Warning: Memcache::addserver() expects parameter 2 to be long, string given in /www/kwa-kwa.pl/strona/libraries/joomla/cache/storage/memcache.php on line 84
Poznań. 3 eliminacja. 5-7.06.1981r.
Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Wyścigi » 1981 » Wyścigowe Mistrzostwa Polski. » Poznań. 3 eliminacja. 5-7.06.1981r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Poznań. 3 eliminacja. 5-7.06.1981r.

Lista startowa (częściowa).

Klasa 1.
Nr.104. Artur Skwarzyński (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 126p.
Nr.105. Grzegorz Kamiński (AP.Toruń) – Polski Fiat 126p.
Nr.106. Włodzimierz Krukowski (OBR-FSM) – Polski Fiat 126p.
Nr.108. Jarosław Koziczak (AP.Poznań) – Polski Fiat 126p.
Nr.114. Krzysztof Cieślewicz (AP.Poznań) – Polski Fiat 126p.
Nr.115. Jerzy Dyszy (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 126p.
Nr.118. Krzysztof Poniński (AP.Szczecin) – Polski Fiat 126p.
Nr.124. Andrzej Dziurka (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p.
Nr.125. Andrzej Smorawiński (AP.Poznań) – Polski Fiat 126p.
Nr.128. Zbigniew Kordek (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 126p.
Nr.131. Wojciech Ryszewski (AP.Włocławek) – Polski Fiat 126p.
Nr.132. Piotr Rakowski (AP.Cieszyn) – Polski Fiat 126p.
Nr.145.Andrzej Proć (AP.Częstochowa) – Polski Fiat 126p.
Nr.146. Witalis Misiewicz (AP.Lubelski) – Polski Fiat 126p.
Nr.152. Adam Michalski (SGPiS Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.162. Mariusz Podkalicki (AP.Szczecin) – Polski Fiat 126p.
Nr.175. Krzysztof Bigałowski (AP.Wrocław) – Polski Fiat 126p.
Nr.177. Jerzy Wierzbołowski (AP.Wrocław) – Polski Fiat 126p.
Nr.178. Jarosław Podsiadło (AP.Kielce) – Polski Fiat 126p.
Nr.180. Zbigniew Poniewski (AP.Kielce) – Polski Fiat 126p.
Nr.182. Zdzisław Kupaj (AP.Kalisz) – Polski Fiat 126p.
Nr.185. Andrzej Serzysko (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.186. Piotr Tonderski (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 126p.
Nr.187. Iwona Mianowska (AP.Kraków) – Polski Fiat 126p.
Nr.188. Jerzy Murgrabia (AP.Piotrkowski) – Polski Fiat 126p.
Nr.192. Zdzisław Kepal (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 126p.
Nr.194. Wojciech Cołoszyński (SGPiS Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.200. Grzegorz Grabowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.

Klasa 2.
Nr.104. Artur Skwarzyński (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 126p.
Nr.110. Mariusz Pych (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.122. Eugeniusz Zarzycki (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 126p.
Nr.127. Jan Hantke (AP.Poznań) – Polski Fiat 126p.
Nr.186. Jerzy Murgrabia (AP.Piotrkowski) – Polski Fiat 126p.
Nr.192. Marian Kepal (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 126p.
Nr.201. Janusz Szerla (OBR-FSM) – Polski Fiat 126p.
Nr.203. Tomasz Barański (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p.
Nr.206. Włodzimierz Krukowski (AP.Kielce) – Polski Fiat 126p.
Nr.250. Dariusz Nowaczyński (AP.Poznań) – Trabant 601.
Nr.251. Janusz Śpiączka (AP.Poznań) – Trabant 601.
Nr.254. Zbigniew Zapędowski (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p.
Nr.256. Michał Adamski (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p.
Nr.257. Andrzej Godula (AP.Kraków) – Trabant 601.
Nr.259. Włodzimierz Abramowicz (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 126p.
Nr.260. Kazimierz Sołtowski (AP.Szczecin) – Trabant 601.

Klasa 3.
Nr.1. Piotr Nowicki (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p.
Nr.2. Leszek Nadolny (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p.
Nr.4. Jerzy Franek (AP.Cieszyn) – Polski Fiat 125p.
Nr.5. Henryk Fabiański (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p.
Nr.7. Zygmunt Skaza (AP.Toruń) – Polski Fiat 125p.
Nr.8. Henryk Mandera (AP.Katowice) – Polski Fiat 125p.
Nr.9. Jerzy Kozłowski (AP.Lublin) – Polski Fiat 125p.
Nr.11. Aleksander Majerczak (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p.
Nr.14. Jerzy Szymczak (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p.
Nr.15. Zygmunt Olech (KM Świecie) – Polski Fiat 125p.
Nr.16. Adam Polak (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p.
Nr.17. Andrzej Ptak (AP.Szczecin) – Polski Fiat 125p.
Nr.19. Krzysztof Godwod (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 125p.
Nr.20. Stefan Knast (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p.
Nr.94. Zbigniew Figas (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p.
Nr.96. Mirosław Bronisz (AP.Lublin) – Polski Fiat 125p.
Nr.98. Włodzimierz Łyczywek (AP.Szczecin) – Polski Fiat 125p.
Nr.99. Zbigniew Bębnista (AP.Wrocław) – Polski Fiat 125p.

Klasa 5-6.
Nr.8. Aleksander Adamski (AP.Kraków) – Fiat 128 Sport coupe 3porte.
Nr.9. Jerzy Kozłowski (AP.Lublin) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.16. Adam Polak (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.43. Maciej Bogusławski (AK.Rzemieślnik) – Prototyp BG 1600.
Nr.50. Jeremi Doria Dernałowicz (AK.Rzemieślnik) – Opel Kadett GT/E.
Nr.54. Ryszard Granica (AK.Rzemieślnik) – Renault 5 Alpine.

Klasa 7.
Nr.31. Ryszard Kopczyk (AP.Poznań) – Promot 30/74.
Nr.32. Marek Oryński (AP.Kraków) – Promot 49/77.
Nr.34. Andrzej Wojciechowski (AP.Katowice) – Promot 37/76.
Nr.35. Lech Wojciechowski (AP.Kalisz) – Promot 47/77.
Nr.37. Witold Nalewaj (AP.Szczecin) – Promot 38/76.
Nr.38. Karol Kubaczewski (AP.Poznań) – Promot 48/77.
Nr.40. Mirosław Sajecki (AP.Kielce) – Promot 39/76.
Nr.41. Wojciech Gąsecki (AP.Morski) – Promot 46/77.
Nr.42. Cezary Ruszkowski (AP.Warszawa) – Promot 45/75.
Nr.43. Tomasz Osterloff (AP.Toruń) – Promot 32/75.
Nr.46. Andrzej Sumara (AP.Morski) – Promot II 53/79.
Nr.47. Jerzy Krotoski (AP.Poznań) – Promot 35/75.

Klasa 8.
Nr.2. Józef Kiełbania (AP.Radom) – Promot II 51/79.
Nr.4. Andrzej Szulc (AP.Morski) – MTX 1-03 150/79.
Nr.5. Jacek Szmidt (AP.Toruń) – MTX 1-03 149/79.
Nr.6. Lech Jaworowicz (AP.Warszawa) – MTX 1-03 153/79.
Nr.7. Jacek Jurzak (AP.Katowice) – JJ 01.
Nr.8. Hieronim Kochański (AP.Warszawa) – Promot 23/68.
Nr.10. Tomasz Jeromin (AP.Radom) – Promot 26/69.
Nr.11. Henryk Pineles (AP.Katowice) – Promot 42/76.
Nr.12. Andrzej Hołowiej (Budowlani Gdańsk) – MTX 1-03 152/70.
Nr.15. Piotr Lenartowicz (AP.Radom) – Promot 36/76.
Nr.18. Jerzy Mazur (AP.Wrocław) – Promot II 54/79.
Nr.19. Marek Obarski (AP.Poznań) – Promot II 55/79.
Nr.20. Christian Grochowski (AP.Warszawa) – Promot 29/70.

Jacek Jurzak – JJ 01.

Jacek Jurzak – JJ 01.

Poznań - 3 elim.WSMP 1981r

Wyniki.

Klasa 1.
1. Włodzimierz Krukowski - Polski Fiat 126p   
2. Wojciech Smorawiński - Polski Fiat 126p   
3. Andrzej Dziurka - Polski Fiat 126p   
4. Jarosław Koziczak - Polski Fiat 126p   
5. Artur Skwarzyński - Polski Fiat 126p   
6. Grzegorz Kamiński - Polski Fiat 126p   
7. Zbigniew Kordek - Polski Fiat 126p   
8. Piotr Rakowski - Polski Fiat 126p   
9. Mariusz Podkalicki - Polski Fiat 126p   
10. Grzegorz Grabowski - Polski Fiat 126p   
11. Andrzej Proć - Polski Fiat 126p   
12. Jerzy Dyszy - Warszawa Polski Fiat 126p   
13. ? - Polski Fiat 126p   
14. Krzysztof Bigałowski - Polski Fiat 126p   
15. Piotr Tonderski - Polski Fiat 126p   
16. Krzysztof Cieślewicz - Polski Fiat 126p   
17. Witalis Misiewicz - Polski Fiat 126p   
18. Wojciech Cołoszyński - Polski Fiat 126p   
19. Zbigniew Poniewski - Polski Fiat 126p   
20. ? - Polski Fiat 126p   
21. Krzysztof Poniński - Polski Fiat 126p   
22. Jerzy Wierzbołowski - Polski Fiat 126p   
23. Jarosław Podsiadło - Polski Fiat 126p   
24. Adam Michalski - Polski Fiat 126p   
25. Jerzy Murgrabia - Polski Fiat 126p   
26. Wojciech Ryszewski - Polski Fiat 126p   
27. Zdzisław Kupaj - Polski Fiat 126p   
28. Andrzej Serzysko - Polski Fiat 126p   
29. Marian Kepal - Warszawa Polski Fiat 126p   
30. ?  -  Polski Fiat 126p   
31. Iwona Mianowska - Polski Fiat 126p

Klasa 2.
1. Włodzimierz Krukowski - Polski Fiat 126p   
2. Mariusz Pych - Polski Fiat 126p.     
3. Tomasz Barański - Polski Fiat 126p.     
4. Kazimierz Sołtowski – Trabant 601.     
5. Michał Adamski - Polski Fiat 126p.     
6. Andrzej Godula – Trabant 601   
7. Dariusz Nowaczyński – Trabant 601.     
8. Janusz Śpiączka – Trabant 601.     
9. Eugeniusz Zarzycki - Polski Fiat 126p.     
10. Janusz Szerla - Polski Fiat 126p.    
11. Zbigniew Zapędowski - Polski Fiat 126p.     
12. Włodzimierz Abramowicz - Polski Fiat 126p.     
13. Jan Handke - Polski Fiat 126p.     
14. Jerzy Murgrabia - Polski Fiat 126p.    
15. Artur Skwarzyński - Polski Fiat 126p.     
16. Marian Kepal - Polski Fiat 126p.

Klasa 3.
1. Adam Polak - Polski Fiat 125p.     
2. Henryk Mandera - Polski Fiat 125p.     
3. Jerzy Franek - Polski Fiat 125p.     
4. Leszek Nadolny - Polski Fiat 125p.     
5. Piotr Nowicki - Polski Fiat 125p.     
6. Aleksander Majerczak - Polski Fiat 125p.     
7. Jerzy Kozłowski - Polski Fiat 125p.     
8. Stefan Knast - Polski Fiat 125p.     
9. Zbigniew Bębnista - Polski Fiat 125p.     
10. Henryk Fabiański - Polski Fiat 125p.     
11. Włodzimierz Łuczywek - Polski Fiat 125p.     
12. Krzysztof Godwod - Polski Fiat 125p.     
13. Zbigniew Figas - Polski Fiat 125p.     
14. Andrzej Ptak - Polski Fiat 125p.     
15. Witold Szymczak - Polski Fiat 125p.     
16. Andrzej Skaza - Polski Fiat 125p.     
17. Zygmunt Olech - Polski Fiat 125p.     
18. Mirosław Bronisz - Polski Fiat 125p.

Klasa 5-6.
1. Maciej Bogusławski – Prototyp BG 1600.     
2. Adam Polak – Polski Fiat 125p/1500.     
3. Aleksander Adamski – Fiat 128 Sport coupe 3porte.     
4. Jerzy Kozłowski – Polski Fiat 125p/1500.     
5. Jeremi Dernałowicz – Opel Kadett GT/E.     
6. Ryszard Granica – Renault 5 Alpine.

Klasa 7.
1. Cezary Ruszkowski - Promot.     
2. Andrzej Wojciechowski - Promot.    
3. Witold Nalewaj - Promot.     
4. Karol Kubaczewski - Promot.     
5. Andrzej Sumara - Promot.    
6. Mirosław Sajecki - Promot.     
7. Marek Oryński - Promot.     
8. Wojciech Gąsecki - Promot.     
9. Jerzy Krotoski - Promot.     
10. Lech Wojciechowski - Promot.    
11. Tomasz Osterloff - Promot.     
Zdyskwalifikowany:
Ryszard Kopczyk - Promot.

Klasa 8.
1. Andrzej Hołowiej – MTX 1-03.   
2. Christian Grochowski – Promot.     
3. Jacek Szmidt - MTX 1-03.      
4. Józef Kiełbania - Promot II.   
5. Jacek Jurzak – JJ 01.      
6. Henryk Pineles – Promot.     
7. Lech Jaworowicz - MTX 1-03.     
8. Andrzej Szulc - MTX 1-03.     
9. Jerzy Mazur – Promot II.    
10. Tomasz Jeromin – Promot.     
11. Hieronim Kochański – Promot.    
12. Piotr Lenartowicz – Promot.     
13. Marek Obarski – Promot II.

Zespołowo.
1. Automobilkub Warszawski - 146 pkt.
2. AutomobilklubWielkopolski - 128 pkt.
3. Autoklub RzemieślnikWarszawa - 126 pkt.
4. Automobilklub Krakowski - 120 pkt.
5. AutomobilklubSzczeciński - 117 pkt.
6. Automobilklub Morski - 114 pkt.
7. Automobilklub Kielecki - 111 pkt.
8. Automobilklub Dolnośląski - 100 pkt.
9. Automobilklub Lubelski - 95 pkt.
10. Automobilklub Beskidzki - 72 pkt.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl