Warning: Memcache::addserver() expects parameter 2 to be long, string given in /www/kwa-kwa.pl/strona/libraries/joomla/cache/storage/memcache.php on line 84
Orneta. 5 eliminacja. 29.09.1974r.
Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Wyścigi » 1974 » Wyścigowe Mistrzostwa Polski » Orneta. 5 eliminacja. 29.09.1974r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Orneta. 5 eliminacja. 29.09.1974r.

Orneta - WSMP 1974r

Orneta - WSMP 1974r

Orneta - WSMP 1974r

Orneta - WSMP 1974r

Orneta - WSMP 1974r

Orneta - WSMP 1974r

Orneta - WSMP 1974r

Orneta - WSMP 1974r

Orneta - WSMP 1974r

Orneta - WSMP 1974r

Orneta - WSMP 1974r

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Nr.10.Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Nr.10.Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Nr.10.Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Nr.10.Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Nr.10.Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, nr.5.Robert Mucha Polski Fiat 125p.

Nr.10.Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, nr.5.Robert Mucha Polski Fiat 125p.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Robert Mucha – Polski Fiat 125p.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Robert Mucha – Polski Fiat 125p.

Błażej Krupa - Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa - Renault 12 Gordini.

Nr.1.Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Nr.1.Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Mario Graziani – Alfa Romeo 2000 GTV, Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Mario Graziani – Alfa Romeo 2000 GTV, Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Robert Mucha – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Robert Mucha – Polski Fiat 125p.

Robert Mucha – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Robert Mucha – Polski Fiat 125p.

Orneta - WSMP 1974r

Orneta - WSMP 1974r

Orneta - 5el.WSMP 1974r

Orneta - WSMP 1974r

Orneta - WSMP 1974r

Wyniki.

Klasa 11.
1. Antoni Banaszak (AP.Wielkopolski) – Seat 850.  
2. Krzysztof Różewski (AP.Wielkopolski) – Seat 850.  
3. Edward Jaroszyński (AP.Bydgoszcz) – Seat 850.  
4. Stefan Knast (AP.Bydgoszcz) – Seat 850.
5. Adam Osiecki (AP.Kielce) – Syrena 105.
6.
7. Janusz Barański (AP.Łódź) – Trabant 601.

Klasa 12.
1. Krystian Bielowski (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1300.  
2. Ryszard Grychtoł (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1300.  
3. Tadeusz Maftyjewicz (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1300.

Klasa 13.
1. Włodzimierz Markowski (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.  
2. Tomasz Ciecierzyński (AP.Warszawski) – Polski Fiat 125p/1500.  
3. Stanisław Turczuk (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1500.
4. Bohdan Walknowski (AP.Szczecin) – Polski Fiat 125p/1500.
5.
6. Andrzej Mielcarek (AP.Wielkopolski) – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa 14 i 35.
1. Błażej Krupa (Stomil Olsztyn) – Renault 12 Gordini.  
2. Robert Mucha (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.  
3. Lelio Lattari (AP.Warszawski) – Alfa Romeo 2000 GTV.
4.
5. Mario Graziani (AP.Morski) – Alfa Romeo 2000 GTV.
6.
7. Zygmunt Chełstowski (AP.Wielkopolski) – Volvo 144 S.

Klasa 22.
1. Janusz Dąbrowski (AP.Śląski) – Fiat 128 Sport SL.
2. Henryk Mandera (AP.Śląski) – Wartburg 353.
3.
4. Hieronim Kochański (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1300.

Klasa 23.
1. Błażej Krupa (Stomil Olsztyn) – Renault 12 Gordini.
2. Andrzej Jaroszewicz (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
3. Tadeusz Kudłaty (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1500.
4. Bohdan Walknowski (AP.Szczecin) – Polski Fiat 125p/1500.
5. Jerzy Bachtin (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.

Wszechklasy.
1. Błażej Krupa (Stomil Olsztyn) – Renault 12 Gordini.
2. Andrzej Jaroszewicz (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
3.   
4. Janusz Dąbrowski (AP.Śląski) – Fiat 128 Sport SL.  
5. Włodzimierz Markowski (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.  
6. Lelio Lattari (AP.Warszawski) – Alfa Romeo 2000 GTV.
7. Stanisław Turczuk (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1500.
8. Tadeusz Maftyjewicz (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1500.
9. Mario Graziani (AP.Morski) – Alfa Romeo 2000 GTV.
10.
11. Tadeusz Kudłaty (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p.
12. Tadeusz Turczuk (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa C-9.
1. Janusz Kiljańczyk  (AP.Warszawski) – Rak.
2. Otto Bartkowiak (AP.Śląski) – Rak.
3. Józef Kiełbania (AP.Świętokrzyski) – Rak.
4. Marcin Biernacki (AP.Warszawa) – Rak.
5. Witold Wróbel (AP.Świętokrzyski) – Rak.
6. Maciej Bogusławski (AP.Warszawa) – Rak.
7. Stefan Jagielski (AP.Warszawa) – Rak.
8. Wiesław Mikołajczyk (AP.Śląski) – Rak.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl