Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » Historia moich startów na zdjęciach i w prasie » 2003r. » 4 Rajd Nikon (Puchar PZM-6 runda). Wałbrzych 11-15.07.2003r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

4 Rajd Nikon (Puchar PZM-6 runda). Wałbrzych 11-15.07.2003r.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

59 miejsce klasyfikacja generalna.

44 miejsce Puchar PZM.

4 miejsce klasa A-7.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Paweł Omlet.

Awaria gaźnika zatrzymała nas na oesie.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Paweł Omlet i Marek Kaczmarek - Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Klasyfikacja generalna.

1. Tomasz Czopik / Łukasz Wroński – Mitsubishi Lancer Evo VI.
2. Paweł Hańderek / Mariusz Żelazko – Škoda Felicia Kit Car.
3. Bartłomiej Grzybek / Agnieszka Grabowska – Opel Astra GSi 16V.
4. Dariusz Kuc / Robert Hundla – Toyota Celica GT Four (ST205).
5. “Virnik” / Michał Mazur – Opel Astra GSi 16V.
6. Piotr Starczukowski / Łukasz Dziewulak – Peugeot 206 XS.
7. Klaus Teichmann / Yvonne Klötzke (D) – Nissan Almera Kit Car.
8. Piotr Mordarski / Mariusz Obrąpalski – Honda Civic VTi (EG6).
9. Marcin Domaszewicz – Izabela Trybalska – Peugeot 306 S16.
10. Bartłomiej Czwartosz / Tomasz Wysocki – Citroen Saxo VTS.
11. Carsten Wiegand / Antje Gehrmann (D) – Nissan Micra K11.
12. Maciej Krymowski / Michał Kaźmierczak – Mitsubishi Lancer Evo V.
13. Marcin Gagacki / Marcin Bilski – Opel Astra GSi 16V.
14. Ronny Teichmann / Simon Weißflog (D) – Nissan Micra K11.
15. Uriasz Mirowski / Alina Mirowska (Silarska) – Peugeot 206 XS.
16. Mateusz Mańko / Wiktor Stanis – Peugeot 106.
17. Jakub Wachla / Piotr Szczygieł – Citroen Saxo VTS.
18. Wojciech Maciejewski / Adam Celmer – Opel Astra GSi 16V.
19. Wiesław Bąk / Michał Laszczak – Peugeot 205 GTI.
20. Kajetan Kajetanowicz / Aleksandra Kajetanowicz – Fiat Seicento Sporting.
21. Piotr Ziarko / Jakub Nabagło – Opel Kadett GSi.
22. Wieland Unnasch / Michael Schwendy (D) – Nissan Micra K11.
23. Sylwester Olszewski / Marian Krawczyk – Toyota Starlet.
24. Rene Günther / Daniel Ellmer (D) – Nissan Micra K11.
25. Mariusz Strzałkowski / Michał Bojar – Peugeot 106 Rallye.
26. Piotr Smosarski / Krzysztof Zubik – Suzuki Swift GTi.
27. Tomasz Barwik / Paweł Sujkowski – VW Polo.
28. Grzegorz Kostka / Przemysław Słodkowski – Fiat Cinquecento Sporting.
28. Jakub Iwanek / Marcin Grzebieluch – Peugeot 106 XSi.
30. Jerzy Nowakowski / Agnieszka Starosta – Škoda Felicia.
31. Markus Puschmann / Enrico Brühl (D) – Nissan Micra K11.
32. Piotr Reszuta / Jan Rzeżuchowski – Peugeot 106.
33. „Herbi” / Bartłomiej Holdenmayer – Nissan Micra.
34. Tomasz Sarwa / Arkadiusz Dudek – Fiat Seicento Sporting.
35. Marcin Pudło / Paweł Wdowiak – Opel Kadett E.
36. Piotr Kasprzycki / Piotr Depa – Daewoo Lanos.
37. Mateusz Najda / Adam Ogierman – Fiat Seicento Sporting.
38. Michał Streer / Łukasz Kalicki – Fiat Seicento Sporting.
39. Kacper Puszkiel / Jacek Królikowski – Fiat Cinquecento Sporting.
40. Grzegorz Bonder / Hubert Bonder – Seat Ibiza.
41. Damian Śmigasiewicz / Ireneusz Derecki – Fiat Seicento Sporting.
42. Grzegorz Harlos / Grzegorz Dachowski – Fiat Cinquecento Sporting.
43. Michał Mankiewicz / Jakub Szewczyk – Fiat Punto HGT.
44. Jakub Gospodarczyk / Szymon Jarno – Fiat Cinquecento Sporting.
45. Łukasz Habaj / Jacek Spentany – Fiat Seicento Sporting.
46. Tomasz Pawlus / Kazimierz Zając – Fiat Cinquecento Sporting.
47. Michał Józkowicz / Mariusz Nosiadek – Fiat Seicento Sporting.
48. Michał Złomańczuk / Piotr Woś – Fiat Seicento Sporting.
49. Wojciech Pośpiech / Tomasz Szóstak – Suzuki Swift.
50. Maciej Jarno / Grzegorz Sielicki – Fiat Seicento Sporting.
51. Wojciech Żuk / Marcin Krzymowski – Daewoo Lanos.
52. Bartosz Dzienis / Dominik Ragiel – Fiat Cinquecento Sporting.
53. Piotr Marciniak / Paweł Trela – Opel Kadett GSi.
54. Marcin Książek / Paweł Trela – Opel Kadett GSi.
55. Marcin Fryda / Tomasz Wątor – Fiat Seicento Sporting.
56. Maja Suknarowska / Sebastian Żabiński – Peugeot 106 Rallye.
57. Jacek Szadkowski / Jeremi Modrzewski – Fiat Cinquecento Sporting.
58. Tomasz Stępiński-Ustasiak / Krzysztof Niedbała – Fiat Seicento Sporting.
59. Paweł Omlet / Marek Kaczmarek – Ford Escort RS 2000 Mk.II.
60. Jarosław Więcek / Krzysztof Średnicki – Fiat Seicento Sporting.
61. Marcin Ścibor / Konrad Przebinda – Fiat Seicento Sporting.    

Wyniki klasa A-7.

1. “Virnik” / Michał Mazur – Opel Astra GSi 16V.
2. Grzegorz Bonder / Hubert Bonder – Seat Ibiza.
3. Michał Mankiewicz / Jakub Szewczyk – Fiat Punto HGT.
4. Paweł Omlet / Marek Kaczmarek – Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl