Warning: Memcache::addserver() expects parameter 2 to be long, string given in /www/kwa-kwa.pl/strona/libraries/joomla/cache/storage/memcache.php on line 84
4 Raid Dolnośląski. 3 eliminacja. 8-10.07.1960r.
Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1960 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 4 Raid Dolnośląski. 3 eliminacja. 8-10.07.1960r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

4 Raid Dolnośląski. 3 eliminacja. 8-10.07.1960r.

Rajd Dolnośląski - 1960r

Rajd rozpoczynał się zlotem gwiaździstym z Bydgoszczy, Warszawy i Krakowa do Wrocławia.

Lista zgłoszeń (częściowa-alfabetycznie)

Michał Bieder – Citroen BL 11.
Leszek Bleja (AP.Bydgoski) – Fiat 600.
Stanisław Cencora (AP.Krakowski) – Wartburg 311.
Bolesław Ćwirko Godycki – Wartburg 311.
Tadeusz Dembowy – Wołga Gaz 21.
Jerzy Dobrzański (AP.Krakowski) – Fiat 600.
Stefan Dobrzyński – Citroen BL 11.
Wacław Filemonowicz – Warszawa M 20.
Ksawery Frank (AP.Łódzki) – Chevrolet.
Stefan Goński – Simca Aronde P 60.
Jerzy Jesz – Wartburg 311.
Krzysztof Komornicki (AP.Kraków) – Simca Aronde P 60.
Henryk Kosecki – Wartburg 311.
Franciszek Marcińczyk – Citroen BL 11.
Nr.69. Jerzy Miniewski (AP.Warszawski) – Chevrolet.
Kazimierz Osiński (AP.Krakowski) – Ifa F9.
Bogusław Osowiecki – Simca Aronde P 60.
Jerzy Osterczyl (AP.Krakowski) – Syrena 101.
R.Pieczka – Renault Fregate.
Stanisław Plucha – Warszawa M 20.
Franciszek Postawka (AP.Warszawski) – Warszawa M 20.
Lesław Przewirski – BMW 340.
Marian Repeta (AP.Warszawski) – Syrena 101.
Henryk Ruciński – Ford Zephyr.
Tadeusz Sadowski – Fiat 600.
Aleksander Sobański (AP.Krakowski) – Warszawa M 20.
Mieczysław Sochacki (AP.Krakowski) – Warszawa M 20.
Zbigniew Sucharda (AP.Warszawski) – Jaguar MK.
Zygmunt Szczęśniak – Citroen BL 11.
Czesław Tomaszewski (AZS Poznań) – Fiat 600.
Nr.23. Walerian Waryszewski – Panhard Dyna.
Antoni Weiner – Simca Aronde P 60.
Adam Wędrychowski (AP.Warszawski) – P 70.
Stanisław Wierzba (AP.Warszawski) – Syrena 101.
Czesław Wodnicki (AP.Kraków) – Simca Aronde P 60.
Jan Wojtowicz (AP.Warszawski) – Renault Dauphine.
Sobiesław Zasada (AP.Warszawski) – Simca Aronde P 60.
Marian Zatoń (AP.Warszawski) – Syrena 101.

Jerzy Miniewski – Chevrolet.

Jerzy Miniewski – Chevrolet.

Jerzy Miniewski – Chevrolet.

Jerzy Miniewski – Chevrolet.

R.Pieczka – Renault Fregate.

R.Pieczka – Renault Fregate.

Walerian Waryszewski – Panhard Dyna.

Walerian Waryszewski – Panhard Dyna.

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

(Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis)

Klasyfikacja generalna.

1. Czesław Wodnicki – Simca Aronde P 60.
2. Krzysztof Komornicki – Simca Aronde P 60.
3. Antoni Weiner – Simca Aronde P 60.
4. Ksawery Frank – Chevrolet.
5. Henryk Ruciński – Ford Zephyr.
6. Henryk Kosecki – Wartburg 311.

Wyniki.

Klasa XII.
1.  Ksawery Frank – Chevrolet.
2.  Henryk Ruciński – Ford Zephyr.
3.  Tadeusz Dembowy – Wołga Gaz 21.
4.  Jerzy Miniewski – Chevrolet.
5.  Zbigniew Sucharda – Jaguar MK.

Klasa XI a.
1.  Mieczysław Sochacki – Warszawa M20.
2.  Franciszek Postawka – Warszawa M20.
3.  Aleksander Sobański – Warszawa M20.
4.  Stanisław Plucha – Warszawa M20.
5.  Wacław Filemonowicz – Warszawa M20.

Klasa X.
1. Zygmunt Szczęśniak – Citroen BL 11.
2. Michał Bieder – Citroen BL 11.
3. Lesław Przewirski – BMW 340.
4. Stefan Dobrzyński – Citroen BL 11.
5. Franciszek Marcińczyk – Citroen BL 11.

Klasa VIII.
1. Czesław Wodnicki – Simca Aronde P 60.
2. Krzysztof Komornicki – Simca Aronde P 60.
3. Antoni Weiner – Simca Aronde P 60.
4. Bogusław Osowiecki – Simca Aronde P 60.
5. Stefan Goński – Simca Aronde P 60.

Klasa VI.
1.  Henryk Kosecki – Wartburg 311.
2.  Stanisław Cencora – Wartburg 311.
3.  Bolesław Ćwirko Godycki – Wartburg.
4.  Kazimierz Osiński – Ifa F9.
5.  Jerzy Jesz – Wartburg 311.

Klasa V.
1.  Jan Wojtowicz – Renault Dauphine.
2.  Stanisław Wierzba – Syrena 101.
3.  Marian Zatoń – Syrena 101.
4.  Marian Repeta – Syrena 101.
5.  Jerzy Osterczyl – Syrena 101.

Klasa IV.
1.  Jerzy Dobrzański – Fiat 600.
2.  Leszek Bleja – Fiat 600.
3.  Adam Wędrychowski – P 70.
4.  Czesław Tomaszewski – Fiat 600.
5.  Tadeusz Sadowski – Fiat 600.

Wystartowało 50 załóg, ukończyło 35.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl