Warning: Memcache::addserver() expects parameter 2 to be long, string given in /www/kwa-kwa.pl/strona/libraries/joomla/cache/storage/memcache.php on line 84
34 Rallye Monte Carlo (MC). 1 eliminacja. 16.-25.01.1965r.
Jesteś tutaj: Strona główna » ZAGRANICA » Rajdy » 1965 » Mistrzostwa Europy Kierowców » 34 Rallye Monte Carlo (MC). 1 eliminacja. 16.-25.01.1965r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

34 Rallye Monte Carlo (MC). 1 eliminacja. 16.-25.01.1965r.

 

34 Rallye Monte Carlo (MC)

(Motor 41/64)

(Motor 41/64)

(Motor 41/64)

34 Rallye Monte Carlo (MC)

(Motor 49/64)

(Motor 49/64)

34 Rallye Monte Carlo (MC)

34 Rallye Monte Carlo (MC)

34 Rallye Monte Carlo (MC)

34 Rallye Monte Carlo (MC)

34 Rallye Monte Carlo (MC)

34 Rallye Monte Carlo (MC)

34 Rallye Monte Carlo (MC)

34 Rallye Monte Carlo (MC)

34 Rallye Monte Carlo (MC)

34 Rallye Monte Carlo (MC)

34 Rallye Monte Carlo (MC)

34 Rallye Monte Carlo (MC)34 Rallye Monte Carlo (MC)34 Rallye Monte Carlo (MC)

34 Rallye Monte Carlo (MC)34 Rallye Monte Carlo (MC)34 Rallye Monte Carlo (MC)

34 Rallye Monte Carlo (MC)34 Rallye Monte Carlo (MC)34 Rallye Monte Carlo (MC)

34 Rallye Monte Carlo (MC)

(Życie Warszawy 11 / 1965)

(Życie Warszawy 11 / 1965)

34 Rallye Monte Carlo (MC)

(Trybuna Ludu 324 / 1964)

(Trybuna Ludu 324 / 1964)

34 Rallye Monte Carlo (MC)

(Kurier Polski 10 / 1965)

(Kurier Polski 10 / 1965)

34 Rallye Monte Carlo (MC)34 Rallye Monte Carlo (MC)

(Express Wieczorny z dn.14.01.1965r)

(Express Wieczorny z dn.14.01.1965r)


Lista startowa.

34 Rallye Monte Carlo (MC)

34 Rallye Monte Carlo (MC)

34 Rallye Monte Carlo (MC)

34 Rallye Monte Carlo (MC)

34 Rallye Monte Carlo (MC)

(Trybuna Ludu 16 / 1965)

(Trybuna Ludu 16 / 1965)

Rob Slotemaker i Alan Taylor – Triumph Spitfire.

Rob Slotemaker i Alan Taylor – Triumph Spitfire.

David Pollard i Barry Hugues – Hillman Imp.

David Pollard i Barry Hugues – Hillman Imp.

Norman Harvey i David Jones – Austin Mini Cooper.

Norman Harvey i David Jones – Austin Mini Cooper.

Raymond Joss i John Fitzpatrick – Austin 1800.

Raymond Joss i John Fitzpatrick – Austin 1800.

Peter Procter i David Mabbs – Ford Cortina.

Peter Procter i David Mabbs – Ford Cortina.

(Przegląd sportowy 6 / 1965)

(Przegląd sportowy 6 / 1965)

(Express wieczorny) (Express wieczorny)

(Express wieczorny)

David Pollard i Barry Hugues – Hillman Imp.

David Pollard i Barry Hugues – Hillman Imp.

Terry Hunter i Patrick Lier – Triumph Spitfire.

Terry Hunter i Patrick Lier – Triumph Spitfire.

34 Rallye Monte Carlo (MC)

Z 9 punktów startowych (Ateny, Frankfurt, Londyn, Lizbona, Mińsk, Monte Carlo, Paryż, Sztokholm i Warszawa) wystartowało 275 załóg. Po zlocie gwiaździstym w Chambery zawodnicy wspólną trasą z oesami udają się do Monaco. Tam 120 najlepszych załóg dopuszczonych będzie do nocnego etapu dł.620km z 6 oesami. Tym razem wystartowały tylko 4 polskie załogi: Ruciński / Postawka – Volvo, Wędrychowski / Varisella – Steyr Puch TR 650, Dobrzański / Bielak – BMW 700 i Zasada / Osiński – Steyr Puch TR 650. W tej stawce największe szanse miał Zasada, który jechał fabrycznym samochodem.
Tegoroczna trasa okazała się bardzo trudna, szczególnie wspólny odcinek z Chambery do Monaco. To tam rozszalało się „białe piekło” które pochłonęło 177 samochodów. Widoczność zmalała do kilku metrów, a ogromne zaspy śniegu blokowały rajdowe załogi. Na liczącym 818km odcinku z 211 samochodów do Monaco dotarły zaledwie 34. Na ostatnim nocnym etapie też wiele załóg miało przygody i było sporo wypadków. Na metę dotarły 24 załogi, z czego sklasyfikowano 22. Jedynym Polakiem który dojechał, był Sobiesław Zasada.

Herbert Linge i Peter Falk na samochodzie Porsche 911.

Herbert Linge i Peter Falk - Porsche 911.

Pady Hopkirk.

Pady Hopkirk.

Hugues Hazard i Andre Bouly – Lancia Flavia.

Hugues Hazard i Andre Bouly – Lancia Flavia.

Sydney Allard i Tom Fisk – Allardette.

Sydney Allard i Tom Fisk – Allardette.

Peter Bolton i Gordon Shanley – Triumph 2000.

Peter Bolton i Gordon Shanley – Triumph 2000.

Timo Mäkinen.

Timo Mäkinen.

Jean Francois Piot i ? – Renault R8.

Jean Francois Piot i ? – Renault R8.

Eugen Bohringer i Rolf Wutherich – Porsche 904 GTS.

Eugen Bohringer i Rolf Wutherich – Porsche 904 GTS.

Richard Tilley i Ch.P.Williams – Austin Mini Cooper.

Richard Tilley i Ch.P.Williams – Austin Mini Cooper.

Bo Ljungfeldt i Fergus Sager.

Bo Ljungfeldt i Fergus Sager.

(Motor 50/65)

(Motor 50/65)

Florian Vetsch i Jean Pierre Feuz – Ford Mustang.

Florian Vetsch i Jean Pierre Feuz – Ford Mustang.

Robert Neyret i Terramorsi – Citroen DS. 21.

Robert Neyret i Terramorsi – Citroen DS. 21.

Maurice Gatsonides i Albert Ilcken – Sunbeam Tiger.

Maurice Gatsonides i Albert Ilcken – Sunbeam Tiger.

34 Rallye Monte Carlo (MC)

Rauno Aaltonen i Henry Liddon – BMC Mini Cooper S.

Rauno Aaltonen i Henry Liddon – BMC Mini Cooper S.

Sydney Allard i Tom Fisk – Allardette.

Sydney Allard i Tom Fisk – Allardette.

Dennis Pratt i Douglas Gray – Ford Cortina Lotus.

Dennis Pratt i Douglas Gray – Ford Cortina Lotus.

Donald Morley i Erle Morley – BMC Mini Cooper S.

Donald Morley i Erle Morley – BMC Mini Cooper S.

Jean Claude Ogier i Georges Servoz – Citroen DS. 21.

Jean Claude Ogier i Georges Servoz – Citroen DS. 21.

Na rynku w Krakowie.

Na rynku w Krakowie.

(Motor 48/65)

(Motor 8/65)

Roger Clark i Arnold Porter – Rover 2000.

Roger Clark i Arnold Porter – Rover 2000.

Richard Tilley i Ch.P.Williams – Austin Mini Cooper.

Richard Tilley i Ch.P.Williams – Austin Mini Cooper.

Jean Pascalin i Jeanino Pascalin – Rene Bonnet.      (Motor 9/65)

Jean Pascalin i Jeanino Pascalin – Rene Bonnet. (Motor 9/65)

Albert Hill i James Shaw – MG 1100.

Albert Hill i James Shaw – MG 1100.

(Express wieczorny)

(Express wieczorny)

Raimo Halm i Boris Koreneff – Volvo 122 S.

Raimo Halm i Boris Koreneff – Volvo 122 S.

Peter Harper i Ian Hall – Sunbeam Tiger.

Peter Harper i Ian Hall – Sunbeam Tiger.

Sobiesław Zasada i Kazimierz Osiński na samochodzie Steyr Puch 650 TR.

Sobiesław Zasada i Kazimierz Osiński  - Steyr Puch 650 TR.

Arnold Burton i George Humble – Ford Lotus Cortina.

Arnold Burton i George Humble – Ford Lotus Cortina.

Onni Vilkas i Olli Paroma – Mercedes Benz 220 SE.

Onni Vilkas i Olli Paroma – Mercedes Benz 220 SE.

Roy Pinder i Charles Pollard – Jaguar E-Type.

Roy Pinder i Charles Pollard – Jaguar E-Type.

Peter Jopp – Lancia Flavia 1800.

Peter Jopp – Lancia Flavia 1800.

Edwards Courtenay i Tom Wisdom – Austin 1800.

Edwards Courtenay i Tom Wisdom – Austin 1800.

Timo Mäkinen i Paul Easter na samochodzie BMC Mini Cooper S.

Timo Mäkinen i Paul Easter - BMC Mini Cooper S.

34 Rallye Monte Carlo (MC)

William Robson i James Thompson – Ford Anglia.

William Robson i James Thompson – Ford Anglia.

(Kurier Polski 14 / 1965)

(Kurier Polski 14 / 1965)

Erik Carlsson i Gunnar Palm – Saab 96 Sport.

Erik Carlsson i Gunnar Palm – Saab 96 Sport.

Sobiesław Zasada i Kazimierz Osiński na samochodzie Steyr Puch 650 TR.

Sobiesław Zasada i Kazimierz Osiński - Steyr Puch 650 TR.

Claude Twigdon i Anthony Gorst – Moris Mini Cooper.

Claude Twigdon i Anthony Gorst – Moris Mini Cooper.

Peter Harper i Ian Hall – Sunbeam Tiger.

Peter Harper i Ian Hall – Sunbeam Tiger.

Paddy Hopkirk i Henry Liddon – BMC Mini Cooper S.

Paddy Hopkirk i Henry Liddon – BMC Mini Cooper S.

Pauli Toivonen – Porsche 904 GTS.

Pauli Toivonen – Porsche 904 GTS.

Sydney Allard i Tom Fisk – Allardette.

Sydney Allard i Tom Fisk – Allardette.

Jasiah Griffith i Stuart Turner – Reliant Sabre.

Jasiah Griffith i Stuart Turner – Reliant Sabre.

Roy Pinder i Charles Pollard – Jaguar E-Type.

Roy Pinder i Charles Pollard – Jaguar E-Type.

Rob Slotemaker i Alan Taylor – Triumph Spitfire.

Rob Slotemaker i Alan Taylor – Triumph Spitfire.

Henry Taylor i Brian Melia – Ford Cortina.

Henry Taylor i Brian Melia – Ford Cortina.

Lucette Pointet i Francoise Houillon – Citroen DS 21.

Lucette Pointet i Francoise Houillon – Citroen DS 21.

Roger Clark i Arnold Porter – Rover 2000.

Roger Clark i Arnold Porter – Rover 2000.

Erik Carlsson i Gunnar Palm – Saab 96 Sport.

Erik Carlsson i Gunnar Palm – Saab 96 Sport.

(Kurier Polski 15 / 1965) (Express wieczorny 16 / 1965)

(Kurier Polski 15 / 1965), (Express wieczorny 16 / 1965)

Gunter Selbach i Werner Seelinger – Ford Taunus.

Gunter Selbach i Werner Seelinger – Ford Taunus.

Jasiah Griffith i Stuart Turner – Reliant Sabre.

Jasiah Griffith i Stuart Turner – Reliant Sabre.

Andrew Cowan i Robin Turvey na samochodzie Sunbeam Tiger.

Andrew Cowan i Robin Turvey - Sunbeam Tiger.

Oscar Rosenblatt i Frederic Honhof – BMW 1800.

Oscar Rosenblatt i Frederic Honhof – BMW 1800.

David Pollard i Barry Hugues – Hillman Imp.

David Pollard i Barry Hugues – Hillman Imp.

Helmut Kelleners i Ferdinand Bokmann – Glas.

Helmut Kelleners i Ferdinand Bokmann – Glas.

(Sztandar Młodych / 1965) (Sztandar Młodych / 1965)

(Sztandar Młodych / 1965)

Sobiesław Zasada i Kazimierz Osiński - Steyr Puch 650 TR.

Sobiesław Zasada i Kazimierz Osiński - Steyr Puch 650 TR.

Terry Hunter i Patrick Lier – Triumph Spitfire.

Terry Hunter i Patrick Lier – Triumph Spitfire.

Sydney Allard i Tom Fisk – Allardette.

Sydney Allard i Tom Fisk – Allardette.

Pat Moss Carlsson i Elizabeth Nystrom – Saab 96 Sport.

Pat Moss Carlsson i Elizabeth Nystrom – Saab 96 Sport.

„Tony” i „Gerry” – Ford Cortina.

„Tony” i „Gerry” – Ford Cortina.

Christian Cuttica i Paul Brossin – NSU Prinz 4.

Christian Cuttica i Paul Brossin – NSU Prinz 4.

Henri Marany i Paul Coltelloni – Citroen DS 21.

Henri Marany i Paul Coltelloni – Citroen DS 21.

(Motor 8/65), Sobiesław Zasada i Kazimierz Osiński na samochodzie Steyr Puch 650 TR. (Motor 8/65)

Sobiesław Zasada i Kazimierz Osiński - Steyr Puch 650 TR.

Erik Carlsson i Gunnar Palm – Saab 96 Sport.

Erik Carlsson i Gunnar Palm – Saab 96 Sport.

Ove Andersson i Torsten Aman na samochodzie Saab 96 Sport.

Ove Andersson i Torsten Aman - Saab 96 Sport.

Paddy Hopkirk i Henry Liddon – BMC Mini Cooper S.

Paddy Hopkirk i Henry Liddon – BMC Mini Cooper S.

Bengt Soderstrom i So Svedberg – Ford Cortina Lotus.

Bengt Soderstrom i So Svedberg – Ford Cortina Lotus.

Lucette Piontet i Francoise Houillon – Citroen DS 21.

Lucette Piontet i Francoise Houillon – Citroen DS 21.

Frederick Vivian i Vivian Vivian – Sunbeam Rapier.

Frederick Vivian i Vivian Vivian – Sunbeam Rapier.

Eugen Böhringer i Rolf Wütherich na samochodzie Porsche 904 GTS.

Eugen Böhringer i Rolf Wütherich - Porsche 904 GTS.

Raimo Halm i Boris Koreneff – Volvo 122 S.

Raimo Halm i Boris Koreneff – Volvo 122 S.

Sobiesław Zasada i Kazimierz Osiński na samochodzie Steyr Puch 650 TR.

Sobiesław Zasada i Kazimierz Osiński - Steyr Puch 650 TR.

Hans Walter i Werner Lier – BMW 1800 Ti.

Hans Walter i Werner Lier – BMW 1800 Ti.

Rob Slotemaker i Alan Taylor – Triumph Spitfire.

Rob Slotemaker i Alan Taylor – Triumph Spitfire.

Jean Perrat i Georges Thomas – Citroen DS 21.

Jean Perrat i Georges Thomas – Citroen DS 21.

(Trybuna Ludu / 1965) (Trybuna Ludu / 1965)

(Trybuna Ludu / 1965)

Simo Lampinen i Jyrky Ahava – Triumph Spitfire.

Simo Lampinen i Jyrky Ahava – Triumph Spitfire.

“Tony” i “Gerry” – Ford Cortina.

“Tony” i “Gerry” – Ford Cortina.

34 Rajd Monte Carlo

Andrew Cowan i Robin Turvey – Sunbeam Tiger.

Andrew Cowan i Robin Turvey – Sunbeam Tiger.

Walter Roser i Georg Kaufmann – Steyr Puch 700 TR.

Walter Roser i Georg Kaufmann – Steyr Puch 700 TR.

John Latrobe i David Bailey – Austin Mini Cooper S.

John Latrobe i David Bailey – Austin Mini Cooper S.

Sobiesław Zasada i Kazimierz Osiński – Steyr Puch 650 TR.

Sobiesław Zasada i Kazimierz Osiński – Steyr Puch 650 TR.

Frederick Vivian i Vivian Vivian – Sunbeam Rapier.

Frederick Vivian i Vivian Vivian – Sunbeam Rapier.

Gerardo De Andres i Enrique Ruiz Gimenez – Alfa Romeo Giulia Super Ti.

Gerardo De Andres i Enrique Ruiz Gimenez – Alfa Romeo Giulia Super Ti.

Leo Kinnunen i Timo Karlsson – Volvo 122 S.

Leo Kinnunen i Timo Karlsson – Volvo 122 S.

Hans Walter i Werner Lier – BMW 1800 Ti.

Hans Walter i Werner Lier – BMW 1800 Ti.

Bill Ramsden i Daymond „Diz” – Ford Cortina.

Bill Ramsden i Daymond „Diz” – Ford Cortina.

34 Rajd Monte Carlo

Eugen Bohringer i Rolf Wutherich – Porsche 904 GTS.

Eugen Bohringer i Rolf Wutherich – Porsche 904 GTS.

Joe Foster i Fred Sleight – Austin Mini Cooper S.

Joe Foster i Fred Sleight – Austin Mini Cooper S.

Andrew Cowan i Robin Turvey – Sunbeam Tiger.

Andrew Cowan i Robin Turvey – Sunbeam Tiger.

Sobiesław Zasada i Kazimierz Osiński – Steyr Puch 650 TR.

Sobiesław Zasada i Kazimierz Osiński – Steyr Puch 650 TR.

Rob Slotemaker i Alan Taylor – Triumph Spitfire.

Rob Slotemaker i Alan Taylor – Triumph Spitfire.

Estonislao Reverter i Oscar Caprotti – Abarth 1000.

Estonislao Reverter i Oscar Caprotti – Abarth 1000.

Simo Lampinen i Jyrki Ahava – Triumph Spitfire.

Simo Lampinen i Jyrki Ahava – Triumph Spitfire.

34 Rajd Monte Carlo

Terry Hunter i Patrick Lier – Triumph Spitfire.

Terry Hunter i Patrick Lier – Triumph Spitfire.

Andrew Cowan i Robin Turvey – Sunbeam Tiger.

Andrew Cowan i Robin Turvey – Sunbeam Tiger.

Rosemary Smith i Margaret Mackenzie – Hillman Imp.

Rosemary Smith i Margaret Mackenzie – Hillman Imp.

Jens Nielsen i Henning Henriksen – Volvo PV 544.

Jens Nielsen i Henning Henriksen – Volvo PV 544.

Lucien Bianchi  Jean Demortier – Citroen DS 21.

Lucien Bianchi i Jean Demortier – Citroen DS 21.

Jean Claude Ogier i Georges Servoz – Citroen DS 21.

Jean Claude Ogier i Georges Servoz – Citroen DS 21.

Guy Verrier i Bernard Pasquier – Citroen DS 21.

Guy Verrier i Bernard Pasquier – Citroen DS 21.

Karl Pickhard i Hans Braun – Ford Taunus.

Karl Pickhard i Hans Braun – Ford Taunus.

Michael Frostick i Maxwell Boyd – Ford Corsair.

Michael Frostick i Maxwell Boyd – Ford Corsair.

Pat Moss Carlsson i Elizabeth Nystrom – Saab 96 Sport.

Pat Moss Carlsson i Elizabeth Nystrom – Saab 96 Sport.

Georges Nicolas i Jean Pierre Nicolas – Renault R8.

Georges Nicolas i Jean Pierre Nicolas – Renault R8.

Bengt Soderstrom i So Svedberg – Ford Cortina Lotus.

Bengt Soderstrom i So Svedberg – Ford Cortina Lotus.

Gunter Selbach i Werner Seelinger – Ford Taunus.

Gunter Selbach i Werner Seelinger – Ford Taunus.

Sobiesław Zasada i Kazimierz Osiński – Steyr Puch 650 TR.

Sobiesław Zasada i Kazimierz Osiński – Steyr Puch 650 TR.

Timo Mäkinen i Paul Easter na samochodzie BMC Mini Cooper S.

Timo Mäkinen i Paul Easter - BMC Mini Cooper S.

Simo Lampinen i Jyrki Ahava – Triumph Spitfire.

Simo Lampinen i Jyrki Ahava – Triumph Spitfire.

Per Eicholdt i John Haraldsen – Saab 96 Sport.

Per Eicholdt i John Haraldsen – Saab 96 Sport.

Porsche 908

Eugen Bohringer i Rolf Wutherich – Porsche 904 GTS.

Claude Twigdon i Anthony Gorst – Morris Mini Cooper 1275.

Claude Twigdon i Anthony Gorst – Morris Mini Cooper 1275.

(Życie Warszawy 18 / 1965) (Życie Warszawy 18 / 1965)

(Życie Warszawy 18 / 1965)

Leo Kinninen i Timo Karlsson – Volvo 122 S.

Leo Kinninen i Timo Karlsson – Volvo 122 S.

34 Rajd Monte Carlo

Sobiesław Zasada i Kazimierz Osiński – Steyr Puch 650 TR.

Sobiesław Zasada i Kazimierz Osiński – Steyr Puch 650 TR.

Jens Nielsen i Henning Henriksen – Volvo PV 544.

Jens Nielsen i Henning Henriksen – Volvo PV 544.

34 Rajd Monte Carlo

(Motor 8/65)

(Motor 8/65)

Bengt Soderstrom i So Svedberg – Ford Cortina Lotus.

Bengt Soderstrom i So Svedberg – Ford Cortina Lotus.

34 Rajd Monte Carlo

Robert Neyret i “Terramorsi” – Citroen DS 21.

Robert Neyret i “Terramorsi” – Citroen DS 21.

Bo Ljungfeldt i Fergus Sager – Ford Mustang.

Bo Ljungfeldt i Fergus Sager – Ford Mustang.

34 Rajd Monte Carlo

Bywa i tak.

Bywa i tak.

Herbert Linge i Peter Falk na samochodzie Porsche 911.

Herbert Linge i Peter Falk - Porsche 911.

Terry Hunter i Patrick Lier – Triumph Spitfire.

Terry Hunter i Patrick Lier – Triumph Spitfire.

Rudolf Schneider i Christoph Herrling – VW 1500 S.

Rudolf Schneider i Christoph Herrling – VW 1500 S.

Eugen Böhringer i Rolf Wütherich na samochodzie Porsche 904 GTS.

Eugen Böhringer i Rolf Wütherich - Porsche 904 GTS.

Donald Morley i Erle Morley – BMC Mini Cooper S.

Donald Morley i Erle Morley – BMC Mini Cooper S.

Henri Greder i Martial Delalande – Ford Mustang.

Henri Greder i Martial Delalande – Ford Mustang.

Peter Harper i Ian Hall – Sunbeam Tiger.

Peter Harper i Ian Hall – Sunbeam Tiger.

Roy Pinder i Charles Pollard – Jaguar E.   (Motor 9/65)

Roy Pinder i Charles Pollard – Jaguar E. (Motor 9/65)

Harry Kallstrom i Ragnvald Haakansson – BMC Mini Cooper S.

Harry Kallstrom i Ragnvald Haakansson – BMC Mini Cooper S.

(Motor 8/65), Rob Slotemaker i Alan Taylor na samochodzie Triumph Spitfire. (Motor 8/65)

Rob Slotemaker i Alan Taylor - Triumph Spitfire.

Arne Ingier i Finn Jacobsen – Saab 96 Sport.

Arne Ingier i Finn Jacobsen – Saab 96 Sport.

Sobiesław Zasada i Kazimierz Osiński – Steyr Puch 650 TR.

Sobiesław Zasada i Kazimierz Osiński – Steyr Puch 650 TR.

Raphael Geminiani i Jacques Anquetil – Ford Mustang.

Raphael Geminiani i Jacques Anquetil – Ford Mustang.

Carl Syberg i Ole Olsen – Volvo PV 544.

Carl Syberg i Ole Olsen – Volvo PV 544.

Roger Clark i Arnold Porter – Rover 2000.

Roger Clark i Arnold Porter – Rover 2000.

Timo Mäkinen i Paul Easter na samochodzie BMC Mini Cooper S.

Timo Mäkinen i Paul Easter - BMC Mini Cooper S.

Onni Vilkas i Olli Paroma – Mercedes Benz 220SE.

Onni Vilkas i Olli Paroma – Mercedes Benz 220SE.

Peter Jopp – Lancia Flavia 1800.

Peter Jopp – Lancia Flavia 1800.

Eugen Böhringer i Rolf Wütherich na samochodzie Porsche 904 GTS.

Eugen Böhringer i Rolf Wütherich - Porsche 904 GTS.

Florian Vetsch i Jean Pierre Feuz – Ford Mustang.

Florian Vetsch i Jean Pierre Feuz – Ford Mustang.

Geoffrey Mabbs – Austin Mini Cooper.

Geoffrey Mabbs – Austin Mini Cooper.

Peter Procter i David Mabbs – Ford Cortina.

Peter Procter i David Mabbs – Ford Cortina.

Sobiesław Zasada i Kazimierz Osiński na samochodzie Steyr Puch 650 TR

Sobiesław Zasada i Kazimierz Osiński - Steyr Puch 650 TR

Pat Moss Carlsson i Elizabeth Nystrom – Saab 96 Sport.

Pat Moss Carlsson i Elizabeth Nystrom – Saab 96 Sport.

Arnulf Pilhatsch i Otto Karger – Volvo 522 PV.

Arnulf Pilhatsch i Otto Karger – Volvo 522 PV.

Rob Slotemaker i Alan Taylor – Triumph Spitfire.

Rob Slotemaker i Alan Taylor – Triumph Spitfire.

Herbert Linge i Peter Falk na samochodzie Porsche 911S.

Herbert Linge i Peter Falk - Porsche 911S.

Raphael Geminiani i Jacques Anquetil – Ford Mustang.

Raphael Geminiani i Jacques Anquetil – Ford Mustang.

Rudolf Schneider i Christoph Herrling – VW 1500 S.

Rudolf Schneider i Christoph Herrling – VW 1500 S.

Sobiesław Zasada i Kazimierz Osiński na samochodzie Steyr Puch TR 650.

Sobiesław Zasada i Kazimierz Osiński - Steyr Puch TR 650.

Hans Walter i Werner Lier – BMW 1800 Ti.

Hans Walter i Werner Lier – BMW 1800 Ti.

34 Rajd Monte Carlo

Henri Greder i Martial Delalande – Ford Mustang.

Henri Greder i Martial Delalande – Ford Mustang.

Claudine Bouchet i “Marie Claude Beaumont – Lancia Flavia.

Claudine Bouchet i “Marie Claude Beaumont – Lancia Flavia.

Eric Jackson i Kenneth Deacon – Ford Cortina.

Eric Jackson i Kenneth Deacon – Ford Cortina.

Florenzo Genta i Romolo Rossi – Lancia Flavia 1800.

Florenzo Genta i Romolo Rossi – Lancia Flavia 1800.

Timo Makinen i Paul Easter – BMC Mini Cooper S.

Timo Makinen i Paul Easter – BMC Mini Cooper S.

Herbert Linge i Peter Falk na samochodzie Porsche 911S.

Herbert Linge i Peter Falk - Porsche 911S.

(Życie Warszawy 19 / 1965)

(Życie Warszawy 19 / 1965)

Vic Elford i David Stone – Ford Lotus Cortina.

Vic Elford i David Stone – Ford Lotus Cortina.

Henry Taylor i Brian Melia – Ford Cortina Lotus.

Henry Taylor i Brian Melia – Ford Cortina Lotus.

Claudine Bouchet i “Marie Claude Beaumont” – Lancia Flavia.

Claudine Bouchet i “Marie Claude Beaumont” – Lancia Flavia.

(Życie Warszawy 17 / 1965)

(Życie Warszawy 17 / 1965)

“Chicho” i Alain Langlet – Austin Mini Cooper 1275.

“Chicho” i Alain Langlet – Austin Mini Cooper 1275.

Jacques Corpel i Pierre Corbet – Citroen DS 21.

Jacques Corpel i Pierre Corbet – Citroen DS 21.

Johannes Ortner i Alexander Legradi – Steyr Puch 650 TR.

Johannes Ortner i Alexander Legradi – Steyr Puch 650 TR.

(Życie Warszawy 19 / 1965)

(Życie Warszawy 19 / 1965)

Timo Makinen i Paul Easter – BMC Mini Cooper S.

Timo Makinen i Paul Easter – BMC Mini Cooper S.

Terry Hunter i Patrick Lier – Triumph Spitfire.

Terry Hunter i Patrick Lier – Triumph Spitfire.

Raymond Joss i John Fitzpatrick – Austin 1800.

Raymond Joss i John Fitzpatrick – Austin 1800.

(Motor 9/65)

(Motor 9/65)

Herbert Linge i Peter Falk na samochodzie Porsche 911S.

Herbert Linge i Peter Falk - Porsche 911S.

Eugen Böhringer i Rolf Wütherich na samochodzie Porsche 904 GTS.

Eugen Böhringer i Rolf Wütherich - Porsche 904 GTS.

Umberto De Bonis i Roberto Fusina – Fiat 500.

Umberto De Bonis i Roberto Fusina – Fiat 500.

Jean Clement i Paul Condriller – Renault R8.

Jean Clement i Paul Condriller – Renault R8.

Roland Charriere i Paul Justamond – Renault R8.

Roland Charriere i Paul Justamond – Renault R8.

Nr.201. Lucien Szitay i “Martin” – Neckar 1500.

Nr.201. Lucien Szitay i “Martin” – Neckar 1500.

Jean Clement – Austin Mini Cooper.

Jean Clement – Austin Mini Cooper.

P.E.Porter i Porter – Renault R8 Gordini.

P.E.Porter i Porter – Renault R8 Gordini.

Esho Keinanen i Nils O.Helander – Ford Cortina.

Esho Keinanen i Nils O.Helander – Ford Cortina.

Renzo Druetto i Giorgio Grai – Fiat 850.

Renzo Druetto i Giorgio Grai – Fiat 850.

34 Rajd Monte Carlo

Henri Greder i Martial Delalande – Ford Mustang.

Henri Greder i Martial Delalande – Ford Mustang.

Claudine Bouchet i “Marie Claude Beaumont” – Lancia Flavia.

Claudine Bouchet i “Marie Claude Beaumont” – Lancia Flavia.

34 Rajd Monte Carlo

34 Rajd Monte Carlo

(Motor 9/65) Park ferme po mecie rajdu. (Motor 9/65)

Park ferme po mecie rajdu.

Gerard Larousse i J.C.Peray – Renault R8.

Gerard Larousse i J.C.Peray – Renault R8.

34 Rajd Monte Carlo

Simo Lampinen / Jyrki Ahava – Triumph Spitfire.

Simo Lampinen / Jyrki Ahava – Triumph Spitfire.

(Motor 8/65)

(Motor 8/65)

34 Rajd Monte Carlo

(Motor 9/65)

(Motor 9/65)

34 Rajd Monte Carlo

34 Rajd Monte Carlo

34 Rajd Monte Carlo 34 Rajd Monte Carlo

(Motor 8/65)

Nr.49. Pat Moss-Carlsson i Elizabeth Nystrom na samochodzie Saab 96 Sport, nr.107. Peter Harper i Ian Hall na samochodzie Sunbeam Tiger.

Nr.49. Pat Moss-Carlsson i Elizabeth Nystrom - Saab 96 Sport, nr.107. Peter Harper i Ian Hall - Sunbeam Tiger.

(Motor 8/65)

(Motor 8/65)

34 Rajd Monte Carlo

34 Rajd Monte Carlo

Ove Andersson i Torsten Aman – Saab 96 Sport.

Ove Andersson i Torsten Aman – Saab 96 Sport.

Rosemary Smith i Margaret Mackenzie – Hillman Imp.

Rosemary Smith i Margaret Mackenzie – Hillman Imp.

Eugen Böhringer i Rolf Wütherich na samochodzie Porsche 904 GTS.

Eugen Böhringer i Rolf Wütherich - Porsche 904 GTS.

Jean Jacques Thuner i John Gretner – Triumph Spitfire.

Jean Jacques Thuner i John Gretner – Triumph Spitfire.

Rene Trautmann i Jonny Rives – Lancia Flavia.

Rene Trautmann i Jonny Rives – Lancia Flavia.

34 Rajd Monte Carlo

Timo Makinen i Paul Easter – BMC Mini Cooper S.

Timo Makinen i Paul Easter – BMC Mini Cooper S.

(Express Wieczorny 29 / 1965)

(Express Wieczorny 29 / 1965)

34 Rajd Monte Carlo

(Kurier Polski 27 / 1965)

(Kurier Polski 27 / 1965)

Klasyfikacja generalna

34 Rajd Monte Carlo
34 Rajd Monte Carlo

Wystartowało 275 załóg, ukończyło 35

Wyniki

Kategoria 1.
Klasa do 700 cm3.

1. Sobiesław Zasada / Kazimierz Osiński (PL) - Steyr Puch TR 650.

Klasa do 850 cm3.
1. Ove Andersson / Torsten Aman (S) - Saab 96 Sport.
2. Hans Lund / Björn Wagren (S) - Saab 96 Sport.
3. Per Ekholdt / John Haraldsen (N) - Saab 96 Sport.

Klasa do 1300 cm3.
1. Paddy Hopkirk / Henry Liddon (GB) - BMC Mini Cooper.
2. Donald Morley / Erle Morley (GB) - BMC Mini Cooper.
3. John Latrobe / David Balley (GB) - Austin Mini Cooper.

Klasa do 1600 cm3.
1. Bengt Söderström / So O.Svedberg (S) - Ford Cortina GT.
2. Henry Taylor / Brian Melia (GB) - Ford Cortina GT.
3. Günter Selbach / Werner Seelinger (D) - Ford Taunus.

Klasa do 2000 cm3.
1. Roger Clark / Jim Porter (GB) - Rover 2000.
2. Hans Walter / Werner Lier (D) - BMW 1800 Ti.
3. Jean Claude Ogier / Georges Servoz-Gavin (F) - Citroen DS 19.

Klasa do 2500 cm3.
1. Onni Vilkas / Olli Paroma (SF) - Mercedes Benz 220.

Kategoria 2.
Klasa do 1000 cm3.

1. Pat Moss-Carlsson / Elizabeth Nyström (GB/S) - Saab 96 Sport.
2. David Pollard / Barry Hughes (GB) - Hillman Imp.
3. Erik Carlsson / Gunnar Palm (S) - Saab 96 Sport.

Klasa do 1300 cm3.
1. Timo Mäkinen / Paul Easter (SF/GB) - BMC Mini Cooper S.
2. Rob Slotemaker / Alan Taylor (NL/GB) - Triumph Spitfire.
3. Simo Lampinen / Jyrki Ahava (SF) - Triumph Spitfire.

Klasa do 2500 cm3.
1. Eugen Böhringer / Rolf Wütherich (D) - Porsche 904 GTS.
2. Herbert Linge / Peter Falk (D) - Porsche 911.
3. Robert Neyret / J.Terramorsi (F) - Citroen DS 19.

Klasa pow.2500 cm3.
1. Peter Harper / Ian Hall (GB) - Sunbeam Tiger.
2. Andrew Cowan / Robin Turvey (GB) - Sunbeam Tiger.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl