Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » Historia moich startów na zdjęciach i w prasie » 2002r » 3 Rajd Nikon (Puchar PZM-6 runda). Wałbrzych 12-13.07.2002r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

3 Rajd Nikon (Puchar PZM-6 runda). Wałbrzych 12-13.07.2002r.

Grzegorz Rochna i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

18 miejsce klasyfikacja generalna.

12 miejsce Puchar PZM.

5 miejsce klasa A-6.

2 miejsce klasa A-6 puchar PZM.

Marek Kaczmarek

Grzegorz Rohna i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Grzegorz Rohna i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Grzegorz Rohna i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Grzegorz Rohna i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Marek Kaczmarek

Grzegorz Rohna i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Grzegorz Rohna i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Grzegorz Rohna i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Grzegorz Rohna i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Grzegorz Rohna i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Grzegorz Rohna i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Grzegorz Rohna i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Grzegorz Rohna i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Rajd Nikon - 2002r.

Klasyfikacja generalna.

1. Mariusz Woźniczko / Radosław Banach – Ford Escort RS Cosworth.
2. Jarosław Pineles / Dariusz Burkat – Opel Corsa S 1600.
3. Piotr Maciejewski / Piotr Kowalski – Mitsubishi Lancer Evo VI.
4. Maciej Lubiak / Michał Kaźmierczak – Renault Clio Sport.
5. Mariusz Pelikański / Daniel Dymurski – Peugeot 206 XS.
6. Dariusz Kuc / Tomasz Pucz – Toyota Celica Turbo 4wd (ST185).
7. Kornel Lenartowicz / Robert Gołąb – Renault Clio 16S.
8. Marcin Pasecki / Zbigniew Gruszka – Peugeot 206 XS.
9. Piotr Baran / Robert Gliwiak – Opel Astra GSi 16V.
10. Marcin Dobrowolski / Michał Dobrowolski – Peugeot 206 XS.
11. Krzysztof Szumowski / Piotr Zochniak – Daewoo Nubira.
12. Wojciech Nosalik / Eryk Szafrański – VW Golf III GTi 16V.
13. Piotr Marciniak / Bartosz Żabiński – Opel Astra GSi 16V.
14. Piotr Starczukowski / Mariusz Matys – Nissan Micra.
15. Jerzy Wiltowski / Łukasz Włoch – Peugeot 106 Rallye.
16. Marcin Pogorzelski / Piotr Krzysztof Ruciński – Peugeot 106 Rallye.
17. Krzysztof Kubiak / Michał Rechnio – Citroen Saxo VTS.
18. Grzegorz Rochna / Marek Kaczmarek – Daewoo Lanos.
19. Maciej Oleksowicz / Andrzej Obrębowski – VW Polo GTi.
20. Carsten Wiegand / Antje Gehrmann (D) – Nissan Micra K11.
21. Jarosław Drewiczewski / Tomasz Szuter – Fiat Cinquecento Sporting.
22. Klaus Teichmann / Dorit Seibt (D) – Nissan Almera GTi.
23. Piotr Leoniec / Marek Bała – Peugeot 106 Rallye.
24. Łukasz Olma / Krzysztof Olma – Peugeot 106 S16.
25. Fabio Ghizzi (I) / Piotr Namysłowski – Peugeot 106 S16.
26. Markus Puschmann / Claudia Brühl (D) – Nissan Micra K11.
27. Daniel Steudel / Enrico Brühl (D) – Nissan Micra K11.
28. Mirosław Pasikowski / Joanna Madej Smolarek – Toyota Corolla.
29. Anke Pöpel / Ronald Bauer (D) – Nissan Micra K11.
30. Piotr Michalewicz / Tomasz Tokarski – Seat Ibiza Cupra.
31. Andrzej Słowiński / Jerzy Szczęśnik – Renault Megane coupe 16V.
32. Jarosław Kusiak / Jarosław Hebzda – Opel Astra F.
33. Hubert Wójcik / Andrzej Grzyb – Opel Corsa B GSi.
34. Mirosław Włodarczyk / Michał Chmura – Daewoo Lanos.
35. Adam Kaszyński / Paweł Trela – Peugeot 106 S16.
36. Krzysztof Sadowski / Wojciech Żuk – Daewoo Lanos.
37. Paweł Omlet / Krzysztof Lewandowski – Ford Escort RS 2000 Mk.II.
38. Rafał Janczak / Tomasz Sadlik – Fiat Cinquecento Sporting.
39. Wojciech Mańczak / Patryk Pietrzak – Fiat Seicento Sporting.
40. Thomas Gerntke / Torsten Fischer (D) – Nissan Micra K11.
41. Marek Trzemecki / Łukasz Kolaszyński – FSO 125p.
42. Marcin Górny / Kazimierz Zając – Toyota Starlet.
43. Piotr Zawadzki / Marcin Gerlach – Škoda Felicia.
44. Wojciech Czepiel / Adam Miron – Fiat Cinquecento Sporting.
45. Kajetan Kajetanowicz / Aleksandra Kajetanowicz – Fiat Seicento Sporting.
46. Jan Niesiołowski / Michał Szczodrowski – Fiat Seicento Sporting.
47. Bartłomiej Grzybek / Tomasz Sarwa – Fiat Seicento.
48. Mariusz Nowocień / Michał Marcula – Fiat Seicento Sporting.
49. Damian Śmigasiewicz / Ireneusz Derecki – Fiat Seicento Sporting.
50. Łukasz Kalicki / Agnieszka Starosta – Fiat Cinquecento Sporting.
51. Grzegorz Kostka / Przemysław Słodkowski – Fiat Cinquecento Sporting.
52. Grzegorz Grąbczewski / Sławomir Myk – Fiat Cinquecento Sporting.
53. Radosław Kręt / Tomasz Bosak – Fiat Cinquecento Sporting.
54. Majka Szpotańska / Marcin Miłkowski – Fiat Cinquecento Sporting.
55. Tomasz Dąbrowski / Aleksandra Dąbrowska (Pałka) – Fiat Seicento Sporting.
56. Łukasz Witas / Michał Kuśnierz – Fiat Seicento.
57. Radosław Typa / Maciej Giełażun – Fiat Seicento Sporting.
58. Grzegorz Harlos / Grzegorz Dachowski – Fiat Cinquecento Sporting.
59. Dariusz Ciupczyk / Tomasz Ciupczyk – Škoda Felicia.
60. Tomasz Wieczorek / Marcin Królikowski – Fiat Seicento Sporting.
61. Arkadiusz Zymon / Tomasz Matusik – Fiat Seicento Sporting.
62. Mariusz Kwaśnik / Marcin Łukomski – Fiat Seicento Sporting.
63. Zbigniew Kociuba / Andrzej Nowak – Škoda Felicia.
64. Krzysztof Lenartowicz / Paweł Dudziak – Fiat Cinquecento.
65. Grzegorz Świątecki / Tomasz Czudek – Fiat Seicento Sporting.
66. Julia Urbaniak / Robert Hundla – Fiat Seicento Sporting.
67. Jacek Gruszczyński / Iwona Kaliwoda – Fiat Cinquecento Sporting.
68. Piotr Warmijak / Magdalena Smoczyńska – Fiat Seicento Sporting.
69. Piotr Meresiński / Marek Brzozok – Daewoo Lanos.
70. Paweł Wieczorek / Marek Sałajczyk – Fiat Seicento Sporting.
71. Przemysław Piotrowicz / Marek Piszczek – Fiat Cinquecento Sporting.
72. Jacek Szadkowski / Michał Rosiak – Fiat Cinquecento Sporting.
73. Konrad Kacprzak / Tomasz Sikorski – Fiat Cinquecento Sporting.
74. Arkadiusz Kołodziejczyk / Wojciech Herban – Fiat Seicento.
75. Jerzy Nowakowski / Kamil Krajnik – Fiat Cinquecento Sporting.
76. Tomasz Pawlus / Rafał Gnatek – Fiat Cinquecento Sporting.
77. Łukasz Witek / Krzysztof Krajnik – Peugeot 205 GTi.
78. Krzysztof Niedbała / Marcin Osuch – Fiat Cinquecento.
79. Krystian Michalik / Patryk Korbel – Škoda Felicia.
80. Marcin Fryda / Adam Jarzyński – Fiat Seicento Sporting.         

Wyniki klasa A-6.

1. Jarosław Pineles / Dariusz Burkat – Opel Corsa S 1600.
2. Mariusz Pelikański / Daniel Dymurski – Peugeot 206 XS.
3. Marcin Pasecki / Zbigniew Gruszka – Peugeot 206 XS.
4. Marcin Dobrowolski / Michał Dobrowolski – Peugeot 206 XS.
5. Grzegorz Rochna / Marek Kaczmarek – Daewoo Lanos.
6. Łukasz Olma / Krzysztof Olma – Peugeot 106 S16.
7. Mirosław Pasikowski / Joanna Madej Smolarek – Toyota Corolla.
8. Hubert Wójcik / Andrzej Grzyb – Opel Corsa B GSi.
9. Krzysztof Sadowski / Wojciech Żuk – Daewoo Lanos.
10. Marek Trzemecki / Łukasz Kolaszyński – FSO 125p.
11. Piotr Zawadzki / Marcin Gerlach – Škoda Felicia.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl