Warning: Memcache::addserver() expects parameter 2 to be long, string given in /www/kwa-kwa.pl/strona/libraries/joomla/cache/storage/memcache.php on line 84
29 Rajd Wisły. 5 eliminacja. 19-21.09.1980r.
Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1980 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 29 Rajd Wisły. 5 eliminacja. 19-21.09.1980r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

29 Rajd Wisły. 5 eliminacja. 19-21.09.1980r.

29 Rajd Wisły - 1980r.

29 Rajd Wisły - 1980r.

Harmonogram.

OS1 Jaworzyna Łącki - Istrbna Beskidzka 12.00 km 19. 9. 16:28
OS2 Kubalonka - Wisła Czarne 3.00 km  16:56
OS3 Ustroń Jaszowiec X - Ustroń Zawodzie 4.00 km  17:26
OS4 Cisownica Las - Goleszów 5.00 km  17:47
OS5 Łączka - Kostkowice /szkoła/ 4.00 km  18:03
OS6 Dębowiec Podlesie - Ochaby Małe 4.00 km  18:37
OS7 Ochaby - Gołysz 4.00 km  18:43
OS8 Górki Wielkie - Jaworze Nałęże 4.00 km  19:32
OS9 Bielsko-Biała Wapienica - Bielsko-Biała Olszówka 4.00 km  19:55
OS10 Bielsko-Biała Straconka - Międzybrodzie 7.00 km  20:17
OS11 Kobiernice - Kozy-Gaje 7.00 km  20:35
OS12 Gołysz - Kiczyce 8.00 km  21:33
OS13 Górki Wielkie - Lipowiec 3.00 km  21:58
OS14 Ochaby Małe - Dębowiec Podlasie 4.00 km  22:44
OS15 Kostkowice /szkoła/ - Łączka 4.00 km  23:09
OS16 Goleszów - Cisownica-Las 5.00 km  23:28
OS17 Kiczyce - Gołysz 8.00 km  23:59
OS18 Kozy-Gaje - Kobiernice 7.00 km 20. 9. 00:53
OS19 Miedźna - Międzyrzecze 4.00 km  01:36
OS20 SW-1 Tychy - Tor Prób FSM 11.00 km  02:13
OS20 Międzyrzecze ?Gromadzka 28/ - Cielmice-Kaplica 12.00 km  01:46
OS21 Tychy-Wilkowyje - Wyry 4.00 km  02:44
OS22 Katowice-Ochojec - Kostuchna 3.00 km  02:59
OS23 Katowice-Muchowiec - Katowice-Muchowiec 6.00 km  03:25
OS23 SW-2 Tychy - Tor Prób FSM 11.00 km  04:30
OS24 Tychy-Wilkowyje - Wyry 4.00 km  04:55
OS25 Cielmice-Kaplica - Międzyrzecze 12.00 km  05:27
OS26 Międzyrzecze - Miedźna 4.00 km  05:47
OS27 Porąbka - Wielka Puszcza 5.00 km  06:31
OS28 Kocierz - Kocierz Moszczanicki 8.00 km  06:45
OS29 Międzybrodzie - Straconka 7.00 km  07:29
OS29 SG-1 Wisła Czarne - Kubalonka 3.00 km  08:42
OS30 Jaworzynka-Łącki - Istebna Beskidzka 12.00 km  08:55
OS30 SG-2 Ustroń Jaszowiec - Równica 5.00 km  05:59
OS31 Równica - Ustroń Jaszowiec 5.00 km  12:06
OS32 Ustroń Jaszowiec X - Zawodzie 4.00 km  12:10

Długość etapu 217.00 km

Lista startowa. (częściowa- alfabetyczna)

Andrzej Białowąs / Paweł Noakowski – Polonez 2000.
Marian Bublewicz / Marek Pawłowski – Opel Kadett GT/E.
Wiesław Cygan / Zdzisław Swaczyna – Polski Fiat 126p/650.
Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk – Zastava 1300.
Andrzej Koper / Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.
Mirosław Krachulec / Marek Kusiak – Polski Fiat 126p.
Nr.25. Lesław Orski / Stanisław Hałasa – Renault 5 Alpine.
Henryk Pinis / Adam Witek – Polski Fiat 126p/600.
Ryszard Plucha / Marek Oziębło – Polonez 1500.
Adam Polak / Roman Kabulski – Polonez 2000.
Andrzej Radecki / Ryszard Wilkaniec – Polski Fiat 125p/1500.
Lech Radkiewicz / Julian Obrocki – Fiat 128 Sport coupe 3p.
Marek Ryndak / Henryk Noga – Polski Fiat 126p/650.
Maciej Stawowiak / Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.
Janusz Szerla / Jerzy Stopa – Polski Fiat 126p/650.
Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – VW Golf GTi.
Stanisław Wyka / Jarosław Zacharski – Ford Escort RS 2000.

Lesław Orski i Stanisław Hałasa – Renault 5 Alpine.

Lesław Orski i Stanisław Hałasa – Renault 5 Alpine.

Rajd Wisły - 1980r

Klasyfikacja generalna.

1. Maciej Stawowiak / Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.  1h46’13,0
2. Andrzej Koper / Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.  1h51’43,9
3. Adam Polak / Roman Kabulski – Polonez 2000.  1h53’17,0
4. Andrzej Radecki / Ryszard Wilkaniec – Polski Fiat 125p/1500.  2h00’53,5
5. Andrzej Białowąs / Paweł Noakowski – Polonez 2000.  2h04’31,0
6. Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk – Zastava 1300.
7. Lech Radkiewicz / Julian Obrocki – Fiat 128 Sport coupe 3p.
8. Mirosław Krachulec / Marek Kusiak – Polski Fiat 126p.
9. Stanisław Wyka / Jarosław Zacharski – Ford Escort RS 2000.
10. Wiesław Cygan / Zdzisław Swaczyna – Polski Fiat 126p/650.     

Wystartowały 43 załogi, ukończyło 19.

Wyniki.

Klasa 126p/600.
1. Henryk Pinis / Adam Witek – Polski Fiat 126p/600.

Klasa 126p/650.
1. Marek Ryndak / Henryk Noga – Polski Fiat 126p/650.

Klasa 1-3, gr.2.
1. Mirosław Krachulec / Marek Kusiak – Polski Fiat 126p.
2. Wiesław Cygan / Zdzisław Swaczyna – Polski Fiat 126p/650.

Klasa 4-7, gr.2.
1. Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk – Zastava 1300.
2. Lech Radkiewicz / Julian Obrocki – Fiat 128 Sport coupe 3p.

Klasa 8, gr.1.
1. Ryszard Plucha / Marek Oziębło – Polonez 1500.

Klasa 8, gr.2.
1. Andrzej Koper / Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.
2. Andrzej Radecki / Ryszard Wilkaniec – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa 9-15, gr.2.
1. Maciej Stawowiak / Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.
2. Adam Polak / Roman Kabulski – Polonez 2000.
3. Andrzej Białowąs / Paweł Noakowski – Polonez 2000.
4. Stanisław Wyka / Jarosław Zacharski – Ford Escort RS 2000.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl