Warning: Memcache::addserver() expects parameter 2 to be long, string given in /www/kwa-kwa.pl/strona/libraries/joomla/cache/storage/memcache.php on line 84
Orneta. 4 eliminacja. 21.09.1975r.
Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Wyścigi » 1975 » Wyścigowe Mistrzostwa Polski » Orneta. 4 eliminacja. 21.09.1975r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Orneta. 4 eliminacja. 21.09.1975r.

Tor długości: 4km.
Dystans: 15okr. (60km).

Orneta - 4elim.WSMP 1975r

Orneta - 4elim.WSMP 1975r

Orneta - 4elim.WSMP 1975r

Orneta - 4elim.WSMP 1975r

Orneta - 4elim.WSMP 1975r

Orneta - 4elim.WSMP 1975r

Orneta - 4elim.WSMP 1975r

Orneta - 4elim.WSMP 1975r

Orneta - 4elim.WSMP 1975r

Orneta - 4elim.WSMP 1975r

Orneta - 4elim.WSMP 1975r

Orneta - 4elim.WSMP 1975r

Orneta - 4elim.WSMP 1975r

Orneta - 1975r

Orneta - 1975r

(Gazeta Olsztyńska 206 / 1975)

Toruń - 1975r

(Słowo Powszechne 206 / 1975)

Orneta - 4elim.WSMP 1975r

Orneta - 4elim.WSMP 1975r

Orneta - 4elim.WSMP 1975r

Orneta - 4elim.WSMP 1975r

Orneta - 4elim.WSMP 1975r

Orneta - 1975r

(Sport)

Lista startowa.

Klasa 10. (PF126p).
Nr.81. Jerzy Starnawski (AP.Morski).
Nr.111. Zbigniew Maliński (AP.Warszawa).
Nr.117. Wacław Wieczorek (KM Winogrady).
Nr.118. Marek Frankowicz (AP.Morski).
Nr.119. Jerzy Karasiński (AP.Bydgoszcz).
Nr.120. Lech Świątek (AP.Bydgoszcz)
Nr.121. Tomasz Karlandt (AP.Koszalin)
Nr.122. Marek Kiejnowski (AP.Poznań)
Nr.151. Grzegorz Biskup (AP.Poznań)
Nr.153. Andrzej Mordzewski (Stomil Olsztyn)

Klasa 11.
Nr.50. Adam Osiecki (AP.Kielce) – Syrena 105.
Nr.53. Roman Łukaszewcz (AP.Łódź) – Austin Mini.
Nr.56. Antoni Banaszak (AP.Poznań) – Seat 850.
Nr.155. Kazimierz Jarząbek (AWM Olsztyn) – Trabant 601.
Nr.156. Józef Chwała (AWM Olsztyn) – Syrena.

Klasa 12. (PF 125p/1300).
Nr.60. Tadeusz Maftyjewicz (AP.Wrocław).
Nr.62. Andrzej Radecki (Stomil Olsztyn).
Nr.63. Krzysztof Różewski (AP.Poznań).
Nr.64. Andrzej Szulc (AP.Morski).
Nr.65. Zenon Wiatr (AP.Szczecin).
Nr.69. Jacek Iwanowski (AP.Warszawa).
Nr.158. Henryk Szuk (AP.Warszawa).

Klasa 13. (PF125p/1500).
Nr.65. Ryszard Grychtoł (AP.Katowice).
Nr.70. Jerzy Matuszak (AP.Poznań)
Nr.71. Marek Karczewski (AP.Warszawa)
Nr.72. Andrzej Manowiecki (AP.Poznań)
Nr.73. Andrzej Smorawiński (AP.Poznań)
Nr.74. Tadeusz Kudłaty (AP.Wrocław)
Nr.75. Tadeusz Maftyjewicz (AP.Wrocław)
Nr.80. Włodzimierz Groblewski (Stomil Olsztyn)
Nr.82. Bohdan Walknowski (AP.Szczecin)
Nr,83. Krystyna Pyrkosz (Stomil Dębica)
Nr.84. Włodzimierz Markowski (Stomil Olsztyn)
Nr.90. Hieronim Kochański (AP.Warszawa)
Nr.97. Józef Ważny (Stomil Olsztyn)
Nr.99. Marek Piątka (AP.Szczecin)
Nr.100. Andrzej Mieloch (AP.Poznań)
Nr.161. Karol Łosiak (AP.Warszawa)

Klasa 14.
Nr.7. Zbigniew Zapędowski (AP.Łódź) – Fiat 125/1608.
Nr.8. Adam Smorawiński (KM Winogrady) – BMW 3.0Si.
Nr.101. Andrzej Niewiadomski (AP.Warszawa) – BMW 2002 Ti.
Nr.102. Piotr Lenartowicz (AP.Kraków) – BMW 2002 Ti.
Nr.103. Mario Graziani (AP.Morski) – Alfa Romeo 2000 GTV.
Nr.105. Ksawery Frank (AP.Warszawa) – BMW 3000.
Nr.162. Henryk Ziemski (Stomil Olsztyn) – BMW 2002 Ti.

Klasa 22.
Nr.23. Henryk Mandera (Stomil Dębica) – Wartburg 353.
Nr.26. Andrzej Świniarski (AP.Poznań) – Fiat 128 Sport /1100.
Nr.30. Jerzy Landsberg (AP.Warszawa) – Renault 5 TS.
Nr.31. Aleksander Kalina (Stomil Dębica) – Polski Fiat 127p.
Nr.34. Janusz Dąbrowski (AP.Śląski) – Fiat 128 Sport SL/1300.
Nr.38. Ryszard Bilewicz (AP.Wrocław) – Wartburg 353.
Nr.40. Bogdan Drągowski (AP.Warszawa) – Ford Escort 1300.
Nr.42. Marian Bublewicz (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.48. Zbigniew Bębnista (AP.Bydgoszcz) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.63. Siegmar Albrecht (NRD) – Trabant 601.
Nr.70. Hans Peter Voigt (NRD) – Wartburg 353.
Nr.164. Hans Dieter Kessler (NRD) – Trabant 601.
Nr.165. Rainer Brandi (NRD) – Trabant 601.
Nr.170. Wiesław Gawron (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1300.

Klasa 23.
Nr.1. Ksawery Frank (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/MC.
Nr.2. Janusz Kiljańczyk (AP.Warszawa) – Renault 12 Gordini.
Nr.3. Tadeusz Turczuk (AP.Wrocław) – Polski Fiat 125p/MC.
Nr.4. Andrzej Wojciechowski (AP.Wrocław) – Polski Fiat 125p/MC.
Nr.5. Jerzy Bachtin (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/MC.
Nr.8. Janusz Książkiewicz (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/MC.
Nr.9. Stanisław Ciecierski (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/MC.
Nr.10. Błażej Krupa (Stomil Olsztyn) – Renault 12 Gordini.
Nr.82. Bohdan Walknowski (AP.Szczecin) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.178. Stanisław Tubis (AWM Olsztyn) – Polski Fiat 125p/MC.

Klasa 35.
Nr.01. Adam Smorawiński (KM Winogrady) – Porsche Carrera.
Nr.2. Janusz Kiljańczyk (AP.Warszawa) – Renault 12 Gordini.
Nr.3. Tadeusz Turczuk (AP.Wrocław) – Polski Fiat 125p/MC.
Nr.4. Andrzej Wojciechowski (AP.Wrocław) – Polski Fiat 125p/MC.
Nr.5. Jerzy Bachtin (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/MC.
Nr.6. Błażej Krupa (Stomil Olsztyn) – Renault 17 Gordini.
Nr.14. Maciej Bogusławski (AP.Warszawa) – BG 1600.
Nr.90. Hieronim Kochański (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa 50.
Nr.1. Ksawery Frank (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/MC.
Nr.3. Tadeusz Turczuk (AP.Wrocław) – Polski Fiat 125p/MC.
Nr.4. Andrzej Wojciechowski (AP.Wrocław) – Polski Fiat 125p/MC.
Nr.5. Jerzy Bachtin (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/MC.
Nr.9. Stanisław Ciecierski (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/MC.
Nr.12. Włodzimierz Markowski (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.14. Maciej Bogusławski (AP.Warszawa) – BG 1600.
Nr.48. Zbigniew Bębnista (AP.Bydgoszcz) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.74. Tadeusz Kudłaty (AP.Wrocław) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.90. Hieronim Kochański (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.186. Andrzej Barański (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1650.
Nr.187. Ryszard Grychtoł (AP.Śląsk) – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa C-9.
Nr.1. Marcin Biernacki (AP.Warszawa) – Rak.
Nr.2. Janusz Kiljańczyk (AP.Warszawa) – Rak.
Nr.3. Krzysztof Przybyła (AP.Śląski) – Rak.
Nr.4. Aleksander Oczkowski (AP.Katowice) – Rak.
Nr.5. Józef Kiełbania (AP.Świętokrzyski) – Rak.
Nr.6. Stefan Jagielski (AP.Warszawa) – Rak.
Nr.8. Henryk Gwóźdź (AP.Świętokrzyski) – Rak.
Nr.9. Witold Wróbel (AP.Świętokrzyski) – Rak.
Nr.10. Otto Bartkowiak (AP.Katowice) – Rak.
Nr.11. Wiesław Mikołajczyk (AP.Śląski) – Rak.
Nr.12. Janusz Zdrojewski (AP.Warszawa) – Rak.
Nr.14. Maciej Bogusławski (AP.Warszawa) – Rak.
Nr.17. Józef Gutmacher (AP.Szczecin) – Rak.
Nr.18. Jerzy Sobczyk (AP.Śląski) – Rak.

Wszechklasy.
Nr.01. Adam Smorawiński (KM Winogrady) – Porsche Carrera.
Nr.1. Ksawery Frank (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/MC.
Nr.2. Janusz Kiljańczyk (AP.Warszawa) – Renault 12 Gordini.
Nr.3. Tadeusz Turczuk (AP.Wrocław) – Polski Fiat 125p/MC.
Nr.4. Andrzej Wojciechowski (AP.Wrocław) – Polski Fiat 125p/MC.
Nr.5. Jerzy Bachtin (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/MC.
Nr.6. Błażej Krupa (Stomil Olsztyn) – Renault 17 Gordini.
Nr.7. Zbigniew Zapędowski (AP.Łódź) – Fiat 125/1608.
Nr.8. Adam Smorawiński (KM Winogrady) – BMW 3.0Si.
Nr.9. Stanisław Ciecierski (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/MC.
Nr.14. Maciej Bogusławski (AP.Warszawa) – BG 1600.
Nr.26. Andrzej Świniarski (AP.Poznań) – Fiat 128 Sport/1100.
Nr.30. Jerzy Landsberg (AP.Warszawa) Renault 5 TS.
Nr.34. Janusz Dąbrowski (AP.Śląski) – Fiat 128 Sport SL/1300.
Nr.40. Bogdan Drągowski (AP.Warszawa) – Ford Escort 1300.
Nr.42. Marian Bublewicz (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.48. Zbigniew Bębnista (AP.Bydgoszcz) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.62. Andrzej Radecki (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.65. Ryszard Grychtoł (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.66. Zenon Wiatr (AP.Szczecin) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.70. Jerzy Matuszak (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.72. Andrzej Manowiecki (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.73. Andrzej Smorawiński (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.74. Tadeusz Kudłaty (AP.Wrocław) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.75. Tadeusz Maftyjewicz (AP.Wrocław) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.80. Włodzimierz Groblewski (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.82. Bohdan Walknowski (AP.Szczecin) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.84. Włodzimierz Markowski (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.97. Józef Ważny (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.100. Andrzej Mieloch (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.101. Andrzej Niewiadomski (AP.Warszawa) – BMW 2002 Ti.
Nr.102. Piotr Lenartowicz (AP.Kraków) – BMW 2002 Ti.
Nr.103. Mario Graziani (AP.Morski) – Alfa Romeo 2000 GTV.
Nr.161. Karol Łosiak (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.162. Henryk Ziemski (Stomil Olsztyn) – BMW 2002 Ti.
Nr.178. Stanisław Tubis (AP.Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1600.

Orneta - 4elim.WSMP 1975r

Orneta - 4elim.WSMP 1975r

Orneta - 4elim.WSMP 1975r

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini. (krupa-info.pl)

Toruń - 1975r

(Motor 42 / 1975)

Toruń - 1975r

Orneta - 1975r

Orneta - 1975r

(Głos Wybrzeża 208 / 1975)

Orneta - 1975r

(Sportowiec – 1975)

Orneta - 1975r

(Sport 187 / 1975)

Orneta - 4elim.WSMP 1975r

Orneta - 4elim.WSMP 1975r

Wyniki.

Klasa 10.
1. Marek Frankowicz – Polski Fiat 126p. (AP.Morski)
2. Wacław Wieczorek – Polski Fiat 126p. (KM Winogrady)
3. Jerzy Starnawski – Polski Fiat 126p. (AP.Morski)
Klasa 11.
1. Antoni Banaszak – Seat 850. (AP.Wielkopolski)
2. Roman Łukaszewicz – Austin Mini. (AP.Łódzki)
3. Adam Osiecki – Syrena 105. (AP.Kielce)
Klasa 12.
1. Zenon Wiatr – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Szczecin)
2. Andrzej Szulc – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Morski)
3. Jacek Iwanowski – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Warszawski)
Dyskwalifikacja: Andrzej Radecki – Polski Fiat 125p/1300. (Stomil Olsztyn)
Klasa 13.
1. Ryszard Grychtoł – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Śląski)
2. Karol Łosiak – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Warszawski)
3. Tadeusz Kudłaty – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Dolnośląski)
Dyskwalifikacja: Włodzimierz Markowski – Polski Fiat 125p/1500. (Stomil Olsztyn).
Klasa 14.
1. Ksawery Frank – BMW 3,0CSi. (AP.Warszawski)
2. Henryk Ziemski – BMW 2002 Ti. (Stomil Olsztyn)
3. Mario Graziani – Alfa Romeo 2000 GTV. (AP.Morski)
Klasa 22.
1. Jerzy Landsberg – Renault 5 TS. (AP.Warszawski)
2. Zbigniew Bębnista – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Bydgoski)
3. Andrzej Świniarski – Fiat 128 Sport SL. (AP.Wielkopolski)
Klasa 23.
1. Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/Monte Carlo. (AP.Warszawski)
2. Stanisław Ciecierski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo. (Stomil Olsztyn)
3. Bohdan Walknowski – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Szczeciński)
Klasa 35.
1. Maciej Bogusławski – Prototyp BG 1600. (AP.Warszawski)
2. Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini. (AP.Warszawski)
3. Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS. (KM Winogrady)
Klasa 50.
1. Maciej Bogusławski – Prototyp BG 1600. (AP. Warszawski)
2. Jerzy Bachtin – Polski Fiat 125p/Monte Carlo. (AP.Warszawski)
3. Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/Monte Carlo. (AP.Warszawski)
Wszechklasy.
1. Jerzy Landsberg – Renault 5 TS. (AP.Warszawski)
2. Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/Monte Carlo. (AP.Warszawski)
3. Janusz Dąbrowski – Fiat 128 Sport SL. (AP.Śląski)
Klasa C9.
1. Stefan Jagielski – Rak Promot. (AP.Warszawski)
2. Józef Kiełbania – Rak Promot. (AP.Świętokrzyski)
3. Marcin Biernacki – Rak Promot. (AP.Warszawski)
Wystartowało 15 zawodników.
Zespołowo.
1. Automobilklub Warszawski.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl