Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » Historia moich startów na zdjęciach i w prasie » 1999r » 56 Rajd Polski (ERC). Kraków. 27-29.05.1999r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

56 Rajd Polski (ERC). Kraków. 27-29.05.1999r.

Jan Chudzikiewicz i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

29 miejsce klasyfikacja generalna (28m.M.P)

17 miejsce klasa F2.

1 miejsce klasa N-1.

Rajd Polski - 1999r.

Jan Chudzikiewicz i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Jan Chudzikiewicz i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Jan Chudzikiewicz i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Jan Chudzikiewicz i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Jan Chudzikiewicz i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Jan Chudzikiewicz i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Jan Chudzikiewicz i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Jan Chudzikiewicz i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Jan Chudzikiewicz i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Jan Chudzikiewicz i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Jan Chudzikiewicz i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Rajd Polski - 1999r.

Klasyfikacja generalna.

1. Robert Gryczyński / Tadeusz Burkacki – Toyota Corolla WRC.
2. Leszek Kuzaj / Andrzej Górski – Subaru Impreza S5 WRC.
3. Marek Gieruszczak / Artur Skorupa – Toyota Celica GT Four (ST205).
4. Pavel Sibera / Petr Gross (CS) – Škoda Octavia Kit Car.
5. Tomasz Kuchar / Maciej Szczepaniak – VW Golf III Kit Car.
6. Robert Herba / Jacek Rathe – Mitsubishi Lancer Evo V.
7. Mariusz Ficoń / Marek Kusiak – Seat Ibiza Kit Car Evo 2.
8. Cezary Fuchs / Mikołaj Madej – Toyota Celica GT Four (ST205).
9. Wiesław Stec / Maciej Maciejewski – Mitsubishi Lancer Evo III.
10. Łukasz Sztuka / Zbigniew Cieślar – Škoda Felicia Kit Car.
11. Paweł Dytko / Tomasz Dytko – Mitsubishi Lancer Evo IV.
12. Michał Bębenek / Grzegorz Bębenek – Renault Clio Williams.
13. Michał Uliarczyk / Igor Tomasiak – Peugeot 306 S16.
14. Krzysztof Koczur / Ryszard Ciupka – Peugeot 106 Rallye.
15. Adam Wrocławski / Wojciech Sikora – Peugeot 106 Rallye.
16. Marcin Opałka / Piotr Krzysztof Ruciński – Peugeot 106 Rallye.
17. Dariusz Solarski / Jakub Jankowski – Ford Escort RS Cosworth.
18. Piotr Adamus / Magdalena Zacharko – Peugeot 106 Rallye,
19. Marcin Turski / Przemysław Bosek – Peugeot 106 Rallye.
20. Adam Szyma / Jarosław Gieras – Peugeot 106 Rallye.
21. Mirosław Dudzik / Maciej Gleixner – Ford Escort RS Cosworth.
22. Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec – VW Golf IV TDi.
23. Tadeusz Nowak / Marcin Hoim – Peugeot 106 Rallye.
24. Bartłomiej Baniowski / Piotr Wieczorek – Subaru Impreza WRX.
25. Piotr Starczukowski / Bartosz Siodła – Nissan Micra.
26. Wojciech Bełtowski / Piotr Palicki – Škoda Felicia.
27. Marek Glier / Tomasz Chmiel – Opel Astra GSi 16V.
28. Grzegorz Grzyb / Jacek Sciciński – Fiat Seicento Sporting.
29. Jan Chudzikiewicz / Marek Kaczmarek – Fiat Cinquecento Sporting.
30. Maciej Woda / Bartłomiej Sitek – Fiat Seicento Sporting.
31. Damian Jurczak / Marek Grabiec - Fiat Seicento Sporting.
32. Michał Gołębiowski / Marek Leśniak - Fiat Seicento Sporting.
33. Sebastian Lewandowski / Mariusz Andruszko - Fiat Seicento Sporting.
34. Adam Pol / Jarosław Dragon - Fiat Seicento Sporting.
35. Maksymilian Kilanowski / Michał Czopp - Fiat Seicento Sporting.
36. Paweł Serafin – Dominik Nawa – Škoda Favorit 135L.
37. Aleksander Raczyński / Łukasz Godula - Fiat Seicento Sporting.
38. Magdalena Cieślik / Izabella Kamska - Fiat Seicento Sporting.
39. Grzegorz Kamiński / Przemysław Mazur - Fiat Seicento Sporting.
40. Marek Ryndak / Marek Zemła - Fiat Cinquecento Sporting.
41. Rafał Hoffmann / Michał Szostak - Fiat Seicento Sporting.
42. Jarosław Olak / Jarosław Karczmarzyk - Fiat Cinquecento Sporting.
43. Krzysztof Górski / Lech Bekierz - Fiat Cnquecento Sporting.
44. Paweł Zych / Iwona Kaliwoda - Fiat Seicento Sporting.
45. Marcin Ślązok / Bartosz Pyszny - Fiat Seicento Sporting.
46. Mirosław Drożdż / Dariusz Mikołajczyk - Fiat Seicento Sporting.
47. Tomasz Talar / Marcin Kowalczyk - Fiat Cinquecento Sporting.
48. Adam Rutkiewicz / Robert Cybulko - Fiat Seicento Sporting.
49. Michał Kwiatkowski / Paweł Wieczorek - Fiat Seicento Sporting.
50. Bartosz Śliwa / Paweł Struzik - Fiat Seicento Sporting.
51. Paweł Mieszczański / Bartłomiej Habas - Fiat Seicento Sporting.
52. Michał Godusławski / Marek Sałajczyk - Fiat Cinquecento Sporting.
53. Mirosław Gąsecki / Piotr Krotoszyński - Fiat Seicento Sporting.
54. Jarosław Majewski / Agnieszka Błońska - Fiat Cinquecento Sporting

Wyniki klasa F-2 (2wd).

1. Tomasz Kuchar / Maciej Szczepaniak – VW Golf III Kit Car.
2. Mariusz Ficoń / Marek Kusiak – Seat Ibiza Kit Car Evo 2.
3. Łukasz Sztuka / Zbigniew Cieślar – Škoda Felicia Kit Car.
4. Michał Bębenek / Grzegorz Bębenek – Renault Clio Williams.
5. Michał Uliarczyk / Igor Tomasiak – Peugeot 306 S16.
6. Krzysztof Koczur / Ryszard Ciupka – Peugeot 106 Rallye.
7. Adam Wrocławski / Wojciech Sikora – Peugeot 106 Rallye.
8. Marcin Opałka / Piotr Krzysztof Ruciński – Peugeot 106 Rallye.
9. Piotr Adamus / Magdalena Zacharko – Peugeot 106 Rallye,
10. Marcin Turski / Przemysław Bosek – Peugeot 106 Rallye.
11. Adam Szyma / Jarosław Gieras – Peugeot 106 Rallye.
12. Tadeusz Nowak / Marcin Hoim – Peugeot 106 Rallye.
13. Piotr Starczukowski / Bartosz Siodła – Nissan Micra.
14. Wojciech Bełtowski / Piotr Palicki – Škoda Felicia.
15. Marek Glier / Tomasz Chmiel – Opel Astra GSi 16V.
16. Grzegorz Grzyb / Jacek Sciciński – Fiat Seicento Sporting.
17. Jan Chudzikiewicz / Marek Kaczmarek – Fiat Cinquecento Sporting.
18. Maciej Woda / Bartłomiej Sitek – Fiat Seicento Sporting.
19. Damian Jurczak / Marek Grabiec - Fiat Seicento Sporting.
20. Michał Gołębiowski / Marek Leśniak - Fiat Seicento Sporting.
21. Sebastian Lewandowski / Mariusz Andruszko - Fiat Seicento Sporting.
22. Adam Pol / Jarosław Dragon - Fiat Seicento Sporting.
23. Maksymilian Kilanowski / Michał Czopp - Fiat Seicento Sporting.
24. Paweł Serafin – Dominik Nawa – Škoda Favorit 135L.
25. Aleksander Raczyński / Łukasz Godula - Fiat Seicento Sporting.
26. Magdalena Cieślik / Izabella Kamska - Fiat Seicento Sporting.
27. Grzegorz Kamiński / Przemysław Mazur - Fiat Seicento Sporting.
28. Marek Ryndak / Marek Zemła - Fiat Cinquecento Sporting.
29. Rafał Hoffmann / Michał Szostak - Fiat Seicento Sporting.
30. Jarosław Olak / Jarosław Karczmarzyk - Fiat Cinquecento Sporting.
31. Krzysztof Górski / Lech Bekierz - Fiat Cnquecento Sporting.
32. Paweł Zych / Iwona Kaliwoda - Fiat Seicento Sporting.
33. Marcin Ślązok / Bartosz Pyszny - Fiat Seicento Sporting.
34. Mirosław Drożdż / Dariusz Mikołajczyk - Fiat Seicento Sporting.
35. Tomasz Talar / Marcin Kowalczyk - Fiat Cinquecento Sporting.
36. Adam Rutkiewicz / Robert Cybulko - Fiat Seicento Sporting.
37. Michał Kwiatkowski / Paweł Wieczorek - Fiat Seicento Sporting.
38. Bartosz Śliwa / Paweł Struzik - Fiat Seicento Sporting.
39. Paweł Mieszczański / Bartłomiej Habas - Fiat Seicento Sporting.
40. Michał Godusławski / Marek Sałajczyk - Fiat Cinquecento Sporting.
41. Mirosław Gąsecki / Piotr Krotoszyński - Fiat Seicento Sporting.
42. Jarosław Majewski / Agnieszka Błońska - Fiat Cinquecento Sporting.

Wyniki klasa N-1.

1. Jan Chudzikiewicz / Marek Kaczmarek – Fiat Cinquecento Sporting.
2. Marek Ryndak / Marek Zemła - Fiat Cinquecento Sporting.
3. Krzysztof Górski / Lech Bekierz - Fiat Cnquecento Sporting.
4. Tomasz Talar / Marcin Kowalczyk - Fiat Cinquecento Sporting.
5. Michał Godusławski / Marek Sałajczyk - Fiat Cinquecento Sporting.
6. Jarosław Majewski / Agnieszka Błońska - Fiat Cinquecento Sporting.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl