Warning: Memcache::addserver() expects parameter 2 to be long, string given in /www/kwa-kwa.pl/strona/libraries/joomla/cache/storage/memcache.php on line 84
Toruń. 3 eliminacja. 11-12.09.1982r.
Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Wyścigi » 1982 » Wyścigowe Mistrzostwa Polski » Toruń. 3 eliminacja. 11-12.09.1982r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Toruń. 3 eliminacja. 11-12.09.1982r.

Lista startowa. (częściowa).

Klasa 1.
Nr.103. Włodzimierz Pawluczuk – AP.Warszawa.
Nr.104. Artur Skwarzyński – AK.Rzemieślnik.
Nr.106. Włodzimierz Krukowski – AP.Kielce.
Nr.108. Jarosław Koziczak – AP.Poznań.
Nr.114. Krzysztof Cieślewicz – AP.Poznań.
Nr.116. Krzysztof Winkowski – AP.Warszawa.
Nr.117. Adam Sowa – AK.Rzemieślnik.
Nr.119. Waldemar Mrówczyński – AP.Zielona Góra.
Nr.124. Andrzej Dziurka – AP.Katowice.
Nr.125. Wojciech Smorawiński – AP.Poznań.
Nr.128. Zbigniew Kordek – AP.Beskidzki.
Nr.130. Jacek Niglus – (AP.Śląski).
Nr.131. Wojciech Ryszewski – AP.Włocławek.
Nr.134. Wiesław Staniec – AP.Wrocław.
Nr.146. Witalis Misiewicz – AP.Lublin.
Nr.152. Adam Michalski – SGPiS Warszawa.
Nr.162. Mariusz Podkalicki – AP.Kielce.
Nr.165. Piotr Polak – AP.Beskidzki.
Nr.177. Jerzy Wierzbołowski – AP.Wrocław.
Nr.179. Mariusz Stuszewski – AP.Warszawa.
Nr.190. Dariusz Kinderman – AP.Katowice.
Nr.194. Wojciech Cołoszyński – AP.Warszawa.
Nr.196. Andrzej Stachurski – AP.Lublin.
Nr.198. Zbyszko Gaik – AP.Poznań.
Nr.199. Robert Gajór – AP.Morski.
Nr.265. Marek Głowacki – AP. Szczecin.

Klasa 2.
Nr.103. Włodzimierz Pawluczuk (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.104. Artur Skwarzyński (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 126p.
Nr.115. Jerzy Dyszy (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 126p.
Nr.116. Krzysztof Winkowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.117. Adam Sowa (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 126p.
Nr.127. Jan Hahtke (AP.Poznań) – Polski Fiat 126p.
Nr.128. Zbigniew Kordek (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 126p.
Nr.129. Tomasz Jaskłowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.134. Wiesław Staniec (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 126p.
Nr.146. Witalis Misiewicz (AP.Lublin) – Polski Fiat 126p.
Nr.162. Mariusz Podkalicki (AP.Szczecin) – Polski Fiat 126p.
Nr.165. Piotr Polak (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 126p.
Nr.177. Jerzy Wierzbołowski (AP.Wrocław) – Polski Fiat 126p.
Nr.190. Dariusz Kinderman (AP.Katowice) – Polski Fiat 126p.
Nr.196. Andrzej Stachurski (AP.Lublin) – Polski Fiat 126p.
Nr.203. Tomasz Barański (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p.
Nr.206. Włodzimierz Krukowski (AP.Kielce) – Polski Fiat 126p.
Nr.213. Janusz Orłowski (AP.Szczecin) – Trabant 601.
Nr.221. Wiesław Bronisz (AP.Lublin) – Trabant 601.
Nr.249. Andrzej Michalik (AP.Łódź) -  ?
Nr.252. Mirosław Krachulec (AP.Częstochowa) – Polski Fiat 126p.
Nr.254. Zbigniew Zapędowski (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p.
Nr.256. Michał Adamski (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p.
Nr.257. Andrzej Godula (AP.Kraków) – Trabant 601.
Nr.260. Kazimierz Sołtowski (AP.Szczecin) – Trabant 601.
Nr.265. Marek Głowacki (AP. Szczecin) – Polski Fiat 126p.
Nr.268. Krzysztof Caputa (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 126p.

Klasa 3.
Nr.1. Piotr Nowicki – AP.Poznań.
Nr.2. Leszek Nadolny – AP.Poznań.
Nr.8. Henryk Mandera – AP.Katowice.
Nr.12. Jacek Iwanowski – AP.Warszawa.
Nr.16. Adam Polak – OBR-FSO.
Nr.17. Andrzej Ptak – AP.Szczecin.
Nr.19. Krzysztof Godwod – AK.Rzemieślnik.
Nr.20. Stefan Knast – AP.Poznań.
Nr.21. Tomasz Szczęsny – AP.Warszawa.
Nr.22. Antoni Banaszak – AP.Poznań.
Nr.25. Paweł Przybylski – AK.Rzemieślnik.
Nr.60. Janusz Podleśny – AP.Lublin.
Nr.98. Włodzimierz Łyczywek – AP. Szczecin.

Klasa 5-6.
Nr.22. Josef Goldschmidt (D) – Fiat 128.
Nr.29. Andrzej Mielcarek (KM Winogrady) – Zastawa 1300.
Nr.30. Edward Kinderman (AP.Katowice) – Polski Fiat 125p/1800.
Nr.42. Marian Bublewicz (AK.Rzemieślnik) – Opel Kadett GT/E.
Nr.43. Jan Kościuszko (AP.Kraków) – Tyrolia proto.
Nr.52. Andrzej Kleina (AK.Rzemieślnik) – Opel Kadett GT/E.
Nr.54. Ryszard Granica (AK.Rzemieślnik) – Renault 5 Alpine.
Nr.62. Sławomir Szaflicki (AK.Rzemieślnik) – Opel Kadett GT/E.
Nr.63. Zbigniew Bieniewski (AP.Warszawa) – Renault 5 Alpine.
Nr.64. Wacław Janowski (AP.Wrocław) – Zastawa 1100.
Nr.68. Ryszard Kozłowski (AP.Lublin) – Opel Kadett GT/E.

Klasa 7.
Nr.31. Krzysztof Kotowicz (AP.Poznań) – Promot 30/74.
Nr.32. Marek Oryński (AP.Kraków) – Promot 49/77.
Nr.34. Andrzej Wojciechowski (AP.Katowice) – Promot 42/76.
Nr.35. Lech Wojciechowski (AP.Kalisz) – Promot 42/76.
Nr.36. Tomasz Sikora (AP.Kielce) – Promot 44/76.
Nr.37. Stefan Banaszak (AP.Szczecin) – Promot 38/76.
Nr.38. Dariusz Nowaczyński (AP.Poznań) – Promot 48/77.
Nr.39. Jarosław Podsiadło (AP.Kielce) – Promot 34/75.
Nr.41. Piotr Zaleski (AP.Gdynia) – Promot 46/77.
Nr.42. Cezary Rutkowski (AP.Warszawa) – Promot 45/75.
Nr.43. Tomasz Osterloff (AP.Toruń) – Promot 32/75.
Nr.45. Bogusław Mierzwa (AP.Stalowa Wola) – Promot 40/76.
Nr.46. Andrzej Sumara (AP.Gdynia) – Promot II 53/79.
Nr.47. Jerzy Krotowski (AP.Poznań) – Promot 35/75.
Nr.48. Witold Nalewaj (AP.Szczecin) – Promot II 60/81.
Nr.49. Andrzej Grochowski (AP.Warszawa) – Promot II 58/81.
Nr.50. Wojciech Skowroński (AP.Toruń) – Promot II 59/81.
Nr.51. Eugeniusz Zarzycki (AK.Rzemieślnik) – Promot II 57/81.
Nr.52. Andrzej Proć (AP.Częstochowa) – Promot II 61/81.
Nr.53. Eugeniusz Kulawik (AP.Śląski) – Promot 37/76.

Klasa 8.
Nr.1. Christian Grochowski (AP.Warszawa) – MTX 1-03 148/79.
Nr.2. Józef Kiełbania (AP.Radom) – Promot II 51/79.
Nr.3. Krzysztof Różewski (AP.Katowice) – MTX 1-03 151/79
Nr.4. Andrzej Szulc (AP.Gdynia) – MTX 1-03 150/79.
Nr.5. Jacek Szmidt (AP.Toruń) – MTX 1-03 149/79.
Nr.6. Lech Jaworowicz (AP.Warszawa) – MTX 1-03 153/79.
Nr.7. Jacek Jurzak (AP.Katowice) – JJ 01.
Nr.8. Hieronim Kochański (AP.Warszawa) – Promot II 56/79.
Nr.10. Tomasz Jeromin (AP.Radom) – Promot Rak 26/69.
Nr.11. Henryk Pineles (AP.Katowice) –  ?
Nr.12. Andrzej Hołowiej (Budowlani Gdańsk) – MTX 1-03 152/79.
Nr.15. Piotr Lenartowicz (AP.Radom) – Promot 36/76.
Nr.18. Jerzy Mazur (AP.Wrocław) – Promot II 54/79.
Nr.19. Marek Obarski (AP.Poznań) – Promot II 55/79.
Nr.21. Józef Gutmacher (AP.Katowice) – Promot 43/76.

Paweł Przybylski, Andrzej Ptak – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.25. Paweł Przybylski, nr.17. Andrzej Ptak – Polskie Fiaty 125p/1500.

Tomasz Szczęsny, Paweł Przybylski, Antoni Banaszak – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.21. Tomasz Szczęsny, nr.25. Paweł Przybylski, nr.22. Antoni Banaszak – Polskie Fiaty 125p/1500.

Adam Polak – Polski Fiat 125p/1500.

Adam Polak – Polski Fiat 125p/1500.

Tomasz Szczęsny, Andrzej Ptak, Paweł Przybylski – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.21. Tomasz Szczęsny, nr.17. Andrzej Ptak, nr.25. Paweł Przybylski – Polskie Fiaty 125p/1500.

Wojciech Smorawiński, Zbigniew Kordek – Polskie Fiaty 126p.

Nr.125. Wojciech Smorawiński, nr.128. Zbigniew Kordek – Polskie Fiaty 126p.

Toruń - 3 eliminacja WSMP 1982r

Wyniki.

Klasa 1.
1. Włodzimierz Krukowski (AP.Kielce) – Polski Fiat 126p.
2. Mirosław Kordek (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 126p.
3. Wojciech Smorawiński (AP.Wielkopolski) – Polski Fiat 126p.
4. Jarosław Koziczak (AP.Poznań) – Polski Fiat 126p.
5. Włodzimierz Pawluczuk (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
6. Dariusz Kinderman (AP.Katowice) – Polski Fiat 126p.
7. Artur Skwarzyński (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 126p.
8. Wojciech Cołoszyński (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
9. Krzysztof Cieślewicz (AP.Poznań) – Polski Fiat 126p.
10. Zbyszko Gaik (AP.Poznań) – Polski Fiat 126p.
11. Wojciech Ryszewski (AP.Włocławek) – Polski Fiat 126p.
12. Adam Michalski (SGPiS Warszawa) – Polski Fiat 126p.
13. Andrzej Stachurski (AP.Lublin) – Polski Fiat 126p.
14. Adam Sowa (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 126p.
15. Mariusz Stuszewski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.

Klasa 2.
1. Włodzimierz Krukowski (AP.Kielce) – Polski Fiat 126p.
2. Mirosław Krachulec (AP.Częstochowa) – Polski Fiat 126p.
3. Piotr Polak (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 126p.
4. Janusz Orłowski (AP.Szczecin) – Trabant 601.
5. Włodzimierz Pawluczuk (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
6. Zbigniew Kordek (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 126p.
7. Adam Sowa (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 126p.
8. Artur Skwarzyński (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 126p.
9. Jerzy Dyszy (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 126p.
10. Wiesław Bronisz (AP.Lublin) – Trabant 601.
11. Jan Hahtke (AP.Poznań) – Polski Fiat 126p.
12. Andrzej Stachurski (AP.Lublin) – Polski Fiat 126p.
13. Andrzej Michalik (AP.Łódź) -  ?
14. Zbigniew Zapędowski (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p.
15. Tomasz Jaskłowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
16. Wiesław Staniec (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 126p.

Klasa 3.
1. Adam Polak (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/1500.
2. Krzysztof Godwod (AK.Rzemieślnik) - Polski Fiat 125p/1500.
3. Piotr Nowicki (AP.Poznań) - Polski Fiat 125p/1500.
4. Jacek Iwanowski (AP.Warszawa) - Polski Fiat 125p/1500.
5. Tomasz Szczęsny (AP.Warszawa) - Polski Fiat 125p/1500.  
6. Antoni Banaszak (AP.Poznań) - Polski Fiat 125p/1500.
7. Paweł Przybylski (AK.Rzemieślnik) - Polski Fiat 125p/1500.
8. Włodzimierz Łyczywek (AP. Szczecin) - Polski Fiat 125p/1500.
9. Andrzej Ptak (AP.Szczecin) - Polski Fiat 125p/1500.

Klasa 5-6.
1. Marian Bublewicz (AK.Rzemieślnik) – Opel Kadett GT/E.
2. Ryszard Kozłowski (AP.Lublin) – Opel Kadett GT/E.
3. Zbigniew Bieniewski (AP.Warszawa) – Renault 5 Alpine.
4. Andrzej Mielcarek (KM Winogrady) – Zastawa 1300.
5. Sławomir Szaflicki (AK.Rzemieślnik) – Opel Kadett GT/E.

Klasa 7.
1. Eugeniusz Zarzycki (AK.Rzemieślnik) – Promot II 57/81.
2. Andrzej Wojciechowski (AP.Katowice) – Promot 42/76.
3. Witold Nalewaj (AP.Szczecin) – Promot II 60/81.
4. Jerzy Krotowski (AP.Poznań) – Promot 35/75.
6. Wojciech Skowroński (AP.Toruń) – Promot II 59/81.
7. Marek Oryński (AP.Kraków) – Promot 49/77.
8. Eugeniusz Kulawik (AP.Śląski) – Promot 37/76.
9. Stefan Banaszak (AP.Szczecin) – Promot 38/76.
10. Tomasz Sikora (AP.Kielce) – Promot 44/76.
11. Lech Wojciechowski (AP.Kalisz) – Promot 42/76.
12. Piotr Zaleski (AP.Gdynia) – Promot 46/77.
13. Andrzej Proć (AP.Częstochowa) – Promot II 61/81.
14. Dariusz Nowaczyński (AP.Poznań) – Promot 48/77.
15. Bogusław Mierzwa (AP.Stalowa Wola) – Promot 40/76.

Klasa 8.
1. Andrzej Hołowiej (Budowlani Gdańsk) – MTX 1-03 152/79.
2. Andrzej Szulc (AP.Gdynia) – MTX 1-03 150/79.
3. Hieronim Kochański (AP.Warszawa) – Promot II 56/79.
4. Józef Gutmacher (AP.Katowice) – Promot 43/76.
5. Jerzy Mazur (AP.Wrocław) – Promot II 54/79.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl