Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » Historia moich startów na zdjęciach i w prasie » 2002r » 4 Rajd Śnieżki (Puchar PZM-8 runda). Jelenia Góra 30-31.08.2002r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

4 Rajd Śnieżki (Puchar PZM-8 runda). Jelenia Góra 30-31.08.2002r.

Grzegorz Rochna i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

12 miejsce klasyfikacja generalna.

2 miejsce klasa A-6.

9 miejsce Puchar PZM.

1 miejsce klasa A-6 puchar PZM.

Marek Trzemecki, Marek Kaczmarek, Grzegorz Rochna i Łukasz Kolaszyński.

Marek Trzemecki, Marek Kaczmarek, Grzegorz Rochna i Łukasz Kolaszyński.

Grzegorz Rochna i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Grzegorz Rochna i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Grzegorz Rochna i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Robert Hundla, Marek Kaczmarek i Joanna Madej.

Robert Hundla, Marek Kaczmarek i Joanna Madej.

Grzegorz Rochna i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Grzegorz Rochna i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Grzegorz Rochna i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Grzegorz Rochna i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Grzegorz Rochna i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Grzegorz Rochna i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Grzegorz Rochna i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Grzegorz Rochna i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Grzegorz Rochna i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Marek Kaczmarek

Grzegorz Rochna i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Grzegorz Rochna i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Grzegorz Rochna i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Grzegorz Rochna i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Grzegorz Rochna i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Grzegorz Rochna i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Grzegorz Rochna i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Grzegorz Rochna i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Grzegorz Rochna i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Rajd Śnieżki - 2002r

Klasyfikacja generalna.

1. Paweł Dytko / Tomasz Dytko – Mitsubishi Lancer Evo VI.
2. Zbigniew Gabryś / Maciej Baran – Mitsubishi Lancer Evo VI.
3. Marcin Bełtowski / Robert Hundla – Škoda Felicia Kit Car.
4. Marcin Sienkiewicz / Tomasz Szostak – Peugeot 106 Rallye.
5. Piotr Leoniec / Marek Bała – Peugeot 106 Rallye.
6. Jerzy Wiltowski / Paweł Chudziński – Peugeot 106 Rallye.
7. Marcin Pogorzelski / Sebastian Rozwadowski – Peugeot 106 Rallye.
8. Tomasz Świniarski / Robert Sentowski – Renault 19 16V.
9. Paweł Majewski / Krzysztof Maskalan – Peugeot 205 GTi.
10. Robert Wiśniewski / Łukasz Dziewulak – Opel Astra GSi 16V.
11. Uriasz Mirowski / Alina Mirowska (Silarska) – Citroen Saxo VTS.
12. Grzegorz Rochna / Marek Kaczmarek – Daewoo Lanos.
13. Norbert Guzek / Łukasz Kunicki – Fiat Seicento Sporting.
14. Artur Natkaniec / Mateusz Węgrzyn – Daewoo Lanos.
15. Jan Niesiołowski / Michał Rosiak – Fiat Seicento Sporting.
16. Bolesław Strach / Maciej Wilk – Peugeot 306 S16.
17. Kajetan Kajetanowicz / Aleksandra Kajetanowicz – Fiat Seicento Sporting.
18. Łukasz Witas / Michał Kuśnierz – Fiat Seicento.
19. Bogdan Choma / Michał Ranik – Peugeot 106 Rallye.
20. Mirosław Pasikowski / Joanna Madej-Smolarek – Toyota Corolla.
21. Wojciech Harasim / Bartłomiej Holdenmayer – Suzuki Swift GTi Mk.2.
22. Jarosław Kusiak / Jarosław Hebzda – Opel Astra F.
23. Mariusz Nowocień / Bartłomiej Krupa – Fiat Seicento Sporting.
24. Damian Śmigasiewicz / Ireneusz Derecki – Fiat Seicento Sporting.
25. Wojciech Czepiel / Adam Miron – Fiat Cinquecento Sporting.
26. Mateusz Najda / Adam Ogierman – Fiat Seicento Sporting.
27. Marek Trzemecki / Łukasz Kolaszyński – FSO 125p.
28. Andrzej Słowiński / Jerzy Szczęśnik – Renault Megane coupe 16V.
29. Kazimierz Chełmecki / Rafał Piwowarczyk – Honda Civic.
30. Bartłomiej Grzybek / Tomasz Sarwa – Fiat Seicento.
31. Piotr Zawadzki / Marcin Gerlach – Škoda Felicia.
32. Grzegorz Grąbczewski / Michał Karczewski – Fiat Cinquecento Sporting.
33. Łukasz Kalicki / Agnieszka Starosta – Fiat Cinquecento Sporting.
34. Piotr Woś / Jacek Spentany – Fiat Seicento Sporting.
35. Jakub Wachla / Piotr Szczygieł – Citroen Saxo VTS.
36. Rafał Strzelecki / Grzegorz Gołda – Fiat Seicento Sporting.
37. Piotr Ziarko / Dominik Zięć – Opel Kadett GSi.
38. Marcin Juraszek / Tomasz Biegun – Peugeot 106.
39. Radosław Typa / Maciej Giełażun – Fiat Seicento Sporting.
40. Majka Szpotańska / Katarzyna Zglińska – Fiat Cinquecento Sporting.
41. Magdalena Kusiak / Rafał Cielma – Fiat Cinquecento Sporting.
42. Zbigniew Kociuba / Andrzej Nowak – Škoda Felicia.
43. Michał Całek / Jan Rzeżuchowski – Škoda Felicia.
44. Grzegorz Harlos / Grzegorz Dachowski – Fiat Cinquecento Sporting.
45. Grzegorz Kostka / Mariusz Kwaśnik – Fiat Cinquecento Sporting.
46. Krystian Michalik / Patryk Korbel – Škoda Felicia.
47. Julia Urbaniak / Tomasz Pucz – Fiat Seicento Sporting.
48. Łukasz Witek / Iwona Kaliwoda – Peugeot 205 GTi.
49. Marcin Łepik / Igor Stasz – Fiat Seicento Sporting.
50. Piotr Meresiński / Jacek Koselski – Daewoo Lanos.
51. Tomasz Boba / Olgierd Koperkiewicz – Fiat Cinquecento Sporting.
52. Tomasz Paśnikowski / Michał Bojar – Fiat Cinquecento Sporting.
53. Jerzy Nowakowski / Paweł Antosiak – Fiat Cinquecento Sporting.
54. Dariusz Ciupczyk / Tomasz Ciupczyk – Škoda Felicia.
55. Jacek Gruszczyński / Patrycja Marchajska – Fiat Cinquecento Sporting.
56. Marek Piszczek / Przemysław Piotrowicz – Fiat Seicento.
57. Paweł Bielak / Błażej Matusiak – Fiat Cinquecento Sporting.
58. Tomasz Pawlus / Kazimierz Zając – Fiat Cinquecento Sporting.
59. Kamil Butruk / Tomasz Sikorski – Fiat Cinquecento Sporting.
60. Tomasz Seredyński / Magdalena Stein – Fiat Cinquecento.
61. Piotr Knaś / Marek Kusiak – Fiat Seicento Sporting.
62. Arkadiusz Kołodziejczyk / Wojciech Herban – Fiat Seicento.
63. Konrad Kacprzak / Paweł Wieczorek – Fiat Cinquecento Sporting.
64. Tomasz Wieczorek / Marcin Królikowski – Fiat Seicento.
65. Krzysztof Niedbała / Marcin Osuch – Fiat Cinquecento.
66. Radosław Pogan / Daria Dziwisz – Fiat Seicento Sporting.
67. Michał Streer / Piotr Depa – Fiat Seicento Sporting.
68. Marcin Fryda / Adam Jarzyński – Fiat Seicento Sporting.
69. Paweł Omlet / Krzysztof Lewandowski – Ford Escort RS 2000 Mk.II.    

Klasa A-6.

1. Marcin Bełtowski / Robert Hundla – Škoda Felicia Kit Car.
2. Grzegorz Rochna / Marek Kaczmarek – Daewoo Lanos.
3. Mirosław Pasikowski / Joanna Madej-Smolarek – Toyota Corolla.
4. Marek Trzemecki / Łukasz Kolaszyński – FSO 125p.
5. Kazimierz Chełmecki / Rafał Piwowarczyk – Honda Civic.
6. Piotr Zawadzki / Marcin Gerlach – Škoda Felicia.
7. Michał Całek / Jan Rzeżuchowski – Škoda Felicia.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl