Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » Historia moich startów na zdjęciach i w prasie » 1991 r. » 19 Rajd Elmot (RSMP). Świdnica 18-19.05.1991r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

19 Rajd Elmot (RSMP). Świdnica 18-19.05.1991r.

Piotr Granica i Marek Kaczmarek - FSO 1500.

22 miejsce w klasyfikacji generalnej.

3 miejsce w klasie N02.

Piotr Granica i Marek Kaczmarek - FSO 1500.

Piotr Granica i Marek Kaczmarek - FSO 1500.

Piotr Granica i Marek Kaczmarek - FSO 1500.

Klasyfikacja generalna.

1. Bublewicz Marian / Żyszkowski Ryszard - Ford Sierra RS Cosworth.
2. Koper Andrzej / Wisławski Maciej - Volkswagen Golf II GTi 16V.
3. Gieruszczak Marek / Maciejewski Maciej - Toyota Celica GT-4 (ST165).
4. Sabotaitis Vytautas / Bukmanas Arūnas - Lada Samara 1600.
5. Sadowski Marek / Gac Grzegorz - Mazda 323 4WD.
6. Herba Robert / Mroczkowski Jakub - Opel Kadett GSI 16V.
7. Chałas Romuald / Siniarski Janusz - Mazda 323 4WD.
8. Girdauskas Saulius / Sakalauskas Žilvinas - Lada Samara 1500.
9. Kołomyjski Maciej / Łuba Sławomir - Suzuki Swift GTi MK1.
10. Hołowczyc Krzysztof / Ziemski Robert - Mazda 323 4WD.
11. Zaremba Robert / Stróż Wiesław - Lancia Delta Integrale.
12. Stec Wiesław / Skorupa Artur - Opel Manta 2.0 E.
13. Wirkijowski Dariusz / Kłosiński Grzegorz - Suzuki Swift GTi MK1.
14. Kufrej Piotr / Wiechowska Maria 'Malina' - Toyota Corolla GT.
15. Łacisz Zbigniew / Burkacki Tadeusz - Renault 5 GT Turbo.
16. Doskocz Waldemar / Zemlińska Małgorzata - Volkswagen Golf II GTi 16V
17. Švedas Kęstutis - Švedas Kęstutis - Lada Samara 1500.
18. Dyszy Jerzy / Atłowski Zbigniew - Fiat Uno Turbo.
19. Petrenko Volodymyr / Kosianchuk Leonyd - Lada Samara 1500.
20. Szczytyński Wiesław / Kobylański Paweł - Ford Sierra RS Cosworth.
21. Białowąs Andrzej / Luda Albert - Volkswagen Golf II GTi 16V.
22. Granica Piotr / Kaczmarek Marek - FSO 1500.
23. Donskoi Borys / Rybak Oleg - Lada Samara 1300.
24. Barański Wacław / Obrocki Janusz - Volkswagen Golf II GTi 16V.
25. Koczur Krzysztof / Ciupka Ryszard - Polski Fiat 126p.
26. Hamera Jan / Balawejder Adam - Polski Fiat 126p.
27. Krystoń Henryk / Hupajło Ryszard - FSO 1300.
28. Bałtyn Robert / Mieszkowski Sławomir - Polski Fiat 126p.
29. Sikora Jacek / Sciciński Jacek - Polski Fiat 126p.
30. Maleszko Maciej / Sobczak Mariusz - Polski Fiat 126p.
31. Kopiec Polikarp / Gadomski Piotr - Polski Fiat 126p.
32. Sokólski Jacek / Jędrzejek Jerzy - Polski Fiat 126p.
33. Ryndak Marek / Niedzielka Beata - Fiat Ritmo 105 TC.
34. Oleksyk Włodzimierz / Gleixner Maciej - Polski Fiat 126p.
35. Ficoń Mariusz / Witek Andrzej - Polski Fiat 126p.

Klasa N-02.

1. Kołomyjski Maciej / Łuba Sławomir - Suzuki Swift GTi MK1.
2. Wirkijowski Dariusz / Kłosiński Grzegorz - Suzuki Swift GTi MK1.
3. Granica Piotr / Kaczmarek Marek - FSO 1500.
4. Krystoń Henryk / Hupajło Ryszard - FSO 1300.
5. Ryndak Marek / Niedzielka Beata - Fiat Ritmo 105 TC.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl