 1600 Ti.  -2h35’12,4.
109.Erik Arne Lie / Jan E.Brustad (N) – BMW 2002 Ti.  -2h37’24,5.
110.Tilo Wünsch / Henning Wünsch (D) – Fiat 127.  -2h38’40,7.
111.Rolf Krüger / Andreas Oving (DDR) – Opel Ascona 1.6 SR.  -2h38’50,3.
112.Willi Günther / Walter Gerdes (D) – Fiat 128.  -2h41’13,6.
113.Miguel Sodupe / Gerardo Arostegui (E) – Simca 1000.  -2h41’16,6.
114.Gerhard Krech / Gunder Essig (D) – NSU 1200 TT.  -2h41’17,4.
115.H.J.Schulz Mönninghoff / Dieter Abendroth – BMW 2002 Ti.  -2h41’48,7.
116.Heinz Frensdorff / Walter Haftstein (D) – Alfa Romeo 2000 Berlina.  -2h42’15,0.
117.Eckhard Erbach / Udo Freitag (D) – Alfa Romeo Giulia Super.  -2h43’53,9.
118.Christoph Faber / Klaus von Barby (D) – Mercrdes Benz 250 CE.  -2h43’55,7.
119.Günter Knopp / Theo Helmke (D) – Ford Escort.  -2h48’09,8.
120.Hartmut Tuchel / Alfred Tuchel (D) – NSU 1200 TT.  -2h49’05,0.
121.Harry Holder / Dieter Zapf (D) – NSU 1200 TT.  -2h50’20,4.
122.Erwin Fricke / Dieter Grimkowski (D) – Opel Kadett.  -2h51’33,3.
123.Klaus Kornwinkel / Hermann Goetzke (D) – Alfa Romeo 1300 Junior.  -2h54’16,8.
124.Günter Waßmann / Gerhard Brost (D) – Opel Manta.  -2h54’19,3.
125.Kurt Ambrosius / Klaus Peter Fahrig (D) – Opel Ascona 1.6 SR.  -2h54’27,8.
126.Hans Peter Piwko / Wilhelm Schilling (D) – Alfa Romeo 2000 GTV.  -2h59’15,9.
127.Bodo Eichner / Hans J.Reinboth (D) – NSU 1200 TT.  -3h00’00,6.
128.Heinz Dieter Heick / Helmut Volberg (D) – Ford Taunus 20 M RS.  -3h00’00,6.
129.Bernd von Bergmann / Klaus Ahrens (D) – Simca 1100.  -3h00’28,2.
130.Franz Christ / Jürgen Simon (D) – BMW 2002 Ti.  -3h01’53,2.
131.Hermann David / Heino Runge (D) – Opel Commodore GS/E.  -3h02’01,1.
132.Wolf Dieter Giese / Ulf Heinig (D) – Opel Ascona 1.6 SR.  -3h04’19,0.
133.Jörg Schmauder / Rolf Frank (D) – NSU 1200 TT.  -3h08’07,0.
134.Kai Höppner / Gerd Schuldt (D) – Fiat 128.  -3h09’56,8.
135.Raimund Thalmair / Axel Naumann (D) – Opel Kadett.  -3h10’55,5.
136.Robert L.Tannier / Werner Ditton (D) – Ford Capri RS 2600.  -3h13’43,8.
137.Herbert Rothfischer / Winfried Laub (D) – Porsche 911 S.  -3h15’00,5.
138.Bernhard Eilert / Michael Scholz (D) – Opel Ascona 1.6 SR.  -3h17’55,5.
139.Dietmar Schliwinski / Walter Deitenbach (D) – Fiat 128 coupe.  –3h23’06,7.
140.Hans Bub / Rolf Dahmen (D) – Porsche 911.  -3h27’34,7.
141.Hermann Wind / Fritz Möller (D) – BMW 2002.  -3h43’15,1.
142.Siegfried Schulze / Heinz Esser (D) – Simca 1100.  -3h47’45,7.
143.Wolfgang Wagner / Wilhelm Jargosch (D) – Renault 8 Gordini.  -4h03’41,5.
144.Randi Sofie Tangeland / Per Oddvar Nyborg (N) – Fiat 127.  -4h06’21,2.
145.Alfred Max Dörfler / Max Ahlgrimm (D) – VW 1302 S.  -4h09’30,5.
Wystartowało 307 załóg, ukończyło 145 załóg.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl