Warning: Memcache::addserver() expects parameter 2 to be long, string given in /www/kwa-kwa.pl/strona/libraries/joomla/cache/storage/memcache.php on line 84
9 Rajd Elmot. 1 eliminacja. 28-29.03.1980r.
Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1980 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 9 Rajd Elmot. 1 eliminacja. 28-29.03.1980r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

9 Rajd Elmot. 1 eliminacja. 28-29.03.1980r.

9 Rajd Elmot 1980r

9 Rajd Elmot - 1980r

9 Rajd Elmot - 1980r

9 Rajd Elmot - 1980r

9 Rajd Elmot - 1980r

9 Rajd Elmot - 1980r

9 Rajd Elmot - 1980r

9 Rajd Elmot - 1980r

9 Rajd Elmot - 1980r

9 Rajd Elmot - 1980r

9 Rajd Elmot - 1980r

9 Rajd Elmot - 1980r

9 Rajd Elmot - 1980r

9 Rajd Elmot - 1980r

9 Rajd Elmot - 1980r

9 Rajd Elmot - 1980r

9 Rajd Elmot - 1980r

9 Rajd Elmot - 1980r

9 Rajd Elmot - 1980r

9 Rajd Elmot - 1980r

9 Rajd Elmot - 1980r

9 Rajd Elmot - 1980r

9 Rajd Elmot - 1980r

9 Rajd Elmot - 1980r

9 Rajd Elmot - 1980r

9 Rajd Elmot - 1980r

9 Rajd Elmot - 1980r

Lista startowa (częściowa).

Klasa 9-15, gr.2.
Nr.2. Maciej Stawowiak / Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.
Nr.5. Marian Bublewicz / Wiesław Grabarczyk – Opel Kadett GT/E.
Nr.12. Jeremi Doria Dernałowicz / Marek Pawłowski – Opel Kadett GT/E.

Klasa 8, gr.2.
Nr.3. Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz – Łada 21011.
Nr.6. Andrzej Koper / Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.
Nr.9. Andrzej Radecki / Janusz Książkiewicz – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.17. Wiktor Polak / Marcin Osiowski – Renault 5 Alpine.
Nr.36. Andrzej Bachowski / Jerzy Michalczewski – Łada 21011.

Klasa 8, gr.1.
Nr.8. Jerzy Kobyliński / Janusz Siniarski – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.14. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – VW Golf GTi.
Nr.20. Tadeusz Buksowicz / Roman Kabulski – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.52. Krzysztof Biegesz / Jerzy Zimoń – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.53. Jan Koniecki / Janusz Ciupa – Łada 1500 S.
Nr.55. Marek Gąsecki / Ryszard Zygmunt – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.63. Marek Karczewski / Krzysztof Szymczak – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa 4-7, gr.2.
Nr.13. Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk – Zastava 1100p.
Nr.29. Janusz Wojtyna / Zbigniew Kempiński – VW Polo GT.
Nr.61. Lech Radkiewicz / Julian Obrocki – Fiat 128 Sport coupe 3p.
Nr.62. Stefan Saliński / Ryszard Krawczyk – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.68. Bogdan Grabowski / Konstanty Kawardzis – Zastava 1100p.

Klasa 1-3, gr.2.
Nr.41. Władysław Cierliński – Polski Fiat 126p.
Nr.43. Mirosław Krachulec / Marek Kusiak – Polski Fiat 126p.
Nr.46. Krzysztof Kilka / Stanisław Kilka – Polski Fiat 126p/650.
Nr.47. Andrzej Szyjkowski / Kazimierz Krawczyk – Polski Fiat 126p/650.
Nr.89. Jerzy Wierzbołowski / Krzysztof Barbich – Polski Fiat 126p/600.
Nr. 129. Wojciech Jodłowski / Władysław Boguszewski – Polski Fiat 126p.

Klasa 126/650, gr.1.
Nr.75. Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p/650.
Nr.79. Marek Ryndak / Henryk Noga – Polski Fiat 126p/650.
Nr.81. Tomasz Kinkiel / Krzysztof Gęborys – Polski Fiat 126p/650.
Nr.84. Piotr Białobłocki / Tomasz Porowski – Polski Fiat 26p/650.
Nr.95. Stanisław Skrzynecki / Michał Łazutka – Polski Fiat 126p/650.

Klasa 126/600, gr.1.
Nr.80. Piotr Śnieg / Tomasz Śnieg – Polski Fiat 126p/600.
Nr.90. Tadeusz Bogusz / Andrzej Iwaszkiewicz – Polski Fiat 126p/600.
Nr.91. Henryk Pinis / Adam Witek – Polski Fiat 126p/600.

Henryk Pinis i Adam Witek – Polski Fiat 126p/600.

Henryk Pinis i Adam Witek – Polski Fiat 126p/600.

9 Rajd Elmot - 1980r

Punkt startowy do rajdu.

Bogdan Wozowicz i Witold Wozowicz – Łada 21011.

Bogdan Wozowicz i Witold Wozowicz – Łada 21011.

Wiktor Polak i Marcin Osiowski – Renault 5 Alpine.

Wiktor Polak i Marcin Osiowski – Renault 5 Alpine.

Władysław Cierliński – Polski Fiat 126p.

Władysław Cierliński – Polski Fiat 126p.

Mirosław Krachulec i Marek Kusiak – Polski Fiat 126p.

Mirosław Krachulec i Marek Kusiak – Polski Fiat 126p.

Andrzej Szyjkowski i Kazimierz Krawczyk – Polski Fiat 126p/650.

Andrzej Szyjkowski i Kazimierz Krawczyk – Polski Fiat 126p/650.

Bogdan i Witold Wozowicz.

Zwycięzcy rajdu: Bogdan i Witold Wozowicz.

9 Rajd Elmot - 1980r

9 Rajd Elmot - 1980r

9 Rajd Elmot - 1980r

9 Rajd Elmot - 1980r

9 Rajd Elmot - 1980r

9 Rajd Elmot - 1980r

(Anegdoty z oesów)

9 Rajd Elmot - 1980r

9 Rajd Elmot - 1980r

9 Rajd Elmot - 1980r

9 Rajd Elmot - 1980r

9 Rajd Elmot - 1980r

9 Rajd Elmot - 1980r

9 Rajd Elmot - 1980r

Klasyfikacja generalna.

1. Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz – Łada 21011.  1h50’30”
2. Maciej Stawowiak / Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.  1h50’41”
3. Andrzej Koper / Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine. 1h56’01”
4. Marek Karczewski / Krzysztof Szymczak – Polski Fiat 125p/1500.  1h57’45”
5. Jeremi Doria Dernałowicz / Marek Pawłowski – Opel Kadett GT/E.  1h58’34”
6. Andrzej Radecki / Janusz Książkiewicz – Polski Fiat 125p/1500.  2h01’23”
7. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – VW Golf GTi.  2h01’41”
8. Andrzej Bachowski / Jerzy Michalczewski – Łada 21011.  2h06’27”
9. Jerzy Kobyliński / Janusz Siniarski – Polski Fiat 125p/1500.  2h09’55”
10. Tadeusz Buksowicz / Roman Kabulski – Polski Fiat 125p/1500.  2h12’28”
11. Jan Koniecki / Janusz Ciupa – Łada 1500 S.  2h13’37”
12. Lech Radkiewicz / Julian Obrocki – Fiat 128 Sport coupe 3p.  2h17’35”
13. Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk – Zastava 1100p.  2h17’44”
14. Stefan Saliński / Ryszard Krawczyk – Polski Fiat 125p/1300.  2h17’59”
15. Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p/650.  2h18’40”
16. Bogdan Grabowski / Konstanty Kawardzis – Zastava 1100p.  2h20’36”
17. Janusz Wojtyna / Zbigniew Kempiński – VW Polo GT.  2h26’19”
18. Henryk Pinis / Adam Witek – Polski Fiat 126p/600.  2h29’16”
19. Piotr Białobłocki / Tomasz Porowski – Polski Fiat 26p/650.  2h32’13”
20. Andrzej Szyjkowski / Kazimierz Krawczyk – Polski Fiat 126p/650.  2h33’33”
21. Marek Ryndak / Henryk Noga – Polski Fiat 126p/650.  2h34’45”
22. Wiktor Polak / Marcin Osiowski – Renault 5 Alpine.  2h35’13”
23. Tomasz Kinkiel / Krzysztof Gęborys – Polski Fiat 126p/650.  2h37’17”
24. Piotr Śnieg / Tomasz Śnieg – Polski Fiat 126p/600.  2h40’43”
25. Krzysztof Biegesz / Jerzy Zimoń – Polski Fiat 125p/1500.  2h49’04”
26. Marek Gąsecki / Ryszard Zygmunt – Polski Fiat 125p/1500.  2h50’25”
27. Stanisław Skrzynecki / Michał Łazutka – Polski Fiat 126p/650.  2h51’06”
28. Wojciech Jodłowski / Władysław Boguszewski – Polski Fiat 126p.  2h54’45”
29. Tadeusz Bogusz / Andrzej Iwaszkiewicz – Polski Fiat 126p/600.  3h07’56”
30. Krzysztof Kilka / Stanisław Kilka – Polski Fiat 126p/650.  3h09’16”
31. Jerzy Wierzbołowski / Krzysztof Barbich – Polski Fiat 126p/600.  3h11’00”

Wystartowało 51 załóg, ukończyło 32.

Wyniki.

Klasa 126p/600.
1. Henryk Pinis / Adam Witek – Polski Fiat 126p/600.
2. Piotr Śnieg / Tomasz Śnieg – Polski Fiat 126p/600.
3. Tadeusz Bogusz / Andrzej Iwaszkiewicz – Polski Fiat 126p/600.

Klasa 126p/650.
1. Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p/650.
2. Piotr Białobłocki / Tomasz Porowski – Polski Fiat 26p/650.
3. Marek Ryndak / Henryk Noga – Polski Fiat 126p/650.
4. Tomasz Kinkiel / Krzysztof Gęborys – Polski Fiat 126p/650.
5. Stanisław Skrzynecki / Michał Łazutka – Polski Fiat 126p/650.

Klasa 1-3, gr.2.
1. Andrzej Szyjkowski / Kazimierz Krawczyk – Polski Fiat 126p/650.
2. Wojciech Jodłowski / Władysław Boguszewski – Polski Fiat 126p.
3. Krzysztof Kilka / Stanisław Kilka – Polski Fiat 126p/650.
4. Jerzy Wierzbołowski / Krzysztof Barbich – Polski Fiat 126p/600.

Klasa 4-7, gr.2.
1. Lech Radkiewicz / Julian Obrocki – Fiat 128 Sport coupe 3p.
2. Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk – Zastava 1100p.
3. Stefan Saliński / Ryszard Krawczyk – Polski Fiat 125p/1300.
4. Bogdan Grabowski / Konstanty Kawardzis – Zastava 1100p.
5. Janusz Wojtyna / Zbigniew Kempiński – VW Polo GT.

Klasa 8, gr.1.
1. Marek Karczewski / Krzysztof Szymczak – Polski Fiat 125p/1500.
2. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – VW Golf GTi.
3. Jerzy Kobyliński / Janusz Siniarski – Polski Fiat 125p/1500.
4. Tadeusz Buksowicz / Roman Kabulski – Polski Fiat 125p/1500.
5. Jan Koniecki / Janusz Ciupa – Łada 1500 S.
6. Krzysztof Biegesz / Jerzy Zimoń – Polski Fiat 125p/1500.
7. Marek Gąsecki / Ryszard Zygmunt – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa 8, gr.2.
1. Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz – Łada 21011.
2. Andrzej Koper / Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.
3. Andrzej Radecki / Janusz Książkiewicz – Polski Fiat 125p/1500.
4. Andrzej Bachowski / Jerzy Michalczewski – Łada 21011.
5. Wiktor Polak / Marcin Osiowski – Renault 5 Alpine.

Klasa 9-15, gr.2.
1. Maciej Stawowiak / Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.
2. Jeremi Doria Dernałowicz / Marek Pawłowski – Opel Kadett GT/E.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl