Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » Historia moich startów na zdjęciach i w prasie » 2013r. » 16 Rajd Warmiński (Szuter Cup-3 runda). Olsztyn 6-7.09.2013r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

16 Rajd Warmiński (Szuter Cup-3 runda). Olsztyn 6-7.09.2013r.

16 Rajd Warmiński (Szuter Cup-3 runda). Olsztyn 6-7.09.2013r.

Paweł Poletyło i Marek Kaczmarek - BMW 318iS E30.

9 miejsce klasyfikacja generalna.

2 miejsce Gravel Cup.

1 miejsce klasa 3.

16 Rajd Warmiński. 6-7.09.2013r.

16 Rajd Warmiński (Szuter Cup-3 runda). Olsztyn 6-7.09.2013r.

Paweł Poletyło i Marek Kaczmarek - BMW 318iS E30.

Paweł Poletyło i Marek Kaczmarek - BMW 318iS E30.

Paweł Poletyło i Marek Kaczmarek - BMW 318iS E30.

Paweł Poletyło.

Paweł Poletyło.

Paweł Poletyło i Marek Kaczmarek - BMW 318iS E30.

Paweł Poletyło i Marek Kaczmarek - BMW 318iS E30.

Paweł Poletyło i Marek Kaczmarek - BMW 318iS E30.

Paweł Poletyło i Marek Kaczmarek - BMW 318iS E30.

Paweł Poletyło i Marek Kaczmarek - BMW 318iS E30.

Paweł Poletyło i Dariusz Poletyło

Paweł Poletyło i Dariusz Poletyło

Paweł Poletyło i Marek Kaczmarek - BMW 318iS E30.

Klasyfikacja generalna.

1. Michał Kościuszko / Maciej Szczepaniak – Ford Fiesta R5.
2. Zbigniew Staniszewski / Paweł Drahan – Ford Fiesta RRC.
3. Krzysztof Prędko / Sebastian Sadowski – Mitsubishi Lancer Evo X.
4. „Felix” / Maciej Gleixner – Mitsubishi Lancer Evo X.
5. Paweł Tomaszek / Michał Bojar – Mitsubishi Lancer Evo X.
6. Robert Kocik / Grzegorz Rybak-Ostojski – Mitsubishi Lancer Evo VIII.
7. Krzysztof Janisz / Paweł Raczak – Subaru Impreza STi N14.
8. Marcin Kurp / Piotr Pasztaleniec – Honda Civic VTi (EK4).
9. Paweł Poletyło / Marek Kaczmarek – BMW 318 iS E30.
10. Tomasz Kasperczyk / Damian Syty – Skoda Fabia R2.
11. Oskar Lubieński / Adam Jaros – Honda Civic Type-R EP3.
12. Juliusz Sochoń / Zbigniew Gruszka – Mitsubishi Lancer Evo IX.
13. Sebastian Chrzanowski / Adam Binięda – Suzuki Swift GTi Mk.2.
14. Grzegorz Konarski / Zoltak – Peugeot 206 XS.
15. Tomasz Pyra / Agnieszka Pyra – Honda Civic Type-R EP3.
16. Dariusz Topolewski / Filip Biesek – Opel Astra GSi 16V.
17. Arkadiusz Kocemba / Seweryn Rutkowski – Opel Astra GSi 16V.
18. Paweł Zakrzewski / Magdalena Zakrzewska – BMW 318 iS E30.

Wyniki klasa 3.

1. Paweł Poletyło / Marek Kaczmarek – BMW 318 iS E30.
2. Dariusz Topolewski / Filip Biesek – Opel Astra GSi 16V.
3. Paweł Zakrzewski / Magdalena Zakrzewska – BMW 318 iS E30.
4. Arkadiusz Kocemba / Seweryn Rutkowski – Opel Astra GSi 16V.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl