Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » Historia moich startów na zdjęciach i w prasie » 1999r » 27 Rajd Elmot (RSMP - 3 eliminacja). Świdnica 7-8.05.1999r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

27 Rajd Elmot (RSMP - 3 eliminacja). Świdnica 7-8.05.1999r.

Jan Chudzikiewicz i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

34 miejsce klasyfikacja generalna

5 miejsce klasa N-1.

Jan Chudzikiewicz i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Jan Chudzikiewicz i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Jan Chudzikiewicz i Marek Kaczmarek.

Jan Chudzikiewicz i Marek Kaczmarek.

Jan Chudzikiewicz i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Jan Chudzikiewicz i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Marek Kaczmarek.

Jan Chudzikiewicz i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Jan Chudzikiewicz i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Jan Chudzikiewicz i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Rajd Elmot - 1999r

Klasyfikacja generalna.

1. Krzysztof Hołowczyc / Jean-Marc Fortin – Subaru Impreza S5 WRC.
2. Leszek Kuzaj / Andrzej Górski – Subaru Impreza S5 WRC.
3. Robert Gryczyński / Tadeusz Burkacki – Toyota Corolla WRC.
4. Marek Gieruszczak / Marek Skrobot – Toyota Celica GT-Four (ST205).
5. Robert Herba / Jacek Rathe – Mitsubishi Lancer Evo V.
6. Jarosław Pineles / Emil Horniaček (SK) – Mitsubishi Lancer Evo V.
7. Tomasz Kuchar / Maciej Szczepaniak – VW Golf III Kit Car.
8. Damian Gielata / Maciej Baran – Seat Ibiza GTi 16V.
9. Wiesław Stec / Maciej Maciejewski – Mitsubishi Lancer Evo III.
10. Dariusz Poletyło / Tomasz Szostak – Subaru Impreza WRX.
11. Michał Bębenek / Grzegorz Bębenek – Renault Clio Williams.
12. Lech Koraszewski / Grzegorz Dudek – Audi Coupe S2.
13. Jacek Jerschina / Andrzej Białowąs – Peugeot 106 Maxi.
14. Aleksander Bubel / Maciej Pasławski – Opel Astra GSi 16V.
15. Marcin Turski / Przemysław Bosek – Peugeot 106 Rallye.
16. Krzysztof Koczur / Ryszard Ciupka – Peugeot 106 Rallye.
17. Tomasz Ratajczyk / Mariusz Sobczak – Seat Ibiza GTi 16V.
18. Janusz Stachowski / Remigiusz Kasprzak – Subaru Impreza WRX.
19. Andrzej Spława-Neyman / Paweł Żak – Peugeot 106 Rallye.
20. Adam Wrocławski / Wojciech Sikora – Peugeot 106 Rallye.
21. Dariusz Solarski / Jakub Jankowski – Ford Escort RS Cosworth.
22. Tomasz Gutkowski / Marek Bała – Peugeot 106 Rallye.
23. Piotr Adamus / Magdalena Zacharko – Peugeot 106 Rallye.
24. Marcin Keller / Grzegorz Dobosz – Peugeot 106 Rallye.
25. Michał Nowosiadły / Bartosz Gruszczyński – Peugeot 106 Rallye.
26. Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec – VW Golf IV TDi.
27. Piotr Starczukowski / Bartosz Siodła – Nissan Micra.
28. Tadeusz Nowak / Marcin Hoim – Peugeot 106 Rallye.
29. Tomasz Kochański / Artur Działak – Daewoo Lanos.
30. Wit Wawrzycki / Mirosław Bryksy – Fiat Cinquecento Sporting.
31. Sebastian Lewandowski / Mariusz Andruszko – Fiat Seicento Sporting.
32. Grzegorz Grzyb / Jacek Sciciński – Fiat Seicento Sporting.
33. Damian Jurczak / Marek Grabiec – Fiat Seicento Sporting.
34. Jan Chudzikiewicz / Marek Kaczmarek – Fiat Cinquecento Sporting.
35. Maciej Woda / Bartłomiej Sitek – Fiat Seicento Sporting.
36. Adam Piskozub / Robert Nowosiad – Nissan Micra.
37. Krzysztof Dunat / Damian Kagoń – Fiat Seicento Sporting.
38. Adam Szyma / Jarosław Gieras – Peugeot 106 Rallye.
39. Marek Skrzypkowski / Adam Balawejder – Fiat Cinquecento Abarth.
40. Maksymilian Kilanowski / Michał Czopp – Fiat Seicento Sporting.
41. Grzegorz Kamiński / Przemysław Mazur – Fiat Seicento Sporting.
42. Maciej Lubiak / Tomasz Styp-Rekowski – Fiat Seicento Sporting.
43. Wojciech Wiśniewski / Marcin Rompca – Peugeot 106 Rallye.
44. „Szołek” / Marcin Jaworski – Fiat Seicento Sporting.
45. Jarosław Wal / Bartłomiej Boba – Fiat Seicento Sporting.
46. Aleksander Raczyński / Łukasz Godula – Fiat Seicento Sporting.
47. Michał Gołębiowski / Marek Leśniak – Fiat Seicento Sporting.
48. Janusz Jania / Jakub Praus – Peugeot 205 Rallye.
49. Marek Brzozowski / Marek Lisicki – Fiat Cinquecento Sporting.
50. Adam Pol / Jakub Praus – Fiat Seicento Sporting.
51. Magdalena Cieślik / Izabella Kamska – Fiat Seicento Sporting.
52. Marek Ryndak / Marek Zemła – Fiat Cinquecento Sporting.
53. Marek Boryczka / Tomasz Pędzikiewicz – Fiat Seicento Sporting.
54. Mirosław Drożdż / Dariusz Mikołajczyk – Fiat Seicento Sporting.
55. Adam Dzitko / Paweł Młocek – Fiat Seicento Sporting.
56. Michał Kwiatkowski / Paweł Wieczorek – Fiat Seicento Sporting.
57. Marcin Majcher / Przemysław Słodkowski – Fiat Cinquecento Sporting.
58. Mirosław Łęczycki / Piotr Bober – Peugeot 106 Rallye.
59. Marek Haczyk / Filip Kołodziejczyk – Fiat Seicento Sporting.
60. Jan Chróścik / Andrzej Wroński – Opel Corsa B GSi.
61. Sławomir Blat / Remigiusz Lechowski – Fiat Cinquecento Sporting.

Wyniki klasa N-1.

1. Wit Wawrzycki / Mirosław Bryksy - Fiat Cinquecento Sporting.
2. Jan Chudzikiewicz / Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.
3. Marek Brzozowski / Marek Lisicki - Fiat Cinquecento Sporting.
4. Marek Ryndak / Marek Zemła - Fiat Cinquecento Sporting.
5. Marcin Majcher / Przemysław Słodkowski - Fiat Cinquecento Sporting.
6. Sławomir Blat / Remigiusz Lechowski - Fiat Cinquecento Sporting.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl