Warning: Memcache::addserver() expects parameter 2 to be long, string given in /www/kwa-kwa.pl/strona/libraries/joomla/cache/storage/memcache.php on line 84
25 Rajd Wisły. 4 eliminacja. 12-14.09.1975r.
Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1975 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 25 Rajd Wisły. 4 eliminacja. 12-14.09.1975r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

25 Rajd Wisły. 4 eliminacja. 12-14.09.1975r.

25 Rajd Wisły - 1975r

25 Rajd Wisły - 1975r

Lista startowa

Klasa 1-2, grupa 1.
Nr.1. Mieczysław Kleczek / Tadeusz Wąsik (AP.Śląski) – Trabant 601.
Nr.2. Kazimierz Kolinka / Wincenty Zbierkowski (AP.Łódź) – Trabant 601.
Nr.3. Witold Kołder / Tomasz Stawowczyk (AP.Kraków) – Trabant 601.
Nr.4. Jerzy Mazur / Andrzej Kukurudza (AP.Dolnośląski) – Trabant 601.
Nr.5. Zbigniew Baranowski / Bogumił Baranowski (AP.Śląski) – Trabant 601.
Nr.6. Jerzy Moląg / Gabriel Misiak (AP. Krakowski) – Polski Fiat 126p.
Nr.7. Andrzej Przewłocki / Marian Wloka (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p.
Nr.8. Jarosław Frankowicz / Marek Frankowicz (AP.Morski) – Polski Fiat 126p.
Nr.9. Aleksander Roch / Jan Roch (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p.
Nr.10. Andrzej Grzegorzek / Jerzy Komraus (AP.Śląski) – Trabant 601.
Nr.11. Marek Ryndak / Otto Tereszczak („Stomil” Dębica) – Polski Fiat 126p.

Klasa 1-2, grupa 2.
Nr.14. Zenon Chęciński / Zdzisław Choroński (AP.Wielkopolski) – Trabant 601
Nr.15. Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski („Stomil” Olsztyn) – Trabant 601.
Nr.16. Wiesław Cygan / Tomasz Jordan (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p.
Nr.17. Andrzej Lubiak / Leszek Konopacki (AP.Morski) – Trabant 601.

Klasa 3-4, grupa 2.
Nr.19. Andrzej Pudo / Piotr Śnieg (AP.Śląski) – Syrena 105.
Nr.20. Maciej Halczyński / Andrzej Feliks (AP.Kraków) – Zastawa 750.
Nr.21. Jan Wodnicki / Zbigniew Baran (AP.Kraków) – Syrena 104.
Nr.22. Marek Oryński / Krzysztof Białka (AP.Kraków) – Syrena 105.
Nr.23. Jerzy Udziela / Janusz Kasina (AP.Kraków) – Syrena 105.

Klasa 5-6, grupa 1.
Nr.25. Andrzej Świder / Stanisław Krystkiewicz (AP.Śląski) – Polski Fiat 127p.
Nr.26. Zbigniew Bieniewski / Maciej Furmankiewicz (AP.Warszawa) – Fiat 128 Sport SL.
Nr.27. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs (AP.Śląski) – Polski Fiat 127p.

Klasa 5-6, grupa 2.
Nr.29. Janusz Litwicki / Andrzej Pasiński (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 127p.
Nr.30. Ryszard Adamek / Andrzej Brzeziński (AP.Kraków) – Polski Fiat 127p.
Nr.31. Stefan Saliński / Henryk Krakowczyk (AP.Dolnośląski) – Wartburg 353.
Nr.33. Krzysztof Wąsik / Henryk Wiatr (AP.Śląski) – Fiat 127.
Nr.34. Ryszard Bilewicz / Tadeusz Bogusz (AP.Dolnośląski) – Wartburg 353.

Klasa 7, grupa 1.
Nr.36. Krzysztof Czarnecki / Wiktor Polak (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.38. Grzegorz Lewandowski / Tomasz Śledziński (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.39. Krzysztof Różewski / Andrzej Zembrzuski (AP.Wielkopolski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.40. Roman Pulchny / Janusz Wysoczyński (AP.Kraków) – Fiat 124.
Nr.41. Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.42. Jerzy Landsberg / Marek Muszyński (AP.Warszawa) – Renault R5 LS.

Klasa 7, grupa 2.
Nr.37. Janusz Dąbrowski / Zenon Keller (AP.Śląski) – Fiat 128 Sport SL.
Nr.43. Zdzisław Szafrański / Krystian Bielowski (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.44. Henryk Podsiedlik / Jerzy Starnawski (AP.Morski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.45. Marian Bublewicz / Henryk Mieczaniec („Stomil” Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.46. Janusz Głąbiński / Jerzy Mentel (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.47. Andrzej Orłowski / Bogumił Targosz (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.50. Bogdan Wozowicz / Tomasz Sochacki („Stomil” Dębica) – Polski Fiat 125p/1300.

Klasa 8, grupa 1.
Nr.49. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.52. Jerzy Kobyliński / Ryszard Ryzel (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.54. Witold Waszkiewicz / Elżbieta Waszkiewicz (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.55. Włodzimierz Groblewski / Kazimierz Roćko („Stomil” Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.57. Janusz Gładysz / Jerzy Madziarski („Stomil” Dębica) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.60. Włodzimierz Markowski / Wiesław Grabarczyk („Stomil” Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.65. Jeremi Doria Dernałowicz / Karol Łosiak (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa 8, grupa 2.
Nr.53. Krystyna Pyrkosz / Elżbieta Tereszczak („Stomil” Dębica) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.56. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski („Stomil” Olsztyn) – Renault 12 Gordini.
Nr.59. Tadeusz Dębowski / Krzysztof Szaykowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.61. Dominik Mydlarski / Ryszard Bisanz (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/MC.
Nr.62. Jerzy Dobrzański / Antoni Ryniak („Stomil” Dębica) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.64. Janusz Książkiewicz / Józef Ważny („Stomil” Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.67. Andrzej Włoch / Wiesław Nicieja (AP.Kraków) – Fiat 124.
Nr.68. Ryszard Plucha / Ryszard Falkowski (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa 9-13, grupa 1.
Nr.69. Andrzej Bielewicz / Tadeusz Hoppe (AP.Warszawa) – BMW 2002 Tii.
Nr.70. Krzysztof Komornicki / Maciej Wisławski (AP.Warszawa) – Opel Ascona.
Nr.71. Andrzej Niewiadomski / Jacek Jurzak (AP.Śląski) – BMW 2002 Tii.
Nr.74. Włodzimierz Dominowski / Tomasz Huziel (AP.Warszawa) – BMW 2002 Turbo.

Klasa 9-13, grupa 2.
Nr.75. Lelio Lattari / Marek Szramowski (AP.Warszawa) – Alfa Romeo 2000 GTV.

Klasa 9-13, grupa 3-4.
Nr.73. Andrzej Jaroszewicz / Ryszard Żyszkowski (OBR-FSO) – Fiat Abarth 124.

Klasa 9-13, grupa 5.
Nr.77. Bogusław Grum / Andrzej Postawka (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.78. Stanisław Turczuk / Tadeusz Turczuk (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/MC.
Nr.80. Andrzej Mielcarek / Paweł Tomaszewski (AP.Wielkopolski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.81. Tadeusz Fuglewicz / Waldemar Machnik (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault R5 LS.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault R5 LS.

Andrzej Pudo i Piotr Śnieg – Syrena 105, Marek Ryndak i Otto Tereszczak – Polski Fiat 126p, Włodzimierz Markowski i Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p/1500, Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Nr.19. Andrzej Pudo i Piotr Śnieg – Syrena 105, nr.11. Marek Ryndak i Otto Tereszczak – Polski Fiat 126p, nr.60. Włodzimierz Markowski i Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p/1500, nr.56. Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

25 Rajd Wisły - 1975r

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124, Jerzy Kobyliński i Ryszard Ryzel – Polski Fiat 125p/1500.

Nr.73. Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124, nr.52. Jerzy Kobyliński i Ryszard Ryzel – Polski Fiat 125p/1500.

25 Rajd Wisły - 1975r

(Pędzą samochody, mijają lata)

25 Rajd Wisły - 1975r

25 Rajd Wisły - 1975r

25 Rajd Wisły - 1975r

25 Rajd Wisły - 1975r

25 Rajd Wisły - 1975r

(Pędzą samochody, mijają lata)

25 Rajd Wisły - 1975r

Klasyfikacja generalna.

1. Andrzej Jaroszewicz / Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124. 2579,80
2. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini. 2637,20
3. Lelio Lattari / Marek Szramowski – Alfa Romeo 2000 GTV. 2911,00
4. Tadeusz Dębowski / Krzysztof Szaykowski – Polski Fiat 125p. 2928,20
5. Jerzy Landsberg / Marek Muszyński – Renault 5. 2945,40
6. Janusz Książkiewicz / Józef Ważny – Polski Fiat 125p. 2959,40
7. Jerzy Dobrzański / Antoni Ryniak – Polski Fiat 125p. 3011,80
8. Dominik Mydlarski / Ryszard Bisanz – Polski Fiat 125p/MC. 3036,40
9. Ryszard Plucha / Ryszard Falkowski – Polski Fiat 125p. 3050,80
10.Jeremi Doria Dernałowicz / Karol Łosiak – Polski Fiat 125p. 3092,20
11.Marian Bublewicz / Henryk Mieczaniec – Polski Fiat 125p. 3098,40
12.Jerzy Kobyliński / Ryszard Ryzel – Polski Fiat 125p. 3112,80
13.Janusz Dąbrowski / Zenon Keller – Fiat 128 Sport SL. 3136,40
14.Włodzimierz Groblewski / Kazimierz Roćko – Polski Fiat 125p. 3136,60
15.Włodzimierz Markowski / Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p. 3150,40
16.Andrzej Mielcarek / Paweł Tomaszewski – Polski Fiat 125p. 3172,70
17.Andrzej Świder / Stanisław Krystkiewicz – Polski Fiat 127p. 3193,80
18.Andrzej Bielewicz / Tadeusz Hoppe – BMW 2002 Tii. 3199,80
19.Zbigniew Bieniewski / Maciej Furmankiewicz – Fiat 128 Sport SL. 3231,00
20.Tadeusz Fuglewicz / Waldemar Machnik – Polski Fiat 125p. 3231,50
21.Bogdan Wozowicz / Tomasz Sochacki – Polski Fiat 125p. 3232,80
22.Henryk Podsiedlik / Jerzy Starnawski – Polski Fiat 125p. 3257,80
23.Krystyna Pyrkosz / Elżbieta Tereszczak – Polski Fiat 125p. 3291,70
24.Zdzisław Szafrański / Krystian Bielowski – Polski Fiat 125p. 3293,00
25.Henryk Krakowczyk / Stefan Saliński – Wartburg 353. 3310,60
26.Andrzej Niewiadomski / Jacek Jurzak – BMW 2002 Tii. 3325,60
27.Andrzej Orłowski / Bogumił Targosz – Polski Fiat 125p. 3385,40
28.Janusz Głąbiński / Jerzy Mentel – Polski Fiat 125p. 3411,00
29.Krzysztof Wąsik / Henryk Wiatr – Fiat 127. 3428,80
30.Witold Waszkiewicz / Elżbieta Waszkiewicz – Polski Fiat 125p. 3433,20
31.Krzysztof Czarnecki / Wiktor Polak – Polski Fiat 125p. 3456,60
32.Janusz Gładysz / Jerzy Madziarski – Polski Fiat 125p. 3460,40
33.Ryszard Adamek / Andrzej Brzeziński – Polski Fiat 127p. 3479,20
34.Marek Oryński / Krzysztof Białka – Syrena 105. 3535,20
35.Roman Pulchny / Janusz Wysoczyński – Fiat 124. 3553,20
36.Andrzej Lubiak / Leszek Konopacki – Trabant 601. 3561,00
37.Maciej Halczyński / Andrzej Feliks – Zastawa 750. 3585,60
38.Mieczysław Kleczek / Tadeusz Wąsik – Trabant 601. 3702,26
39.Zbigniew Baranowski / Bogumił Baranowski – Trabant 601. 3863,00
40.Witold Kołder / Tomasz Stawowczyk – Trabant 601. 3953,60
41.Andrzej Przewłocki / Marian Wloka – Polski Fiat 126p. 3904,20
42.Marek Ryndak / Otto Tereszczak – Polski Fiat 126p. 3971,80
43.Andrzej Pudo / Piotr Śnieg – Syrena 105. 4022,20
44.Jerzy Mazur / Andrzej Kukurudza – Trabant 601. 4075,80
45.Wiesław Cygan / Tomasz Jordan – Polski Fiat 126p. 4194,40
46.Kazimierz Kolinka / Wincenty Zbierkowski – Trabant 601. 4931,00
47.Aleksander Roch / Jan Roch – Polski Fiat 126p. 5249,20
48.Jerzy Udziela / Janusz Kasina – Syrena 105. 6026,00


Wystartowały 62 załogi, ukończyło 48.

Wyniki.

Klasa 1-2, grupa I.
1. Mieczysław Kleczek / Tadeusz Wąsik – Trabant 601.
2. Zbigniew Baranowski / Bogumił Baranowski – Trabant 601.
3. Witold Kołder / Tomasz Stawowczyk – Trabant 601.
4. Andrzej Przewłocki / Marian Wloka – Polski Fiat 126p.
5. Marek Ryndak / Otto Tereszczak – Polski Fiat 126p.
6. Jerzy Mazur / Andrzej Kukurudza – Trabant 601.
7. Kazimierz Kolinka / Wincenty Zbierkowski – Trabant 601.
8. Aleksander Roch / Jan Roch – Polski Fiat 126p.

Klasa 1-2, grupa II.
1. Andrzej Lubiak / Leszek Konopacki – Trabant 601.
2. Wiesław Cygan / Tomasz Jordan – Polski Fiat 126p.

Klasa 3-4, grupa II.
1. Marek Oryński / Krzysztof Białka – Syrena 105.
2. Maciej Halczyński / Andrzej Feliks – Zastawa 750.
3. Andrzej Pudo / Piotr Śnieg – Syrena 105.
4. Jerzy Udziela / Janusz Kasina – Syrena 105.           

Klasa 5-6, grupa I.
1. Andrzej Świder / Stanisław Krystkiewicz – Polski Fiat 127p.
2. Zbigniew Bieniewski / Maciej Furmankiewicz – Fiat 128 Sport SL.

Klasa 5-6, grupa II.
1. Henryk Krakowczyk / Stefan Saliński – Wartburg 353.
2. Krzysztof Wąsik / Henryk Wiatr – Fiat 127.
3. Ryszard Adamek / Andrzej Brzeziński – Polski Fiat 127p.        

Klasa 7, grupa I.
1. Jerzy Landsberg / Marek Muszyński – Renault 5.
2. Krzysztof Czarnecki / Wiktor Polak – Polski Fiat 125p/1300.
3. Roman Pulchny / Janusz Wysoczyński – Fiat 124.

Klasa 7, grupa II.
1. Marian Bublewicz / Henryk Mieczaniec – Polski Fiat 125p.
2. Janusz Dąbrowski / Zenon Keller – Fiat 128 Sport SL.
3. Bogdan Wozowicz / Tomasz Sochacki – Polski Fiat 125p.
4. Henryk Podsiedlik / Jerzy Starnawski – Polski Fiat 125p.
5. Zdzisław Szafrański / Krystian Bielowski – Polski Fiat 125p.
6. Andrzej Orłowski / Bogumił Targosz – Polski Fiat 125p.
7. Janusz Głąbiński / Jerzy Mentel – Polski Fiat 125p.        

Klasa 8, grupa I.
1. Jeremi Doria Dernałowicz / Karol Łosiak – Polski Fiat 125p.
2. Jerzy Kobyliński / Ryszard Ryzel – Polski Fiat 125p.
3. Włodzimierz Groblewski / Kazimierz Roćko – Polski Fiat 125p.
4. Włodzimierz Markowski / Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p.
5. Witold Waszkiewicz / Elżbieta Waszkiewicz – Polski Fiat 125p.
6. Janusz Gładysz / Jerzy Madziarski – Polski Fiat 125p.

Klasa 8, grupa II.
1. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.
2. Tadeusz Dębowski / Krzysztof Szaykowski – Polski Fiat 125p.
3. Janusz Książkiewicz / Józef Ważny – Polski Fiat 125p.
4. Jerzy Dobrzański / Antoni Ryniak – Polski Fiat 125p.
5. Dominik Mydlarski / Ryszard Bisanz – Polski Fiat 125p/MC.
6. Ryszard Plucha / Ryszard Falkowski – Polski Fiat 125p.
7. Krystyna Pyrkosz / Elżbieta Tereszczak – Polski Fiat 125p.

Klasa 9-13, grupa I.

1. Andrzej Bielewicz / Tadeusz Hoppe – BMW 2002 Tii.
2. Andrzej Niewiadomski / Jacek Jurzak – BMW 2002 Tii.

Klasa 9-13, grupa II.
1. Lelio Lattari / Marek Szramowski – Alfa Romeo 2000 GTV.

Klasa 9-13, grupa III-IV.

1. Andrzej Jaroszewicz / Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Grupa V.
1. Andrzej Mielcarek / Paweł Tomaszewski – Polski Fiat 125p.
2. Tadeusz Fuglewicz / Waldemar Machnik – Polski Fiat 125p.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl