Warning: Memcache::addserver() expects parameter 2 to be long, string given in /www/kwa-kwa.pl/strona/libraries/joomla/cache/storage/memcache.php on line 84
24 Rajd Wisły. 4 eliminacja. 20-21.09.1974r.
Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1974 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 24 Rajd Wisły. 4 eliminacja. 20-21.09.1974r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

24 Rajd Wisły. 4 eliminacja. 20-21.09.1974r.

Rajd Wisły 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Dystans: 881 km, w tym 14 odcinków specjalnych i 3 próby szybkości górskiej (1 z nich została odwołana).
Pogoda: deszcz, mgła.

Rajd Wisły 1974r

Lista zgłoszeń (częściowa, alfabetycznie)

Franciszek Aromiński / Andrzej Komorowski (AP.Warszawski) – Polski Fiat 125p/1300.
Jerzy Bachtin (AP.Warszawski) / Małgorzata Kujawińska (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
Zbigniew Baran / Jan Wodnicki (AP.Kraków) – Syrena 104.
Zbigniew Baranowski / Bogumił Baranowski (AP.Śląski) – Trabant 601.
Krystian Bielowski / Jerzy Kordas (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Zbigniew Bieniewski /  ? (AP.Warszawski) - Trabant 601.
Zygmunt Chełstowski /  ? (AP.Wielkopolski) - Volvo 144S.
Tomasz Ciecierzyński / Piotr Mystkowski (AP.Warszawski) – Polski Fiat 125p/1500.
Tadeusz Dębowski / Grzegorz Lewandowski (AP.Warszawski) – Polski Fiat 125p/1500.
Jeremi Doria Dernałowicz /  ?  (AP.Warszawski) – Polski Fiat 125p/1500.
Zbigniew Eysmont / Marek Pawłowski (AP.Warszawski) – Polski Fiat 127p.
Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek (AP.Katowice) – Polski Fiat 125p/1300.
Andrzej Grzegorzek / Damian Jona (AP.Śląski) – Trabant 601.
Jerzy Janczak / Jerzy Baran (AP.Śląski) – Syrena 104.
Andrzej Jaroszewicz / Janusz Wojtyna (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/1800 Akropolis.
Marek Karczewski / Paweł Żaboklicki (AP.Warszawski) – Polski Fiat 125p/1500.
Jerzy Kobyliński / Daniel Frenkler (AP.Warszawski) – Polski Fiat 125p/1500.
Krzysztof Komornicki /  ?  - Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
Błażej Krupa / Jerzy Landsberg (Stomil Olsztyn) – Renault 12 Gordini.
Lelio Lattari / Marek Szramowski (AP.Warszawski) – Alfa Romeo 2000 GTV.
Andrzej Lubiak / Marek Szczepaniak (AP.Morski) – Trabant 601.
Karol Łosiak / Jeremi Doria Dernałowicz (AP.Warszawski) – Polski Fiat 125p/1500.
Henryk Mandera / Jerzy Sobczyk (AP.Śląski) – Wartburg 353.
Adam Masłowiec / Krzysztof Piotrowski (AP.Śląski) – Syrena 105.
Andrzej Nowicki / Ryszard Luciński (AP.Warszawski) – Trabant 601.
Alojzy Orawiec / ? (AP.Śląski) - Trabant 601.
Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski (AMK Stomil) – Trabant 601.
Marek Rompel / Andrzej Witkowicz (AP.Kraków) – Wartburg 353,
Marek Ryndak /  ? (AP.Stomil Dębica) - Syrena 104.
Marek Sikora /  ? (AP.Kielce) - Polski Fiat 126p.
Albin Śliski / Krzysztof Szaykowski (AP.Warszawski) – Polski Fiat 125p/1300.
Andrzej Świder / ? (AP.Śląski) - Polski Fiat 127p.
Henryk Ziemski / Wiesław Grabarczyk (AMK Stomil Olsztyn) – BMW 2002 Ti.

Rajd Wisły 1974r

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Rajd Wisły 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły 1974r

Rajd Wisły 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły 1974r

(Rajdowiec 14 / 00)

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Rajd Wisły 1974r

Rajd Wisły - 1974r

Klasyfikacja generalna.

1. Błażej Krupa / Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.
2. Andrzej Jaroszewicz / Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/Akropolis.
3. Lelio Lattari / Marek Szramowski – Alfa Romeo 2000 GTV.
4. Jerzy Bachtin / Małgorzata Kujawińska – Polski Fiat 125 P /  1600.
5. Henryk Mandera / Jerzy Sobczyk – Wartburg 353.
6. Tomasz Ciecierzyński / Pior Mystkowski – Polski Fiat 125p/1500.
…10.Jerzy Kobyliński / Daniel Frenkler – Polski Fiat 125p/1500.
11.Marek Karczewski / Paweł Żaboklicki – Polski Fiat 125p/1500.
12.Jeremi Doria Dernałowicz / Karol Łosiak – Polski Fiat 125p/1500.
…14.Tadeusz Dębowski / Grzegorz Lewandowski – Polski Fiat 125p/1500.
15.Albin Śliski / Krzysztof Szaykowski – Polski Fiat 125p/1300.
…19.Franciszek Aromiński / Andrzej Komorowski – Polski Fiat 125p/1300.
…22.Zbigniew Eysmont / Marek Pawłowski – Polski Fiat 127p.
Wystartowało 51 załóg, ukończyło 44.

Wyniki.

Klasa 1-2, grupa 1.
1. Zbigniew Baranowski / Bogumił Baranowski – Trabant 601.
2. Andrzej Grzegorzek / Damian Jona – Trabant 601.
3. Alojzy Orawiec / ?  - Trabant 601.
4. Andrzej Nowicki / Ryszard Luciński – Trabant 601.
5.
6. Marek Sikora /  ?  - Polski Fiat 126p.

Klasa 1-2, grupa 2.
1. Andrzej Lubiak / Marek Szczepaniak – Trabant 601.
2. Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski – Trabant 601,
3.
4. Zbigniew Bieniewski /  ?  - Trabant 601.

Klasa 3-4, grupa 1 i 2.
1. Adam Masłowiec / Krzysztof Piotrowski – Syrena 105.
2. Jerzy Janczak / Jerzy Baran – Syrena 104.
3. Zbigniew Baran / Jan Wodnicki – Syrena 104.
4. Marek Ryndak /  ?  - Syrena 104.

Klasa 5-6, grupa 1.
1. Andrzej Świder / ?  - Polski Fiat 127p.
2.
3.
4.
5. Marek Rompel / Andrzej Witkowicz – Wartburg 353,
6. Zbigniew Eysmont / Marek Pawłowski – Polski Fiat 127p.

Klasa 5-6, gr.2.
1.Henryk Mandera / Jerzy Sobczyk – Wartburg 353.

Klasa 7, grupa 1.
1. Krystian Bielowski / Jerzy Kordas – Polski Fiat 125p/1300.
2. Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek – Polski Fiat 125p/1300.
3. Franciszek Aromiński / Andrzej Komorowski – Polski Fiat 125p/1300.

Klasa 8, grupa 1.
1. Tomasz Ciecierzyński / Piotr Mystkowski – Polski Fiat 125p/1500.
2. Jerzy Kobyliński / Daniel Frenkler – Polski Fiat 125p/1500.
3. Marek Karczewski / Paweł Żaboklicki – Polski Fiat 125p/1500.
4. Karol Łosiak / Jeremi Doria Dernałowicz – Polski Fiat 125p/1500.
5. Tadeusz Dębowski / Grzegorz Lewandowski – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa 7-8, grupa 2.
1.Błażej Krupa / Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.
2.Jerzy Bachtin / Małgorzata Kujawińska – Polski Fiat 125p.
3.Albin Śliski / Krzysztof Szaykowski – Polski Fiat 125p/1300.

Klasa 9-13, grupa 1.
1. Lelio Lattari / Marek Szramowski – Alfa Romeo 2000 GTV.
2. Zygmunt Chełstowski /  ?  - Volvo 144S.
3. Henryk Ziemski / Wiesław Grabarczyk – BMW 2002 Ti.

Zespołowo.
1.Automobilklub Śląski.
2.Automobilklub Warszawski.
3.Stomil Olsztyn.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl