POLSKA
Logowanie
Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.
Wyszukiwanie rozszerzone |
|
Nie pamiętasz hasła? | |
Nie pamiętasz nazwy użytkownika? | |
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja | |
|
|
Obszar pobierania |
Lelio Lattari – Alfa Romeo 2000 GTV.
Andrzej Wojciechowski – Polski Fiat 125p.
Wyniki.
Klasa 11.
1. #57. Krzysztof Różewski – Seat 850. (AP.Wielkopolski)
2. #55. Bogdan Stańko – Syrena 104. (AP.Wielkopolski)
3. Jerzy Murgrabia – Syrena 104. (AP.Łódzki)
Klasa 12.
1. #71. Andrzej Świniarski – Fiat 128 Sport SL. (AP.Wielkopolski)
2. Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Warszawski)
3. #75. Ryszard Grychtoł – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Śląski)
…9. #70. Janusz Dąbrowski – Fiat 128 Sport SL. (AP.Dolnośląski)
Klasa 13.
1. Marek Krajewski – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Warszawski)
2. Ryszard Żyszkowski – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Warszawski)
3. Jarosław Frydrych – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Śląski)
Klasa 14.
1. #90. Lelio Lattari – Alfa Romeo 2000 GTV. (AP.Warszawski)
2. Ksawery Frank – BMW 2002. (AP.Warszawski)
3 .#94. Jacek Olesiński – BMW 2002. (AP.Warszawski)
Klasa 21 i 22.
1. Tadeusz Kudłaty – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Dolnośląski)
2. Henryk Mandera – Wartburg 353. (AP.Śląski)
3. Hieronim Kochański – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Warszawski)
Klasa 23.
1. Janusz Kiljańczyk – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Warszawski)
2. #3. Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Warszawski)
3. Józef Kiełbania – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Świętokrzyski)
Klasa 35.
1.#1. Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS. (KM Winogrady)
2.#90. Lelio Lattari – Alfa Romeo 2000 GTV. (AP.Warszawski)
3.Ksawery Frank – BMW 3.0 S. (AP.Warszawski)
Wszechklasy.
1. #90. Lelio Lattari – Alfa Romeo 2000 GTV. (AP.Warszawski)
2. Janusz Kiljańczyk – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Warszawski)
3. #71. Andrzej Świniarski – Fiat 128 Sport SL. (AP.Wielkopolski)
4. Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Warszawski)
5. Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Warszawski)
6. #75. Ryszard Grychtoł – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Śląski)
Klasa C-9.
1. #4. Aleksander Oczkowski (AP.Śląski) – Rak PF 125p/1300.
2. Józef Kiełbania (AP.Świętokrzyski) – Promot PF 125p.1300.
3. Lech Jaworowicz (AP.Warszawski) – Promot PF 125p/1300.
4. Otto Bartkowiak – Promot PF 125p. (AP.Śląski)
5. #1. Marcin Biernacki (AP.Warszawski) – Promot PF 125p/1300.
6. #6. Stefan Jagielski (AP.WEarszawski) – Rak PF 125p/1300.
Wystartowało 15 zawodników.