Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » Historia moich startów na zdjęciach i w prasie » 1999r » 26 Rajd Warszawski (RSMP - 2 eliminacja). 16-17.04.1999r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

26 Rajd Warszawski (RSMP - 2 eliminacja). 16-17.04.1999r.

Jan Chudzikiewicz i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

38 miejsce w klasyfikacji generalnej.

2 miejsce w klasie N1.

Rajd Warszawski - 1999r

Jan Chudzikiewicz i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Jan Chudzikiewicz i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Jan Chudzikiewicz i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Jan Chudzikiewicz i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Jan Chudzikiewicz i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Rajd Warszawski - 1999r

Puchar za 2 miejsce w klasie N-1.

Klasyfikacja generalna.

1. Robert Gryczyński / Tadeusz Burkacki – Toyota Corolla WRC.
2. Janusz Kulig / Jarosław Baran – Ford Escort WRC.
3. Marek Gieruszczak / Marek Skrobot – Toyota Celica GT-Four (ST205).
4. Cezary Fuchs / Mikołaj Madej – Toyota Celica GT-Four (ST205).
5. Robert Herba / Jacek Rathe – Mitsubishi Lancer Evo V.
6. Paweł Dytko / Tomasz Dytko – Mitsubishi Lancer Evo IV.
7. Zbigniew Stec / Robert Bromke – Mitsubishi Lancer Evo V.
8. Jarosław Pineles / Emil Horniaček (SK) – Mitsubishi Lancer Evo V.
9. Wiesław Stec / Maciej Maciejewski – Mitsubishi Lancer Evo III.
10. Tomasz Kuchar / Maciej Szczepaniak – VW Golf III Kit Car.
11. Leszek Kuzaj / Artur Skorupa – Subaru Impreza S5 WRC.
12. Damian Gielata / Maciej Baran – Seat Ibiza GTi 16V.
13. Mariusz Ficoń / Tomasz Ochman – Seat Ibiza Kit Car Evo 2.
14. Michał Bębenek / Grzegorz Bębenek – Renault Clio Williams.
15. Łukasz Sztuka / Zbigniew Cieślar – Škoda Felicia Kit Car.
16. Tomasz Czopik / Dariusz Burkat – Honda Civic VTi (EK4).
17. Marcin Turski / Przemysław Bosek – Peugeot 106 Rallye.
18. Aleksander Bubel / Maciej Pasławski – Opel Astra GSi 16V.
19. Marcin Opałka / Krzysztof Dejewski – Peugeot 106 Rallye.
20. Adam Wrocławski / Wojciech Sikora – Peugeot 106 Rallye.
21. Michał Nowosiadły / Bartosz Gruszczyński – Peugeot 106 Rallye.
22. Andrzej Spława-Neyman / Paweł Żak – Peugeot 106 Rallye.
23. Krzysztof Koczur / Ryszard Ciupka – Peugeot 106 Rallye.
24. Tomasz Gutkowski / Marek Bała – Peugeot 106 Rallye.
25. Tomasz Ratajczyk / Mariusz Sobczak – Seat Ibiza GTi 16V.
26. Adam Szyma / Jarosław Gieras – Peugeot 106 Rallye.
27. Jarosław Bakuła / Łukasz Nasuta – Peugeot 106 Rallye.
28. Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec – VW Golf IV TDi.
29. Piotr Starczukowski / Bartosz Siodła – Nissan Micra.
30. Piotr Adamus / Magdalena Zacharko – Peugeot 106 Rallye.
31. Janusz Jania / Jakub Praus – Peugeot 205 Rallye.
32. Damian Jurczak / Marek Grabiec – Fiat Seicento Sporting.
33. Sebastian Lewandowski / Mariusz Andruszko – Fiat Seicento Sporting.
34. Wojciech Wiśniewski / Marcin Rompca – Peugeot 106 Rallye.
35. Robert Kabański / Marcin Raszyński – Opel Astra GSi 16V.
36. Wojciech Białowąs / Andrzej Słota - Fiat Cinquecento Sporting.
37. Maksymilian Kilanowski / Michał Czopp – Fiat Seicento Sporting.
38. Jan Chudzikiewicz / Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.
39. Dominik Bartelak / Dominik Pacak – Łada Samara 2108.
40. Jarosław Wal / Marek Haczyk – Fiat Seicento Sporting.
41. Łukasz Szterleja / Mariusz Matys – Fiat Cinquecento Sporting.
42. Magdalena Cieślik / Izabella Kamska – Fiat Seicento Sporting.
43. Grzegorz Kamiński / Przemysław Mazur – Fiat Seicento Sporting.
44. Krzysztof Dunat / Damian Kagoń – Fiat Seicento Sporting.
45. Adam Dzitko / Paweł Młocek – Fiat Seicento Sporting.
46. Michał Gołębiowski / Marek Leśniak – Fiat Seicento Sporting.
47. Jarosław Olak / Jarosław Karczmarzyk - Fiat Cinquecento Sporting.
48. Mirosław Łęczycki / Artur Pietrulewicz – Peugeot 106 Rallye.
49. Mirosław Drożdż / Dariusz Mikołajczyk – Fiat Seicento Sporting.
50. Michał Kwiatkowski / Paweł Kamiński – Fiat Seicento Sporting.
51. Maciej Bocheński / Michał Kozłowski – Fiat Seicento Sporting.
52. Piotr Kabat / Michał Dedelis - Fiat Cinquecento Sporting.
53. Aleksander Raczyński / Marcin Barnat – Fiat Seicento Sporting.
54. Marcin Ślązok / Jakub Krupa – Fiat Seicento Sporting.
55. Maciej Lubiak / Tomasz Styp-Rekowski – Fiat Seicento Sporting.
56. Aleksander Gaszka / Jacek Płonka – Fiat Seicento Sporting.
57. Marek Ryndak / Stanisław Bernadzik – Fiat Cinquecento Sporting.
58. Tomasz Kochański / Ryszard Plucha – Daewoo Lanos.

Wyniki klasa N-1.

1. Wojciech Białowąs / Andrzej Słota - Fiat Cinquecento Sporting.
2. Jan Chudzikiewicz / Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.
3. Łukasz Szterleja / Mariusz Matys - Fiat Cinquecento Sporting.
4. Jarosław Olak / Jarosław Karczmarzyk - Fiat Cinquecento Sporting.
5. Piotr Kabat / Michał Dedelis - Fiat Cinquecento Sporting.
6. Marek Ryndak / Stanisław Bernadzik - Fiat Cinquecento Sporting.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl