Warning: Memcache::addserver() expects parameter 2 to be long, string given in /www/kwa-kwa.pl/strona/libraries/joomla/cache/storage/memcache.php on line 84
Podsumowanie sezonu.
Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1969 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » Podsumowanie sezonu.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Podsumowanie sezonu.

RSMP 1969

RSMP 1969

(Pędzą samochody, mijają lata)

RSMP 1969

RSMP - 1969r

RSMP - 1969r

Klasyfikacja  generalna  -  1969r.

1.Ryszard Nowicki / Marian Bień – Renault 8 Gordini.     51pkt.
2.Sobiesław Zasada / Ewa Zasada – Porsche 911S.      45pkt.
3.Adam Smorawiński / Andrzej Zembrzuski – BMW 1600.   36pkt.
4.Andrzej Komorowski – Renault 8 Gordini       31pkt.
5.Błażej Krupa – Fiat 124 Sport coupe.     24pkt.
6.Ryszard Żyszkowski / Piotr Mystkowski – Alfa Romeo.     23pkt.
7.Andrzej Wojciechowski / Konrad Kertyński – NSU Prinz TT.  22pkt.
8.Janusz Bronikowski / Mieczysław Urtnowski – NSU 1000 C.   18pkt.
9.Krzysztof Komornicki – Alpine Renault A110.      15pkt.
10.Marek Wachowski – MG 1100.      14pkt.
11.Maciej Jasiński / Joanna Jasińska – Honda N 600  14pkt.
12.Marek Barański / Elżbieta Wojtowicz – Renault 8 Gordini. 13pkt.
13.Marek Varisella – Renault 8 Gordini.   12pkt.
14.Kazimierz Jaromin – Zastawa 750.     12pkt.   
15.Lelio Lattari – Alfa Romeo.      11pkt.
16.Ryszard Kopczyk – Alfa Romeo Giulia.   11pkt.
17.Krzysztof Strykier – BMW 2002 Ti.     10pkt.
18.Mieczysław Urtnowski – NSU Prinz 1000C.    10pkt.
19.Henryk Krakowczyk – Wartburg 353 i Fiat 850 coupe.       10pkt.
20.Adam Masłowiec – Syrena 104.         9pkt.
21.Longin Bielak – Renault 8 Gordini.      9pkt.
22.Andrzej Nytko – Fiat 850 coupe.    8pkt.
23.Krzysztof Rogalski – Fiat 124.     8pkt.
24.Marian Wangrat – Porsche 912.      8pkt.
25.Franciszek Aromiński – Renault 10.     7pkt.
26.Jerzy Bachtin – Trabant 601.    7pkt.
27.Andrzej Szulc – Fiat 850.     6pkt.
28.Karol Fober – Syrena 104.       6pkt.
29.Robert Mucha / Zbigniew Dziadura – Syrena 104.       5pkt.
30.Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p.     4pkt.
31.Wiesław Gawron / Monika Gawron – Trabant 601.     4pkt.
32.Jan Soczek – Renault 10.      3pkt.
33.Tadeusz Kudłaty       3pkt.
34.Zdzisław Łagan / Zbigniew Klimecki – Trabant 601.     2pkt.
35.Eugeniusz Oprocha – BMW 1600.   1pkt.
36.Jerzy Wilbik – Trabant 601.     1pkt.
37.K.Gałganek     1pkt.

Wyniki  - Mistrzostwa Polski 1969r.

Klasa 1  -  do 600cm.
1. Maciej Jasiński / Joanna Jasińska – Honda N 600  (AP.Warszawa)   24pkt.
2. Wiesław Gawron / Monika Gawron – Trabant 601  (AP.Olsztyn)     16pkt.
3. Jerzy Bachtin – Trabant 601  (AP.Olsztyn)    12pkt.

Klasa 2  -  do 850cm.
1. Kazimierz Jaromin – Zastawa 750  (AP.Kraków)   20pkt.
2. Andrzej Nytko – Zastawa 750  (AP.Kraków)  14pkt.
3. Robert Mucha – Syrena 104  (AP.Warszawa)  10pkt.
4. Adam Masłowiec – Syrena 104  (AP.Śląski)   6pkt.                    
5. Karol Fober / Kazimierz Lanc – Syrena 104  (AP.Śląski) 3pkt.

Klasa 3  -  do 1000cm.
1. Jan Bronikowski / Mieczysław Urtnowski – NSU 1000 C  22pkt.
2. Henryk Krakowczyk – Wartburg  (AP.Dolnośląski)  16pkt.
3. Franciszek Aromiński – Renault 10  (AP.Warszawa)  12pkt.

Klasa 4  -  do 1300cm.
1. Ryszard Nowicki / Marian Bień – Renault 8 Gordini  (AP.Kraków)  24pkt.
2. Andrzej Komorowski – Renault 8 Gordini  (AP.Warszawa)   17pkt.
3. Longin Bielak – Renault 8 Gordini  (AP.Warszawa)   17pkt.
4. Andrzej Wojciechowski / Konrad Kretyński – NSU Prinz TT  (AP.Dolnośląski)   8pkt.
5. Marek Wachowski – MG 1100  (AP.Kraków)  8pkt.
6. Eugeniusz Pach – MG 1100  (AP.Warmińsko-Mazurski)   5pkt.
7. Krzysztof Rogalski / Paweł Stranz – Fiat 124  (AP.Warszawa)

Klasa 5  -  do 1600cm.
1. Adam Smorawiński / Andrzej Zembrzuski – BMW 1600 Ti (AP.Wielkopolski)  19pkt.

2. Błażej Krupa – Fiat 124 Sport (AP.Warszawa)  15pkt.

3. Ryszard Żyszkowski / Piotr Mystkowski – Alfa Romeo 1600.   11pkt.

4. Wiesław Mrówczyński - (AP.Warszawa)  8pkt.

Klasa 6 – pow.1600cm.
1. Krzysztof Strykier / Andrzej Gieysztor – BMW 2002 Ti  (AP.Warszawa)   8pkt.

2. Włodzimierz Dominowski / Marek Florianowicz - (AP.Warszawa)   6pkt.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl