Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » Historia moich startów na zdjęciach i w prasie » 2001r » 39 Rajd Barbórka. 1.12.2001r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

39 Rajd Barbórka. 1.12.2001r.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

32 miejsce klasyfikacja generalna.

9 miejsce klasa 3.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Daewoo Lanos.



Klasyfikacja generalna.

1. Krzysztof Hołowczyc / Łukasz Kurzeja – Peugeot 206 WRC.
2. Marcin Biernacki jr. / Krzysztof Gęborys – Mitsubishi Lancer Evo VI.
3. Janusz Kulig / Jarosław Baran – Ford Focus WRC’01.
4. Leszek Kuzaj / Andrzej Górski – Toyota Corolla WRC.
5. Michał Nowosiadły / Bartłomiej Boba – Mitsubishi Lancer Evo V.
6. Tomasz Kuchar / Maciej Szczepaniak – Toyota Corolla WRC.
7. Sebastian Frycz / Maciej Wodniak – Mitsubishi Lancer Evo VI.
8. Rocco Theunissen (NL) / Erwin Mombaerts (B) – Toyota Corolla WRC.
9. Janusz Siniarski / Andrzej Grigorjew – Škoda Felicia Kit Car.
10. Bohdan Ludwiczak / Krzysztof Szeszko – Ford Escort RS Cosworth.
11. Adam Polak / Romuald Zbigniew Kabulski – Toyota Celica GT-4 (ST165).
12. Michał Sołowow / Emil Horniaček (SK) – Mitsubishi Lancer Evo VI.
13. Paweł Dytko / Tomasz Dytko – Mitsubishi Lancer Evo VI.
14. Marcin Turski / Dariusz Burkat – Mitsubishi Lancer Evo VI.
15. Robert Halicki / Adam Lipkowski – Škoda Felicia Kit Car.
16. Andrzej Spława-Neyman / Bartosz Gruszczyński – Peugeot 106 Rallye.
17. Maciej Lubiak / Dariusz Brodnicki – VW Polo 16V.
18. Dariusz Poletyło / Piotr Domański – Subaru Impreza WRX.
19. Piotr Adamus / Magdalena Zacharko – Peugeot 106 Maxi.
20. Magdalena Cieślik / Magdalena Lukas – Mitsubishi Lancer Evo VI.
21. Mariusz Stec / Michał Kozłowski – Mitsubishi Lancer Evo III.
22. Marcin Laskowski / Maciej Furmankiewicz – Peugeot 106 Kit Car.
23. „Szołek” / Michał Dedelis – VW Polo 16V.
24. Michał Bębenek / Grzegorz Bębenek – Mitsubishi Lancer Evo VI.
25. Grzegorz Grzyb / Michał Kaźmierczak – Mitsubishi Lancer Evo VI.
26. Artur Czyż / Tomasz Płaczek – Mitsubishi Lancer Evo VI.
27. Łukasz Szterleja / Marek Lisicki – Nissan Micra.
28. Robert Romuzga / Sławomir Szynalik – Peugeot 106 Rallye.
29. Jan Kościuszko / Tomasz Borysławski – Mitsubishi Lancer Evo IV.
30. Jacek Ptaszek / Sławomir Wąsowski – Toyota Celica GT-4 (ST165).
31. Piotr Krotoszyński / Tomasz Chmiel – Opel Astra GSi 16V.
32. Jacek Sikora / Marek Kaczmarek – Daewoo Lanos.
33. Tomasz Kochański / Jarosław Zabiega – Mitsubishi Lancer Evo VI.
34. Tomasz Oleksiak / Artur Orlikowski – Peugeot 106.
35. Bartłomiej Baniowski / Piotr Wieczorek – Subaru Impreza WRX.
36. Robert Kisiel / Piotr Mystkowski – Alfa Romeo 156.

Wyniki klasa 3.

1. Janusz Siniarski / Andrzej Grigorjew – Škoda Felicia Kit Car
2. Robert Halicki / Adam Lipkowski – Škoda Felicia Kit Car.
3. Andrzej Spława-Neyman / Bartosz Gruszczyński – Peugeot 106 Rallye.
4. Maciej Lubiak / Dariusz Brodnicki – VW Polo 16V.
5. Piotr Adamus / Magdalena Zacharko – Peugeot 106 Maxi.
6. Marcin Laskowski / Maciej Furmankiewicz – Peugeot 106 Kit Car.
7. „Szołek” / Michał Dedelis – VW Polo 16V.
8. Robert Romuzga / Sławomir Szynalik – Peugeot 106 Rallye.
9. Jacek Sikora / Marek Kaczmarek – Daewoo Lanos.
10. Tomasz Oleksiak / Artur Orlikowski – Peugeot 106.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl