Warning: Memcache::addserver() expects parameter 2 to be long, string given in /www/kwa-kwa.pl/strona/libraries/joomla/cache/storage/memcache.php on line 84
Poznań. 1 eliminacja. 8-9.05.1982r.
Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Wyścigi » 1982 » Wyścigowe Mistrzostwa Polski » Poznań. 1 eliminacja. 8-9.05.1982r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Poznań. 1 eliminacja. 8-9.05.1982r.

Poznań - 1 runda 1982r

Poznań - 1 runda 1982r

Poznań - 1 eliminacja 1982r

Poznań - 1 runda WSMP 1982r

Poznań - 1 eliminacja WSMP 1982r

Lista startowa.

Klasa 1 markowa 126p.
Nr.103. Włodzimierz Pawluczuk – AP.Warszawa.
Nr.104. Artur Skwarzyński – AK.Rzemieślnik.
Nr.105. Grzegorz Kamiński – AP.Toruń.
Nr.106. Włodzimierz Krukowski – AP.Kielce.
Nr.108. Jarosław Koziczak – AP.Poznań.
Nr.110. Mariusz Pych – AP.Warszawa.
Nr.111. Zbigniew Holin – AP.Cieszyn.
Nr.112. Jarosław Poniewierski – AP.Kraków.
Nr.113. Ksawery Frank – AP.Warszawa.
Nr.114. Krzysztof Cieślewicz – AP.Poznań.
Nr.115. Bogdan Pawlak – AP.Warszawa.
Nr.116. Krzysztof Winkowski – AP.Warszawa.
Nr.117. Adam Sowa – AK.Rzemieślnik.
Nr.118. Piotr Perłowski – AK.Rzemieślnik.
Nr.119. Waldemar Mrówczyński – AP.Zielona Góra.
Nr.120. Mirosław Kordek – AP.Beskidzki.
Nr.121. Kazimierz Krawczyk – AP.Zielona Góra.
Nr.122. Andrzej Maresch – AP.Gorzów Wlkp.
Nr.124. Andrzej Dziurka – AP.Katowice.
Nr.125. Wojciech Smorawiński – AP.Poznań.
Nr.128. Zbigniew Kordek – AP.Beskidzki.
Nr.131. Wojciech Ryszewski – AP.Włocławek.
Nr.132. Piotr Rakowski – AP.Cieszyn.
Nr.145. Andrzej Proć – AP.Częstochowa.
Nr.146. Witalis Misiewicz – AP.Lublin.
Nr.147. Januar Wojtak – AP.Częstochowa.
Nr.152. Adam Michalski – SGPiS Warszawa.
Nr.159. Tadeusz Kotas – AP.Cieszyn.
Nr.165. Piotr Polak – AP.Beskidzki.
Nr.177. Jerzy Wierzbołowski – AP.Wrocław.
Nr.179. Mariusz Stuszewski – AP.Warszawa.
Nr.187. Iwona Mianowska – AP.Kraków.
Nr.189. Piotr Tonderski – AK.Rzemieślnik.
Nr.190. Dariusz Kinderman – AP.Katowice.
Nr.194. Wojciech Cołoszyński – AP.Warszawa.
Nr.196. Andrzej Stachurski – AP.Lublin.
Nr.197. Zdzisław Romański – AP.Zielona Góra.
Nr.198. Zbyszko Gaik – AP.Poznań.

Klasa 2.
Nr.104. Artur Skwarzyński (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 126p.
Nr.115. Jerzy Dyszy (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 126p.
Nr.117. Adam Sowa (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 126p.
Nr.122. Andrzej Maresch (AP.Gorzów Wlkp) – Polski Fiat 126p.
Nr.127. Jan Hahtke (AP.Poznań) – Polski Fiat 126p.
Nr.128. Zbigniew Kordek (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 126p.
Nr.146. Witalis Misiewicz (AP.Lublin) – Polski Fiat 126p.
Nr.165. Piotr Polak (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 126p.
Nr.175. Krzysztof Caputa (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 126p.
Nr.177. Jerzy Wierzbołowski (AP.Wrocław) – Polski Fiat 126p.
Nr.190. Dariusz Kinderman (AP.Katowice) – Polski Fiat 126p.
Nr.196. Andrzej Stachurski (AP.Lublin) – Polski Fiat 126p.
Nr.203. Tomasz Barański (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p.
Nr.206. Włodzimierz Krukowski (AP.Kielce) – Polski Fiat 126p.
Nr.210. Bogdan Pawlak (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.211. Krzysztof Winkowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.212. Piotr Perłowski (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 126p.
Nr.213. Janusz Orłowski (AP.Szczecin) – Trabant 601.
Nr.214. Marian Czapka (AP.Cieszyn) – Trabant 601.
Nr.215. Bogusław Dymek (AP.Kraków) – Polski Fiat 126p
Nr.216. Mirosław Krachulec (AP.Częstochowa) – Polski Fiat 126p.
Nr.217. Zdzisław Brymora (AP.Częstochowa) – Polski Fiat 126p.
Nr.218. Roman Stypczyński (AP.Poznań) – Polski Fiat 126p.
Nr.219. Janusz Włosiński (AP.Zielona Góra) – Polski Fiat 126p.
Nr.220. Marek Głowacki (AP.Szczecin) – Polski Fiat 126p.
Nr.221. Wiesław Bronisz (AP.Lublin) – Trabant 601.
Nr.251. Janusz Śpiączka (AP.Poznań) – Polski Fiat 126p.
Nr.254. Zbigniew Zapędowski (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p.
Nr.256. Michał Adamski (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p.
Nr.257. Andrzej Godula (AP.Kraków) – Trabant 601.
Nr.260. Kazimierz Sołtowski (AP.Szczecin) – Trabant 601.
Nr.261. Jerzy Kurczyński (AP.Kielce) – Polski Fiat 126p.
Nr.262. Wiesław Cygan (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 126p.

Klasa 3 markowa 125p + Polonez.
Nr.1. Piotr Nowicki – AP.Poznań.
Nr.2. Leszek Nadolny – AP.Poznań.
Nr.4. Jerzy Franek – AP.Cieszyn.
Nr.5. Henryk Fabiański – AP.Poznań.
Nr.6. Tadeusz Kudłaty – AP.Wrocław.
Nr.7. Andrzej Skaza – AP.Toruń.
Nr.8. Henryk Mandera – AP.Katowice.
Nr.11. Aleksander Majerczyk – AP.Poznań.
Nr.12. Jacek Iwanowski – AP.Warszawa.
Nr.16. Adam Polak – OBR-FSO.
Nr.18. Ryszard Kozłowski – AP.Lublin.
Nr.19. Krzysztof Godwod – AK.Rzemieślnik.
Nr.20. Stefan Knast – AP.Poznań.
Nr.21. Tomasz Szczęsny – AP.Warszawa.
Nr.22. Antoni Banaszak – AP.Poznań.
Nr.24. Jerzy Kozłowski – AP.Lublin.
Nr.25. Paweł Przybylski – AK.Rzemieślnik.
Nr.26. Marek Rada – AP.Gorzów Wlkp.
Nr.96. Mirosław Bronisz – AP.Lublin.
Nr.97. Jerzy Werner – AK.Rzemieślnik.
Nr.98. Włodzimierz Łyczywek – AP. Szczecin.

Klasa 5.
Nr.9. Jerzy Kozłowski (AP.Lublin) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.11. Aleksander Majerczyk (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.19. Krzysztof Godwod (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.21. Tomasz Szczęsny (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.21. Tomasz Stawowczyk (AP.Kraków) – Prototyp 1300.
Nr.22. Josef Goldschmidt (D) – Fiat 128.
Nr.25. Paweł Przybylski (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.29. Andrzej Mielcarek (KM Winogrady) – Zastawa 1300.
Nr.31. Władysław Starkowski (AP.Wrocław) – Zastawa.
Nr.43. Maciej Bogusławski (AK.Rzemieślnik) – Renault 5 Alpine.
Nr.43. Jan Kościuszko (AP.Kraków) – Tyrolia proto.
Nr.51. Jerzy Szulc (AP.Łódź) – Zastawa.
Nr.53. Mirosław Krachulec (AP.Częstochowa) – Łada 1600.
Nr.54. Ryszard Granica (AK.Rzemieślnik) – Renault 5 Alpine.
Nr.55. Andrzej Koper (AP.Warszawa) – Renault 5 Alpine.
Nr.58. Stefan Duda (AK.Rzemieślnik) – Prototyp 1600.
Nr.59. Janusz Staszewski (AP.Poznań) – Moskwicz 412.
Nr.61. Ryszard Kozłowski (AP.Lublin) – Opel Kadett.
Nr.63. Zbigniew Bieniewski (AP.Warszawa) – Renault 5 Alpine.
Nr.64. Wacław Janowski (AP.Wrocław) – Zastawa 1100.
Nr.97. Jerzy Werner (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa 6.
Nr.30. Edward Kinderman (AP.Katowice) – Polski Fiat 125p/1800.
Nr.42. Marian Bublewicz (AK.Rzemieślnik) – Opel Kadett GT/E.
Nr.43. Maciej Bogusławski (AK.Rzemieślnik) – Polonez 2000.
Nr.52. Andrzej Kleina (AK.Rzemieślnik) – Opel Kadett GT/E.
Nr.54. Ryszard Granica (AK.Rzemieślnik) – Renault 5 Alpine.
Nr.58. Stefan Duda (AK.Rzemieślnik) – Prototyp 1600.
Nr.62. Sławomir Szaflicki (AK.Rzemieślnik) – Opel Kadett GT/E.

Klasa 7.
Nr.31. Krzysztof Kotowicz (AP.Poznań) – Promot 30/74.
Nr.32. Marek Oryński (AP.Kraków) – Promot 49/77.
Nr.34. Andrzej Wojciechowski (AP.Katowice) – Promot 42/76..
Nr.35. Lech Wojciechowski (AP.Kalisz) – Promot 42/76.
Nr.36. Tomasz Sikora (AP.Kielce) – Promot 44/76.
Nr.37. Stefan Banaszak (AP.Szczecin) – Promot 38/76.
Nr.38. Dariusz Nowaczyński (AP.Poznań) – Promot 48/77.
Nr.39. Jarosław Podsiadło (AP.Kielce) – Promot 34/75.
Nr.41. Piotr Zaleski (AP.Gdynia) – Promot 46/77.
Nr.42. Cezary Rutkowski (AP.Warszawa) – Promot 45/75.
Nr.43. Tomasz Osterloff (AP.Toruń) – Promot 32/75.
Nr.45. Bogusław Mierzwa (AP.Stalowa Wola) – Promot 40/76.
Nr.46. Andrzej Sumara (AP.Gdynia) – Promot II 53/79.
Nr.47. Jerzy Krotowski (AP.Poznań) – Promot 35/75.
Nr.48. Witold Nalewaj (AP.Szczecin) – Promot II 60/81.
Nr.49. Andrzej Grochowski (AP.Warszawa) – Promot II 58/81.
Nr.50. Wojciech Skowroński (AP.Toruń) – Promot II 59/81.
Nr.51. Eugeniusz Zarzycki (AK.Rzemieślnik) – Promot II 57/81.
Nr.52. Andrzej Proć (AP.Częstochowa) – Promot II 61/81.
Wiesław Staniec (AP.Wrocław) – Promot.

Klasa 8.
Nr.1. Christian Grochowski (AP.Warszawa) – MTX 1-03 148/79.
Nr.2. Józef Kiełbania (AP.Radom) – Promot II 51/79.
Nr.3. Krzysztof Różewski (AP.Katowice) – MTX 1-03 151/79
Nr.4. Andrzej Szulc (AP.Gdynia) – MTX 1-03 150/79.
Nr.5. Jacek Szmidt (AP.Toruń) – MTX 1-03 149/79.
Nr.6. Lech Jaworowicz (AP.Warszawa) – MTX 1-03 153/79.
Nr.7. Jacek Jurzak (AP.Katowice) – JJ 01.
Nr.8. Hieronim Kochański (AP.Warszawa) – Promot II 56/79.
Nr.10. Tomasz Jeromin (AP.Radom) – Promot Rak 26/69.
Nr.11. Henryk Pineles (AP.Katowice) –  ?
Nr.12. Andrzej Hołowiej (Budowlani Gdańsk) – MTX 1-03 152/79.
Nr.14. Andrzej Musiał (AP.Poznań) –  ?
Nr.15. Piotr Lenartowicz (AP.Radom) – Promot 36/76.
Nr.16. Grzegorz Grabowski (AP.Warszawa) –  ?
Nr.17. Antoni Śmiechowski (AP.Katowice) –  ?
Nr.18. Jerzy Mazur (AP.Wrocław) – Promot II 54/79.
Nr.19. Marek Obarski (AP.Poznań) – Promot II 55/79.
Nr.21. Józef Gutmacher (AP.Katowice) – Promot 43/76.
Nr.22. Krzysztof Tkacz (AP.Katowice) –  ?
Marek Kostikow (AP.Zielona Góra) -  ?

Paweł Przybylski

Polski Fiat 125p/1500 Pawła Przybylskiego.

Grzegorz Grabowski.

Grzegorz Grabowski.

Andrzej Hołowiej

Formuła Easter MTX Andrzeja Hołowieja, ogląda ją Krzysztof Winkowski.

Marek Sadowski, Paweł Przybylski i Jerzy Werner.

Marek Sadowski, Paweł Przybylski i Jerzy Werner.

Sławomir Szaflicki – Opel Kadett GT/E.

Sławomir Szaflicki – Opel Kadett GT/E.

Formuła Polski Fiat 126p

Marcin Biernacki zaprezentował prototyp formuły 126.

Grzegorz Grabowski.

Grzegorz Grabowski.

Paweł Przybylski – Polski Fiat 125p/1500, Edward Kinderman – Polski Fiat 125p/Acropolis.

Nr.25. Paweł Przybylski – Polski Fiat 125p/1500, nr.30. Edward Kinderman – Polski Fiat 125p/Acropolis.

Piotr Nowicki, Antoni Banaszak – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.1. Piotr Nowicki, nr.22. Antoni Banaszak – Polskie Fiaty 125p/1500.

Paweł Przybylski – Polski Fiat 125p/1500.

Paweł Przybylski – Polski Fiat 125p/1500.

Paweł Przybylski, Tadeusz Kudłaty – Polskie Fiaty 125p/1500, Andrzej Mielcarek – Zastawa 1300.

Nr.25. Paweł Przybylski, nr.6. Tadeusz Kudłaty – Polskie Fiaty 125p/1500, nr.29. Andrzej Mielcarek – Zastawa 1300.

Leszek Nadolny, Jacek Iwanowski – Polskie Fiaty 125p.

Nr.2. Leszek Nadolny, nr.12. Jacek Iwanowski – Polskie Fiaty 125p.

Paweł Przybylski – Polski Fiat 125p/1500.

Paweł Przybylski – Polski Fiat 125p/1500.

Andrzej Proć, Adam Sowa, Ksawery Frank – Polskie Fiaty 126p.

Nr.145. Andrzej Proć, nr.117. Adam Sowa, nr. 113. Ksawery Frank – Polskie Fiaty 126p.

Marian Bublewicz – Opel Kadett GT/E, Josef Goldschmidt – Fiat 128, Wacław Janowski – Zastawa 1100.

Nr.42. Marian Bublewicz – Opel Kadett GT/E, nr.22. Josef Goldschmidt – Fiat 128, nr.64. Wacław Janowski – Zastawa 1100.

Grzegorz Grabowski

Grzegorz Grabowski

Poznań - 1 eliminacja WSMP 1982r

Formuły na trasie.

Poznań - 1 eliminacja WSMP 1982r

Poznań - 1 eliminacja WSMP 1982r

Wyniki.

Klasa 1.
1. Jarosław Koziczak – Polski Fiat 126p.
2. Wojciech Smorawiński – Polski Fiat 126p.
3. Andrzej Dziurka – Polski Fiat 126p.

Klasa 2.
1. Włodzimierz Krukowski – Polski Fiat 126p.
2. Jerzy Dyszy – Polski Fiat 126p.
3. Kazimierz Sołtowski – Trabant 601.

Klasa 3.
1. Adam Polak – Polski Fiat 125p.
2. Henryk Mandera – Polski Fiat 125p.
3. Leszek Nadolny – Polski Fiat 125p.

Klasa 5.
1. Josef Goldschmidt (D) – Fiat 128.
2. Andrzej Koper – Renault 5 Alpine.
3. Zbigniew Bieniewski – Renault 5 Alpine.

Klasa 6.
1. Marian Bublewicz – Opel Kadett GT/E.
2. Edward Kinderman – Polski Fiat 125p/Acropolis.
3. Andrzej Kleina – Opel Kadett GT/E.

Klasa 7.
1. Jerzy Krotoski – Promot.
2. Andrzej Wojciechowski – Promot.
3. Witold Nalewaj – Promot.

Klasa 8.
1. Andrzej Hołowiej – MTX.
2. Christian Grochowski – MTX.
3. Andrzej Szulc – MTX.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl