Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » Historia moich startów na zdjęciach i w prasie » 2014r. » 49 Rallye Monte Calvaria (KJS). 15.02.2014r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

49 Rallye Monte Calvaria (KJS). 15.02.2014r.

Bogdan Jankowski i Marek Kaczmarek - BMW 316i E30.

45 miejsce klasyfikacja generalna.

39 miejsce kasyfikacja generalna (KJS).

9 miejsce klasa 3.

3 miejsce klasa RWD.








Klasyfikacja generalna.

1. Dariusz Chodzyński / Hubert Frelich – Subaru Impreza GT.
2. Wojciech Krawczyk / Mateusz Krawczyk – Mitsubishi Lancer Evo X.
3. Filip Kamieński / Wojciech Szczygłowski – Subaru Impreza GT.
4. Maciej Stolarski / Jakub Wasilczuk – Subaru Impreza GT.
5. Damian Byczkowski / Adrian Wichłacz – Mitsubishi Lancer.
6. Mariusz Zapała / Łukasz Piotrowicz – Subaru Impreza.
7. Krzysztof Głowala / Wojciech Cichoń – Mazda 323 GT-R.
8. Michał Wieromiejczyk / Kamil Kubiak – Mitsubishi Lancer Evo IX.
9. Mariusz Kostecki / Artur Dźwigałowski – Honda Civic.
10. Rafał Olichwiruk / Andrzej Płaza – Subaru Impreza.
11. Konrad Strzeżysz / Łukasz Dziubacki – Honda Civic.
12. Piotr Boliński / Michał Haber – Honda Civic.
13. Piotr Kordos / Jakub Machnikowski – Toyota Celica.
14. Przemysław Budzis / Paweł Witczak – Subaru Justy 4wd.
15. Rafał Bielicki / Konrad Makowski – Fiat Seicento.
16. Tomasz Wasilewski / Rafał Brzozowski – Subaru Impreza GT.
17. Maciej Papis / Paweł Motosek – Renault Clio.
18. Przemysław Krysztowiak / Bartłomiej Pawlik – Škoda Fabia.
19. Szymon Lewandowski / Łukasz Przesmycki – Fiat Seicento.
20. Marek Drzazga / Marcin Piotrowski – Subaru Impreza.
21. Daniel Wyrzykowski / Ewelina Wyrzykowska – Honda Civic.
22. Paweł Żeromiński / Jacek Skorzyński – Subaru Legacy.
23. Wojciech Uściński / Marta Panas – Opel Astra.
24. Robert Kwaśniak / Łukasz Struk – BMW 318 iS.
25. Łukasz Janisiak / Konrad Lech – Citroen Saxo.
26. Maciej Błachnio / Tomasz Szyszko – Subaru Impreza GT.
27. Maciej Tworski / Jakub Rok – Subaru Impreza GT.
28. Cezary Pietrzyk / Jacek Woźnicki – BMW 318 iS E36.
29. Michał Załęcki / Marcin Jankowski – Citroen Saxo VTS.
30. Robert Mazurkiewicz / Sebastian Teter – Honda Civic.
31. Konrad Jęczeń / Jacek Przeździak – Mitsubishi Lancer Evo VII.
32. Grzegorz Krocz / Waldemar Krocz – Opel Corsa.
33. Sebastian Trzaska / Katarzyna Waszkiewicz – Subaru Impreza.
34. Przemysław Smoliński / Karolina Baćkowska – Citroen C2.
35. Rafał Trzaska / Dorota Gołębiewska – Subaru Impreza.
36. Adam Kwiatkowski / Robert Słowik – Citroen Saxo VTS.
37. Marek Zawadzki / Joanna Szymków – Fiat Seicento Sporting.
38. Dariusz Sobecki / Adrian Sobecki – Škoda Fabia.
39. Michał Śledziewski / Krzysztof Kłusek – Mitsubishi Lancer Evo IX.
40. Aleksander Buchowicz / Rafał Buchowicz – Toyota Celica.
41. Maciej Lewandowski / Malwina Lewandowska – Daewoo Tico.
42. Tomasz Łuczyński / Paweł Adamczyk – Polski Fiat 126p.
43. Adam Kacprzyk / Michał Gawlik – Lancia Delta HF Integrale.
44. Jarosław Słomski / Jacek Ratyński – Toyota Celica.
45. Bogdan Jankowski / Marek Kaczmarek – BMW 316i E30.
46. Adam Piwoński / Piotr Gładecki – Opel Astra GSi 16V.
47. Tomasz Rutelonis / Łukasz Ługowski – Fiat Seicento Sporting.
48. Maciej Janczak / Adam Krupa – Honda Civic VTi.
49. Rafał Winiarski / Jakub Żołędowski – FSO 125p/2000.
50. Tomasz Bogdanowicz / Justyna Czechowska – BMW 318 iS E30.
51. Iwo Knobloch / Przemysław Dąbrowski – BMW 318 iS.
52. Sławomir Głowala / Mateusz Głowala – Kia Pro Cee’d.
53. Piotr Adamski / Lidia Adamska – Fiat Seicento.
54. Paweł Modrzejewski / Marcin Morawski – Renault 19.
55. Mariusz Kopala / Marta Micygiewicz – Subaru Impreza.
56. Janusz Szczech / Marcel Orłowski – Toyota Starlet.
57. Marcin Babel / Patryk Babel – Citroen Saxo.
58. Sławomir Wiśniewski / Ada Kiljańczyk – Polski Fiat 126p.
59. Magdalena Sadowska / Inez Siemczuk – Peugeot 205 GTi.
60. Bartosz Olkowski / Łukasz Pawłowski – Ford Escort.
61. Andrzej Wodziński / Marek Pawłowski – Lancia Fulvia coupe 1300 S.
62. Bartosz Bogucki / Karol Kasica – Daewoo Lanos.
63. Tomasz Kowalski / Maciej Patyk – Suzuki Alto.
64. Piotr Ochnicki / Adam Żyszkowski – Suzuki Swift Mk.2.
65. Radosław Wasilewski / Patrycja Skolimowska – Toyota Celica.
66. Dariusz Nowaczyk / Kamil Magdaleński – Polski Fiat 126p.
67. Krystian Dzienisiewicz / Jakub Gomoła – Citroen ZX.
68. Hubert Rybicki / Agata Rybicka – Fiat Seicento.
69. Anna Paczyńska / Paweł Krupiński – Škoda Felicia.
70. Bartosz Łączyński / Jakub Kosiński – Fiat Seicento Sporting.
71. Bartłomiej Wasilewski / Jakub Kurkowski – Toyota Celica.
72. Piotr Soboń / Szymon Zawadzki – Fiat Seicento.
73. Konrad Filipiuk / Daniel Pardo – Opel Astra.
74. Tomasz Łoza / Monika Lewandowicz – Honda Civic.
75. Damian Rokicki / Andrzej Paciorek – BMW 530i.
76. Andrzej Woźniak / Sebastian Jasiński – Polski Fiat 125p/1600.
77. Mirosław Staniszewski / Waldemar Daszkowski – Opel Ascona B.

Wyniki klasa 3.

1. Mariusz Kostecki / Artur Dźwigałowski – Honda Civic.
2. Konrad Strzeżysz / Łukasz Dziubacki – Honda Civic.
3. Piotr Boliński / Michał Haber – Honda Civic.
4. Maciej Papis / Paweł Motosek – Renault Clio.
5. Łukasz Janisiak / Konrad Lech – Citroen Saxo.
6. Michał Załęcki / Marcin Jankowski – Citroen Saxo VTS.
7. Grzegorz Krocz / Waldemar Krocz – Opel Corsa.
8. Adam Kwiatkowski / Robert Słowik – Citroen Saxo VTS.
9. Bogdan Jankowski / Marek Kaczmarek – BMW 316i E30.
10. Bartosz Olkowski / Łukasz Pawłowski – Ford Escort.
11. Bartosz Bogucki / Karol Kasica – Daewoo Lanos.
12. Anna Paczyńska / Paweł Krupiński – Škoda Felicia.
13. Konrad Filipiuk / Daniel Pardo – Opel Astra.

Wyniki klasa RWD.

1. Robert Kwaśniak / Łukasz Struk – BMW 318 iS.

2. Cezary Pietrzyk / Jacek Woźnicki – BMW 318 iS E36.

3. Bogdan Jankowski / Marek Kaczmarek – BMW 316i E30.

4. Tomasz Bogdanowicz / Justyna Czechowska – BMW 318 iS E30.

5. Iwo Knobloch / Przemysław Dąbrowski – BMW 318 iS.

6. Sławomir Wiśniewski / Ada Kiljańczyk – Polski Fiat 126p.

7. Dariusz Nowaczyk / Kamil Magdaleński – Polski Fiat 126p.

8. Damian Rokicki / Andrzej Paciorek – BMW 530i.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl