Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Wyścigi » 1983 » Wyścigowe Mistrzostwa Polski » Kielce. 5 eliminacja. 24-25.09.1983r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Kielce. 5 eliminacja. 24-25.09.1983r.

Kielce 5 elim.WSMP - 1983r

Wszystkie wyścigi rozegrano na dystansie 10 okr x 4,160km = 41,60km.

Kielce 5 elim.WSMP - 1983r

Kielce 5 elim.WSMP - 1983r

Kielce 5 elim.WSMP - 1983r

Kielce 5 elim.WSMP - 1983r

Kielce 5 elim.WSMP - 1983r

Kielce 5 elim.WSMP - 1983r

Kielce 5 elim.WSMP - 1983r

Kielce 5 elim.WSMP - 1983r

Kielce 5 elim.WSMP - 1983r

Kielce 5 elim.WSMP - 1983r

Lista zgłoszeń.

Klasa 1. (markowa 126p).
Nr.011. Andrzej Dąbrowski – AP.Warszawski.
Nr.012. Krzysztof  Winkowski – AP.Warszawski.
Nr.014. Jacek Chojnacki – AP.Warszawski.
Nr.015. Robert Krotoski – AP.Wielkopolski.
Nr.017. Bogusław Chałupnik – AP.Beskidzki.
Nr.018. Robert Herba – AP.Śląski.
Nr.023. Zbyszko Gaik – AP.Wielkopolski.
Nr.025. Mirosław Świejkowski – AP.Toruński.
Nr.028. Bogusław Pająk – AP.Szczeciński.
Nr.030. Jacek Marcinkiewicz – AP.Śląski.
Nr.031. Sławomir Zagórski – AP.Śląski.
Nr.032. Michał Pinis – AK.Rzemieślnik.
Nr.036. Witold Paradowski – AP.Częstochowski.
Nr.037. Tadeusz Późniak – AP. Łódzki.
Nr.038. Piotr Białobłocki – Stomil SGPiS Warszawa.
Nr.039. Lech Leszczyński – AP.Beskidzki.
Nr.040. Wojciech Mądrzycki – AP.Częstochowski.
Nr.103. Włodzimierz Pawluczuk – AK.Rzemieślnik.
Nr.115. Jerzy Dyszy – AK.Rzemieślnik.
Nr.217. Zdzisław Brymora – AP.Częstochowski.
Nr.286. Krzysztof Caputa - AP.Beskidzki.
Nr.329. Tomasz Jaskłowski – AP.Warszawski.

Klasa 2. (markowa 126p).
Nr.015. Robert Krotoski – AP.Wielkopolski.
Nr.023. Zbyszko Gaik – AP.Wielkopolski.
Nr.028. Bogusław Pająk – AP.Szczeciński.
Nr.037. Tadeusz Późniak – AP.Łódzki.
Nr.040. Wojciech Mądrzycki – AP.Częstochowski.
Nr.103. Włodzimierz Pawluczuk – AK.Rzemieślnik.
Nr.104. Tytus Tuszyński – AK.Rzemieślnik.
Nr.105. Tomasz Glanc – AP.Toruński.
Nr.108. Jarosław Koziczak – AP.Wielkopolski.
Nr.115. Jerzy Dyszy – AK.Rzemieślnik.
Nr.116. Krzysztof  Winkowski – AP.Warszawski.
Nr.117. Adam Sowa – AK.Rzemieślnik,
Nr.119. Waldemar Mrówczyński – AP.Wielkopolski.
Nr.123. Antoni Skudło – AP.Śląski.
Nr.125. Wojciech Smorawiński – AP.Wielkopolski.
Nr.127. Jan Hantke – AP.Wielkopolski.
Nr.128. Zbigniew Kordek – AP.Beskidzki.
Nr.131. Wojciech Ryszewski – AP.Włocławski.
Nr.132. Piotr Rakowski – AP.Cieszyński.
Nr.134. Wiesław Staniec – AP.Dolnośląski.
Nr.146. Witalis Misiewicz – AP.Lubelski.
Nr.152. Adam Michalski – Stomil SGPiS Warszawa.
Nr.158. Piotr Kolasiński – AP.Wielkopolski.
Nr.159. Tadeusz Kotas – AP.Cieszyński.
Nr.162. Mariusz Podkalicki – AP.Szczeciński.
Nr.165. Piotr Polak – AP.Beskidzki.
Nr.177. Jerzy Wierzbołowski – AP.Dolnośląski.
Nr.179. Mariusz Stuszewski – AP.Warszawski.
Nr.190. Dariusz Kinderman – AP.Śląski.
Nr.196. Andrzej Stachurski – AP.Lubelski.
Nr.198. Andrzej Polkowski – AP.Lubelski.
Nr.199. Robert Gajór – AP.Morski.
Nr.206. Włodzimierz Krukowski – AP.Kielecki.
Nr.210. Bogdan Pawlak – AP.Warszawski.
Nr.217. Zdzisław Brymora – AP.Częstochowski.
Nr.229. Stanisław Dawid – AP.Częstochowski.
Nr.262. Wiesław Cygan – AK.Rzemieślnik.
Nr.270. Wojciech Urbański – AP.Śląski.
Nr.
273. Andrzej Pięta - AP.Łódzki.
Nr.274. Dariusz Górski – AP.Szczeciński.
Nr.280. Dariusz Sobecki – AP.Warszawski.

Klasa 3 (do 700cm³)
Nr.103. Włodzimierz Pawluczuk (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 126p.
Nr.104. Tytus Tuszyński (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 126p.
Nr.116. Krzysztof Winkowski (AP.Warszawski) – Polski Fiat 126p.
Nr.117. Adam Sowa (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 126p.
Nr.127. Jan Hantke (AP.Wielkopolski) – Polski Fiat 126p.
Nr.128. Zbigniew Kordek (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 126p.
Nr.129. Michał Andrzejewski (AP.Szczeciński) – Polski Fiat 126p.
Nr.134. Wiesław Staniec (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 126p.
Nr.146. Witalis Misiewicz (AP.Lubelski) – Polski Fiat 126p.
Nr.152. Zbigniew Czarnocki (Stomil SGPiS Warszawa) - Polski Fiat 126p.
Nr.158. Piotr Kolasiński (AP.Wielkopolski) – Polski Fiat 126p.
Nr.162. Mariusz Podkalicki (AP.Szczeciński) – Polski Fiat 126p.
Nr.165. Piotr Polak (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 126p.
Nr.177. Jerzy Wierzbołowski (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 126p.
Nr.187. Iwona Mianowska (AP.Krakowski) - Polski Fiat 126p.
Nr.190. Dariusz Kinderman (AP.Śląski) - Polski Fiat 126p.
Nr.194. Wojciech Cołoszyński (AP.Warszawski) - Polski Fiat 126p.
Nr.196. Andrzej Stachurski (AP.Lubelski) - Polski Fiat 126p.
Nr.198. Andrzej Polkowski (AP.Lubelski) – Polski Fiat 126p.
Nr.203. Tomasz Barański (AP.Łódzki) – Polski Fiat 126p.
Nr.214. Marian Czapka (AP.Cieszyński) – Trabant 601.
Nr.221. Wiesław Bronisz (AP.Lubelski) – Trabant 601.
Nr.226. Tadeusz Bryczek (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 126p.
Nr.249. Stanisław Dawid (AP.Częstochowski) – Polski Fiat 126p.
Nr.251. Janusz Śpiączka (AP.Wielkopolski) – Trabant 601.
Nr.252. Mirosław Krachulec (AP.Częstochowski) – Polski Fiat 126p.
Nr.254. Zbigniew Zapędowski (AP.Łódzki) – Polski Fiat 126p.
Nr.256. Michał Adamski (AP.Łódzki) – Polski Fiat 126p.
Nr.257. Andrzej Godula (AP.Krakowski) – Trabant 601.
Nr.260. Kazimierz Sołtowski (AP.Szczeciński) – Trabant 601.
Nr.262. Wiesław Cygan (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 126p.
Nr.266. Włodzimierz Krukowski (AP.Kielecki) – Polski Fiat 126p.
Nr.270. Wojciech Urbański (AP.Śląski) - Polski Fiat 126p.
Nr.282. Eugeniusz Szneydrowski (AP.Kaliski)
Nr.289. Wojciech Ślusarczyk (AP.Krakowski)
Nr.298. Robert Starkowski (AP. Łódzki)

Klasa 4.
Nr.1. Piotr Nowicki (AP.Wielkopolski) - Polski Fiat 125p.
Nr.6. Tadeusz Kudłaty (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p.
Nr.7. Henryk Kurowski (AP.Toruński) – Polski Fiat 125p.
Nr.8. Henryk Mandera (AP.Śląski) – Zastawa 1300.
Nr.9. Marek Kozłowski (AP.Lubelski) – Łada 1300.
Nr.14. Ryszard Modler (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p.
Nr.17. Andrzej Ptak (AP.Szczeciński) - Polski Fiat 125p.
Nr.
18. Ryszard Kozłowski (AP.Lubelski) – Polski Fiat 125p.
Nr.19. Krzysztof Godwod (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 125p.
Nr.20. Stefan Knast (AP.Wielkopolski) – Polski Fiat 125p.
Nr.21. Tomasz Szczęsny (AP.Warszawski) - Polski Fiat 125p.
Nr.22. Antoni Banaszak (AP.Wielkopolski) – Polski Fiat 125p.
Nr.23. Stanisław Polkowski (AP.Lubelski) - Polski Fiat 125p.
Nr.29. Andrzej Mielcarek (AP.Wielkopolski) – Zastawa 1300.
Nr.31. Władysław Starkowski (AP.Dolnośląski) – Zastawa 1300.
Nr.36. Czesław Trzeszczkowski (AP.Toruński) – Polski Fiat 125p.
Nr.60. Janusz Podleśny (AP.Lubelski) – Polski Fiat 125p.
Nr.
64. Wacław Janowski (AP.Dolnośląski) – Zastawa 1300.

Klasa 5.
Nr.2. Krzysztof Czepan (AK.Rzemieślnik) – Opel Kadett GT/E.
Nr.9. Marek Kozłowski (AP.Lubelski) – Łada 1300.
Nr.
18. Ryszard Kozłowski (AP.Lubelski) – Polski Fiat 125p.
Nr.19. Krzysztof Godwod (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 125p.
Nr.23. Stanisław Polkowski (AP.Lubelski) – Polski Fiat 125p.
Nr.
30. Edward Kinderman (AP.Śląski) – Polonez prototyp 1800.
Nr.42. Marian Bublewicz (OBR-FSO) – Polonez 2500.
Nr.
43. Maciej Bogusławski (AK.Rzemieślnik) – Prototyp BG 1800.
Nr.45. Andrzej Pazdor (AP.Krakowski) – Prototyp 1500.
Nr.46. Mieczysław Dymek (AP.Krakowski) – Prototyp 1300.
Nr.54. Ryszard Granica (AK.Rzemieślnik) – Renault 5 Alpine.
Nr.60. Janusz Podleśny (AP.Lubelski) – Polski Fiat 125p.
Nr.
64. Wacław Janowski (AP.Dolnośląski) – Zastawa 1300.

Klasa 6 (formuła Easter).
Nr.2. Józef Kiełbania (AP.Świętokrzyski) – Promot 79.
Nr.3. Wiesław Mikołajczyk (AP.Śląski) – MTX 1-03/79.
Nr.4. Andrzej Sumara (AP.Morski) – MTX 1-03/79.
Nr.5. Jacek Szmidt (AP.Toruński) – MTX 1-03/79.
Nr.7. Jacek Jurzak (AP.Śląski) – JJ-01.
Nr.8. Stefan Duda (AP.Warszawski) – Promot 79.
Nr.10. Tomasz Jeromin (AP.Świętokrzyski) – Promot 69.
Nr.11. Krzysztof Kilka (AP.Śląski) – Promot.
Nr.12. Andrzej Hołowiej (GAMK Budowlani Gdańsk) – MTX 1-03/79.
Nr.15. Piotr Lenartowicz (AP.Świętokrzyski) – Promot 76.
Nr.16. Marek Głowacki (AP.Szczeciński) – Promot 80.
Nr.17. Jan Kościuszko (AP.Krakowski) – Promot 70.
Nr.18. Jerzy Mazur (AP.Dolnośląski) – Promot 79.
Nr.19. Marek Obarski (AP.Wielkopolski) – Promot 79.
Nr.21. Józef Gutmacher (AP.Śląski) – Promot 76.

Klasa 7 (formuła Polonia).
Nr.31. Krzysztof Kotowicz (AP.Wielkopolski) – Promot 74.
Nr.32. Marek Oryński (AP.Krakowski) – Promot 77.
Nr.33. Jerzy Krotoski (AP.Wielkopolski) – Promot 82.
Nr.34. Andrzej Wojciechowski (AP.Śląski) – Promot 76.
Nr.35. Lech Wojciechowski (AP.Kaliski) – Promot 77.
Nr.36. Artur Makowski (AP.Świętokrzyski) – Promot 76.
Nr.37. Stefan Banaszak (AP.Szczeciński) – Promot 76.
Nr.39. Jarosław Podsiadło (AP.Świętokrzyski) – Promot 75.
Nr.40. Mirosław Kłoda (AP.Kielecki) – Promot 76.
Nr.41. Piotr Górecki (AP.Morski) – Promot 77.
Nr.43. Tomasz Osterloff (AP.Toruński) – Promot 75.
Nr.46. Ryszard Zygmunt (AP.Morski) – Promot 79.
Nr.48. Witold Nalewaj (AP.Szczeciński) – Promot 81.
Nr.49. Andrzej Grochowski (AP.Warszawski) – Promot 81.
Nr.50. Wojciech Skowroński (AP.Toruński) – Promot 81.
Nr.51. Eugeniusz Zarzycki (AK.Rzemieślnik) – Promot 81.
Nr.52. Andrzej Proć (AP.Częstochowski) – Promot 81.
Nr.53. Eugeniusz Kulawik (AP.Śląski) – Promot 76.
Nr.54. Piotr Zaleski (AP.Morski) – Promot 82.
Nr.55. Grzegorz Kamiński (AP.Toruński) – Promot 82.
Nr.56. Artur Skwarzyński (AK.Rzemieślnik) – Promot 82.
Nr.57. Tomasz Sikora (AP.Kielecki) – Promot 82.
Nr.58. Janusz Orłowski (AP.Szczeciński) – Promot 77.

Maciej Bogusławski – Prototyp BG 1800, Edward Kinderman – Polonez 1800, Wacław Janowski – Zastawa 1300.

Nr.43. Maciej Bogusławski – Prototyp BG 1800, nr.30. Edward Kinderman – Polonez 1800, nr.64. Wacław Janowski – Zastawa 1300.

Ryszard Kozłowski – Polski Fiat 125p.

Ryszard Kozłowski – Polski Fiat 125p.

Andrzej Pięta – Polski Fiat 126p.

Andrzej Pięta – Polski Fiat 126p.

Wacław Janowski – Zastawa 1300.

Wacław Janowski – Zastawa 1300.

Marek Głowacki – Promot 80.

Marek Głowacki – Promot 80.

Wyniki.

Klasa 1.
1. Zbyszko Gaik – Polski Fiat 126p.  30:37,8
2. Krzysztof Caputa – Polski Fiat 126p.  30:38,7
3. Zdzisław Brymora – Polski Fiat 126p.  30:40,4
4. Sławomir Zagórski – Polski Fiat 126p.  30:41,2
5. Witold Paradowski – Polski Fiat 126p.  30:45,2
6. Jerzy Dyszy – Polski Fiat 126p.  31:03,5
7. Jacek Chojnacki – Polski Fiat 126p.  31:09,6
8. Andrzej Dąbrowski – Polski Fiat 126p.  31:14,7.
9. Robert Herba – Polski Fiat 126p.  31:15,1
10. Robert Krotoski – Polski Fiat 126p.  31:20,3
11. Lech Leszczyński – Polski Fiat 126p.  31:27,3
12. Jacek Marcinkiewicz – Polski Fiat 126p.  32:02,6
13. Bogusław Chałupnik – Polski Fiat 126p.  32:16,0
14. Tomasz Jaskłowski – Polski Fiat 126p.  32:40,0
15. Bogusław Pająk – Polski Fiat 126p.  -2okr.

Klasa 2.
1. Włodzimierz Krukowski – Polski Fiat 126p.  28:40,8
2. Piotr Kolasiński – Polski Fiat 126p.  29:10,3
3. Jerzy Wierzbołowski – Polski Fiat 126p.  29:30,7
4. Wojciech Smorawiński – Polski Fiat 126p.  29:46,8
5. Andrzej Pięta – Polski Fiat 126p.  30:15,5
6. Antoni Skudło – Polski Fiat 126p.  30:28,5
7. Wojciech Ryszewski – Polski Fiat 126p.  30:29,1
8. Krzysztof  Winkowski – Polski Fiat 126p.  30:50,8
9. Bogdan Pawlak – Polski Fiat 126p.  31:07,8
10. Andrzej Polkowski – Polski Fiat 126p.  31:23,1
11. Stanisław Dawid – Polski Fiat 126p.  31:30,7
12. Adam Michalski – Polski Fiat 126p.  31:40,6
13. Wiesław Staniec – Polski Fiat 126p.  31:45,6
14. Andrzej Stachurski – Polski Fiat 126p.  32:11,1
15. Robert Gajór – Polski Fiat 126p.  -1okr.
16. Piotr Rakowski – Polski Fiat 126p.  -1okr.
17. Tadeusz Kotas – Polski Fiat 126p.  -1okr.
18. Tomasz Glanc – Polski Fiat 126p.  -1okr.
19. Dariusz Górski – Polski Fiat 126p.  -1okr.

Klasa 3.
1. Tomasz Barański (AP.Łódzki) – Polski Fiat 126p.  28”04,6
2. Wojciech Cołoszyński (AP.Warszawski) - Polski Fiat 126p.  28:05,5
3. Piotr Polak (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 126p.  28:23,6
4. Michał Adamski (AP.Łódzki)   28:26,7
5. Mariusz Podkalicki (AP.Szczeciński) – Polski Fiat 126p.  29:26,9
6. Krzysztof Winkowski (AP.Warszawski) – Polski Fiat 126p.  29:50,9
7. Witalis Misiewicz (AP.Lubelski) – Polski Fiat 126p.  30:07,4
8. Andrzej Polkowski (AP.Lubelski) – Polski Fiat 126p.  30:08,0
9. Kazimierz Sołtowski (AP.Szczeciński) – Trabant 601.  30:08,6
10. Marian Czapka (AP.Cieszyński) – Trabant 601.  30:22,1
11. Andrzej Stachurski (AP.Lubelski) - Polski Fiat 126p.  30:32,7
12. Zbigniew Czarnocki (Stomil SGPiS Warszawa) - Polski Fiat 126p.  30:34,8
13. Włodzimierz Krukowski (AP.Kielecki) – Polski Fiat 126p.  31:08,7
14. Wiesław Staniec (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 126p.  31:37,8
15. Robert Starkowski (AP. Łódzki)  -1okr.
16. Iwona Mianowska (AP.Krakowski) - Polski Fiat 126p.  -1okr.
17. Zbigniew Zapędowski (AP.Łódzki) – Polski Fiat 126p.   -2okr.

Klasa 4.
1. Ryszard Kozłowski (AP.Lubelski) – Polski Fiat 125p.  26:45,7  
2. Henryk Mandera (AP.Śląski) – Zastawa 1300.  27:42,1
3. Marek Kozłowski (AP.Lubelski) – Łada 1300.  28:29,9
4. Henryk Kurowski (AP.Toruński) – Polski Fiat 125p.  28:50,3
5. Tomasz Szczęsny (AP.Warszawski) - Polski Fiat 125p.  29:08,1
6. Andrzej Ptak (AP.Szczeciński) - Polski Fiat 125p.  29:10,1
7. Piotr Nowicki (AP.Wielkopolski) - Polski Fiat 125p.  29:22,1
8. Krzysztof Godwod (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 125p.  29:28,4
9. Andrzej Mielcarek (AP.Wielkopolski) – Zastawa 1300.  29:32,2
10. Władysław Starkowski (AP.Dolnośląski) – Zastawa 1300.  26:32,7
11. Czesław Trzeszczkowski (AP.Toruński) – Polski Fiat 125p.  -1okr.
12. Janusz Podleśny (AP.Lubelski) – Polski Fiat 125p.  -1okr.
13. Ryszard Modler (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p.  -1okr.

Klasa 5.
1. Ryszard Kozłowski (AP.Lubelski) – Polski Fiat 125p.  27:24,7
2. Marek Kozłowski (AP.Lubelski) – Łada 1300.  28:34,4
3. Edward Kinderman (AP.Śląski) – Polonez prototyp 1800.  28:35,0
4. Janusz Podleśny (AP.Lubelski) – Polski Fiat 125p.  30:29,3
5. Mieczysław Dymek (AP.Krakowski) – Prototyp 1300.  -1okr.

Klasa 6.
1. Andrzej Hołowiej (GAMK Budowlani Gdańsk) – MTX 1-03/79.  25:58,4
2. Tomasz Jeromin (AP.Świętokrzyski) – Promot 69.  26:23,9
3. Jerzy Mazur (AP.Dolnośląski) – Promot 79.  26:38,7
4. Józef Kiełbania (AP.Świętokrzyski) – Promot 79.  27:33,4
5. Jacek Jurzak (AP.Śląski) – JJ-01.  27:42,1
6. Andrzej Sumara (AP.Morski) – MTX 1-03/79.  27:58,6
7. Marek Obarski (AP.Wielkopolski) – Promot 79.  28:08,1
8. Jan Kościuszko (AP.Krakowski) – Promot 70.  28:44,0
9. Piotr Lenartowicz (AP.Świętokrzyski) – Promot 76.  29:17,7
10. Stefan Duda (AP.Warszawski) – Promot 79.  -1okr.

Klasa 7.
1. Piotr Zaleski (AP.Morski) – Promot 82.  
2. Wojciech Skowroński (AP.Toruński) – Promot 81.
3. Witold Nalewaj (AP.Szczeciński) – Promot 81.
4. Tomasz Osterloff (AP.Toruński) – Promot 75.
5. Eugeniusz Zarzycki (AK.Rzemieślnik) – Promot 81.
6. Andrzej Wojciechowski (AP.Śląski) – Promot 76.
7. Grzegorz Kamiński (AP.Toruński) – Promot 82.
8. Piotr Górecki (AP.Morski) – Promot 77.
9. Eugeniusz Kulawik (AP.Śląski) – Promot 76.
10. Jarosław Podsiadło (AP.Świętokrzyski) – Promot 75.
11. Ryszard Zygmunt (AP.Morski) – Promot 79.
12. Marek Oryński (AP.Krakowski) – Promot 77.
13. Tomasz Sikora (AP.Kielecki) – Promot 82.
14. Artur Makowski (AP.Świętokrzyski) – Promot 76.
15. Janusz Orłowski (AP.Szczeciński) – Promot 77.
16. Andrzej Proć (AP.Częstochowski) – Promot 81.

9 Grand Prix Gór Świętokrzyskich.
1. Włodzimierz Krukowski (AP.Kielecki) – Polski Fiat 126p.
2. Jacek Chojnacki (AP.Warszawski) – Polski Fiat 126p.
3. Witold Paradowski (AP.Częstochowski) – Polski Fiat 126p.
4. Zdzisław Brymora (AP.Częstochowski) – Polski Fiat 126p.
5. Piotr Polak (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 126p.
6. Mariusz Podkalicki (AP.Szczeciński) – Polski Fiat 126p.
7. Henryk Mandera (AP.Śląski) – Zastawa 1300.
8. Ryszard Kozłowski (AP.Lubelski) – Polski Fiat 125p.
9. Andrzej Polkowski (AP.Lubelski) – Polski Fiat 126p.
10. Zbigniew Zapędowski (AP.Łódzki) – Polski Fiat 126p.
11. Andrzej Stachurski (AP.Lubelski) - Polski Fiat 126p.
12. Tadeusz Kudłaty (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p.
13. Witalis Misiewicz (AP.Lubelski) – Polski Fiat 126p.
14. Henryk Kurowski (AP.Toruński) – Polski Fiat 125p.
15. Marek Kozłowski (AP.Lubelski) – Łada 1300
.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl