Warning: Memcache::addserver() expects parameter 2 to be long, string given in /www/kwa-kwa.pl/strona/libraries/joomla/cache/storage/memcache.php on line 84
Toruń. 1 eliminacja. 4-5.05.1974r.
Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Wyścigi » 1974 » Wyścigowe Mistrzostwa Polski » Toruń. 1 eliminacja. 4-5.05.1974r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Toruń. 1 eliminacja. 4-5.05.1974r.

Toruń - 1 el.WSMP

Błażej Krupa - Renault 12 Gordini.

Renault 12 Gordini Błażeja Krupy.

Formuła Macieja Bogusławskiego.

Formuła Macieja Bogusławskiego.

Hieronim Kochański – Polski Fiat 125p/1500.

Hieronim Kochański – Polski Fiat 125p/1500.

Formuła Macieja Bogusławskiego.

Formuła Macieja Bogusławskiego.

Robert Mucha i Krzysztof Komornicki.

Robert Mucha i Krzysztof Komornicki.

Formuła Macieja Bogusławskiego.

Formuła Macieja Bogusławskiego.

Maciej Stawowiak – Polski Fiat 125p/1600.

Maciej Stawowiak – Polski Fiat 125p/1600.

Formuła Macieja Bogusławskiego.

Formuła Macieja Bogusławskiego.

Przygotowanie do startu Polskiego Fiata 125p/1800 Turbo Roberta Muchy.

Przygotowanie do startu Polskiego Fiata 125p/1800 Turbo Roberta Muchy.

Błażej Krupa

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1600.

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1600.

Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1800 Turbo.

Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1800 Turbo.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Andrzej Jaroszewicz.

Andrzej Jaroszewicz.

Fabryczny serwis OBR-FSO przy pracy.

Fabryczny serwis OBR-FSO przy pracy.

Błażej Krupa - Renault 12 Gordini

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Lelio Lattari - Alfa Romeo 1750 GTV.

Lelio Lattari - Alfa Romeo 1750 GTV.

Mario Graziani – Alfa Romeo 2000 GTV, Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Mario Graziani – Alfa Romeo 2000 GTV, Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Toruń - 1 el.WSMP 1974r

Toruń - 1 el.WSMP 1974r

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1600.

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1600.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1800 Turbo.

Nr.10. Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, nr.5. Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1800 Turbo.

Maciej Stawowiak – Polski Fiat 125p/1600.

Maciej Stawowiak – Polski Fiat 125p/1600.

Mario Graziani – Alfa Romeo 2000 GTV, Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Mario Graziani – Alfa Romeo 2000 GTV, Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1600.

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1600.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Toruń - 1 el.WSMP 1974r

(Motor 20 / 1974)

Maciej Bogusławski.

Maciej Bogusławski.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1800 Turbo.

Nr.10. Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, nr.5. Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1800 Turbo.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Lelio Lattari – Alfa Romeo 1750 GTV.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1800 Turbo.

Nr.10. Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, nr.5. Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1800 Turbo.

Kazimierz Łuczak, Krystian Bielowski – Polskie Fiaty 125p/1300.

Nr.61. Kazimierz Łuczak, nr.64. Krystian Bielowski – Polskie Fiaty 125p/1300.

Toruń - WSMP 1974r

Nr.61. Kazimierz Łuczak, nr.64. Krystian Bielowski – Polskie Fiaty 125p/1300.

Toruń - 1el.WSMP 1974r

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1800 Turbo.

Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1800 Turbo.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1600.

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1600.

Toruń - 1el.WSMP 1974r

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1800 Turbo.

Nr.10. Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, nr.5. Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1800 Turbo.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini

Toruń - 1 el.WSMP 1974r

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini

Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1800 Turbo.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Toruń - 1el.WSMP 1974r

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Mario Graziani – Alfa Romeo 2000 GTV.

Mario Graziani – Alfa Romeo 2000 GTV.

Toruń - 1el.WSMP 1974r

Wyniki.

Klasa 11.
1. Krzysztof Różewski (AP.Wielkopolski) – Seat 850.  
2. Antoni Banaszak (AP.Wielkopolski) – Seat 850.
3. Henryk Kaczmarek (AP.Wielkopolski) – Seat 850.  
4. Edward Jaroszyński (AP.Bydgoski) – Seat 850.
5. Adam Osiecki (AP.Kielce) – Syrena 105.

Klasa 12.
1. Wiesław Gawron (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1300.  
2. Tadeusz Maftyjewicz (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1300.  
3. Krystian Bielowski (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1300.

Klasa 13.
1. Tomasz Ciecierzyński (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.  
2. Włodzimierz Markowski (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.  
3. Tadeusz Kudłaty (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1500.
4. Stanisław Turczuk (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1500.
5.
6.
7. Andrzej Manowiecki (AP.Świętokrzyski) – Polski Fiat 125p/1500.
8. Bohdan Walknowski (AP.Szczecin) – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa 14.
1. Lelio Lattari (AP.Warszawa) – Alfa Romeo 2000 GTV.
2. Mario Grazziani (AP.Morski) – Alfa Romeo 2000 GTV.  
3. Marek Szramowski (AP.Warszawa) – Alfa Romeo 2000.

Klasa 21, 22.
1. Lelio Lattari (AP.Warszawa) – Alfa Romeo 2000 GTV.
2. Mario Grazziani (AP.Morski) – Alfa Romeo 2000 GTV. 
3. Marek Szramowski (AP.Warszawa) – Alfa Romeo 2000.

Klasa 23.
1. Błażej Krupa (Stomil Olsztyn) – Renault 12 Gordini. 
2. Andrzej Jaroszewicz (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/1600.  
3. Ksawery Frank (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1600.
4. Jerzy Bachtin (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1600.
5. Jan Frank (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa 24, 35, 50.
1. Adam Smorawiński (KM Winogrady) – Porsche Carrera RS. 
2. Błażej Krupa (Stomil Olsztyn) – Renault 12 Gordini. 
3. Robert Mucha (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p Turbo/1800.
4. Jan Frank (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
5. Ryszard Wolniewicz (AP.Wielkopolski) – Porsche 911 T.

Wszechklasy.
1. Adam Smorawiński (KM Winogrady) – Porsche Carrera RS. 
2. Błażej Krupa (Stomil Olsztyn) – Renault 12 Gordini. 
3. Andrzej Jaroszewicz (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/1600. 
4. Ksawery Frank (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1600.
5. Lelio Lattari (AP.Warszawa) – Alfa Romeo 2000 GTV. 
6. Robert Mucha (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p Turbo/1800. 
7. Andrzej Świniarski (AP.Wielkopolski) – Fiat 128 Sport SL.
8. Maciej Stawowiak (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/1600.
9. Tadeusz Kudłaty (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1300.
10. Włodzimierz Markowski (AMK Stomil) – Polski Fiat 125p/1500.
11. Ryszard Wolniewicz (AP.Wielkopolski) – Porsche 911T.
12.
13.
14.
15. Andrzej Manowiecki (AP.Świętokrzyski) – Polski Fiat 125p.

Klasa C-9. (formuła Polonia).
1. Józef Kiełbania (AP.Świętokrzyski) – Promot Rak. 
2. Aleksander Oczkowski (AP.Śląski) – Rak.
3. Stefan Jagielski (AP.Warszawa) – Rak.
4. Henryk Nowak (AP.Śląski) – Rak.
5. Lech Jaworowicz (AP.Warszawa)
6. Janusz Zdrojewski (AP.Warszawa) – Promot.
7. Otto Bartkowiak (AP.Śląski) – Polski Fiat.
8. Marcin Biernacki (AP.Warszawa) – Promot.
9. Maciej Bogusławski (AP.Warszawa)
10. Witold Wróbel (AP.Świętokrzyski) – Rak.

1. Andrzej Świniarski (AP.Wielkopolski) – Fiat 128 Sport SL.

2. Hieronim Kochański (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1300.

3. Jerzy Zdunek (AP.Kielce) – Dacia 1300.

4. Henryk Mandera (AP.Śląski) – Wartburg 353.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl