POLSKA
Logowanie
Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.
Wyszukiwanie rozszerzone |
|
Nie pamiętasz hasła? | |
Nie pamiętasz nazwy użytkownika? | |
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja | |
|
|
Obszar pobierania |
Trasa długości: 2212,053 km.
Lista startowa.
Nr.4. Claude Ballot Léna / Philippe de Henning (F) – Fiat Abarth 850 TC.
Nr.5. Jean Georges Branche / Robert Jullien (F) – Fiat Abarth 850 TC.
Nr.6. "Bagrit" / Jean Pierre Rousseau (F) - Panhard 24CT.
Nr.7. Pierre Lelong / Raymond Hibon (F) - Panhard 24CT.
Nr.9. Emile Holvoet / Claude Collaer (B) - DKW F12.
Nr.17. Robert Buchanan Michaelson (B) / Alan Hutcheson (GB) - Austin Mini Cooper S.
Nr.18. Timo Mäkinen / Paul Easter (SF) - Austin Mini Cooper S.
Nr.19. Paddy Hopkirk / Henry Liddon (GB) - Austin Mini Cooper S.
Nr.20. Pauline Mayman / Valerie Domleo (GB) - Austin Mini Cooper S.
Nr.23. Geoffrey Mabbs / John Davenport (GB) - Austin Mini Cooper S.
Nr.25. Christina Boulay / Jean François Piot (F) - Glas 1204 TS.
Nr.27. Alain Reille / Bruno D'Armaille (F) - Austin Mini Cooper S.
Nr.28. Rupert Jones / John Clegg (GB) - Austin Mini Cooper S.
Nr.29. Michel Castaing / Jacques Chambon (F) - Austin Mini Cooper S.
Nr.30. Rauno Aaltonen (SF) / John Tony Ambrose (GB) - Austin Mini Cooper S.
Nr.31. John Michael Wadsworth / Johnstone Syer (GB) - Austin Mini Cooper S.
Nr.33. Paul Justamond / Henri Bernard Zubléna (F) - Austin Mini Cooper S.
Nr.34. Serge Lelong / Dominique Bouniol (F) - Austin Mini Cooper S.
Nr.36. Gilbert Staepelaere (B) / Maurice Celis (F) - Ford Cortina.
Nr.37. Henry Taylor / Brian Melia (GB) - Ford Cortina Lotus.
Nr.38. Vic Elford / David Seigle Morris (GB) - Ford Cortina Lotus.
Nr.40. Fernand Masoero / Jean Maurin (F) - Alfa Romeo Giulia TI Super.
Nr.41. Therese Mahieuw / Ginette Derolland (F) - Alfa Romeo Giulia TI Super.
Nr.42. Andrea de Adamich / Carlo Scarambone (I) - Alfa Romeo Giulia TI Super.
Nr.44. Lionel Raudet / Germaine Raudet (F) - Alfa Romeo Giulia TI Super.
Nr.45. Jean Blanchet / Michel Fougeray (F) - Alfa Romeo Giulia TI Super.
Nr.46. Louis Chardin / Bernard Pasquier (F) - Alfa Romeo Giulia TI Super.
Nr.48. Georges Hacquin / Jean Marie Lagae (B) - Alfa Romeo Giulia TI Super.
Nr.50. Michel Nicol / Jean Py (F) - Alfa Romeo Giulia TI Super.
Nr.53. Gérard Sevaux / "Mendola" (F) - Alfa Romeo Giulia TI Super.
Nr.54. Maurice van der Bruwaene / Michel Boucher (F) - Volvo 122 S.
Nr.56. Jacques Patte (B) / Francis Charlier (F) - Volvo 122 S.
Nr.57. Bernard Le Pelletier / Philippe Gardinier (F) - Volvo 122 S.
Nr.58. Henri Perrier (F) / Georges Harris (B) - Volvo 122 S.
Nr.60. René Trautmann / Marc Gentil (F) - Lancia Flavia Zagato.
Nr.61. Claudine Bouchet / Marie Claude Charmasson (F) - Lancia Flavia Zagato.
Nr.62. Hugues Hazard / Andre Bouly (F) - Lancia Flavia Zagato.
Nr.63. Fiorenzo Genta / Paolo Renier (I) - Lancia Flavia Zagato.
Nr.64. Jean Laroche / Pierre Labet (F) - BMW 1800 Ti.
Nr.65. Paul Metternich / Wittigo Einsiedel (D) - BMW 1800 Ti.
Nr.67. Guy Verrier (F) / Lucien Pentier (F) - Citroën DS19.
Nr.68. Jean Claude Ogier / Lucette Pointet (F) - Citroën DS19.
Nr.70. André Chollet / Bernard Lamonerie (F) - Alfa Romeo 2600.
Nr.71. Guy Clarou / Madeleine Couzy (F) - Alfa Romeo 2600.
Nr.72. Georges Alexandrovitch / Roger Campuzan (F) - Alfa Romeo 2600.
Nr.73. Giorgio Pianta / Carlo Facetti (I) - Lancia Flaminia.
Nr.75. Bernard Consten / Claude Le Guezec (F) - Jaguar 3.8 Mk 2.
Nr.76. François Bichat / Michel Bourjade (F) - Jaguar 3.8 Mk 2.
Nr.77. Claude Bobrowski (F) / Henry Morrogh (IRL) - Jaguar 3.8 Mk 2.
Nr.78. Robert Dutoit / Jacques Morel (F) - Jaguar 3.8 Mk 2.
Nr.79. Louisette Texier (F) / Marie Louise Mermod (CH) - Jaguar 3.8 Mk 2.
Nr.82. Bo Ljungfeldt / Fergus Sager (S) - Ford Mustang.
Nr.83. Peter Procter / Andrew Cowan (GB) - Ford Mustang.
Nr.84. Henri Greder / Martial Delalande - Ford Mustang.
Nr.85. Peter Harper / David Pollard (GB) - Ford Mustang.
Nr.88. Gawaine Baillie / Peter Jopp (GB) - Ford Galaxie.
Nr.101. Fernand Ancelin / Lucien Dejardin (F) - NSU Sport Prinz.
Nr.102. Claude Laurent / Jacques Marché (F) - DKW F11.
Nr.103. Claude Levasseur / Jean-Marie Sachet (F) - Alpine A108 Renault.
Nr.104. Alfred Krause / Dominique Thiry (F) - Alpine A108 Renault.
Nr.105. Daniel Lenoble / Bernard Tramont (F) - Alpine A108 Renault.
Nr.106. Jacky Coolen / Leon Peyresaubes (F) - DKW F12.
Nr.107. Raymond Pontier / "Freddy" (F) - Simca 900 SA Bertone.
Nr.108. Jean Louis Marnat / "Ventu" (F) - Austin Mini Cooper S.
Nr.109. Robert Yschard / Christian Cuttica (F) - NSU Prinz.
Nr.110. Stanislas Motte / Georges Bertelotti (F) - NSU Prinz.
Nr.111. José Behra / Pierre Landereau (F) - NSU Prinz.
Nr.112. Paul Flament / Gilles Flament (F) - NSU Prinz.
Nr.113. Yves Breteau / Jean Mésange (F) - Alpine A108 Renault.
Nr.114. Jean Francois Gerbault / Philippe Gerbault (F) - Alpine A108 Renault.
Nr.116. Philippe Praud / Gerard Sorin (F) - René Bonnet Djet.
Nr.117. Branko Stoikovitch (YU) / Jean Jacques Eisenbach (F) - Alpine A108 Renault.
Nr.117. Philippe Farjon / Francois Pasquier (F) - René Bonnet Djet.
Nr.118 Robert Bouharde / Emmanuel Charboneaux (F) - René Bonnet Djet.
Nr.119. Roland Charriere / Georges Bonnet (F) - René Bonnet Djet.
Nr.120. Jean-Claude Rudaz (CH) / Jean Jacques Pagnon (F) - René Bonnet Djet.
Nr.121. Jacques Féret / Guy Monraisse (F) - Alpine A110 Renault.
Nr.122. Robert Wybo / Jean Francois Serpentier (F) - Alpine A110 Renault.
Nr.123. Robert Tixador / Andre Percher (F) - Alpine A110 Renault.
Nr.125. Jacques Cheinisse / Claude Leblond (F) - Alpine A110 Renault.
Nr.127. Mauro Bianchi (B) / Michel Gauvain (F) - Alpine A110 Renault.
Nr.129. Jean Jacques Thuner / Jean Gretener (CH) - Triumph Spitfire.
Nr.130. William Bradley / Roy Fidler (GB) - Triumph Spitfire.
Nr.131. Rob Slotemaker (NL) / Terry Hunter (GB) - Triumph Spitfire.
Nr.132. Valerie Pirie / Anita Taylor (GB) - Triumph Spitfire.
Nr.135. Lucien Barthe / Guy Flayac (F) – Abarth Simca 1300 Bialbero.
Nr.136. Michel Billard / Pierre Massenez (F) - Alfa Romeo Giulietta SZ.
Nr.138. René Richard / Bernard Lagier de Giuseppe (F) - Lotus Elan.
Nr.139. Henri Quernette / Andre Monbaerts (B) - Lotus Elan.
Nr.141. Pierre Gelé / Franck Lamarque (F) - Lotus Elan.
Nr.142. Jean Hebert / Georges Burggraff (F) - Alfa Romeo Giulia TZ.
Nr.145. Giampiero Biscaldi (I) / Edgar Berney (CH) - Alfa Romeo Giulia TZ.
Nr.147. "Kim" / Bruno Deserti (I) - Alfa Romeo Giulia TZ.
Nr.149. Eliane Mondolini / Simone Petit (F) - Porsche 356 Carrera.
Nr.150. Jean Rolland / Gabriel Augias (F) - Alfa Romeo Giulia TZ.
Nr.152. "Allemont" / Henri Nicolleau (F) - MG MGB.
Nr.153. Andrew Hedges / John Sprinzel (GB) - MG MGB.
Nr.154. Alain Finkel / Jean Pierre Barailler (F) – Abarth Simca 2000 GT.
Nr.155. Herbert Müller (CH) / Michel Weber (D) - Porsche 904 GTS.
Nr.157. Edmond Meert / Wim de Jonghe (B) - Porsche 904 GTS.
Nr.158. Christian Poirot / Claude Marbaque (F) - Porsche 904 GTS.
Nr.159. Günther Klass / Rolf Wütherich (D) - Porsche 904 GTS.
Nr.160. Robert Buchet (F) / Herbert Linge (D) - Porsche 904 GTS.
Nr.163. Jacques Rey (CH) / Jean Pierre Hanrioud (F) - Porsche 904 GTS.
Nr.165. Robert Jegge / Alain Rouquette (F) - Mercedes-Benz 230 SL.
Nr.167. Charly Müller / Heini Walter (CH) - Ferrari 250 GT Lusso.
Nr.168. Jean Guichet / Michel de Bourbon Parme (F) - Ferrari 250 GTO.
Nr.170. Annie Soisbault / Nicole Roure (F) - Ferrari 250 GTO/64.
Nr.171. Sylvain Garant / Jacques Lanners (F) - Ferrari 250 GTO.
Nr.172. Lucien Bianchi / Georges Berger (B) - Ferrari 250 GTO.
Nr.173. Fernand Tavano / Marcel Martin (F) - Ferrari 250 GTO.
Nr.175. Claude Dubois (B) / Philippe de Montaigu (F) - Ferrari 250 GTO.
Nr.176. David Piper (GB) / Jo Siffert (CH) - Ferrari 250 GTO/64.
Nr.186. André Simon / Maurice Dupeyron (F) - Shelby Cobra Daytona Coupe.
Nr.187. Bob Bondurant (USA) / Jochen Neerpasch (D) - Shelby Cobra Daytona Coupe.
Nr.188. Maurice Trintignant / Bernard de Saint Auban (F) - Shelby Cobra Daytona Coupe.
Nr.189. Jean Vincent / Gerard Faget (F) - Shelby Cobra.
Zespół Forda Mustanga.
Charly Müller i Heini Walter - Ferrari 250 GT Lusso.
Peter Procter i Andrew Cowan - Ford Mustang.
Nr.188. Maurice Trintignant i Bernard de Saint Auban - Shelby Cobra Daytona Coupe
Vic Elford i David Seigle Morris - Ford Cortina Lotus.
Bo Ljungfeldt i Fergus Sager - Ford Mustang.
Nr.189. Jean Vincent i Gerard Faget - Shelby Cobra, nr.176. David Piper i Jo Siffert - Ferrari 250 GTO/64.
Nr.131. Rob Slotemaker i Terry Hunter - Triumph Spitfire.
Lucien Bianchi i Georges Berger - Ferrari 250 GTO.
Nr.18. Timo Mäkinen i Paul Easter - Austin Mini Cooper S.
Jean Rolland i Gabriel Augias - Alfa Romeo Giulia TZ.
René Trautmann i Marc Gentil - Lancia Flavia Zagato.
Bernard Consten i Claude Le Guezec - Jaguar 3.8 Mk 2.
Rob Slotemaker i Terry Hunter - Triumph Spitfire.
Nr.172.Lucien Bianchi i Georges Berger, nr.168.Jean Guichet i Michel de Bourbon Parme - Ferrari 250 GTO.
Fordy Mustang w pierwszym rzędzie.
Rauno Aaltonen i John Tony Ambrose - Austin Mini Cooper S.
Jean Rolland i Gabriel Augias - Alfa Romeo Giulia TZ.
Charly Müller i Heini Walter - Ferrari 250 GT Lusso.
Jean Vincent i Gerard Faget - Shelby Cobra.
Lucien Bianchi i Georges Berger - Ferrari 250 GTO.
Robert Yschard i Christian Cuttica - NSU Prinz.
Jean Guichet i Michel de Bourbon Parme - Ferrari 250 GTO.
(Auto Revue 6 / 1990)
Peter Harper i David Pollard - Ford Mustang. (Works Rally Cars).
Nr.170. Annie Soisbault i Nicole Roure - Ferrari 250 GTO/64.
Bob Bondurant i Jochen Neerpasch - Shelby Cobra Daytona Coupe.
Bob Bondurant i Jochen Neerpasch - Shelby Cobra Daytona Coupe.
Jean Rolland i Gabriel Augias - Alfa Romeo Giulia TZ.
Lucien Bianchi i Georges Berger - Ferrari 250 GTO.
Nr.75.Bernard Consten i Claude Le Guezec - Jaguar 3.8 Mk 2.
Vic Elford i David Seigle Morris - Ford Cortina Lotus.
Nr.18.Timo Mäkinen i Paul Easter, nr.19.Paddy Hopkirk i Henry Liddon, nr.23.Geoffrey Mabbs i John Davenport - Austin Mini Cooper S.
Jean Rolland i Gabriel Augias - Alfa Romeo Giulia TZ.
Lucien Bianchi i Georges Berger - Ferrari 250 GTO.
Henri Greder i Martial Delalande - Ford Mustang.
Robert Yschard i Christian Cuttica - NSU Prinz.
Jean Rolland i Gabriel Augias - Alfa Romeo Giulia TZ.
Lucien Bianchi i Georges Berger - Ferrari 250 GTO.
Nr.173. Fernand Tavano i Marcel Martin - Ferrari 250 GTO, nr.170.Annie Soisbault i Nicole Roure - Ferrari 250 GTO/64.
Vic Elford i David Seigle Morris - Ford Cortina Lotus.
Lucien Bianchi i Georges Berger - Ferrari 250 GTO.
Nr.160.Robert Buchet i Herbert Linge, nr.155.Herbert Müller i Michel Weber - Porsche 904 GTS.
Robert Yschard i Christian Cuttica - NSU Prinz.
Lucien Bianchi i Georges Berger - Ferrari 250 GTO.
Jean Rolland i Gabriel Augias - Alfa Romeo Giulia TZ.
Peter Harper i David Pollard - Ford Mustang.
Lucien Bianchi i Georges Berger - Ferrari 250 GTO.
Jest to jedyna tego rodzaju impreza na świecie. Samochodowy Tour de France, lub po prostu Tour Auto, które mimo że jest klasyfikowane w tym roku przez FIA jako wyścig, bliżej jest rajdom niż powiedzmy 24 godzinny wyścig w Le Mans. Dla wszystkich którzy uważają że jest to wyścig kolarski szybko wyprowadzamy z błędu. Tour Auto organizowane jest corocznie przez Automobile Club z Nicei przy bardzo aktywnym udziale francuskiego Shell Oil Company, L’Equipe – gazety sportowej i wielu innych firm w tym Dunlop. Idea imprezy jest bardzo prosta. Zawodnicy przez 10 dni ścigają się na różnych torach wyścigowych zarówno wyścigów płaskich, jak i górskich dojeżdżając na nie normalnymi drogami kontrolowanymi Punktami Kontroli Czasu. Co drugą noc organizowany jest odpoczynek w hotelu w jednym z wybranych miast. Z zewnątrz wygląda to na bardzo relaksacyjną imprezę, ale każdy kto brał w niej udział szybko może was wyprowadzić z tego mitu. Te 10 dni wykańcza zawodników nie tylko fizycznie, ale i psychicznie, gdy ich nerwy napięte są do maksimum. Jest rzeczą oczywistą że impreza ta jest również wykańczająca dla samochodów i jest bardzo wysoki odsetek wycofań. Przykładem mogą być lata 1960 i 1962 gdy na starcie stawało ok.116 załóg, a metę osiągało 48, 46. W 1963r imprezę ukończyło tylko 31 załóg ze 122. Uważano że w tym roku nie będzie inaczej. Organizatorzy przyjęli maksymalny limit 180 załóg. Po odbiorze administracyjnym i technicznym z ramy w Lille zjechało tylko 117 załóg. Wielkim rozczarowaniem było nie dopuszczenie do startu trzech Ferrari (Modena, V15 i 275L), oraz trzech Sunbeamów Tiger. W związku z takim obrotem sprawy, atrakcję dla licznie zgromadzonych przy trasie kibiców były „stare” Ferrari GTO w rękach: Lucien Bianchi, Jean David, Piper Guichet, Fernand Tavano, Claude Dubois i Annie Soisbault. Kolejną atrakcję stanowiły AC Shelby Cobra prowadzone przez Maurice Trintignant, Bob Bondurant i Andre Simon. Innymi interesującymi pozycjami w kategorii GT były Porsche GTS zespołu String, bardzo głośne Alfa Romeo GTZ, fabryczne MG MGB i Triumphy Spitfire, Renault Rene Bonnet Alpine D’Jet. Amerykański Ford V8 stanowił atrakcję w kategorii Touring gdzie Forda Galaxie 7l prowadził sir Gawaine Baillie. Towarzyszyły mu cztery Fordy Mustangi. Zespołu Ford France - Henri Greder i zespołu Alan Mann Racing - Peter Harper, Peter Procter i szwedzki as Bo Ljungfeldt. Jaguar wystawił potężny zespół kierowany przez Bernarda Constena, który wygrywał kategorię Touring w ciągu ostatnich czterech lat. Było także sporo Alf Romeo Giulia i nowe Fordy Lotus Cortina. W BMC Mini Cooperach S za kierownicami zasiedli: Rauno Aaltonen, Paddy Hopkirk, Timo Makinen i Pauline Mauman. Hopkirk wygrał klasę Turing 997 w ubiegłym roku.
Po starcie zawodnicy udali się na bardzo szybkie tory Reims, Rouen i Le Mans po drodze pokonując jeszcze Col du Bramont w pierwszą noc. AC Shelby Cobra objęła prowadzenie w kategorii GT, przed Ferrari Bianchi i Giucheta. Fordy Mustangi uzyskały sporą przewagę nad Jaguarami. Rozczarowaniem dla Forda było wczesne odpadnięcie Galaxie, który został „wysadzony” z toru pod koniec wyścigu w Reims. Na torze Le Mans odpadły trzy Cobry. Tuż po wyścigu Le Mans po kłopotach z silnikiem wycofał się Ford Lotus Cortina Henry Taylora. W wyścigu zostali Vic Elford i Seigle Morris i kontynuowali pościg za Fernanda Masoero w Alfa Romeo, który prowadził w kategorii Touring. Na pokręconych torach i górach na południu Francji, nawet 5-biegowa skrzynia biegów Alfy nie była konkurencyjna dla Lotusów Cortina. Postój Alfy na torze Clermont Ferrand i wymiana węża wody pozwolił Lotusom objąć bezpieczne prowadzenie. Pozostałe w klasie Touring Mini Coopery również trapiły awarie. Aaltonen urwał filtr oleju na Le Mans, a Geoff Mabbs musiał wycofać się po awarii silnika. W Clermont Pauline Mayman przejechała tylko 2 okrążenia, a Timo Makinen urwał półoś. Udało mu się jakoś dojechać do boksów, naprawić awarię i pojechać dalej, ale Cortiny były już daleko. W boju z pewnymi szansami został tylko Paddy Hopkirk. Niestety w Alpach w drodze na Monzę urwał się wał napędowy. Tym razem nie było mechaników w pobliżu i start BMC zakończył się kompletną katastrofą. Timo Makinen również musiał wycofać się po kolizji z cywilnym samochodem w okolicach Turynu. Mustangi również miały problemy. Grederowi wybuchł silnik, a Ljungfeldt został wykluczony po problematycznym czasie wyjazdu z toru Pau. Dwa samochody zespołu Alan Mann odniosły łatwe zwycięstwo nad Jaguarem Constena, mimo problemów z pękającymi podwoziami. Po odpadnięciu Cobry walka o zwycięstwo rozstrzygnęła się pomiędzy dwoma Ferrari – srebrnym Bianchi i czerwonym Guicheta.
Klasyfikacja generalna.
1. Lucien Bianchi / Georges Berger - Ferrari 250 GTO.
2. Jean Guichet / Michel de Bourbon Parme - Ferrari 250 GTO.
3. Robert Buchet / Herbert Linge - Porsche 904 GTS.
4. Günther Klass / Rolf Wütherich - Porsche 904 GTS.
5. Christian Poirot / Claude Marbaque - Porsche 904 GTS.
6. Edmond Meert / Wim de Jonghe - Porsche 904 GTS.
7. Jean Rolland / Gabriel Augias - Alfa Romeo Giulia TZ.
8. Peter Procter / Andrew Cowan - Ford Mustang.
9. Peter Harper / David Pollard - Ford Mustang.
10. Bernard Consten / Claude Le Guezec - Jaguar 3.8 Mk 2.
11. Vic Elford / David Seigle Morris - Ford Cortina Lotus.
12. Fernand Masoero / Jean Maurin - Alfa Romeo Giulia TI Super.
13. Claude Dubois / Philippe de Montaigu - Ferrari 250 GTO.
14. Annie Soisbault / Nicole Roure - Ferrari 250 GTO/64.
15. Rob Slotemaker / Terry Hunter - Triumph Spitfire.
16. Pierre Gelé / Franck Lamarque - Lotus Elan.
17. Louisette Texier / Marie Louise Mermod - Jaguar 3.8 Mk 2.
18. Louis Chardin / Bernard Pasquier - Alfa Romeo Giulia TI Super.
19. Gérard Sevaux / "Mendola" - Alfa Romeo Giulia TI Super.
20. Hugues Hazard / Andre Bouly - Lancia Flavia Zagato.
21. Jacques Cheinisse / Claude Leblond - Alpine A110 Renault.
22. Jacques Patte / Francis Charlier - Volvo 122 S.
23. Guy Clarou / Madeleine Couzy - Alfa Romeo 2600.
24. Charly Müller / Heini Walter - Ferrari 250 GT Lusso.
25. Guy Verrier / Lucien Pentier - Citroën DS19.
26. John Michael Wadsworth / Johnstone Syer - Austin Mini Cooper S.
27. Maurice van der Bruwaene / Michel Boucher - Volvo 122 S.
28. Pauline Mayman / Valerie Domleo - Austin Mini Cooper S.
29. Robert Dutoit / Jacques Morel - Jaguar 3.8 Mk 2.
30. Michel Castaing / Jacques Chambon - Austin Mini Cooper S.
31. Pierre Lelong / Raymond Hibon - Panhard 24CT.
32. Bernard Le Pelletier / Philippe Gardinier - Volvo 122 S.
33. Claude Levasseur / Jean Marie Sachet - Alpine A108 Renault.
34. José Behra / Pierre Landereau - NSU Prinz.
35. Branko Stoikovitch / Jean Jacques Eisenbach - Alpine A108 Renault.
36. Robert Yschard / Christian Cuttica - NSU Prinz.
Wystartowało 117 załóg, ukończyło 36.