POLSKA
Logowanie
Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.
Wyszukiwanie rozszerzone |
|
Nie pamiętasz hasła? | |
Nie pamiętasz nazwy użytkownika? | |
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja | |
|
|
Obszar pobierania |
Klasyfikacja generalna.
1. Władysław Paszkowski (AMK.Warszawa) – Opel Olympia. 0,0pkt.
2. Walerian Waryszewski (AMK.Warszawa) – BMW 327/8. 39,5pkt.
3. Stanisław Wierzba (FSO) – Syrena 101. 41,0pkt.
4. Marian Zatoń (FSO) – Syrena 101. 41,5pkt.
5. Alojzy Pawlak (LPŻ Poznań) – SAM Škoda 1100. 43,0pkt.
6. Janusz Solarski (AMK.Kraków) – Škoda 1200. 44,0pkt.
7. Marian Repeta (FSO) – Syrena 101. 51,5pkt.
8. Adam Wędrychowski (AMK.Warszawa) – Zwickau P70. 57,0pkt.
9. Kazimierz Osiński (AMK.Kraków) – Simca 8. 59,5pkt.
10. Ksawery Frank (AMK.Łódź) – Ford. 68,5pkt.
11. Jerzy Borowik (LPŻ Warszawa) – Warszawa M20. 71,0pkt.
12. Zygfryd Chmiel (AMK Łódź) – Sam VW. 71,5pkt.
13. Rojek (LPŻ Warszawa) – Warszawa M20. 75,5pkt.
14. J.Jurczyński (WOP) – Warszawa M20. 77,5pkt.
15. Antoni Weiner (AMK Katowice) – Citroen BL 11. 82,5pkt.
16. Jerzy Lewandowski (AMK.Łódź) – Chevrolet. 84,0pkt.
17. Marek Varisella (LPŻ Warszawa) – DKW F8. 91,5pkt.
18. Henryk Olszewski (AMK.Łódź) – Škoda. 92,5pkt.
19. Jerzy Opiela (AMK Katowice) – DKW F8. 95,5pkt.
20. Konstanty Krajewski (AMK Katowice) – Warszawa M20. 98,0pkt.
21. Tadeusz Dubas (AMK.Kraków) – Warszawa M20. 100,0pkt.
22. Zbigniew Pawlak (AMK Łódź) – Wartburg. 112,0pkt.
23. T.Ostrowski (LPŻ Warszawa) – Warszawa M20. 113,0pkt.
24. Franciszek Świątelski (AMK Katowice) – DKW F8. 116,5pkt.
25. Jerzy Zaczeniuk (AMK. Warszawa) – Citroen. 121,0pkt.
26. Irena Szczepańska – DKW F8. 123,0pkt.
27. L.Senczkowski (AMK Łódż) – Opel Kapitan. 124,0pkt.
28. Stanisław Cencora (AMK.Kraków) – Fiat 1100. 127,5pkt.
29. R.Jędrychowski (AMK Katowice) – DKW F8. 135,5pkt
30. Jan Stec (AMK.Łódź) – Citroen BL 11. 136,5pkt.
31. Stefan Goński (AMK Katowice) – DKW F8. 137,0pkt.
32. Aleksander Sobański (AMK.Kraków) – Fiat 1100. 143,0pkt.
33. T.Peszko (LPŻ Warszawa) – Fiat 1100. 147,5pkt.
34. Z.Rostaniec – Fiat 1100. 148,5pkt.
35. Edward Kuszewski (LPŻ Warszawa) – Škoda 1100. 154,5pkt.
36. Piotr Mianowicz (AMK.Warszawa) – Fiat 500. 164,5pkt.
36. M.Skwarlińska (AMK Częstochowa) – DKW F8. 164,5pkt.
38. Ludwik Kachelski (AMK Warszawa) – Citroen. 176,0pkt.
39. Zygmunt Krzyżaniak (AMK.Szczecin) – Citroen BL 15. 212,0pkt.
40. Maria Szmechta (AMK Katowice) – Mercedes Benz 170 V. 231,0pkt.
41. Władysław Olszak (LPŻ Warszawa) – Opel Olympia. 433,0pkt.
Wystartowało 66 załóg.
Wyniki.
Kategoria II, klasa VII.
1. Walerian Waryszewski (AMK.Warszawa) – BMW 327/8. 39,5pkt.
2. Jerzy Zaczeniuk (AMK. Warszawa) – Citroen. 121,0pkt.
3. Ludwik Kachelski (AMK Warszawa) – Citroen. 176,0pkt.
Kategoria II, klasa IV-V.
1. Alojzy Pawlak (LPŻ Poznań) – SAM Škoda 1100. 43,0pkt.
2. Janusz Solarski (AMK.Kraków) – Škoda 1200. 44,0pkt.
3. Kazimierz Osiński (AMK.Kraków) – Simca 8. 59,5pkt.
4. Zygfryd Chmiel (AMK Łódź) – Sam VW. 71,5pkt.
5. Aleksander Sobański (AMK.Kraków) – Fiat 1100. 143,0pkt.
Kategoria II, klasa III.
1. Stanisław Wierzba (FSO) – Syrena 101. 41,0pkt.
2. Marian Zatoń (FSO) – Syrena 101. 41,5pkt.
3. Marian Repeta (FSO) – Syrena 101. 51,5pkt.
4. Marek Varisella (LPŻ Warszawa) – DKW F8. 91,5pkt.
5. Franciszek Świątelski (AMK Katowice) – DKW F8. 116,5pkt.
6. Stefan Goński (AMK Katowice) – DKW F8. 137,0pkt.
Kategoria I, klasa IX.
1. Ksawery Frank (AMK.Łódź) – Ford. 68,5pkt.
2. Jerzy Lewandowski (AMK.Łódź) – Chevrolet. 84,0pkt.
3. Konstanty Krajewski (AMK Katowice) – Warszawa M20. 98,0pkt.
4. Zygmunt Krzyżaniak (AMK.Szczecin) – Citroen BL 15. 212,0pkt.
Kategoria I, klasa VIII.
1. Jerzy Borowik (LPŻ Warszawa) – Warszawa M20. 71,0pkt.
2. J.Rojek (LPŻ Warszawa) – Warszawa M20. 75,5pkt.
3. J.Jurczyński (WOP) – Warszawa M20. 77,5pkt.
4. Tadeusz Dubas (AMK.Kraków) – Warszawa M20. 100,0pkt.
5. T.Ostrowski (LPŻ Warszawa) – Warszawa M20. 113,0pkt.
6. L.Senczkowski (AMK Łódż) – Opel Kapitan. 124,0pkt.
Kategoria I, klasa VII.
1. Antoni Weiner (AMK Katowice) – Citroen BL 11. 82,5pkt.
2. Jan Stec (AMK.Łódź) – Citroen BL 11. 136,5pkt.
Kategoria I, klasa VI.
1. Władysław Paszkowski (AMK.Warszawa) – Opel Olympia. 0,0pkt.
2. Maria Szmechta (AMK Katowice) – Mercedes Benz 170 V. 231,0pkt.
3. Władysław Olszak (LPŻ Warszawa) – Opel Olympia. 433,0pkt.
Kategoria I, klasa IV-V.
1. Henryk Olszewski (AMK.Łódź) – Škoda. 92,5pkt.
2. Zbigniew Pawlak (AMK Łódź) – Wartburg. 112,0pkt.
3. Stanisław Cencora (AMK.Kraków) – Fiat 1100. 127,5pkt.
4. T.Peszko (LPŻ Warszawa) – Fiat 1100. 147,5pkt.
5. Z.Rostaniec – Fiat 1100. 148,5pkt.
6. Edward Kuszewski (LPŻ Warszawa) – Škoda 1100. 154,5pkt.
Kategoria I, klasa III.
1. Adam Wędrychowski (AMK.Warszawa) – Zwickau P70. 57,0pkt.
2. Jerzy Opiela (AMK Katowice) – DKW F8. 95,5pkt.
3. Irena Szczepańska – DKW F8. 123,0pkt.
4. R.Jędrychowski (AMK Katowice) – DKW F8. 135,5pkt
5-6. Piotr Mianowicz (AMK.Warszawa) – Fiat 500. 164,5pkt.
5-6. M.Skwarlińska (AMK Częstochowa) – DKW F8. 164,5pkt.
Zespołowo.
1. AMK Kraków 1 - 203pkt.
2. AMK Łódź - 245pkt.
3. AMK Katowice - 315pkt.
.