POLSKA
Logowanie
Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.
Wyszukiwanie rozszerzone |
|
Nie pamiętasz hasła? | |
Nie pamiętasz nazwy użytkownika? | |
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja | |
|
|
Obszar pobierania |
Lista startowa.
Klasa 1 (PF126p)
Nr.101. Jerzy Landsberg - OKS Olsztyn.
Nr.102. Marcin Zoll – AP.Warszawa.
Nr.103. Dariusz Muczko – AP.Kielce.
Nr.104. Grzegorz Kamiński – AP.Toruń.
Nr.105. Tomasz Kurland – AP.Koszalin.
Nr.106. Leszek Nadolny – AP.Leszno.
Nr.107. Janusz Śpiączka – AP.Leszno.
Nr.108. Jerzy Sołtysik – AP.Leszno.
Nr.109. Jerzy Kurczyński – AP.Kielce.
Nr.110. Andrzej Bernard – AP.Kielce.
Nr.111. Andrzej Szyjkowski – AP.Gorzów.
Nr.112. Andrzej Barański – AP.Kraków.
Nr.113. Marek Illg – AP.Kraków.
Nr.114. Marek Krzemień – AP.Katowice.
Nr.115. Andrzej Ignacy – AP.Katowice.
Nr.116. Andrzej Habas – AP.Katowice.
Nr.117. Stefan Znamirowski – AP.Katowice.
Nr.118. Marek Sechman – AP.Katowice.
Nr.119. Marek Gąsecki – AP.Morski.
Nr.120. Lech Świątek – AP.Bydgoszcz.
Nr.121. Andrzej Smociński – AP.Szczeciński.
Nr.122. Aleksander Ptaszyński – AP.Poznań.
Nr.123. Zbigniew Sucharda – AP.Warszawa.
Nr.124. Ksawery Frank – AP.Warszawa.
Nr.125. Jacek Glinicki – AP.Warszawa.
Nr.126. Wojciec Jaruga – AP.Poznań.
Nr.127. Wacław Wieczorek – AP.Poznań.
Nr.128. Cezary Ruszkowski – AP.Warszawa.
Nr.129. Jerzy Dyszy – AP.Warszawa.
Nr.130. Stanisław Bobowski – AP.Poznań.
Nr.131. Wiesław Cygan – OBR-FSM.
Nr.132. Krzysztof Winkowski – AP.Warszawa.
Nr.133. Zdzisław Kałuża – AP.Kielce.
Nr.134. Tomasz Sikora – AP.Kielce.
Nr.135. Artur Skwarzyński – AP.Warszawa.
Nr.141. Jerzy Żelewski – AP.Poznań.
Nr.142. Włodzimierz Krukowski – AP.Kielce.
Nr.143. Jerzy Mazur – AP.Wrocław.
Nr.146. Zbigniew Maliński – AP.Warszawa.
Nr.147. Przemysław Olejnik – AP.Poznań.
Klasa 3.
Nr.67. Andrzej Białowąs (AP.Katowice) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.69. Bogusław Dawidów (AP.Morski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.70. Ryszard Granica (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.71. Zbigniew Bębnista (AP.Stomil Dębica) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.72. Andrzej Szulc (AP.Morski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.73. Andrzej Smorawiński (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.74. Tadeusz Kudłaty (AP.Wrocław) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.76. Jan Kaliwoda (AP.Zielona Góra) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.77. Henryk Fabiański (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.78. Witold Nalewaj (AP.Szczecin) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.79. Julian Kodrębski (AP.Katowice) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.80. Ryszard Trzciński (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.81. Ryszard Grychtoł (AP.Katowice) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.82. Stefan Knast (AP.Bydgoszcz) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.83. Ryszard Kopczyk (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.83. Dariusz Gdeczyk (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.84. Marek Frankowicz (AP.Morski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.85. Zbigniew Warzkiewicz (AP.Zielona Góra) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.85. Kazimierz Brzezowski (AP.Morski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.86. Wiesław Kosobudzki (AP.Kalisz) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.87. Bogdan Walknowski (AP.Szczecin) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.88. Edward Mroczyński (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.89. Krzysztof Tokarek (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.90. Hieronim Kochański (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.91. Piotr Nowicki (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.92. Andrzej Mielcarek (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.93. Tadeusz Maftyjewicz (AP.Wrocław) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.94. Michał Chroniowski (AP.Wrocław) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.95. Marek Ludwiczak (AP.Radom) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.96. Andrzej Białowąs (AP.Katowice) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.97. Jerzy Lipiński (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.98. Adam Polak (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.99. Ryszard Plucha (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Klasa 4.
Nr.30. Hans Peter Voigt (MCS Cottbus-NRD) – Wartburg 1000.
Nr.31. Helmut Assman (MCS Gotha-NRD) – Trabant 601.
Nr.32. Wolfgang Woehner (MCS Gotha-NRD) – Trabant 601.
Nr.33. Siegmar Albrech (MCS Gotha-NRD) – Trabant 601.
Nr.34. Juergen Anders (MCS Gotha-NRD) – Trabant 601.
Nr.35. Hans Dieter Kessler (MCS Gotha-NRD) – Trabant 601.
Nr.48. Maciej Bogusławski (AP.Warszawa) – Autobianchi A112 Abarth.
Nr.49. Grzegorz Kołodziejek (AP.Warszawa) – Fiat 127.
Nr.50. Wacław Biegaj (AP.Kielce) – Wartburg 353.
Nr.51. Marek Oryński (AP.Kraków) – Fiat 127.
Nr.52. Ryszard Dobruch (AP.Zielona Góra) – Fiat 127.
Nr.53. Andrzej Świniarski (AP.Kalisz) – Fiat 127.
Nr.54. Zbigniew Brychcy (AP.Poznań) – Fiat 127.
Nr.55. Marek Wójcikiewicz (AP.Kielce) – Fiat 127.
Nr.56. Julian Obrocki (AP.Wrocław) – Junior III.
Nr.57. Edward Jaroszyński (AP.Toruń) – Fiat 127.
Nr.58. Ryszard Bilewicz (AP.Wrocław) – Fiat 127.
Nr.59. Andrzej Mordzewski (AP.Warszawa) – Fiat 850 Abarth.
Klasa 5.
Nr.10. Stanisław Tubis (AP.Warmiński) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.11. Jacek Jurzak (AP.Bielsko Biała) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.12. Janusz Kiljańczyk (OKS Olsztyn) – Renault 12 Gordini.
Nr.13. Jerzy Franek (AP.Cieszyn) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.14. Alojzy Orawiec (AP.Cieszyn – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.15. Krzysztof Urbański (AP.Katowice) – Fiat 128 Sport 3 porte.
Nr.16. Zdzisław Szafrański (AP.Katowice) – Renault 5 Alpine.
Nr.17. Edward Kinderman (AP.Katowice) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.18. Michał Damm (AP.Poznań) – VW Scirocco.
Nr.19. Jerzy Lipko (AP.Wrocław) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.20. Ryszard Luciński (AP.Radom) – BMW 1600 Ti.
Nr.21. Jerzy Landsberg (OKS Olsztyn) – Renault 5 Alpine.
Nr.22. Jerzy Bachtin (AP.Warszawa) – Renault 5 Alpine.
Nr.23. Wiesław Gawron (AP.Warszawa) – Fiat 128 Sport 3 porte.
Nr.25. Jan Wojciechowski (AP.Warszawa) – Fiat 128 Rally.
Nr.27. Hany Kindel (NRD) – Waz Żiguli 1300.
Nr.28. Hans Peter Voigt (MSC Cottbus-NRD) – Wartburg 1300 S.
Nr.29. Peter Kinderman (MSC Cottbus-NRD) – Wartburg 1100.
Nr.38. Lech Jaworowicz (AP.Warszawa) – Fiat 128 Sport 3 porte.
Klasa 6.
Nr.010. Andrzej Barański (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.011. Jerzy Lachowski (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.012. Henryk Podsiedlik (AP.Morski) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.14. Maciej Bogusławski (AP.Warszawa) – Prototyp 1600.
Nr.015. Ksawery Frank (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/Akropolis.
Nr.016. Hieronim Kochański (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1800.
Nr.17. Edward Kinderman (AP.Kielce) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.38. Lech Jaworowicz (AP.Warszawa) – Fiat 128 Sport 3 porte.
Nr.77. Henryk Fabiański (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p/1500.
Klasa 7.
Nr.01. Adam Smorawiński (AP.Poznań) – Porsche Carrera RS.
Nr.02. Andrzej Niewiadomski (AP.Warszawa) – BMW 2002 Ti.
Nr.03. Ryszard Kopczyk (AP.Poznań) – Porsche 911 T.
Nr.04. Jerzy Landsberg (OKS Stomil) – Renault 17 Gordini.
Nr.12. Janusz Kiljańczyk (OKS Stomil) – Renault 12 Gordini.
Nr.14. Maciej Bogusławski (AP.Warszawa) – Prototyp 1600.
Nr.015. Ksawery Frank (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/Akropolis.
Nr.17. Edward Kinderman (AP.Katowice) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.20. Ryszard Luciński (AP.Radom) – BMW 1600 Ti.
Nr.28. Hans Peter Voigt (MCS Cottbus-NRD) – Wartburg 1300.
Nr.71. Zbigniew Bębnista (Stomil Dębica) – Polski Fiat 125p/1500.
Klasa B-8.
Nr.1. Stefan Duda (AP.Warszawa) – Promot.
Nr.2. Marcin Biernacki (AP.Warszawa) – Promot.
Nr.3. Krystian Przybyła (AP.Katowice) – Rak.
Nr.4. Aleksander Oczkowski (AP.Katowice) – Rak.
Nr.5. Józef Kiełbania (AP.Radom) – Promot.
Nr.6. Stefan Jagielski (AP.Warszawa) – Easter.
Nr.7. Lech Jaworowicz (AP.Warszawa) – Promot.
Nr.10. Otto Bartkowiak (AP.Katowice) – Easter Żiguli.
Nr.11. Wiesław Mikołajczyk (AP.Katowice) – Promot.
Nr.12. Janusz Zdrojewski (AP.Warszawa) – Promot.
Nr.15. Jacek Szmidt (AP.Toruń) – Easter.
Nr.16. Jerzy Zdunek (AP.Kielce) – Easter.
Nr.19. Antoni Banaszak (AP.Poznań) – Promot.
Nr.20. Ryszard Kopczyk (AP.Poznań) – Easter.
Nr.21. Ryszard Ryzel (AP.Warszawa) – Easter.
Nr.22. Andrzej Ptak (AP.Szczecin) – Easter.
Nr.24. Andrzej Wojciechowski (AP.Katowice) – Easter.
Nr.25. Witold Wróbel (AP.Radom) – Easter.
Nr.27. Mirosław Sajecki (AP.Kielce) – Easter.
Nr.30. Henryk Rynkowski (AP.Warszawa) – Rak.
Nr.31. Jan Cydzik (AP.Szczecin)
Nr.88. Hellmut Hofman (MCS Berlin-NRD) – Easter Żiguli.
Polski Fiat 126p Przemysława Olejnika.
Renault 5 Alpine Jerzego Landsberga.
Cezary Ruszkowski.
Jerzy Landsberg i Lech Jaworowicz.
Adam Polak i Jacek Bartoś.
Renault 5 Alpine Jerzego Landsberga.
Adam Smorawiński.
Andrzej Mordzewski – Fiat 850 Abarth.
Maciej Bogusławski – Prototyp 1600.
Renault 17 Gordini Jerzego Landsberga.
Cezary Ruszkowski i rodzina Gawronów.
Renault 12 Gordini Janusza Kiljańczyka.
Jerzy Landsberg – Renault 5 Alpine.
Stanisław Tubis – Polski Fiat 125p/1500.
Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini, Jerzy Landsberg – Renault 5 Alpine.
Zdzisław Szafrański – Renault 5 Alpine.
Nr.10. Stanisław Tubis – Polski Fiat 125p/1500, nr.010. Andrzej Barański – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.11. Jacek Jurzak – Polski Fiat 125p/1500, Nr.12. Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.
Lech Jaworowicz – Fiat 128 Sport 3 porte.
Nr.21. Jerzy Landsberg – Renault 5 Alpine, nr.12. Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.
Michał Damm – VW Scirocco.
Maciej Bogusławski – Prototyp BG 1600.
Ryszard Luciński – BMW 1600 Ti.
Nr.29. Peter Kinderman – Wartburg 1100, nr.27. Hany Kindel – Waz Żiguli 1300, nr.11. Jacek Jurzak – Polski Fiat 125p/1500.
Edward Kinderman – Polski Fiat 125p/1600.
Jerzy Landsberg – Renault 5 Alpine.
Jerzy Bachtin – Renault 5 Alpine.
Hany Kindel – Waz Żiguli 1300.
Nr.77. Henryk Fabiański – Polski Fiat 125p/1500, nr.21. Jerzy Landsberg – Renault 5 Alpine.
Nr.23. Wiesław Gawron, nr.38. Lech Jaworowicz – Fiaty 128 Sport 3 porte.
Nr.22. Jerzy Bachtin, nr.21. Jerzy Landsberg – Renaulty 5 Alpine.
Maciej Bogusławski – Prototyp BG 1600.
Peter Kinderman – Wartburg 1100.
Nr.27. Hany Kindel – Waz Żiguli 1300.
Hany Kindel – Waz Żiguli 1300.
Nr.21. Jerzy Landsberg – Renault 5 Alpine, Nr.67. Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p/1500.
Wiesław Gawron – Fiat 128 Sport 3 porte.
Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.
Lech Jaworowicz – Fiat 128 Sport 3 porte.
Nr.77. Henryk Fabiański – Polski Fiat 125p/1500, nr.21. Jerzy Landsberg – Renault 5 Alpine.
Nr.23. Wiesław Gawron – Fiat 128 Sport 3 porte, nr.21. Jerzy Landsberg – Renault 5 Alpine.
Cezary Ruszkowski – Polski Fiat 126p.
Jerzy Żelewski – Polski Fiat 126p.
Klasa „maluchów” podjeżdża na start.
Przygotowania do startu klasy 1.
Andrzej Barański – Polski Fiat 126p.
Jacek Glinicki – Polski Fiat 126p.
Krzysztof Winkowski – Polski Fiat 126p.
Zbigniew Maliński – Polski Fiat 126p.
Wiesław Cygan – Polski Fiat 126p.
Andrzej Barański – Polski Fiat 126p.
Cezary Ruszkowski – Polski Fiat 126p.
Nr.107. Janusz Śpiączka, Nr.121. Andrzej Smociński – Polskie Fiaty 126p.
Nr.103. Dariusz Muczko, nr.125. Jacek Glinicki – Polskie Fiaty 126p.
Wiesław Cygan – Polski Fiat 126p.
Jerzy Landsberg – Polski Fiat 126p.
Nr.108. Jerzy Sołtysik, nr.146. Zbigniew Maliński – Polskie Fiaty 126p.
Nr.107. Janusz Śpiączka, nr.141. Jerzy Żelewski – Polskie Fiaty 126p.
Nr.133. Zdzisław Kałuża, nr.131. Wiesław Cygan – Polskie Fiaty 126p.
Nr.108. Jerzy Sołtysik, nr.146. Zbigniew Maliński – Polskie Fiaty 126p.
Nr.133. Zdzisław Kałuża, Jerzy Landsberg – Polskie Fiaty 126p.
Maciej Bogusławski.
Andrzej Mielcarek – Polski Fiat 125p/1500.
Andrzej Smorawiński – Polski Fiat 125p/1500.
Dariusz Gdeczyk – Polski Fiat 125p/1500.
Krzysztof Tokarek – Polski Fiat 125p/1500.
Henryk Fabiański – Polski Fiat 125p/1500.
Edward Mroczyński – Polski Fiat 125p/1500.
Krzysztof Tokarek – Polski Fiat 125p/1500.
Dariusz Gdeczyk – Polski Fiat 125p/1500.
Henryk Fabiański – Polski Fiat 125p/1500.
Adam Polak – Polski Fiat 125p/1500.
Edward Mroczyński – Polski Fiat 125p/1500.
Piotr Nowicki – Polski Fiat 125p/1500.
Dariusz Gdeczyk – Polski Fiat 125p/1500.
Henryk Fabiański – Polski Fiat 125p/1500.
Andrzej Smorawiński – Polski Fiat 125p/1500.
Polskie Fiaty 125p na trasie wyścigu.
Nr.98. Adam Polak, nr.74. Tadeusz Kudłaty – Polskie Fiaty 125p/1500.
Start do finałowego biegu klasy 1 Polskich Fiatów 126p.
Nr.133. Zdzisław Kałuża, nr.131. Wiesław Cygan – Polskie Fiaty 126p.
Nr.108. Jerzy Sołtysik, nr.146. Zbigniew Maliński, nr. 143. Jerzy Mazur – Polskie Fiaty 126p.
Nr.112. Andrzej Barański, nr.107. Janusz Śpiączka, nr.147. Przemysław Olejnik – Polskie Fiaty 126p.
Nr.133. Zdzisław Kałuża – Polskie Fiaty 126p.
Polskie Fiaty 126p na trasie wyścigu.
Nr.146. Zbigniew Maliński – Polskie Fiaty 126p.
Nr.124. Ksawery Frank, nr.101. Jerzy Landsberg – Polskie Fiaty 126p.
Nr.112. Andrzej Barański – Polskie Fiaty 126p.
Jacek Glinicki – Polski Fiat 126p.
Polskie Fiaty 126p.
Jacek Glinicki – Polski Fiat 126p.
Nr.133. Zdzisław Kałuża, nr.131. Wiesław Cygan – Polskie Fiaty 126p.
Cezary Ruszkowski – Polski Fiat 126p.
Nr.133. Zdzisław Kałuża, nr.124. Ksawery Frank – Polskie Fiaty 126p.
Nr.143. Jerzy Mazur, nr.112. Andrzej Barański – Polskie Fiaty 126p.
Nr.107. Janusz Śpiączka – Polskie Fiaty 126p.
Nr.133. Zdzisław Kałuża, nr.131. Wiesław Cygan – Polskie Fiaty 126p.
Nr.108. Jerzy Sołtysik, nr.112. Andrzej Barański, nr.146. Zbigniew Maliński – Polskie Fiaty 126p.
Wyścig w pełni.
Jerzy Kurczyński – Polski Fiat 126p.
Nr.124. Ksawery Frank, nr.101. Jerzy Landsberg – Polskie Fiaty 126p.
Jerzy Żelewski – Polski Fiat 126p.
Cezary Ruszkowski – Polski Fiat 126p.
Andrzej Barański – Polski Fiat 126p.
Marcin Zoll – Polski Fiat 126p.
Krzysztof Winkowski – Polski Fiat 126p.
Jerzy Dyszy – Polski Fiat 126p.
Ksawery Frank – Polski Fiat 126p.
Wacław Wieczorek – Polski Fiat 126p.
Wacław Wieczorek – Polski Fiat 126p.
Wacław Wieczorek – Polski Fiat 126p.
Wacław Wieczorek – Polski Fiat 126p.
Cezary Ruszkowski – Polski Fiat 126p.
Nr.133. Zdzisław Kałuża, nr.131. Wiesław Cygan – Polskie Fiaty 126p.
Jerzy Landsberg – Polski Fiat 126p.
Włodzimierz Krukowski – Polski Fiat 126p.
Jerzy Mazur – Polski Fiat 126p.
Nr.108. Jerzy Sołtysik, nr.146. Zbigniew Maliński – Polskie Fiaty 126p.
Leszek Nadolny – Polski Fiat 126p.
Nr.141. Jerzy Żelewski, nr.147. Przemysław Olejnik – Polskie Fiaty 126p.
Nr.133. Zdzisław Kałuża, nr.131. Wiesław Cygan – Polskie Fiaty 126p.
Jerzy Kurczyński – Polski Fiat 126p.
Maciej Bogusławski.
Nr.03. Ryszard Kopczyk – Porsche 911 T.
Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Ti.
Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.
Andrzej Barański – Polski Fiat 125p/1600.
Ryszard Luciński – BMW 1600 Ti.
Nr.12. Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini, nr.03. Ryszard Kopczyk – Porsche 911 T.
Henryk Podsiedlik – Polski Fiat 125p/1600.
Maciej Bogusławski – Prototyp 1600.
Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.
Ryszard Luciński – BMW 1600 Ti.
Nr.12. Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini, nr.04. Jerzy Landsberg – Renault 17 Gordini.
Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Ti.
Hans Peter Voigt – Wartburg 1300.
Nr.12. Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini, nr.14. Maciej Bogusławski – Prototyp 1600.
Nr.10. Stanisław Tubis – Polski Fiat 125p/1500, nr.010. Andrzej Barański – Polski Fiat 125p/1600.
Maciej Bogusławski – Prototyp 1600.
Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.
Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.
Ryszard Luciński – BMW 1600 Ti.
Andrzej Barański – Polski Fiat 125p/1600.
Jerzy Landsberg – Renault 17 Gordini.
Hans Peter Voigt – Wartburg 1300.
Nr.010. Andrzej Barański – Polski Fiat 125p/1600, nr.14. Maciej Bogusławski – Prototyp 1600.
Nr.12. Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini, nr.01. Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.
Jerzy Landsberg – Renault 17 Gordini.
Andrzej Barański – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.77. Henryk Fabiański – Polski Fiat 125p/1500, nr.12. Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.
Ryszard Ryzel.
Nr.31. Helmut Assman – Trabant 601, nr.55. Marek Wójcikiewicz – Fiat 127.
Helmut Assman – Trabant 601.
Marek Wójcikiewicz – Fiat 127.
Nr.31. Helmut Assman, nr.35. Hans Dieter Kessler – Trabanty 601.
Andrzej Mordzewski – Fiat 850 Abarth.
Hans Peter Voigt – Wartburg 1000.
Zbigniew Brychcy – Fiat 127.
Hans Dieter Kessler – Trabant 601.
Nr.53. Andrzej Świniarski, nr.57. Edward Jaroszyński – Fiaty 127.
Maciej Bogusławski – Autobianchi A112 Abarth.
Hans Peter Voigt – Wartburg 1000.
Nr.53. Andrzej Świniarski, nr.54. Zbigniew Brychcy – Fiaty 127.
Nr.59. Andrzej Mordzewski – Fiat 850 Abarth.
Stefan Jagielski – Easter.
Ryszard Ryzel – Easter.
Janusz Zdrojewski – Promot.
Marcin Biernacki – Promot.
Hellmut Hofman – Easter Żiguli.
Wypadek formuł.
Stefan Duda – Promot.
Nr.20.Ryszard Kopczyk – Easter, nr.1. Stefan Duda – Promot.
Stefan Duda – Promot.
Stefan Duda – Promot.
Maciej Bogusławski – Prototyp 1600.
Maciej Bogusławski – Prototyp 1600.
No i zrobiło się mokro.
Nr.03. Ryszard Kopczyk – Porsche 911 T.
Nr.01. Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS, nr.04. Jerzy Landsberg – Renault 17 Gordini.
Nr.53. Andrzej Świniarski – Fiat 127, nr.01. Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS, nr.04. Jerzy Landsberg – Renault 17 Gordini.
Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini, Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Ti.
Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini, Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Ti.
Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini, Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Ti.
Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.
Nr.48. Maciej Bogusławski – Autobianchi A 112, nr.04. Jerzy Landsberg – Renault 17 Gordini.
Zbigniew Brychcy – Fiat 127.
Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.
Ryszard Kopczyk – Porsche 911 T.
Nr.53. Andrzej Świniarski – Fiat 127, nr.01. Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS, nr.04. Jerzy Landsberg – Renault 17 Gordini.
Cezary Ruszkowski – Polski Fiat 126p.
Nr.147. Przemysław Olejnik – Polskie Fiaty 126p.
Wiesław Cygan – Polski Fiat 126p.
Nr.133. Zdzisław Kałuża – Polskie Fiaty 126p.
Jerzy Dyszy – Polski Fiat 126p.
Cezary Ruszkowski – Polski Fiat 126p.
Nr.103. Dariusz Muczko, nr.134. Tomasz Sikora – Polskie Fiaty 126p.
Nr.146. Zbigniew Maliński – Polski Fiat 126p, nr.92. Andrzej Mielcarek – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.125. Jacek Glinicki – Polskie Fiaty 126p.
Nr.125. Jacek Glinicki – Polskie Fiaty 126p.
Nr.104. Grzegorz Kamiński, nr.146. Zbigniew Maliński – Polskie Fiaty 126p.
Nr.104. Grzegorz Kamiński, nr.146. Zbigniew Maliński – Polskie Fiaty 126p.
Jerzy Dyszy – Polski Fiat 126p.
Zbigniew Maliński – Polski Fiat 126p.
Nr.10. Otto Bartkowiak – Easter Łada, nr.92. Andrzej Mielcarek – Polski Fiat 125p/1500.
Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.
Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Ti.
Andrzej Mordzewski – Fiat Abarth 850.
Jerzy Landsberg – Renault 17 Gordini.
Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.
Fiat 127.
Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Tii.
Ryszard Kopczyk – Porsche 911T.
Zbigniew Brychcy – Fiat 127.
Andrzej Mordzewski – Fiat Abarth 850.
Jerzy Landsberg – Renault 17 Gordini.
Ryszard Kopczyk – Porsche 911T.
Zbigniew Brychcy – Fiat 127.
Andrzej Mordzewski – Fiat Abarth 850.
Jerzy Landsberg – Renault 17 Gordini.
Nr.55. Marek Wójcikiewicz – Fiat 127, Ryszard Kopczyk – Porsche 911T.
Andrzej Mordzewski – Fiat 850 Abarth, Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.
Jerzy Landsberg – Renault 17 Gordini, Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.
Wiesław Gawron – Fiat 128 Sport 3 porte.
Nr.01. Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.
Lech Jaworowicz – Fiat 128 Sport 3 porte.
Nr.15. Krzysztof Urbański – Fiat 128 Sport 3 porte, nr.11. Jacek Jurzak – Polski Fiat 125p/1500.
Andrzej Mordzewski – Fiat 850 Abarth.
Ryszard Kopczyk – Porsche 911 T.
Nr.29. Peter Kinderman – Wartburg 1100, nr.010. Andrzej Barański – Polski Fiat 125p/1600.
Andrzej Mordzewski – Fiat 850 Abarth.
nr.04. Jerzy Landsberg – Renault 17 Gordini.
Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Ti.
Andrzej Mordzewski – Fiat 850 Abarth.
Ryszard Kopczyk – Porsche 911T.
Ryszard Bilewicz – Fiat 127.
Nr.04. Jerzy Landsberg – Renault 17 Gordini, nr.59. Andrzej Mordzewski – Fiat Abarth 850.
Porsche na trasie wyścigu.
Zbigniew Brychcy – Fiat 127.
Ryszard Kopczyk – Porsche 911T.
Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.
Jerzy Landsberg – Renault 17 Gordini.
Ryszard Kopczyk – Porsche 911T.
(Motor – 1977)
Wyniki.
Klasa 1.
1. Wiesław Cygan – Polski Fiat 126p.
2. Zdzisław Kałuża – Polski Fiat 126p.
3. Cezary Ruszkowski – Polski Fiat 126p.
Klasa 3.
1. Tadeusz Kudłaty – Polski Fiat 125p/1500.
2. Stefan Knast – Polski Fiat 125p/1500.
3. Adam Polak – Polski Fiat 125p/1500.
4. ?
5. Henryk Fabiański – Polski Fiat 125p/1500.
Klasa 4.
1. Maciej Bogusławski – Autobianchi A 112 Abarth.
2. Zbigniew Brychcy – Fiat 127.
3. Andrzej Mordzewski – Fiat Abarth 850.
Klasa 5.
1. Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.
2. Lech Jaworowicz – Fiat 128 Sport 3 porte.
3. Wiesław Cygan – Fiat 128 Sport 3 porte.
Klasa 6.
1. Maciej Bogusławski – Prototyp BG 1600.
2. Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/1800.
3. Stanisław Tubis – Polski Fiat 125p/1500.
Klasa 7.
1. Ryszard Kopczyk – Porsche 911 T.
2. Jerzy Landsberg – Renault 17 Gordini.
3. Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.
Klasa B-8.
1. Marcin Biernacki – Promot.
2. Aleksander Oczkowski – Rak.
3. Wiesław Mikołajczyk – Promot.
Wszechklasy.
1. Jerzy Landsberg – Renault 5 Alpine.
2. Tadeusz Kudłaty – Polski Fiat 125p/1500.
3. Lech Jaworowicz – Fiat 128 Sport 3 porte.