Warning: Memcache::addserver() expects parameter 2 to be long, string given in /www/kwa-kwa.pl/strona/libraries/joomla/cache/storage/memcache.php on line 84
Podsumowanie sezonu - 1981r
Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Wyścigi » 1981 » Wyścigowe Mistrzostwa Polski. » Podsumowanie sezonu - 1981r

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Podsumowanie sezonu - 1981r

Podsumowanie WSMP - 1981r

Podsumowanie WSMP - 1981r

Podsumowanie WSMP - 1981r

Podsumowanie WSMP - 1981r

Podsumowanie WSMP - 1981r

(Polskie wyścigi samochodowe 1980-1989)

Podsumowanie WSMP - 1981r

Podsumowanie WSMP - 1981r

Podsumowanie WSMP - 1981r

Podsumowanie WSMP - 1981r

Wyniki.

Klasa 1.
1. Wojciech Smorawiński (AP Wielkopolski) - Polski Fiat 126p.  192pkt.
2. Andrzej Dziurka (AP Śląski) - Polski Fiat 126p.  174pkt.
3. Jarosław Koziczak (AP Wielkopolski) - Polski Fiat 126p.  164pkt.
4. Artur Skwarzyński (Autoklub Rzemieślnik Warszawa) - Polski Fiat 126p.  160pkt.
5. Eugeniusz Zarzycki (Autoklub Rzemieślnik Warszawa) - Polski Fiat 126p.  156pkt.
6. Andrzej Proć (AP Częstochowski) - Polski Fiat 126p.  148pkt.
7. Włodzimierz Krukowski (FSM – OBR) - Polski Fiat 126p.  146pkt.
8. Grzegorz Kamiński (AP Toruński) - Polski Fiat 126p.  144pkt.
9. Dariusz Kinderman (AP Śląski) - Polski Fiat 126p.  134pkt.
10. Andrzej Stachurski (AP Lubelski) - Polski Fiat 126p.  126pkt.
11. Jerzy Wierzbołowski (AP Dolnośląski) - Polski Fiat 126p.   125pkt.
12. Krzysztof Cieślewicz (AP Wielkopolski) - Polski Fiat 126p.  124pkt.
13. Krzysztof Poniński (AP Szczeciński) - Polski Fiat 126p.  119pkt.
14. Piotr Rakowski (AP Cieszyński) - Polski Fiat 126p.  117pkt.
15. Zbigniew Kordek (AP Beskidzki) - Polski Fiat 126p.  117pkt.
16. Andrzej Serzysko (AP Warszawski) - Polski Fiat 126p.  112pkt.
17. Wojciech Ryszewski (AP Włocławski) - Polski Fiat 126p.  106pkt.
18. Mariusz Podkalicki (AP Szczeciński) - Polski Fiat 126p.   100pkt.
19. Waldemar Mrówczyński (AP Zielonogórski) - Polski Fiat 126p.  91pkt.
20. Wojciech Cołoszyński (SGPiS Warszawa) - Polski Fiat 126p.  88pkt.
21. Grzegorz Grabowski (AP Warszawski) - Polski Fiat 126p.     81pkt.
22. Jarosław Podsiadło (AP Kielecki) - Polski Fiat 126p.  80pkt.
23. Adam Michalski (SGPiS Warszawa) - Polski Fiat 126p.  71pkt.
24. Piotr Tonderski (Autoklub Rzemieślnik Warszawa) - Polski Fiat 126p.  69pkt.
25. Witalis Misiewicz (AP Lubelski) - Polski Fiat 126p.    67pkt.
26. Piotr Polak (AP Beskidzki) - Polski Fiat 126p.  65pkt.
27. Jerzy Dyszy (Autoklub Rzemieślnik Warszawa) - Polski Fiat 126p.   59pkt.
28. Zbigniew Poniewski (AP Kielecki) - Polski Fiat 126p.   56pkt.
29. Zdzisław Kupaj (AP Kaliski) - Polski Fiat 126p.   52pkt.
30. Jerzy Murgrabia (AP Piotrkowski) - Polski Fiat 126p.    49pkt.
31. Tadeusz Kotas (AP Cieszyński) - Polski Fiat 126p.   49pkt.
32. Iwona Mianowska (AP Krakowski) - Polski Fiat 126p.    45pkt.
33. Marian Kepal (Autoklub Rzemieślnik Warszawa) - Polski Fiat 126p.    38pkt.
34. Adam Sowa (Autoklub Rzemieślnik Warszawa) - Polski Fiat 126p.   37pkt.
35. Krzysztof Bigałowski (AP Dolnośląski) - Polski Fiat 126p.   31pkt.
36. Mariusz Stuszewski (AP Warszawski) - Polski Fiat 126p.   28pkt.
37. Zdzisław Romański (AP Zielonogórski) - Polski Fiat 126p.   27pkt.
38. Zbyszko Gaik (AP Wielkopolski) - Polski Fiat 126p.   26pkt.
39. Krzysztof Caputa (AP Beskidzki) - Polski Fiat 126p.   25pkt.

Klasa 2.
1. Włodzimierz Krukowski (FSM – OBR) - Polski Fiat 126p.   200pkt.
2. Mariusz Pych (AP Warszawski) – Polski Fiat 126p.  176pkt.
3. Janusz Śpiączka (AP Wielkopolski) – Trabant 601.   175pkt.
4. Michał Adamski (AP Łódzki) – Polski Fiat 126p.   151pkt.
5. Piotr Kolasiński (AP Wielkopolski) – Polski Fiat 126p.  146pkt.
6. Eugeniusz Zarzycki (Autoklub Rzemieślnik Warszawa) – Polski Fiat 126p.  138pkt.
7. Tomasz Barański (AP Łódzki) - Polski Fiat 126p.  129pkt.
8. Janusz Orłowski (AP Szczeciński) –Trabant 601.  118pkt.
9. Kazimierz Sołtowski (AP Szczeciński) – Trabant 601.  117pkt.
10. Andrzej Godula (AP Krakowski) – Trabant 601.  116pkt.
11. Dariusz Nowaczyński (AP Wielkopolski) – Trabant 601.  107pkt.
12. Lech Świątek (AP Wielkopolski) – Polski Fiat 126p.  104pkt.
13. Jan Handke (AP Wielkopolski) – Polski Fiat 126p.  100pkt.
14. Andrzej Stachurski (AP. Lubelski) – Polski Fiat 126p.   97pkt.
15. Artur Skwarzyński (Autoklub Rzemieślnik Warszawa) – Polski Fiat 126p.   94pkt.
16. Jerzy Murgrabia (AP Piotrkowski) – Polski Fiat 126p.   93pkt.
17. Janusz Szerla (FSM – OBR) - Polski Fiat 126p.  85pkt.
18. Jerzy Dyszy (Autoklub Rzemieślnik Warszawa) – Polski Fiat 126p.  81pkt.
19. Jerzy Kurczyński (AP Kielecki) – Polski Fiat 126p.   80pkt.
20. Adam Sowa (Autoklub Rzemieślnik Warszawa) – Polski Fiat 126p.   76pkt.
21. Zbigniew Zapędowski (AP Łódzki) – Polski Fiat 126p.  72pkt.
22. Piotr Tonderski (Autoklub Rzemieślnik Warszawa) – Polski Fiat 126p.  35pkt.
23. Włodzimierz Abramowicz (Autoklub Rzemieślnik Warszawa) – Polski Fiat 126p.  33pkt.   
24. Jerzy Wierzbołowski (AP Dolnośląski) – Polski Fiat 126p.   33pkt.
25. Piotr Polak (AP Beskidzki) – Polski Fiat 126p.   32pkt.
26. Mariusz Stuszewski (AP Warszawski) – Polski Fiat 126p.   31pkt.
27. Andrzej Serzysko (AP Warszawski) – Polski Fiat 126p.   30pkt.
28. Michał Sawka (AP Częstochowski) – Polski Fiat 126p.   30pkt.
29. Marian Kepal (Autoklub Rzemieślnik Warszawa) – Polski Fiat 126p.   29pkt.

Klasa 3.
1. Adam Polak (OBR – FSO) - Polski Fiat 125p.   193pkt.
2. Leszek Nadolny (AP Wielkopolski) - Polski Fiat 125p.  178pkt.
3. Piotr Nowicki (AP Wielkopolski) - Polski Fiat 125p.  170pkt.
4. Ryszard Kozłowski (AP Lubelski) - Polski Fiat 125p.  168pkt.
5. Jerzy Kozłowski (AP Lubelski) - Polski Fiat 125p. 163pkt.
6. Aleksander Majerczak (AP Wielkopolski) - Polski Fiat 125p.  155pkt.
7. Andrzej Ptak (AP Szczeciński) - Polski Fiat 125p. 146pkt.
8. Krzysztof Godwod (Autoklub Rzemieślnik Warszawa) - Polski Fiat 125p.  142pkt.
9. Włodzimierz Łuczywek (AP Szczeciński) - Polski Fiat 125p.   141pkt.
10. Henryk Mandera (AP Śląski) - Polski Fiat 125p.  131pkt.
11. Jerzy Franek (AP Cieszyński) - Polski Fiat 125p.  129pkt.
12. Stefan Knast (AP Wielkopolski) - Polski Fiat 125p.  107pkt.
13. Witold Szymczak (AP Wielkopolski) - Polski Fiat 125p.  102pkt.
14. Mirosław Bronisz (AP Lubelski) - Polski Fiat 125p.  95pkt.
15. Henryk Fabiański (AP Wielkopolski) - Polski Fiat 125p.   72pkt.
16. Wojciech Czajkowski (AP. Szczeciński) - Polski Fiat 125p.   72pkt.
17. Jacek Iwanowski (AP Warszawski) - Polski Fiat 125p.   39pkt.
18. Marek Rada (AP Gorzowski) - Polski Fiat 125p.  38pkt.
19. Zbigniew Bębnista (AP Dolnośląski) - Polski Fiat 125p.   36pkt.
20. Zbigniew Figas (AP. Wielkopolski) - Polski Fiat 125p.  32pkt.
21. Andrzej Skaza (AP Toruński) - Polski Fiat 125p.   29pkt.
22. Zygmunt Olech (KM Świecie) - Polski Fiat 125p.   28pkt.

Klasa 5-6.
1. Maciej Bogusławski (Autoklub Rzemieślnik Warszawa) - Prototyp BG 1600.  146pkt.
2. Jerzy Kozłowski (AP Lubelski) – Polski Fiat 125p.   81pkt.
3. Ryszard Granica (Autoklub Rzemieślnik Warszawa) – Renault 5 Alpine.  80pkt.
4. Władysław Starkowski (AP. Dolnośląski) – Zastava 1100.   79pkt.
5. Błażej Krupa (Stomil Olsztyn) - Renault 5 Turbo.  50pkt.
6. Adam Polak (OBR – FSO) – Polski Fiat 125p.  46pkt.
7. Marian Bublewicz (Autoklub Rzemieślnik Warszawa) - Opel Kadett GT/E.  46pkt.
8. Edward Kinderman (AP. Śląski) – Polski Fiat 125p/Akropolis.  43pkt.
9. Aleksander Adamski (AP Krakowski) – Fiat 128 Sport coupe 3porte.  43pkt.
10. Andrzej Koper (AP. Warszawski) - Renault 5 Alpine.  43pkt.
11. Tomasz Stawowczyk (AP. Krakowski) – Prototyp 1300.  41pkt.
12. Jeremi Doria Dernałowicz (Autoklub Rzemieślnik Warszawa) – Opel Kadett GT/E.  40pkt.      
13. Tadeusz Betlej (AP Krakowski) – Renault 5 TS.  38pkt.

Klasa 7.
1. Cezary Ruszkowski (AP Warszawski) – Promot 45/75.   200pkt.
2. Andrzej Wojciechowski (AP Śląski) – Promot 37/76.   180pkt.
3. Andrzej Sumara (AP Morski) – Promot II 53/79.  170pkt.
4. Witold Nalewaj (AP Szczeciński) – Promot 38/76.  168pkt.
5. Jerzy Krotoski (AP Wielkopolski) – Promot 35/75.  162pkt.
6. Lech Wojciechowski (AP Kaliski) – Promot 47/77.  154pkt.
7. Tomasz Osterloff (AP Toruński) – Promot 32/75.  151pkt.
8. Marek Oryński (AP Krakowski) – Promot 49/77.  151pkt.
9. Ryszard Kopczyk (AP Wielkopolski) – Promot 30/74.  126pkt.
10. Karol Kubaczewski (AP Wielkopolski) – Promot 48/77.  119pkt.
11. Wojciech Gąsecki (AP Wielkopolski) – Promot 46/77.  111pkt.
12. Mirosław Sajecki (AP Kielecki) – Promot 39/76.   77pkt.
13. Tomasz Sikora (AP Kielecki) – Promot 44/76.   71pkt.
14. Wojciech Golik (AP Stalowa Wola) – Promot 40/76.  35pkt.

Klasa 8.
1. Andrzej Hołowiej (GAMK Budowlani Gdańsk) – MTX 1-03 152/70.  196pkt.
2. Andrzej Szulc (AP Morski) – MTX 1-03 150/79.  176pkt.
3. Józef Kiełbania (AP Radomski) – Promot II 51/79.   165pkt.
4. Henryk Pineles (AP Śląski) – Promot 42/76.  155pkt.
5. Jerzy Mazur (AP Dolnośląski) – Promot II 54/79.  149pkt.
6. Jacek Szmidt (AP Toruński) – MTX 1-03 149/79.   132pkt.
7. Hieronim Kochański (AP Warszawski) – Promot 23/68.  125pkt.
8. Jacek Jurzak (AP Śląski) – JJ 01. 120pkt.
9. Lech Jaworowicz (AP Warszawski) – MTX 1-03 153/79.  118pkt.
10. Tomasz Jeromin (AP Radomski) – Promot 26/69.  110pkt.
11. Krzysztof Tkacz (AP Śląski) – Promot II 52/79.  105pkt.
12. Marek Obarski (AP Wielkopolski) – Promot II 55/79.  103pkt.
13. Piotr Lenartowicz (AP Radomski) – Promot 36/76.  102pkt.
14. Christian Grochowski (AP Warszawski) – Promot 29/70.  92pkt.
15. Krzysztof Różewski Automobilklub Śląski – MTX 1-03 151/79.   86pkt.
16. Józef Gutmacher (AP Śląski) – Promot 43/76.  73pkt.
17. Antoni Śmiechowski (AP Śląski) – Promot 27/70.  37pkt.
18. Wojciech Walentowicz (AP Warszawski) – Promot 41/76.   32pkt.

Zespołowo.
1. AutomobilklubWarszawski  559pkt.
2. AutomobilklubWielkopolski  541pkt.
3. Autoklub RzemieślnikWarszawa  506pkt.
4. Automobilklub Kielecki  485pkt.
5. Automobilklub Lubelski  471pkt.
6. AutomobilklubSzczeciński  467pkt.
7. Automobilklub Morski  455pkt.
8. Automobilklub Toruński  311pkt.
9. AutomobilklubDolnośląski   243pkt.
10. Automobilklub Radomski  191pkt.
11. Automobilklub Krakowski  120pkt.
12. Automobilklub Beskidzki   72pkt.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl