Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » Historia moich startów na zdjęciach i w prasie » 1998r » 24 Rajd Kormoran (RSMP-1 eliminacja). Olsztyn 30.04-2.05.1998r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

24 Rajd Kormoran (RSMP-1 eliminacja). Olsztyn 30.04-2.05.1998r.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

22 miejsce klasyfikacja generalna.

1 miejsce w klasie N-PCS.

Marek Kaczmarek.

Marek Kaczmarek.

Waldemar Doskocz, Marek Kaczmarek i Jacek Sikora.

Waldemar Doskocz, Marek Kaczmarek i Jacek Sikora.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Damian Jurczak, Marek Grabiec i Jacek Sikora.

Damian Jurczak, Marek Grabiec i Jacek Sikora.

Damian Jurczak, Marek Grabiec i Jacek Sikora.

Damian Jurczak, Marek Grabiec i Jacek Sikora.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Jacek Sikora, Marek Kaczmarek, Bogdan Latkowski i Paweł Górczyński.

Jacek Sikora, Marek Kaczmarek, Bogdan Latkowski i Paweł Górczyński.

Paweł Górczyński i Marek Kaczmarek.

Paweł Górczyński i Marek Kaczmarek.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Jacek Sikora i Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.

Rajd Kormoran - 1998r.

Rajd Kormoran - 1998r.

Rajd Kormoran - 1998r.

Wspólne zdjęcie po rajdzie ze sponsorami.

Sebastian Chomicz, Paweł Górczyński i Marek Kaczmarek.

Sebastian Chomicz, Paweł Górczyński i Marek Kaczmarek.

Jacek Sikora.

Jacek Sikora

Jacek Sikora.

Jacek Sikora

Marek Kaczmarek.

Marek Kaczmarek

Damian Jurczak.

Damian Jurczak.

Damian Jurczak.

Damian Jurczak.

Jacek Sikora, Marek Grabiec i Bogdan Latkowski.

Jacek Sikora, Marek Grabiec i Bogdan Latkowski.

Rajd Kormoran - 1998r.

Rajd Kormoran - 1998r.

Paweł Górczyński, Sebastian Chomicz i Damian Jurczak.

Paweł Górczyński, Sebastian Chomicz i Damian Jurczak.

Leon Partyka, Paweł Górczyński, Sebastian Chomicz.

Leon Partyka, Paweł Górczyński, Sebastian Chomicz.

Leon Partyka, Paweł Górczyński.

Leon Partyka, Paweł Górczyński.

Rajd Kormoran - 1998r.

Rajd Kormoran - 1998r.

Rajd Kormoran - 1998r.

Sławomir Saniewski.

Z pucharem Sławomir Saniewski.

Rajd Kormoran - 1998r.

Klasyfikacja generalna.

1. Robert Gryczyński / Tadeusz Burkacki – Toyota Corolla WRC.
2. Janusz Kulig / Jarosław Baran – Renault Megane Maxi.
3. Marek Gieruszczak / Maciej Maciejewski – Toyota Celica Turbo 4wd.
4. Wojciech Zaborowski / Tomasz Malec – Mitsubishi Lancer Evo III.
5. Piotr Świeboda / Artur Skorupa – Mitsubishi Lancer Evo IV.
6. Robert Herba / Andrzej Górski – Mitsubishi Carisma GT Evo IV.
7. Jarosław Pineles / Maciej Wodniak – Mitsubishi Lancer Evo IV.
8. Dariusz Poletyło / Jacek Sciciński – Subaru Impreza WRX.
9. Jerzy Wierzbołowski / Bogusław Lepiarz – Ford Escort RS Cosworth.
10. Bartłomiej Baniowski / Piotr Wieczorek – Subaru Impreza WRX.
11. Paweł Dytko / Maciej Gleixner – Ford Escort RS Cosworth.
12. Tomasz Kuchar / Maciej Szczepaniak – Opel Astra GSi 16V.
13. Wojciech Musiał / Piotr Bożek – Fiat Cinquecento Sporting.
14. Cezary Zaleski / Krzysztof Rzucidło – Škoda Favorit 136 L.
15. Marcin Turski / Dariusz Burkat – Toyota Corolla G6.
16. Krzysztof Wołkowyski / Tomasz Twardowski – Honda Civic VTi.
17. Adam Wrocławski / Wojciech Sikora – Opel Astra GSi 16V.
18. Michał Bębenek / Grzegorz Bębenek – Renault Clio Williams.
19. Waldemar Doskocz / Marek Dobrowolski – Peugeot 106 Rally.
20. Krzysztof Koczur / Ryszard Ciupka – Peugeot 106 Rallye.
21. Marek Goczał / Maciej Baran – Škoda Felicia.
22. Jacek Sikora / Marek Kaczmarek – Fiat Cinquecento Sporting.
23. Damian Jurczak / Marek Grabiec – Fiat Cinquecento Sporting.
24. Tomasz Ratajczyk / Mariusz Sobczak – Seat Ibiza GTi 16V.
25. Marcin Keller / Grzegorz Dobosz – Fiat Cinquecento Sporting.
26. Maciej Kalarus / Marek Mateja – Volvo S40.
27. Maciej Ławiński / Adam Skowroński – Opel Astra GSi 16V.
28. Jacek Jerschina / Jacek Rathe – Peugeot 106 Kit Car.
29. Sebastian Lewandowski / Mariusz Andruszko – Fiat Cinquecento Sporting.
30. Tomasz Paluch / Remigiusz Lechowski – Fiat Cinquecento Sporting.
31. Jerzy Dyszy / Miłosz Majewski – Fiat Cinquecento Sporting.
32. Maciej Lubiak / Tomasz Styp-Rekowski – Fiat Cinquecento Sporting.
33. Czesław Zadygowicz / Krzysztof Budryk – Peugeot 106 Rallye.
34. Krzysztof Tercjak / Jacek Mikrut – Ford Escort RS Cosworth.
35. Marcin Opałka / Krzysztof Dejewski – Peugeot 106 Rallye.
36. Grzegorz Kamiński / Adrian Sipek – Fiat Cinquecento Sporting.
37. Maksymilian Kilanowski / Dariusz Krygier – Fiat Cinquecento Sporting.
38. Jarosław Wal / Marek Haczyk – Fiat Cinquecento Sporting.
39. Adam Pol / Jarosław Dragon – Fiat Cinquecento Sporting.
40. Tomasz Gryc / Filip Kołodziejczyk – Fiat Cinquecento Sporting.
41. Marek Ryndak / Tomasz Wachnicki – Fiat Cinquecento Sporting.
42. Jan Chudzikiewicz / Rafał Chronowski – Fiat Cinquecento Sporting.
43. Marcin Ślązok / Marek Boryczka – Fiat Cinquecento Sporting.
44. Tomasz Płaczek / Igor Tomasiak – Fiat Cinquecento Sporting.
45. Juliusz Palonka / Jacek Jaroszyński – Fiat Cinquecento Sporting.
46. Zbigniew Kotarba / Krzysztof Schenk – Fiat Cinquecento Sporting.
47. Andrzej Spława-Neyman / Paweł Wieczorek – Fiat Cinquecento Sporting.
48. Ryszard Grządkowski / Robert Babiuch – Fiat Cinquecento Sporting.

Wyniki klasa N-PCS.

1. Jacek Sikora / Marek Kaczmarek - Fiat Cinquecento Sporting.
2. Damian Jurczak / Marek Grabiec - Fiat Cinquecento Sporting.
3. Marcin Keller / Grzegorz Dobosz - Fiat Cinquecento Sporting.
4. Sebastian Lewandowski / Mariusz Andruszko - Fiat Cinquecento Sporting.
5. Tomasz Paluch / Remigiusz Lechowski - Fiat Cinquecento Sporting.
6. Jerzy Dyszy / Miłosz Majewski - Fiat Cinquecento Sporting.
7. Maciej Lubiak / Tomasz Styp-Rekowski - Fiat Cinquecento Sporting.
8. Grzegorz Kamiński / Adrian Sipek - Fiat Cinquecento Sporting.
9. Maksymiljan Kilanowski / Dariusz Krygier - Fiat Cinquecento Sporting.
10. Jarosław Wal / Marek Haczyk - Fiat Cinquecento Sporting.
11. Adam Pol / Jarosław Dragon - Fiat Cinquecento Sporting.
12. Tomasz Gryc / Filip Kołodziejczyk - Fiat Cinquecento Sporting.
13. Marek Ryndak / Tomasz Wachnicki - Fiat Cinquecento Sporting.
14. Jan Chudzikiewicz / Rafał Chronowski - Fiat Cinquecento Sporting.
15. Marcin Ślązok / Marek Boryczka - Fiat Cinquecento Sporting.
16. Tomasz Płaczek / Igor Tomasiak - Fiat Cinquecento Sporting.
17. Juliusz Palonka / Jacek Jaroszyński - Fiat Cinquecento Sporting.
18. Zbigniew Kotarba / Krzysztof Schenk - Fiat Cinquecento Sporting.
19. Andrzej Spława-Neyman / Paweł Wieczorek - Fiat Cinquecento Sporting.
20. Ryszard Grządkowski / Robert Babiuch - Fiat Cinquecento Sporting.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl