Warning: Memcache::addserver() expects parameter 2 to be long, string given in /www/kwa-kwa.pl/strona/libraries/joomla/cache/storage/memcache.php on line 84
Podsumowanie sezonu.
Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1982 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » Podsumowanie sezonu.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Podsumowanie sezonu.

Podsumowanie RSMP - 1982r.

Podsumowanie RSMP - 1982r

Podsumowanie RSMP - 1982r

Podsumowanie RSMP - 1982r

Klasyfikacja generalna.

1. Andrzej Koper / Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine  25+25+21=71pkt.
2. Marian Bublewicz / Janusz Wojtyna – Opel Kadett GT/E.  21+21+25=67pkt.
3. Janusz Szerla – Polski Fiat 126p/650.   5+5+9=19pkt.
4-8. Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz – Ford Escort RS 2000.  18+0+0=18pkt.
4-8. Tomasz Ciecierzyński / Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.  0+18+0=18pkt.
4-8. Adam Polak / Roman Kabulski – Polonez 2000.  0+0+18=18pkt.
4-8. Ryszard Granica / Tomasz Szczęsny – Renault 5 Alpine.   0+15+3=18pkt
4-8. Stanisław Skrzynecki – Polski Fiat 125p/1500.   0+12+6=18pkt
9. Andrzej Witkowicz / Marek Oziębło – VW Golf GTi.  10+7+0=17pkt.
10. Mariusz Kostrzak / Witold Bogdański – Polski Fiat 125p/1500.  3+8+5 =16pkt.
11-13. Ryszard Plucha / Zbigniew Kabulski – Polonez 2000.  15+0+0=15pkt.
11-13. Lesław Orski / Stanisław Hałasa – Renault 5 Alpine.  0+0+15=15pkt.
11-13. Jerzy Kobyliński – Renault 5 Alpine.  7+0+8=15pkt.
14. Paweł Przybylski – Polski Fiat 125p/1500.  4+9+0=13pkt.
15-17. Andrzej Białowąs / Wojciech Ondraczek - Łada 21011.  12+0+0=12pkt.
15-17. Andrzej Kleina / Krzysztof Gęborys – Opel Kadett GT/E.  0+0+12=12pkt.
15-17. Ryszard Adamek / Jerzy Stopa - Łada 1500 S.  2+6+4=12pkt.
18-20. Stanisław Wyka / Karol Piekarski – Ford Escort RS 2000.  0+10+0=10pkt.
18-20. Wiktor Polak – Talbot Sunbeam Ti.   0+0+10=10pkt.
18-20. Mirosław Krachulec / Marek Kusiak - Łada 21011.  9+1+0=10pkt.
21. Grzegorz Malinowski – Polski Fiat 125p/1500.  0+2+7=9pkt.
22. Zbigniew Bieniewski / Maciej Furmankiewicz – Renault 5 Alpine.  8+0+0=8pkt.
23-24. Tadeusz Betlej / Piotr Wróbel – Renault 5 TS.  6+0+0=6pkt.
23-24. Tomasz Barański – Polski Fiat 126p/650.  0+4+2=6pkt.
25. Dariusz Poletyło / Bohdan Modliński – Polski Fiat 125p/1500.  1+3+1=5pkt.

Wyniki.

Grupa 2, klasa 9-15.
1. Marian Bublewicz / Janusz Wojtyna – Opel Kadett GT/E.  9+9+9=27pkt.
2-4. Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz – Ford Escort RS 2000.  6+0+0=6pkt.
2-4. Tomasz Ciecierzyński / Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.  0+6+0=6pkt.
2-4. Adam Polak / Roman Kabulski – Polonez 2000.  0+0+6=6pkt.
5-7. Ryszard Plucha / Roman Kabulski – Polonez 2000.  4+0+0=4pkt.
5-7. Stanisław Wyka / Karol Piekarski – Ford Escort RS 2000.  0+4+0=4pkt.
5-7. Andrzej Kleina / Krzysztof Gęborys – Opel Kadett GT/E.  0+0+4=4pkt.

Grupa 2, klasa 8.
1. Andrzej Koper / Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.  9+9+9=27pkt.
2. Ryszard Granica / Tomasz Szczęsny – Renault 5 Alpine.  0+6+4=10pkt.
3. Mirosław Krachulec / Marek Kusiak - Łada 21011.  4+3+0=7pkt.
4-6. Andrzej Białowąs / Wojciech Ondraczek - Łada 21011.  6+0+0=6pkt.
4-6. Lesław Orski / Stanisław Hałasa – Renault 5 Alpine.  0+0+6=6pkt.
4-6. Paweł Przybylski – Polski Fiat 125p/1500.  2+4+0=6pkt.
7. Zbigniew Bieniewski / Maciej Furmankiewicz – Renault 5 Alpine.  3+0+0=3pkt.
8. Wiesław Stec – Polski Fiat 125p/1500.   0+2+0=2pkt.
9. Krzysztof Koronkiewicz / Ryszard Korga – Polski Fiat 125p/1500.  0+1+0=1pkt.

Grupa 1, klasa 8.
1-2. Andrzej Witkowicz / Marek Oziębło – VW Golf GTi.  9+4+0=13pkt.
1-2. Stanisław Skrzynecki – Polski Fiat 125p/1500.  1+9+3=13pkt.
3-4. Jerzy Kobyliński – Renault 5 Alpine.  6+0+6=12pkt.
3-4. Mariusz Kostrzak / Witold Bogdański – Polski Fiat 125p/1500.  4+6+2=12pkt.
5. Wiktor Polak – Talbot Sunbeam Ti.  0+0+9=9pkt.
6. Ryszard Adamek / Jerzy Stopa - Łada 1500 S.  3+3+1=7pkt.
7. Grzegorz Malinowski – Polski Fiat 125p/1500.  0+1+4=5pkt.
8. Dariusz Poletyło / Bohdan Modliński – Polski Fiat 125p/1500.  2+2+0=4pkt.

Grupa 2, klasa 4-7.
1. Jerzy Poznański – Polski Fiat 125p/1300.  6+9+6=21pkt.
2. Tadeusz Betlej / Piotr Wróbel – Renault 5 TS.  9+0+9=18pkt.
3. Krzysztof Adamski / Wiesław Gaik – Zastava 1300 i Zastava 1100p.  3+6+4=13pkt.
4-5. Grzegorz Niśkiewicz / Krzysztof Płachciński – Innocenti 120L Mini.  4+0+0=4pkt.
4-5. Dariusz Smoliński / Tadeusz Burkacki – Autobianchi A112 Abarth.  0+4+0=4pkt.
6. Jerzy Szulc / Lech Wójcik – Zastava 1100p.  0+0+3=3pkt.
7. Andrzej Mielcarek / Małgorzata Kujawińska Łasisz – Zastava 1300.  2+0+0=2pkt.
8. Leszek Ziemski – Polski Fiat 125p/1300.  1+0+0=1pkt.

Grupa 2, klasa 1-3.
1. Janusz Szerla – Polski Fiat 126p/650.   9+9+9=27pkt.
2. Tomasz Barański – Polski Fiat 126p/650.  0+6+6=12pkt.
3. Robert Kępka / Jacek Biasion – Polski Fiat 126p/650.  4+3+4=11pkt.
4. Bogusław Zymon – Polski Fiat 126p/650.   6+0+0=6pkt.
5-6. Tomasz Stawowczyk / Wojciech Stawowczyk – Polski Fiat 126p/650.  0+4+0=4pkt.
5-6. Konstanty Kawardzis / Robert Salwa – Polski Fiat 126p/650.  1+2+1=4pkt.
7-8. Aleksander Jochymczyk / Michał Ćwiakowski – Polski Fiat 126p/650.  3+0+0=3pkt.
7-8. Jerzy Panicz / Zygmunt Zalewski – Polski Fiat 126p/650.  0+0+3=3pkt.
9-10. Krzysztof Knobloch / Arkadiusz Goryl – Polski Fiat 126p/650.  2+0+0=2pkt.
9-10. Zygmunt Molin / Czesław Baranowski – Polski Fiat 126p/650.  0+0+2=2pkt.
11. Marek Ryndak – Polski Fiat 126p/650.   0+1+0=1pkt.

Grupa 1, klasa 126/650.
1. Henryk Pinis / Adam Mazurek – Polski Fiat 126p/650.  6+9+9=24pkt.
2-3. Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p/650.  9+0+4=13pkt.
2-3. Krzysztof Winkowski / Paweł Grzegorczyk – Polski Fiat 126p/650.  3+4+6=13pkt.
4. Jerzy Janik / Zdzisław Swaczyna – Polski Fiat 126p/650.  4+3+0=7pkt.
5. Robert Gryczyński / Janusz Lorenz – Polski Fiat 126p/650.  0+6+0=6pkt.
6-7. Janusz Makówka / Andrzej Szopiński – Polski Fiat 126p/650.  2+0+0=2pkt.
6-7. Krzysztof Sanecznik / Marian Nowak – Polski Fiat 126p/650.  0+2+0=2pkt.

Grupa 1, klasa 126/600.
1. Krzysztof Łudzień / Zbigniew Dziadkowiec – Polski Fiat 126p/600.  9+0+3=12pkt.
2. Piotr Ogrodzki / Stanisław Niwczyk (AP.Cieszyn) – Polski Fiat 126p/600.  6+1+0=7pkt.
3. Andrzej Iwaszkiewicz / Adam Przyborowski – Polski Fiat 126p/600.  4+0+0=4pkt.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl