Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » Historia moich startów na zdjęciach i w prasie » 2002r » 30 Rajd Elmot (RSMP-3 runda). Świdnica 3-4.05.2002r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

30 Rajd Elmot (RSMP-3 runda). Świdnica 3-4.05.2002r.

Krzysztof Kobus i Marek Kaczmarek - Peugeot 206 XS.

37 miejsce klasyfikacja generalna.

12 miejsce Puchar Peugeota.

Krzysztof Kobus i Marek Kaczmarek - Peugeot 206 XS.

Krzysztof Kobus i Marek Kaczmarek - Peugeot 206 XS.

Krzysztof Kobus i Marek Kaczmarek - Peugeot 206 XS.

Krzysztof Kobus i Marek Kaczmarek - Peugeot 206 XS.

Krzysztof Kobus i Marek Kaczmarek - Peugeot 206 XS.

Krzysztof Kobus i Marek Kaczmarek - Peugeot 206 XS.

Krzysztof Kobus i Marek Kaczmarek - Peugeot 206 XS.

Krzysztof Kobus i Marek Kaczmarek - Peugeot 206 XS.

Krzysztof Kobus i Marek Kaczmarek - Peugeot 206 XS.

Krzysztof Kobus i Marek Kaczmarek - Peugeot 206 XS.

Krzysztof Kobus i Marek Kaczmarek - Peugeot 206 XS.















Klasyfikacja generalna.

1. Janusz Kulig / Jarosław Baran – Seat Cordoba WRC Evo3.
2. Leszek Kuzaj / Erwin Mombaerts (B) / Peugeot 206 WRC.
3. Paweł Dytko / Tomasz Dytko – Mitsubishi Lancer Evo VI.
4. Łukasz Sztuka / Zbigniew Cieślar – Mitsubishi Lancer Evo V.
5. Michał Bębenek / Grzegorz Bębenek – Mitsubishi Lancer Evo VI.
6. Sebastian Frycz / Maciej Wisławski – Opel Corsa S 1600.
7. Michał Sołowow / Emil Horniaček (SK) – Mitsubishi Lancer Evo VI.
8. Marcin Turski / Dariusz Burkat – Mitsubishi Lancer Evo VI.
9. Jarosław Pineles / Bartosz Siodła – Opel Corsa S 1600.
10. Mariusz Stec / Katarzyna Zglińska – Mitsubishi Lancer Evo III.
11. Maksymilian Kilanowski / Rafał Bożek – Peugeot 206 XS.
12. Mariusz Pelikański / Daniel Dymurski – Peugeot 206 XS.
13. Piotr Adamus / Magdalena Zacharko – Peugeot 206 XS.
14. Dariusz Poloński / Grzegorz Dobosz – Peugeot 206 XS.
15. Marcin Biernacki jr. / Krzysztof Gęborys – Mitsubishi Lancer Evo VI.
16. Grzegorz Grzyb / Maciej Wilk – Peugeot 206 XS.
17. Tomasz Ratajczyk / Joanna Madej-Smolarek – VW Golf III GTi 16V.
18. Michał Nowosiadły / Bartłomiej Boba – Peugeot 206 XS.
19. Andrzej Spława-Neyman / Paweł Żak – Peugeot 206 XS.
20. Adam Pol / Patryk Olejniczak – Peugeot 206 XS.
21. Jacek Stroński / Łukasz Szweblik – Peugeot 206 XS.
22. Robert Kujawski / Łukasz Dyduła – Citroen Saxo VTS.
23. Marcin Bełtowski / Robert Hundla – Škoda Felicia Kit Car.
24. Michał Duda / Robert Gliwiak – Renault Clio Williams.
25. Piotr Rokosz / Paweł Kuśnierz – Nissan Micra.
26. Stefan Karnabal / Tomasz Pędzikiewicz – VW Polo GTi.
27. Marcin Pasecki / Zbigniew Gruszka – Peugeot 206 XS.
28. Andrzej Szarama / Karina Siebielec – Peugeot 106 Rallye.
29. Dariusz Solarski / Krzysztof Gojny – Daewoo Lanos.
30. Adam Wrocławski / Adam Mendoń – Peugeot 206 XS.
31. Dominik Krzyżanowski / Michał Kaźmierczak – Peugeot 306 S16.
32. „Szołek” / Michał Dedelis – VW Polo 16V.
33. Piotr Turkowski / Jacek Wiszniewski – Peugeot 106 Rallye.
34. Adam Dzitko / Jarosław Olak – Daewoo Lanos.
35. Włodzimierz Nędzka / Paweł Nędzka – Seat Ibiza Cupra.
36. Piotr Skowron / Robert Bastaja – Daewoo Lanos.
37. Krzysztof Kobus / Marek Kaczmarek – Peugeot 206 XS.
38. Maciej Kucharczyk / Andrzej Kucharczyk – Honda Civic VTi (EK4).
39. Jarosław Bakuła / Maciej Sysakiewicz – Peugeot 106 Rallye.
40. Maciej Drozdowski / Marian Krawczyk – Nissan Micra.
41. Sebastian Żabiński / Michał Kuśnierz – Peugeot 106 Rallye.
42. Tomasz Płaczek / Dariusz Brodnicki – Škoda Fabia.
43. Paweł Zych / Majka Szpotańska – Fiat Seicento Sporting.
44. Paweł Stefaniuk / Piotr Ziarko – Fiat Seicento Sporting.
45. Maciej Bocheński / Sebastian Rozwadowski – Fiat Seicento Sporting.
46. Robert Wilkosz / Michał Marcula – Fiat Seicento Sporting.
47. Robert Wilkosz / Witold Wilkosz – Fiat Seicento Sporting.
48. Tomasz Dąbrowski / Aleksandra Dąbrowska (Pałka) – Fiat Seicento Sporting.   

Puchar Peugeota.

1. Maksymilian Kilanowski / Rafał Bożek – Peugeot 206 XS.
2. Mariusz Pelikański / Daniel Dymurski – Peugeot 206 XS.
3. Piotr Adamus / Magdalena Zacharko – Peugeot 206 XS.
4. Dariusz Poloński / Grzegorz Dobosz – Peugeot 206 XS.
5. Grzegorz Grzyb / Maciej Wilk – Peugeot 206 XS.
6. Michał Nowosiadły / Bartłomiej Boba – Peugeot 206 XS.
7. Andrzej Spława-Neyman / Paweł Żak – Peugeot 206 XS.
8. Adam Pol / Patryk Olejniczak – Peugeot 206 XS.
9. Jacek Stroński / Łukasz Szweblik – Peugeot 206 XS.
10. Marcin Pasecki / Zbigniew Gruszka – Peugeot 206 XS.
11. Adam Wrocławski / Adam Mendoń – Peugeot 206 XS.
12. Krzysztof Kobus / Marek Kaczmarek – Peugeot 206 XS

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl