Warning: Memcache::addserver() expects parameter 2 to be long, string given in /www/kwa-kwa.pl/strona/libraries/joomla/cache/storage/memcache.php on line 84
7 Rajd Kormoran. 1 eliminacja. 26-28.04.1974r.
Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1974 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 7 Rajd Kormoran. 1 eliminacja. 26-28.04.1974r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

7 Rajd Kormoran. 1 eliminacja. 26-28.04.1974r.

Rajd Kormoran 1974r

Rajd Kormoran - 1974r

Baza rajdu: Mikołajki
Dystans: 980 km, w tym 15 odcinków specjalnych, 1 próba wyścigowa i 1 próba zręcznościowa.

Rajd Kormoran - 1974r

Rajd Kormoran - 1974r

Rajd Kormoran - 1974r

Rajd Kormoran - 1974r

Rajd Kormoran - 1974r

Rajd Kormoran - 1974r

Rajd Kormoran - 1974r

Rajd Kormoran - 1974r

Rajd Kormoran - 1974r

Rajd Kormoran - 1974r

Rajd Kormoran - 1974r

Rajd Kormoran - 1974r

Rajd Kormoran - 1974r

Rajd Kormoran - 1974r

Rajd Kormoran - 1974r

Rajd Kormoran - 1974r

Rajd Kormoran - 1974r

Rajd Kormoran - 1974r

Rajd Kormoran 1974r

Lista zgłoszeń (częściowa,alfabetycznie).

Klasa 1-2, gr.1.
Zbigniew Baranowski / Bogumił Baranowski (AP.Katowice) – Trabant 601.
Andrzej Grzegorzek / Damian Jona (AP.Katowice) – Trabant 601.
Mieczysław Kleczek / Andrzej Kapitan (AP.Śląski) – Trabant 601.
Marek Sikora /  ?  (AP.Kielce) – Polski Fiat 126p
Andrzej Świder /  ?  (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p.
Klasa 1-2, gr.2.
Zbigniew Bieniewski /  ? (AP.Warszawa)  - Trabant 601.
Stanisław Fiedor /  ? (AP.Kraków) - Trabant 601.
Ksawery Leszczyński / Barbara Różanowicz (AP.Śląski) – Trabant 601.
Andrzej Lubiak / Marek Szczepaniak (AP.Morski) – Trabant 601.
Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski (Stomil Olsztyn) – Trabant 601.
Klasa 3-4, gr.2.
Zbigniew Baran / Jan Wodnicki (AP.Kraków) – Syrena 104.
Adam Masłowiec / Krzysztof Potrowski (AP.Śląski) – Syrena 105.
Marek Ryndak / Czesław Gawlak (AP.Stomil) – Syrena 104.
Klasa 5-6, gr.1.
Zbigniew Eysmont / Marek Pawłowski (AP.Warszawski) – Polski Fiat 127p.
Marek Rompel / Andrzej Witkowicz (AP.Kraków) – Wartburg 353.
Antoni Wloka / Jan Szewczyk (AP.Katowice) – Polski Fiat 127p.
Klasa 5-6, gr.2.
Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk (AP.Dolnośląski) – Wartburg 353.
Henryk Mandera /  ? (AP.Katowice) - Wartburg 353.
Klasa 7, gr.1.
Franciszek Aromiński /  ? (AP.Warszawa) - Polski Fiat 125p.
Krystian Bielowski /  ? (AP.Katowice) - Polski Fiat 125p.
Janusz Dąbrowski / Zenon Keller (AP.Śląski) – Fiat 128 Sport SL.
Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek (AP.Katowice) – Polski Fiat 125p.
Klasa 7, gr.2.
Janusz Głąbiński / Henryk Kłoda (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 125p/1300.
Albin Śliski / Krzysztof Szaykowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1300.
Klasa 8, gr.1.
Tomasz Ciecierzyński / Pior Mystkowski (AP.Warszawski) – Polski Fiat 125p.
Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p.
Marek Karczewski /  ? (AP.Warszawa) - Polski Fiat 125p
Jerzy Kobyliński / Daniel Frenkler (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p.
Janusz Książkiewicz / Józef Ważny (AP.Morski) – Polski Fiat 125p.
Karol Łosiak / Jeremi Doria Dernałowicz (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p.
Klasa 8, gr.2.
Andrzej Jaroszewicz / Irena Jaroszewicz (AP.Warszawski) – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
#53. Błażej Krupa / Jerzy Landsberg (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.
Janusz Książkiewicz / Józef Ważny (AP.Morski) – Polski Fiat 125p/1500.
Klasa 9-13, gr.1.
#16. Marian Bublewicz / Stefan Osika (AP.Warmińsko-Mazurski) – Opel Manta
Zygmunt Chełstowski / Ryszard Kopczyk (AP.Poznań) – Volvo 144S.
Lelio Lattari / Marek Szramowski (AP.Warszawski) – Alfa Romeo 2000 GTV.
Klasa 9-13, gr.2.
Krzysztof Komornicki / Jacek Różański (Stomil Olsztyn) – Ford Escort RS 2000.
Ryszard Nowicki / Wojciech Schramm (Stomil Dębica) – Ford Escort RS 2000.
Adam Smorawiński / Andrzej Zembrzuski (KM Winogrady) – Porsche Carrera RS.
Janusz Wojtyna / Ramona Wojtyna (Stomil Dębica) – Ford Capri 3000 GXL.

Rajd Kormoran 1974r

Marian Bublewicz i Stefan Osika - Opel Manta Rally.

Marian Bublewicz i Marian Osika - Opel Manta Rally.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Polski Fiat 125p/1500.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Polski Fiat 125p/1500.

Rajd Kormoran 1974r

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Polski Fiat 125p/1500.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Polski Fiat 125p/1500.

Rajd Kormoran 1974r

Rajd Kormoran 1974r

Rajd Kormoran 1974r

(Rajdowiec 14 / 2000)

Rajd Kormoran 1974r

Rajd Kormoran - 1974r

Rajd Kormoran 1974r

Rajd Kormoran 1974r

Rajd Kormoran 1974r

Klasyfikacja generalna.

1. Lelio Lattari / Marek Szramowski – Alfa Romeo 2000 GTV.
2. Andrzej Jaroszewicz / Irena Jaroszewicz – Polski Fiat 125p /1600.
3. Błażej Krupa / Jerzy Landsberg – Polski Fiat 125p /1500.
…6. Janusz Książkiewicz / Józef Ważny – Polski Fiat 125p.
…9. Marian Bublewicz / Stefan Osika – Opel Manta Rallye.

Wystartowało 56 załóg, ukończyło 43.

Wyniki.

Klasa 1-2, grupa 1.
1. Mieczysław Kleczek / Andrzej Kapitan – Trabant 601.
2. Zbigniew Baranowski / Bogumił Baranowski – Trabant 601.
3. Andrzej Grzegorzek / Damian Jona – Trabant 601.
4.
5. Marek Sikora – Polski Fiat 126p.

Klasa 5-6, grupa 1.
1. Zbigniew Eysmont / Marek Pawłowski – Polski Fiat 127p.
2. Antoni Wloka / Jan Szewczyk – Polski Fiat 127p.
3. Marek Rompel / Andrzej Witkowicz – Wartburg 353.

Klasa 7, grupa 1.
1. Janusz Dąbrowski / Zenon Keller – Fiat 128 Sport SL.
2. Krystian Bielowski /  ?  - Polski Fiat 125p.
3. Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek – Polski Fiat 125p.
4. Franciszek Aromiński /  ?  - Polski Fiat 125p.

Klasa 8, grupa 1.
1. Tomasz Ciecierzyński / Piotr Mystkowski – Polski Fiat 125p/1500.
2. Jerzy Kobyliński / Daniel Frenkler – Polski Fiat 125p.
3. Janusz Książkiewicz / Józef Ważny – Polski Fiat 125p.
4. Marek Karczewski /  ?  - Polski Fiat 125p
5. Karol Łosiak / Jeremi Doria Dernałowicz – Polski Fiat 125p.

Klasa 9, grupa 1.
1. Lelio Lattari / Marek Szramowski – Alfa Romeo 2000 GTV.
2.
3. Zygmunt Chełstowski / Ryszard Kopczyk – Volvo 144S.

Klasa 1-2, grupa 2.
1. Ksawery Leszczyński / Barbara Różanowicz – Trabant 601.
2. Andrzej Lubiak / Marek Szczepaniak – Trabant 601.
3. Zbigniew Bieniewski /  ?  - Trabant 601.
4.
5. Stanisław Fiedor /  ?  - Trabant 601.

Klasa 3-4, grupa 2.
1. Adam Masłowiec / Krzysztof Piotrowski – Syrena 105.
2. Marek Ryndak / Czesław Gawlak – Syrena 104.
3. Zbigniew Baran / Jan Wodnicki – Syrena 104.

Klasa 5-6, grupa 2.
1. Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk – Wartburg 353.
2. Henryk Mandera /  ?  - Wartburg 353.

Klasa 7, grupa 2.
1. Janusz Głąbiński / Henryk Kłoda – Polski Fiat 125p/1300.
2. Albin Śliski / Krzysztof Szaykowski – Polski Fiat 125p/1300.

Klasa 8, grupa 2.
1.Andrzej Jaroszewicz / Irena Jaroszewicz – Polski Fiat 125p /1600.
2.Błażej Krupa / Jerzy Landsberg – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa 9-13, grupa 2.
1.Janusz Wojtyna / Ramona Wojtyna – Ford Capri 3000 GXL.

Zespołowo.
1.Automobilklub Warszawski I.
2.Automobilklub Śląski.
3.Automobilklub Warszawski II.

Nie ukończyli m.in.:
Adam Smorawiński / Andrzej Zembrzuski – Porsche Carrera RS. Awaria.
Krzysztof Komornicki / Jacek Różański – Ford Escort RS 2000. Silnik.
Ryszard Nowicki / Wojciech Schramm – Ford Escort RS 2000. Silnik.
Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p. Wypadek.
Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski – Trabant 601. Wypadek.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl